Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Talk about things you know”
Marju Ago, 12.03–24.03
“Desire Path” Laura Toots, kuni 10.03        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Mõisakoolid - särama löödud pärlid”, kuni 17.03
“Seal külmas kambris tulid...”
Liis Kogeri maalid, kuni 15.03
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Talvepidu” Mall Mets, kuni 18.03
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Ivar Veermäe, 14.03–26.03
Dénes Kalev Farkas, kuni 12.03                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja” Mihkel Ehala, kuni 01.04
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Vinum et panis. Veini ja leiva motiiv 16.–20. sajandi kunstis”, kuni 11.03
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jussi Kivi (installatsioon) (FIN),
kuni 31.03   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy
Kesa, Alar Tuul (maal), kuni 24.03
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Salaaia orhideed”, kuni 11.03
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu,
kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Läbipääsud” Peeter Laurits, kuni 01.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puiestee tn” Kadri Nikopensius,
kuni 11.03
Margit Lõhmus, kuni 11.03
“Emad ja Tütred” Reet Varblane,
kuni 11.03
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 30.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03
Mati Hiisi fotonäitus, kuni 23.03
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Cabaret Rhizome
09.03 kl 21 “Rave/Reiv”
10.03 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
09.03 kl 19 “Augustikuu”
09.03 kl 19 “Naine minevikust”
10.03 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
10.03 kl 19 “Kõik on täis”
11.03 kl 12 “Sünnipäev”
11.03 kl 19 “Eesti matus”
11.03 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
13.03 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
13.03 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
14.03 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
14.03 kl 19 “Boulgakoff”
15.03 kl 19 “Rahauputus”
15.03 kl 19 “Canc?n”
15.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
09.03 kl 11 “Klaabu”
09.03 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
10.03 kl 12 “Klaabu”
10.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
11.03 kl 12 “Rapuntsel”
11.03 kl 12 “Metsakülad”
11.03 kl 18 “Metamorfoos”
13.03 kl 11 “Metsakülad”
14.03 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
15.03 kl 11 “Kuldvõtmeke”
15.03 kl 19 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
09.03 kl 19 “Lõpp”
09.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu” 
10.03 kl 12 “Aladdini imelamp”
10.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
10.03 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
12.03 kl 19 “Imetegija” Teater Ugalas
13.03 kl 19 “Üle piiri”
14.03 kl 19 “Põletus”
15.03 kl 13 “Aladdini imelamp”
Vanemuise väikeses majas 
15.03 kl 19 “Esimesed suudlused”
Vanemuise väikeses majas
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
09.03 kl 19 “Silva”
10.03 kl 19 “Cyrano de Bergerac”
10.03 kl 19 “Jumalate juures. Pärast maailma”
11.03 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
11.03 kl 19 “Jumalate juures. Pärast maailma”
12.03 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
12.03 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
14.03 kl 19 “Jumalate juures. Pärast maailma”
15.03 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
15.03 kl 19 “Silva”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
15.03 kl 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi Saal
09.03 kl 19.30 Residendid Püha
Vaimu SAALis märts 2012: Maike Lond & Kaja Kann
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
13.03 kl 11 “Värviline kummut”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
13.03 kl 19 “Petmine”
Elva Kultuurikeskuses
14.03 kl 11 “Värviline kummut”
Pärnu-Jaagupi Rahvamajas
14.03 kl 19 “Petmine”
Tornimäe Rahvamajas
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
15.03 kl 12 “Piip ja Tuut Marsil” Audentese koolis
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
09.03 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht”
Rannu Rahvamajas
09.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Rannu Rahvamajas
09.03 kl 19 “Nullpunkt”
09.03 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
12.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
Vene Teatris
13.03 kl 19 “Isade maa”
14.03 kl 13 “Tuhkatriinu”
Valga Kultuurikeskuses
14.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
Valga Kultuurikeskuses
15.03 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
15.03 kl 19 “Tuulte pöörises” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
09.03 kl 19 “Gizzelle”
09.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
09.03 kl 19 “Keti lõpp”
10.03 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
10.03 kl 19 “Keti lõpp”
12.03 kl 19 “Koletis kuu peal”
12.03 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
13.03 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
13.03 kl 19 “Koletis kuu peal”
14.03 kl 19 “Nõks”
14.03 kl 19 “Amy seisukoht”
15.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
15.03 kl 19 “Amy seisukoht”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
09.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!”
10.03 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!”
11.03 kl 19 “Kinoteater”
14.03 kl 19 “Projekt elu”
Rakvere Teatris
Lai 37, Tartu

Teater NO99
02.03 kl 19 “Misery”
03.03 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
11.03 kl 12 “Tirts ja Tigu”
13.03 kl 11 “Tirts ja Tigu”
13.03 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
12.03 kl 19 “Üks suvepäev”
13.03 kl 19 “Üks suvepäev”
15.03 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
09.03 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
10.03 kl 16 Ugala noortestuudio -
“Väga vihane mees”
10.03 kl 19 “Mõõt mõõdu vastu”
12.03 kl 19 “Meeste kodu”
Pärnu Endlas 
13.03 kl 18 “Inetu!”
14.03 kl 13 “Inetu!”
14.03 kl 18 “Inetu!”
15.03 kl 19 “Mee hind”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
09.03 kl 19 “Plastikvõileib”  
Anija Valla Kultuurikeskuses (Kehra)
10.03 kl 19 “Üllatuskülaline”  Pärivere Klubis
13.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Kohtla-Nõmme Rahvamajas
14.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Kunda Klubis
15.03 kl 19 “Plastikvõileib”
Haapsalu Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
09.03 kl 19 “Kaos”
09.03 kl 19 “Elling” Sadamateatris
10.03 kl 19 “Werther” esietendus
Väikeses majas
10.03 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
11.03 kl 16 “Casanova” Väikeses majas
11.03 kl 16 “Härra Amilcar”
13.03 kl 18 “Nukitsamees”
Väikeses majas
13.03 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris
14.03 kl 11 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
14.03 kl 19 “Hispaania öö”
Väikeses majas
15.03 kl 19 “Kalendritüdrukud”
esietendus
15.03 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
09.03 kl 18 “Help!”
12.03 kl 18 “Help!”
13.03 kl 18 “Pal-tänava poisid”
14.03 kl 18 “Pal-tänava poisid”
15.03 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
15.03 kl 19 “Departure”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Estonia
09.03 kl 19 “V meistriklass: kevadpühitsus” Sandis Šteinbergs (viiul),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Olari Elts
14.03 kl 12 Lastekontsert. Tšaikovski “Lastealbum” Tallinna Kammerorkester, Solistid Mati Mikalai, Johan Randvere (klaver), Igas linnas osaleb oma väike klaverikunstnik, dirigent Mihhail Gerts (RO Estonia), tekstid Raivo Järvi
15.03 kl 15 “Lõunamuusika: Keelpillioktett” Arvo Leibur (viiul), Elar Kuiv (viiul), Juta Õunapuu (viiul), Miina Järvi (viiul), Mihail Zemtsov (vioola), Anne Ilves (vioola), Teet Järvi (tšello), Marius Järvi (tšello), Mati Lukk (kontrabass)
Estonia pst. 4, Tallinn

Jaani kirik
11.03 kl 16 Eesti Vähiliidu ja kammerkoori Voces Musicales heategevuskontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn
Jazz del Mar
15.03 kl 20 Jazzliit: MaiGroup
Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Jõhvi Kontserdimaja
10.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”
Vokaalansambel Basix (Taani)
13.03 kl 12 Lastekontsert. Tšaikovski “Lastealbum” Tallinna Kammerorkester, Solistid Mati Mikalai, Johan Randvere (klaver), Igas linnas osaleb oma väike klaverikunstnik, dirigent Mihhail Gerts (RO Estonia), tekstid Raivo Järvi
14.03 kl 19 “Sõna ja muusika: Venemaa” Vene klassikaline romanss ja rahvalaulud. Puškini luule. Aleksandr Mihhailov (bass), Alla Popova (sopran, Teater Vanemuine), Ralf Taal (klaver), Jelena Skulskaja
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi Saal
13.03 kl 19.30 Improtest: Anna-Liisa Eller + Alvin Raat & Madis Meister
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait 
09.03 kl 20 Jaak Lutsoja (akordion)
10.03 kl 20 Aldo Meristo (klaver)   
Vene tänav 14, Tallinn

Kumu auditoorium
10.03 kl 17 Helin-Mari Arder Kvartett / Talvejazz 2012
Weizenbergi 34 / Valge 1

Kuressaare Kultuurikeskus
15.03 kl 20 MaiGroup/Jazz del Mar
Tallinna tn. 6, Kuressaare

Lokaal Sumin
15.03 kl 20 Kontsertsari Kvaliteetaeg - Luisa Värk ja Alen Veziko
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
10.03 kl 18 “Pilvedest läbi” Tanejev - 12 koori J. Polonski sõnadele Eesti Filharmoonia Kammerkoor 
Pikk 26, Tallinn

NO99
09.03 kl 22 Jazzklubi: Stevko Busch & Paul van Kemenade (Holland)
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
10.03 kl 19 Filipp Kirkorovi kontsert
12.03 kl 19 Viini Johann Straussi orkester
Estonia pst 9, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
11.03 kl 11 Venno Loosaare kontsert
Toom-Kooli 13, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
11.03 kl 16 “Muusikamoos 2012 avakontsert” koguperemuusikal “Lumekuninganna” 
13.03 kl 19 “ELiitkontserdid VII”
Klaverikvartett ja -kvintett
15.03 kl 13 Lastekontsert. Tšaikovski “Lastealbum” Tallinna Kammerorkester, Solistid Mati Mikalai, Johan Randvere (klaver), Igas linnas osaleb oma väike klaverikunstnik, dirigent Mihhail Gerts (RO Estonia), tekstid Raivo Järvi
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
09.03 kl 14 “Suuri meloodiameistreid 2. Abonement 007” Kavas Canteloube, Villa-Lobos. Kai Kallastu (sopran), Tarmo Pajusaar (klarnet), Kristo Käo (kitarr)
10.03 kl 14 “Transilvaania tantsud. Abonement 007” Kavas Bartók, Brahms. Kristina Kriit (viiul), Diana Liiv (klaver)
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
09.03 kl 20 “Raadio Mania 10”
Kosmikud, Friday’s Deal, Shanon, Nevesis, Kurjam, Köömes, Talbot, X-panda, Wyrm Sub Terra
10.03 kl 21 J. Tuksam/ R. Sibul/
J. Nõgisto & Bombillaz
12.03 kl 19 Surganova ja orkester (RUS)
14.03 kl 19 Indrek Patte albumi “Celebration” esitlus
15.03 kl 19 Swingi Rockabilly Rock`n` Rolli pidu ja juubel Airi Allvee 40
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
09.03 kl 18 “Pilvedest läbi” Tanejev - 12 koori J. Polonski sõnadele Eesti Filharmoonia Kammerkoor
14.03 kl 19 “ELiitkontserdid VII”
Klaverikvartett ja -kvintett
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
12.03 kl 19 Ro-Toro
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
09.03 kl 19 “Naistepäevakontsert”
Vokaalansambel Basix (Taani)
12.03 kl 12 Lastekontsert. Tšaikovski “Lastealbum” Tallinna Kammerorkester, Solistid Mati Mikalai, Johan Randvere (klaver), Igas linnas osaleb oma väike klaverikunstnik, dirigent Mihhail Gerts (RO Estonia), tekstid Raivo Järvi
Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal
14.03 kl 20 Jazzliit: MaiGroup
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
09.03 kl 19 Maarja Nuut - “Soolo” ja Viiuliklubi Aida kohvikus
10.03 kl 20 Ott Lepland ja Uku Suviste naistepäevakontsert
14.03 kl 20 Viljandi Jazziklubi - Tudengijazz 2012: The 251s (Est) Veikki Trio (Fin)
15.03 kl 13 Päevane kontsertkohtumine - Gerli Padar
Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel
13.03 kl 19 Le Grand Bateau (Belgia)
Liiva 13, Võru

Wabadus
15.03 kl 19 Estonian Voices - Wabaduse Jazziklubi
Vabaduse väljak 10, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Projekt X”
R, E–N kl 12.15, 14.10, 20.25, 22.15;
L–P kl 12.15, 14.10, 20.35, 22.25
“Hella W”
R kl 21.30; L–N kl 19.30
“John Carter”
R, E–N kl 12.00, 13.15 (v.a. T), 16.00 (v.a. T),  19.10, 21.45; L–P kl 12.00, 14.45, 17.30, 18.35,  21.15; T kl 12.45
“Koletis Pariisis” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 17.15; L–P kl 12.40
“Ivan Tsarevitš ja hall hunt”
vene keeles: R, E–N kl 13.25;
L–P kl 11.30, 13.15
“Me ostsime loomaaia”
R T–N 12.30, 15.10, 17.35;
L–P 11.30, 14.00, 16.30; E 12.30, 15.10, 17.35
“Saatan seespool”
kl 20.00, 22.00
“Artist”
R, E–K kl 18.15 (v.a. N); L–P kl 16.45
“Minu suur O”
R, E–N kl 16.15; L–P kl 15.15
“Nüüd läheb sõjaks”
R, E–T kl 17.05 (v.a. R), 21.15;
L–P kl 19.00, 21.30; K–N kl 18.15 (v.a. N), 21.15
“Reis 2: Saladuslik saar”
R, T–N kl 14.45 (v.a. E); L–P kl 16.30
“Vasaku jala reede”
R, E–N kl 15.00, 21.30 (v.a. R);
L–P kl 17.15, 21.45; R kl 17.05
“Järeltulijad”
R–E, K–N kl 18.35; T kl 19.00
Kirjandus kinos: “Kallis härra Q”
eesti keeles: E kl 15.00
“21 Jump Street”
N kl 18.15
“Looraks”
eesti keeles: L–P kl 14.35
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.50, 14.15; R kl 09.35
vene keeles: kl 11.30; R kl 09.30
“Järeltulijad”
kl 14.00 (v.a. L), 18.40, 21.15 
“Turvamaja”
L kl 22.15
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 11.25, 15.40, R, P kl 18.45
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.50, 15.10, 17.30, 19.45; R kl 10.30
“Vasaku jala reede”
kl 18.00 (v.a. N), 19.55 (v.a. P), 22.10
“Minu suur o!”
kl 12.30, 17.20; R kl 10.15
“Raudne leedi”
kl 11.35, 18.05
“Saatan seespool”
kl 13.55, 20.25, 22.30
“Tuhkatriinu”
kl 13.35, 17.50 (v.a. P); R kl 09.25
“Me ostsime loomaaia”
kl 11.55, 14.30 (v.a. P), 19.20
“Emad”
kl 17.05, 21.55; R kl 09.40
“Lumevangid”
kl 14.45, 19.35, 22.05
“John Carter” 3D
kl 12.00, 15.15 (v.a. P), 18.30 (v.a. N), 21.45 (v.a. N); N kl 21.05
“Projekt X”
kl 13.40, 15.50 (v.a. L–P), 20.15, 22.25;
R kl 09.20
“Häbi”
kl 16.20, 18.45 (v.a. R, P, E), 21.00 (v.a. N), 22.15 (v.a. L)
“Kadunud”
kl 15.55, 22.00
“21 Jump Street”
N kl 19.00, 21.30
“Looraks”
L, P kl 15.50; N kl 18.00
“Potsu trumm”
eesti keeles: kl 12.10, 16.40; R kl 10.05
“Parim hotell terves Indias”
L kl 14.00; P kl 14.30
“Koletis Pariisis” 3D
eesti keeles: kl 11.40, 18.10;
vene keeles: kl 14.05
“Hella W”
kl 16.15, 20.20; R kl 09.45
Bolshoi Ballett: “Korsaar”
P kl 17.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 12.45
“Vasaku jala reede”
kl 22.00
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.30, 19.30
“John Carter” 3D
kl 15.30 (v.a. P), 18.30 (v.a. P), 21.30 (v.a. R, T, N)
“Häbi”
P kl 14.45; R, T, N kl 21.30
“Potsu trumm”
eesti keeles: kl 15.15
“Hella W”
kl 17.30
Bolshoi Ballett: “Korsaar”
P kl 17.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
kl 14.00
“Lõvikuningas” 3D
vene keeles: R–P kl 11.30
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 15.45 (v.a. P), 18.00 (v.a. P), 20.30 (v.a. P);
R–P kl 11.45
“Tuhkatriinu”
kl 14.30, 16.30, 18.30, 21.30; R–P kl 12.30
“Koletis Pariisis” 3D
eesti keeles: P kl 13.45; L, E kl 19.00;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. P), 19.00 (v.a. L, E)
“John Carter” 3D
R, K kl 16.00; P, T kl 21.15;
vene keeles:
kl 16.00 (v.a. R, K); 21.15 (v.a. P, T)
Bolshoi Ballett: “Korsaar”
P kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Kokapoiss Klaabu filmimenüü”
L, P kl 11.30
“ME. Usume armastusse”
T kl 11.00
“Hella W”
K kl 11.30
“Sinine Kõrb”
K kl 18.00
“Artist”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kannel
“Rummipäevik”
E kl 20.00; K kl 18.00
“Nahk, milles ma elan”
E kl 18.00; K kl 20.00
Liiva 13, Võru

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Mees raha eest”
kl 16.00
“Piiri peal”
kl 13.45, 20.30
“Videopäevikud”
kl 16.15 (v.a. R)
“Märtsi iidid”
kl 18.00
“John Carter” 2D
kl 13.30, 18.15, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
“John Carter”
kl 17.30; 20.00; L–P kl 15.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Värske ja erakordselt särav koht stiilseks firmapeoks – Olympic Casino Olümpia

Smokingus härrad, õhtukleitides daamid, bigbänd, kabaree, särisev pinge Black Jacki lauas ja erutav kõlin automaadisaalis – ei, see pole James Bondi uue filmi treiler, vaid firmaüritus Tallinna kõige põnevamas peokohas, Olympic Casino Olümpias.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine