Bookinghouse taastas airBalticu piletite müügi

Portaal Bookinghouse.ee taaskäivitas lennukompanii airBaltic piletite müügi, tuues põhjenduseks Läti lennufirma olukorra paranemise.

Bookinghouse.ee haldaja JSC Interneto Partneris lõpetas airBalticu piletite müügi 2011. aasta juunist, kui ilmnes lennufirma maksejõuetuse risk.

“Oleme märganud Air Balticu tegutsemises hulganisti positiivseid muutusi. Esiteks on lennukompanii näinud viimase poole aasta jooksul palju vaeva ärimudeli optimeerimisega,” teatas JSC Interneto Partneris müügijuht Ignas Mikutis. “Pärast seda, kui Läti riik võttis üle lennufirma juhtimise ja vahetati välja juhtkond, on Air Balticu olukord stabiliseerunud. Me ei näe enam maksejõuetuse riski, mis võinuks meie klientidele probleeme valmistada. Seepärast oleme rõõmsad, et Bookinghouse.ee ja airBaltic saavad jätkata pragmaatilist ja mõistlikku koostööd.”

Bookinghouse.ee klientide hulgas on kõige populaarsemad Tallinna ja Londoni vahelised lennureisid, lennud Frankfurti, Münchenisse ja Oslosse ning liinid Tallinn-Stockholm ja Tallinn-Moskva. Samadesse sihtkohtadesse pakub odavaid lennupileteid ka airBaltic. Kaugreisidest on kõige nõutumad lennud New Yorki, Sydneysse ja Bangkokki.

JSC Interneto Partneris haldab lennukipiletite tellimise portaale 13 Euroopa riigis, sealhulgas Balti riigid, Rootsi, Ühendkuningriigid, Poola, Tšehhi, Venemaa ja Ukraina. Ettevõte müüb enam kui 400 lennufirma pileteid

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara