Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Talk about things you know”
Marju Ago, kuni 24.03        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Mõisakoolid - särama löödud pärlid”, kuni 17.03
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
Kaunase tekstiilibiennaal “Rewind History”, kuni 07.04
“Eesti kaasaegne klaasikunst”, kuni 07.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Ivar Veermäe, kuni 26.03                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja” Mihkel Ehala, kuni 01.04
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jussi Kivi (installatsioon) (FIN),
kuni 31.03   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy
Kesa, Alar Tuul (maal), kuni 24.03
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Läbipääsud” Peeter Laurits, kuni 01.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Narva kunstnike ühendus “Tee”,
kuni 08.04
Art Allmägi, kuni 08.04
Maanus Mikkel, kuni 08.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 30.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Dead Christ said Love” Laurentsius,
kuni 24.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Uue Kunsti Muuseum
“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03
Mati Hiisi fotonäitus, kuni 23.03
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Cabaret Rhizome
16.03 kl 21 “Rave/Reiv”
17.03 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
16.03 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
16.03 kl 19 “Õitseng”
17.03 kl 19 “Kolm õde”
17.03 kl 19 “Canc?n”
17.03 kl 19.30 Esimene lugemine:
“Tummus”
18.03 kl 19 “Grönholmi meetod”
20.03 kl 19 “Viies kolonn”
20.03 kl 19 “Canc?n”
21.03 kl 19 “Punane”
22.03 kl 19 “Hiilgav!”
22.03 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
16.03 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
16.03 kl 19 “Metamorfoos”
17.03 kl 12 “Hanel oli auto”
17.03 kl 12 “Kuldvõtmeke”
18.03 kl 12 “Ise, ise ka!”
18.03 kl 12 “Kuldvõtmeke”
20.03 kl 11 “Hanel oli auto”
20.03 kl 19 “Metamorfoos”
21.03 kl 11 “Rapuntsel”
21.03 kl 19 “Metamorfoos”
22.03 kl 11 “Rapuntsel”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
16.03 kl 19 “Imetegija”
17.03 kl 12 “Põrrr...!!!”
17.03 kl 12 “Põrrr...!!!”
17.03 kl 19 “Hamlet Anderson”
19.03 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”  Lihula Kultuurimajas
21.03 kl 19 “Teatrikomöödia”
22.03 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Vastemõisa Rahvamajas
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
16.03 kl 19 “Manon Lescaut”
17.03 kl 19 “Manon”
18.03 kl 17 “Carmen”
19.03 kl 10 “Mäng muusika saatel”
19.03 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
22.03 kl 19 “Mees La Manchast”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
17.03 kl 19.30 “Made in Estonia
Maraton 2012”
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
16.03 kl 19 “Hind”
20.03 kl 19 “Hind”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
21.03 kl 19 “Hind”
Jõgeva Kultuurikeskus
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
16.03 kl 12 “Tuhkatriinu”
Rapla Kultuurikeskuses  
16.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
Rapla Kultuurikeskuses
16.03 kl 19 “Meie, mehed”
17.03 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
17.03 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
19.03 kl 19 “Lilled Algernonile”
Sadamateatris
19.03 kl 19 “Nullpunkt”
Vanemuise suures majas
21.03 kl 19 “Armastus tööpostil” 
Saue Kontserdisaalis
22.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”  
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
16.03 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
16.03 kl 19 “Amy seisukoht”
17.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
19.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
19.03 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
20.03 kl 19 “Homme näeme”
20.03 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
21.03 kl 19 “Homme näeme”
21.03 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
22.03 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
17.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
19.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
20.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
22.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
16.03 kl 19 “Salapaik”
18.03 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
20.03 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
16.03 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
16.03 kl 19 “Klapp”
17.03 kl 19 “Piloot”
19.03 kl 19 “Amadeus”
Eesti Draamateatris
20.03 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
21.03 kl 19 “Mee hind” Teatris NO99
22.03 kl 19 “Rabajad”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
16.03 kl 19 “Plastikvõileib”  
Märjamaa Rahvamajas
17.03 kl 19 “Plastikvõileib”  
Tõstamaa Rahvamajas
19.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Salme Kultuurikeskuses
20.03 kl 19 “Valedetektor”  
Kiviõli Rahvamajas
22.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
16.03 kl 19 “Werther” Väikeses majas
16.03 kl 19 “Kalendritüdrukud”
16.03 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
17.03 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
17.03 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
17.03 kl 19 “Kontsert diktaatorile”
Väikeses majas
17.03 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
17.03 kl 19 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
18.03 kl 12 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
18.03 kl 13 “Mary Poppins”
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
18.03 kl 14 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
18.03 kl 19 “Vihmamees”
Väikeses majas
20.03 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Väikeses majas
20.03 kl 19 “Helisev muusika”
20.03 kl 19 “Rumm ja viin”
Sadamateatris
21.03 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
21.03 kl 19 “Tabamata ime”
Väikeses majas
21.03 kl 19 “Carrrmen!”
22.03 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
22.03 kl 19 “Mary Poppins”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.03 kl 14 “Pal-tänava poisid”
Keila Kultuurimajas
16.03 kl 18 “Karin ja Pearu”
17.03 kl 18 “Karin ja Pearu”
20.03 kl 18 “Nisa”
21.03 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
22.03 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
16.03 kl 19 “Departure”
17.03 kl 19 “Departure”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
19.03 kl 18 “Eesti Muusika Päevad 2012” avamine: mammutkontsert.
Neli uue muusika bändi: Uus Tallinna Trio, Konveier Ensemble, Una Corda, Repoo Ensemble
Rävala 16, Tallinn

Estonia
16.03 kl 19 ERSO “Tulilind”
Anna-Liisa Bezrodny (viiul),
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
dirigent Mikk Murdvee
18.03 kl 19 “Metropoliit Illarion (Alfeejev). Matteuse passioon”
Eesti Kontsertkoor, ERSO, Alla Popova (sopran), Þenja Hovsepjan (metsosopran), Aleksandr Mihhailov (bass)
20.03 kl 19 ELiitkontserdid VII.
Klaverikvartett ja -kvintett
22.03 kl 19 Eesti Muusika Päevad. Esbjerg Ensemble
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
20.03 kl 19 “Müüdid”
Mai Rosenroth (viiul), Thea Nestor (klaver), Jüri Lepp (kontrabass)
21.03 kl 19 Filmimuusikakontsert
“Ristiisa”
Estonia pst 4, Tallinn

F-Hoone
16.03 kl 18 Jazzliit: Festival Tudengijazz 2012
Telliskivi 60a, Tallinn

Hobuveski
21.03 kl 19 “Eesti Muusika Päevad 2012” Ansambel Resonabilis
Lai 47, Tallinn

Jaani kirik
22.03 kl 19 “Kait Tamra 50. Otsides õiglust ja õnne”
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
20.03 kl 19.30 “Eesti Muusika Päevad 2012” Audiovisuaalne muusika 
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait 
16.03 kl 20 Aleksander Paal (saksofon), Andres Alaru (kontrabass)   
17.03 kl 20 Savva Terentyev (klaver)
Vene tänav 14, Tallinn

KUMU auditoorium
16.03 kl 19 Le Grand Bateau /
Talvejazz 2012 
Weizenbergi 34 / Valge 1

Laitse Graniitvilla
16.03 kl 19 Tango Nuevo
17.03 kl 19 Tango Nuevo
Laitse, Kernu vald, Harjumaa

Lokaal Sumin
16.03 kl 20 Karl Madis
17.03 kl 20 Kadri Savva
Turu tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja
22.03 kl 19 “EIL 10. hooaja kontserdid” Mikk Murdvee ja Sten Lassman
22.03 kl 21 Taff Club: Giant Steps –
Peedu kass & Sõbrad 
Pikk 26, Tallinn

Niguliste kirik
18.03 kl 19 “Kanon Pokajanen”
Vox Clamantis
Niguliste 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
18.03 kl 11 Venno Loosaare kontsert
Toom-Kooli 13, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
16.03 kl 18 “Muusikamoos 2012 -
Muusa puudutus”
17.03 kl 17 “Koorimoos”
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
18.03 kl 14 “Abonement 007”
“Malera Kasuku” Kavas MaLeRa KaSuKu, Uritamm. Klaveritrio Olga Voronova, Leho Karin, Diana Liiv
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
17.03 kl 20 Singer Vingeri albumi esitluskontsert, Aapo Ilves & Alar Kriisa
22.03 kl 19 Jäääär, Allan Vainola & Unenäopüüdjad
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge Rahvamaja
16.03 kl 19 Margus Kappel,
Andres Kõiv
Metsa 2, Rõuge

Tartu Ülikooli aula
21.03 kl 19 “Ganymedes”
Urmas Sisask
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
19.03 kl 19 Bluesaurus unplugged
Teatri väljak 3, Tallinn

Türi Kultuurimaja
19.03 kl 18 “EIL 10. hooaja kontserdid” Mikk Murdvee ja Sten Lassman
20.03 kl 19 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait (laul), Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Hariduse 1, Türi

Vilde lokaal
21.03 kl 20 Tartu Jazz Club: Silvi Vrait, Are Jaama
Vallikraavi 4, Tartu

Vihula mõis
16.03 kl 19 “Iseendale” Jaan Sööt
Vihula, Lääne-Virumaa

Viljandi Jaani kirik
22.03 kl 18 Monteverdi “Messa a quattro voci” RAM
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Pärimusmuusika Ait
16.03 kl 19 Kukerpillid 40 -
“Tantsuõhtu”
21.03 kl 20 Viljandi jazziklubi: Kristjan Randalu, Raivo Tafenau
Tasuja pst. 6, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
“21 Jump Street”
kl 13.00 (v.a. N), 17.20, 19.35, 21.45; N kl 15.00
“Projekt X”
kl 15.15, 17.05, 19.00 (v.a. N); N kl 13.00
“Hella W”
kl 18.15
“John Carter”
kl 12.00, 14.35, 21.35
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: kl 12.15
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.30, 15.00 (v.a. N)
“Saatan seespool”
kl 22.15
“Minu suur O!”
kl 20.15
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.15, 19.00 (ainult N), 21.00 (v.a. N)
“Vasaku jala reede”
kl 16.15, 20.00, 22.05
“Järeltulijad”
kl 17.45
“Reis 2: Saladuslik saar”
kl 19.25 (v.a. N)
“Näljamängud”
N kl 21.00
“Põrguline: Kättemaksu hing”
N kl 19.25 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.20;
vene keeles: kl 15.55
“Järeltulijad”
kl 14.10 (v.a. N), 21.05 (v.a. T); T kl 21.25 
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 11.30, 17.10
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 15.00 (v.a. K), 19.50 (v.a. K, N), 22.05;
K kl 12.05, 17.05 
“Vasaku jala reede”
kl 17.35, 19.20, 21.35
“Minu suur o!”
kl 17.45
“Raudne leedi”
kl 18.45 (v.a. T); L, T, K kl 11.50
“Saatan seespool”
kl 15.45, 22.30
“Tuhkatriinu”
kl 13.50, 22.15
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.20 (v.a. K), 17.15 (v.a. K); K kl 14.30
“Emad”
kl 21.10 (v.a. N); R, P, E, N kl 11.50; T, K kl 16.35
“Lumevangid”
kl 13.15, 20.00
“John Carter” 3D
kl 14.00, 16.30, 18.35 (v.a. N), 21.50 (v.a. N);
N kl 21.30; L–P kl 16.35
“Projekt X”
kl 14.25 (v.a. N), 16.40, 21.40 (v.a. N);
N kl 14.10, 21.55
“Häbi”
kl 19.55, 22.10
“21 Jump Street”
kl 12.00, 17.00 (v.a. N), 19.30, 22.00;
N kl 14.25, 22.20
“Looraks”
eesti keeles: kl 11.35, 14.05, 16.15, 19.05;
L–P kl 14.30;
vene keeles: 11.40, 13.55, 16.45 (v.a. T, K)
“Potsu trumm”
eesti keeles: kl 11.25
“Parim hotell terves Indias”
N kl 19.15
“Koletis Pariisis” 3D
eesti keeles: kl 11.45;
vene keeles: kl 19.55
“Hella W”
kl 18.00
“Näljamängud”
N kl 19.20
“Artist”
kl 19.25 (v.a. N); N kl 17.00
“Ohtlik meetod”
N kl 19.50
“Põrguline: kättemaksu hing”
N kl 21.45
“On alles Karlsson”
kl 11.50, 13.45, 15.40
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Vasaku jala reede”
kl 15.15, 22.00
“Me ostsime loomaaia”
kl 17.30
“John Carter” 3D
kl 16.30, 21.45 (v.a. P, T)
“Häbi”
P, T kl 21.45
“Potsu trumm”
eesti keeles: kl 13.00
“Hella W”
kl 20.00
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. R), 14.15, 19.30
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tuhkatriinu”
kl 15.15, 19.30
“John Carter” 3D
E, K kl 13.45; T kl 21.15;
vene keeles:
kl 13.45 (v.a. E, K); 21.15 (v.a. T)
“Looraks”
2D eesti keeles: kl 16.15 (v.a. T);
3D vene keeles: kl 11.30 (v.a. R), 16.45, 19.00
“Emad”
kl 13.00, 17.15
“Häbi”
kl 21.30
“On alles Karlsson!”
kl 12.15, 14.15 (v.a. T), 18.45, 20.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Hella W”
T kl 11.00
“Õrnad tunded”
K kl 11.30
“Südaöö Pariisis”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Videopäevikud”
kl 16.00
“John Carter” 2D
kl 19.45
“Kadunud”
kl 14.00
“Turvamaja”
kl 18.00, 20.30
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 13.45, 15.45, 17.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
“Looraks”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00
“John Carter”
kl 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine