Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Laura Toots, kuni 10.03        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Mõisakoolid - särama löödud pärlid”, kuni 17.03
“Seal külmas kambris tulid...” Liis Kogeri maalid, kuni 15.03
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Dénes Kalev Farkas, kuni 12.03                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Bosch & Bruegel. Ühe maali neli jälge”, kuni 04.03 
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Maria, Herman ja piiripost”
Mare Mikoffi skulptuurinäitus
“Varju- ja Siluetikunstinäitus”, 
kuni 04.03
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jussi Kivi (installatsioon) (FIN),
07.03–31.03 
Kristi Tammik & Gerli Kont (maal),
kuni 03.03 
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy
Kesa, Alar Tuul (maal), kuni 24.03
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Salaaia orhideed”, 03.03–11.03
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, 03.03–15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu,
kuni 29.04
Muinasjutufilmi “Ütsi, ütsi, õeke!”
nukkude näitus, kuni 04.03
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Culture Feat. Nature” Siram ,
kuni 04.03  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,
kuni 11.03
Margit Lõhmus, kuni 11.03
“Emad ja Tütred” Reet Varblane,
kuni 11.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 30.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Cabaret Rhizome
02.03 kl 21 “Rave/Reiv”
03.03 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
02.03 kl 19 “Augustikuu”
02.03 kl 19 “Panso”
03.03 kl 19 “Kirsiaed”
03.03 kl 19 “Punane”
03.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
04.03 kl 19 “Kolm õde”
04.03 kl 19 “Naine minevikust”
06.03 kl 19 “Augustikuu”
06.03 kl 19 “Naine minevikust”
07.03 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”
07.03 kl 19 “Leekrüübe”
07.03 kl 19 “Marquis d´Artiste”
08.03 kl 19 “Hiilgav!”
08.03 kl 19 “Pulmad”
08.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
02.03 kl 11 “Rapuntsel”
02.03 kl 19 “Metamorfoos”
03.03 kl 12 “Rapuntsel”
03.03 kl 12 “Kiki ja Miki”
03.03 kl 18 “Metamorfoos”
04.03 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
04.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
06.03 kl 11 “Rapuntsel”
06.03 kl 11 “Kodud”
06.03 kl 12 “Kureke ja hernetont”
lugemine
07.03 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
08.03 kl 11 “Käed ja kindad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
02.03 kl 19 “Imetegija”
03.03 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
03.03 kl 19 “Testosteroon”
03.03 kl 19 “Üle piiri”
05.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Vene Teatris
05.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu” Eesri Draamateatris
07.03 kl 13 “Aladdini imelamp”
Rakvere teatris
07.03 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Rakvere teatris
08.03 kl 19 “Boyband”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
02.03 kl 19 “Rosalinde”
03.03 kl 19 “Tuhkatriinu”
04.03 kl 12 “Pipi Pikksukk”
04.03 kl 19 “Luikede järv”
05.03 kl 17 “Carmen”
06.03 kl 10 “Mäng muusika saatel”
06.03 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
08.03 kl 19 “Nahkhiir”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
08.03 kl 20 “Pillimees”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
08.03 kl 18.30 “Sihtpunkt Teleateljee” Kaspar Vusser
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
05.03 kl 19 “Oma saar”
Kärdla Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
04.03 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”
06.03 kl 11.30 “Piip ja Tuut kontsertil” Ristiku Põhikoolis
Toom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater
02.03 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas
03.03 kl 19 “Maja” Laitse Graniitvillas
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Rakvere Teater
02.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
Sadala Rahvamajas
03.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
03.03 kl 19 “Isade maa” esietendus
05.03 kl 19 “Meie, mehed”
Paide Kultuurikeskuses  
06.03 kl 19 “Toatüdrukud”
Pangamajas
06.03 kl 19 “Lilled Algernonile”
07.03 kl 12 “Tuhkatriinu”
07.03 kl 19 “Meie, mehed”
Pärnu Endlas
07.03 kl 19 “Lilled Algernonile”
08.03 kl 19 “Isade maa”
08.03 kl 19 “Armastus tööpostil” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
02.03 kl 19 “Mürk”
03.03 kl 19 “Keti lõpp” esietendus
05.03 kl 19 “Mürk”
05.03 kl 19 “Gizzelle”
05.03 kl 19 “Keti lõpp”
06.03 kl 19 “Biloxi blues”
06.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
07.03 kl 19 “Biloxi blues”
07.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
08.03 kl 19 “Keti lõpp”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
02.03 kl 19 “Projekt elu”
03.03 kl 19 “Projekt elu”
07.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Kuressaare Linnateatris
Lai 37, Tartu

Teater NO99
02.03 kl 19 “Misery”
03.03 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
04.03 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
06.03 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
07.03 kl 19 “Pruuniks”
08.03 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
02.03 kl 19 “Väike raha”
03.03 kl 14 “Amadeus”
03.03 kl 19 “Duetid”
05.03 kl 19 “Meeste kodu”  
Salme Kultuurikeskuses
05.03 kl 19.30 “Klapp”  
Kanuti Gildi SAALis
06.03 kl 19 “Maakad”
Võru kultuurimajas Kannel
06.03 kl 19 Ugala Noortestuudio -
“Väga vihane mees”
07.03 kl 13 “Inetu!”
07.03 kl 18 “Inetu!”
08.03 kl 18 “Inetu!”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
07.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”
Kilingi-Nõmme Klubis
08.03 kl 19 “Üllatuskülaline”  
Rõuge Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
02.03 kl 12 “Mary Poppins”
02.03 kl 19 “Härra Amilcar”
02.03 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
03.03 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
03.03 kl 19 “Onegin”
03.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
04.03 kl 12 “Mary Poppins”
04.03 kl 16 “Vihmamees”
Väikeses majas
06.03 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
07.03 kl 11 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
07.03 kl 13 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
07.03 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
08.03 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
08.03 kl 19 “Carrrmen!”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
07.03 kl 18 “Salto Mortale”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Athena Kultuurikeskus
03.03 kl 17 Talvejazz 2012: Han Bennink, Jaak Sooäär (Holland-Eesti)
07.03 kl 19 “Kolme peale”
Pehk, Bonzo, Päss
Küütri 1, Tartu

Café Amigo
03.03 kl 22 Magnetic Band feat Ott Lepland
08.03 kl 22 Boogie Company
Viru väljak 4, Tallinn

Endla Jazzklubi
02.03 kl 21.30 Jazzliit: Triophonix
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
02.03 kl 19 “Kuldne klassika” 
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
08.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”
Vokaalansambel BASIX (Taani)
Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja
08.03 kl 19 Maian Kärmas (laul),
Andre Maaker (kitarr), Ain Agan
(kitarr)
Haanja

Jõgeva Gümnaasium
03.03 kl 18 EFK meeskvartett
Rohu tn. 10, Jõgeva

Kloostri Ait 
02.03 kl 20 Sven Kullerkupp (klaver)
03.03 kl 20 Iljo Toming (kitarr)  
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium
02.03 kl 19 Talvejazz 2012: Han Bennink, Jaak Sooäär (Holland-Eesti)
Weizenbergi 34 / Valge 1

Loo Kultuurikeskus
08.03 kl 19 “Naistepäeva kontsert” EFK meeskvartett
Saha tee 7B, Loo alevik

Mustpeade Maja
03.03 kl 19 “Salong Buenos Aires /
Helsingi 1950” Argentiina ja Soome tangod. Angelika Klas-Fagerlund (vokaal), Tanguedia Quintet (viiul, bandoneoon, elektrikitarr, kontrabass, klaver (Soome)
08.03 kl 20 Taff Club: Kadri Voorand Band - Cole Porter Lovesongs
Pikk 26, Tallinn

Niguliste kirik
06.03 kl 19 “Welt gebaut ist”
Andrus Kallastu autorikontsert.
Repoo Ensemble, Ansambel Resonabilis
Niguliste 3, Tallinn

NO99
02.03 kl 22 Jazzklubi: Ivi Rausi ja Picante “Cole Porteri Lummuses”
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
03.03 kl 21 Eesti Laul 2012 Finaalkontsert
Estonia pst 9, Tallinn

Põlva Kultuurikeskus
02.03 kl 19 RAM. Eesti muusika kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”
Kesk 15, Põlva

Pärnu Kontserdimaja
03.03 kl 19 “Kuldne klassika” 
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
06.03 kl 19 Ott Leplandi ja Uku
Suviste naistepäevakontsert
07.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”
Vokaalansambel BASIX (Taani)
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
04.03 kl 14 “Suuri meloodiameistreid 2. Abonement 007” Kai Kallastu (sopran), Tarmo Pajusaar (klarnet), Kristo Käo (kitarr)
Esplanaadi 10, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
02.03 kl 22 Jazzliit: Flavor
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
02.03 kl 20 “Jägermeister Rock Liiga eelvoor” Number Ö, Dramamama, No More Fridays, Paha Polly, Revolver / Kruuv
03.03 kl 20 Ultima Thule 25 &
Tõnis Mägi
07.03 kl 19 Insingizi
08.03 kl 19 Naistepäeva kontsert – Ott Lepland, Uku Suviste
Tartu mnt 80D, Tallinn

Teatri Puhvet
05.03 kl 19 Rebecca Kontus
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kirik-kammersaal
03.03 kl 16 RAM “Langeb lund”
Valga mnt 42, Tõrva

Türi Kultuurimaja
06.03 kl 19 “Kolme peale”
Pehk, Bonzo, Päss
Hariduse tn 1, Türi

Vanemuise kontserdimaja
02.03 kl 19 Ultima Thule 25.sünnipäev. Erikülaline Tõnis Mägi
07.03 kl 20 Ott Leplandi ja Uku
Suviste naistepäevakontsert
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
07.03 kl 19 Helin Mari Arder kvintett, “Armastuse Värvid”
Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel
04.03 kl 17 RAM. Eesti muusika kullafond II. “Dialektilisi vaatlusi vabariigi asjus”
08.03 kl 19 “Kolme peale”
Pehk, Bonzo, Päss
Liiva 13, Võru

Väravatorn
03.03 kl 16 “Viirukilõhnaline orient” Hortus Musicus
Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.05, 14.35, 17.10, 19.45
“Saatan seespool”
kl 14.45, 16.30, 20.15, 22.15
“Artist”
R kl 18.15, 21.00; L–K kl 14.15 (v.a. N), 16.45 (v.a. N), 21.00; N kl 18.45
“Minu suur O”
R kl 12.45, 17.25; L–N kl 12.45, 18.15
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: L–P kl 11.45; R, N kl 13.30;
E–K kl 17.30
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 21.15 (v.a. N); R kl 12.15, 14.15, 21.15; L–N kl 12.15; L–P kl 17.25; N kl 16.45
“Vasaku jala reede”
kl 15.25, 19.30 (v.a. E–N), 21.45
“Vanne”
kl 13.15; N kl 14.15; R kl 16.45
“Turvamaja”
kl 22.00
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 14.00; R, N kl 16.15; E–K kl 18.30
“Järeltulijad”
19.00; N kl 19.50
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 16.15 (v.a. R, N);
L–P kl 11.30
“Projekt X”
N kl 21.00
“Hella W”
N kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Saabastega kass”
2D eesti keeles: K, N kl 09.30; L, P kl 11.30
“Sõjaratsu”
K, N kl 09.20
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 14.05, 17.15 (v.a. N); L–P kl 12.25; N kl 09.25; K, N kl 10.00;
vene keeles: kl 12.25 (v.a. L, P, N), 15.00, 19.00 (v.a. E, N); K kl 09.25; L–P kl 12.30
“Vanne”
kl 17.10; K kl 09.45
“Järeltulijad”
kl 14.30 (v.a. N), 19.20 (v.a. T), 21.50 
“Turvamaja”
kl 21.40 (v.a. R)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 12.45, 14.15 (v.a. L, P, N), 15.30 (v.a. L, P) 16.30, 21.25 (v.a. E); K, N kl 10.10
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.30 (v.a. L, P), 17.25 (v.a. L, P), 19.45, 22.05 (v.a. N); K kl 09.40; L–P kl 14.15
“Vasaku jala reede”
kl 14.45 (v.a. N), 20.10 (v.a. N), 19.25 (v.a. L, K), 21.15 (v.a. R); R kl 21.35; K kl 10.05
“Minu suur o!”
kl 12.15, 17.00 (v.a. N); N, K kl 09.55;
L, K kl 19.25
“Raudne leedi”
kl 14.20, 17.20; K, N kl 10.30
“Hugo” 3D
L–P kl 14.00, 15.30, 17.05; R kl 18.55
“Saatan seespool”
kl 13.50, 15.55, 18.10 (v.a. T), 22.30
“Tuhkatriinu”
kl 11.55 (v.a. N), 16.45 (v.a. N), 18.50 (v.a. R); R kl 21.40
“Me ostsime loomaaia”
kl 11.45 (v.a. N), 16.40 (v.a. N), 19.15, 21.55
“Emad”
kl 12.20, 14.55, 19.40 (v.a. N), 22.00
“Lumevangid”
kl 12.05, 14.40, 19.30, 22.10; N kl 09.35
“John Carter” 3D
N kl 19.45
“Projekt X”
N kl 20.10
“Häbi”
N kl 19.00
“Kadunud”
kl 11.30 (v.a. L–P), 17.55, 20.05, 22.15
Met Opera HD Live: “Ernani”
E kl 19.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 14.15 (v.a. K)
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 12.00 (v.a. K)
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 13.00, 17.30 (v.a. K)
“Vasaku jala reede”
kl 15.15 (v.a. K), 22.00
“Hugo Cabret’ leiutis” 3D
inglise keeles, tõlketa: L kl 16.15; P kl 21.45
“Me ostsime loomaaia”
kl 16.15 (v.a. L, K), 19.00, 21.45 (v.a. P)
“Riskipiir”
kl 19.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
kl 14.00
“Sõjaratsu” 
vene keeles: kl 18.30
“Lõvikuningas” 3D
vene keeles: kl 13.15, 17.30
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, T kl 15.20;
vene keeles: kl 15.20 (v.a. P, T);
L, P, K, N kl 11.00
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 15.45, 18.00, 20.30; L, P, K, N kl 11.45
“Tuhkatriinu”
kl 14.30, 16.30, 21.30; L, P, K, N kl 12.30
“Hugo Cabret’ leiutis” 3D
inglise keeles, tõlketa: P kl 21.30
“Emad”
kl 19.30, 21.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Kokapoiss Klaabu filmimenüü”
L, P kl 11.30
“Chico ja Rita”
R, L kl 13.20, 17.30, 19.35; P kl 13.20, 17.30, 19.45; E kl 12.00, 19.00, 21.40;
T, N kl 12.00, 15.35, 19.00 (v.a. N), 21.40;
K kl 11.30, 15.35, 19.00, 21.40
“Hella W”
k kl 17.30
“Kallis härra Q”
E kl 15.00
“ME. Usume armastusse”
R kl 15.15, 22.00; L, P kl 15.15, 21.40;
E, T kl 11.00 (v.a. T), 17.20, 21.00;
K–N kl 21.00
“Minu nädal Marilyniga”
R kl 17.35, L kl 14.00, 17.35; P kl 14.00, 19.30; E–N kl 14.00, 19.40; T kl 11.00, 14.00, 19.40
“Potiche - Iluasjake”
N kl 11.00
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: R kl 16.00; L, P kl 12.30, 16.00; E–K kl 13.30, 16.00; N kl 13.30
prantsuse keeles:
E, T, N kl 17.30; K kl 12.30, 17.30
Hispaania kino festival:
“El Bulli”
P kl 17.30
“Elsa ja Fred”
R kl 11.00
“Nõod”
R kl 21.30
“Saladus nende silmades”
R kl 19.30; P kl 21.30
“Amador”
L kl 21.30
“Julia silmad”
L kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kannel
“Üks kass Pariisis”
R, E kl 16.30, 18.00
“Salakaup”
R kl 20.00; K kl 18.00, 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Reis 2: Saladuslik saar” 
kl 14.15
“Rummipäevik”
kl 18.30
“Mees raha eest”
kl 16.15, 21.00
“Salakaup”
kl 20.15 (v.a. K, N); K, N kl 21.15
“Piiri peal”
kl 15.45 (v.a. K, N), 18.00 (v.a. K, N);
K, N kl 19.00
“Videopäevikud”
kl 13.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
“Koduabiline”
kl 20.00; L–P kl 14.30, 20.00
“Võssotski”
kl 17.30
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine