Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
23.03 kl 21 “Rave/Reiv”
24.03 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
23.03 kl 19 “Kolm õde”
23.03 kl 19 “Canc?n”
24.03 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
EMTA lavakunstikooli XXV lennu bakalaureuselavastus
24.03 kl 19 “Pulmad”
24.03 kl 19 “Marquis d´Artiste”
24.03 kl 19 “Kõik on täis”  Kärdla kultuurikeskuses
25.03 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
25.03 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
25.03 kl 19 “Canc?n”
28.03 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
EMTA lavakunstikooli XXV lennu bakalaureuselavastus
28.03 kl 19 “Õitseng”
28.03 kl 19 “Aabitsa kukk”
29.03 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
29.03 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
29.03 kl 19 “Boulgakoff”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
23.03 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
23.03 kl 19 “Ajuloputus”
24.03 kl 12 “Kodud”
24.03 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
24.03 kl 18 “Ajuloputus”
25.03 kl 12 “Käed ja kindad”
25.03 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
25.03 kl 18 “Metamorfoos”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
23.03 kl 19 “Lõpp”
23.03 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”
24.03 kl 19 “Boyband”
24.03 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
28.03 kl 19 “Üle piiri”
29.03 kl 19 “Üle piiri”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
23.03 kl 19 “Metshaldjas (La Sylphide)”
24.03 kl 19 “Mees La Manchast”
25.03 kl 17 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
26.03 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
26.03 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
28.03 kl 19 “Silva”
29.03 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi”
29.03 kl 19 “Carmen”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
24.03 kl 19.30 “Basic notions about War” Maike Lond & Kaja Kann
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
27.03 kl 11 “Värviline kummut”  Haapsalu Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
25.03 kl 11 “Telefonilood”
27.03 kl 11 “Piip ja Tuut kontsertil”
Tallinna Tugikeskuses Juks
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
23.03 kl 19 “Neetud” esietendus
23.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
26.03 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
Eesti Draamateatris
26.03 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Eesti Draamateatris
26.03 kl 19 “Nullpunkt”
28.03 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
29.03 kl 12 “Tuhkatriinu” Ugala Teatris
29.03 kl 19 “Neetud”
29.03 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”  
Ugala Teatris
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
23.03 kl 19 “Hecuba pärast”
24.03 kl 19 “Hecuba pärast”
26.03 kl 19 “Gizzelle”
26.03 kl 19 “Keti lõpp”
28.03 kl 19 “Mürk”
28.03 kl 19 “Keti lõpp”
29.03 kl 19 “Gizzelle”
29.03 kl 19 “Mürk”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
23.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
24.03 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
28.03 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
29.03 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
26.03 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
27.03 kl 19 “Üks suvepäev”
28.03 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
23.03 kl 19 “Vanamehed seitsmendalt”
24.03 kl 19 “Kalmistuklubi”
esietendus
26.03 kl 10 Lastehommik “Lood pildi seest” Ugala teatri fuajees
26.03 kl 12 Lastehommik “Lood pildi seest” Ugala teatri fuajees
26.03 kl 19 “Meeste kodu”
27.03 kl 10 Lastehommik “Lood pildi seest” Ugala teatri fuajees
29.03 kl 13 “Limpa ja mereröövlid” Rakvere Teatris
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
23.03 kl 19 “Valedetektor”  
Tõrva Gümnaasiumis
25.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
26.03 kl 19 “Jaan Poska saaga”  
Jaan Poska majas (Jaan Poska tn. 8)
28.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Põlva Kultuurkeskuses
29.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Saku Valla Majas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
23.03 kl 19 “Lõbus lesk”
23.03 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
24.03 kl 12 “Helisev muusika”
24.03 kl 12 “Kunksmoorimäng”
esietendus Teatri Kodus
24.03 kl 19 “Manon” Väikeses majas
24.03 kl 19 “Kalendritüdrukud”
25.03 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
27.03 kl 11 “Kunksmoorimäng”
Teatri Kodus
28.03 kl 19 “Trubaduur”
29.03 kl 19 “Onegin”
29.03 kl 19 “Kadunud käsi”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
23.03 kl 18 “Karin ja Pearu”
24.03 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
23.03 kl 19 “Järgmine voor”
24.03 kl 19 “Järgmine voor”
25.03 kl 19 “Järgmine voor”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
28.03 kl 11 “Ümmargune null”
29.03 kl 11 “Ümmargune null”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Anija mõis
23.03 kl 19 Mari Pokineni kontsert
Anija vald

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus
28.03 kl 19 ELiitkontserdid VIII.
Marko Martin
Kooli tee 19, Antsla

Chicago 1933
24.03 kl 22.30 CaboCabo &
Pirjo Levandi
28.03 kl 22 Trio in Jazz Mood
Aia 3, Tallinn

Estonia
23.03 kl 19 Eesti Muusika Päevad
25.03 kl 17 Eesti Kaitseväe Orkestri kevadkontsert
27.03 kl 19 Vabariikliku puhk- ja löökpillimängijate konkursi lõppkontsert
28.03 kl 19 Appassionante (Itaalia) - Virtuoosne ooperi trio 
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
25.03 kl 19 “Muusika läbi pisarate”
27.03 kl 19 “Edith ja Marlene”
Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek (klaver), Jaak Lutsoja (akordion) ja Tanel Liiberg (kontrabass)
28.03 kl 19 Kontsertjazz:
Vind Project 2. Meelis Vind (klarnet ja bassklarnet), Tatjana Lepnurm (harf),
Arno Kalbus (tablad ja löökpillid), Peeter Salmela (sitar)
Estonia pst 4, Tallinn

F-Hoone
23.03 kl 22 “Eesti Muusika Päevad 2012” Eesti Muusika ÖÖ
Telliskivi 60a, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
23.03 kl 19 Valeria
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
24.03 kl 19 Kontsert Trio Romance
Weizenbergi 37, Tallinn

Klubi Rubiin
28.03 kl 22 Svjata Vatra
Lossi 15, Viljandi

Metodisti kirik
24.03 kl 18 RAM. Monteverdi. Messa a quattro voci
Narva mnt 51, Tallinn

Mustpeade Maja
24.03 kl 17 “Eesti Muusika Päevad 2012” Kaverikontsert  
Pikk 26, Tallinn

NO99 Jazzklubi
23.03 kl 22 Jazzliit: Rull, Yaralyan, Juurikas
Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
23.03 kl 20 Nouvelle Vague
24.03 kl 19 Valeria
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
23.03 kl 22 Jazzklubi: Rull/Yaralyan/Juurikas
Sakala 3, Tallinn

Paide kirik
23.03 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor. Monteverdi. Messa a quattro voci
Keskväljak 1, Paide

Põlva muusikakool
27.03 kl 18 ELiitkontserdid VIII.
Marko Martin
Võru 1, Põlva

Pärnu Kontserdimaja
23.03 kl 19 Eesti Muusika Päevad. Esbjerg Ensemble
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
25.03 kl 14 “Abonement 007”
Sesto ja Vitellia. Kavas Mozart. Kai Kallastu (sopran), Annaliisa Pillak (metsosopran), Andrus Kallastu (klaver)
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
23.03 kl 20 “Jägermeister Rock Liiga finaal” Number Ö, Dramamama, No More Fridays, Legshaker, Driven, Redneck Rampage
24.03 kl 21 Rolf Roosalu - Tribute to George Michael
29.03 kl 22 Tallinn Music Week
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge Rahvamaja
24.03 kl 16 ELiitkontserdid VIII.
Marko Martin
Metsa 2, Rõuge

Tallinna
Rootsi-Mihkli kirik
24.03 kl 20 “Eesti Muusika Päevad 2012” Ans. Heinavanker “Õhtune laul”
Rüütli 9, Tallinn

Tapper
29.03 kl 20.30 Tallinn Music Week
Pärnu mnt. 158g, Tallinn

Teatri Puhvet
26.03 kl 19 Maian Kärmas, Andre Maaker, Ain Agan
Teatri väljak 3, Tallinn

Valga Muusikakool
29.03 kl 18 ELiitkontserdid VIII.
Marko Martin
Kesk 22, Valga

Vanemuise kammersaal
29.03 kl 19 Puhkpillikvintett Estica
Vanemuise 6, Tartu

Vastseliina rahvamaja
29.03 kl 19 Urmas Sisask, tekst Marie Under vokaaltsükkel “Ganymedes”
Võidu tn. 38, Vastseliina, Võrumaa

Vilde lokaal
28.03 kl 19 Rajamuusika:
Soo, Remmel, Abner
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
24.03 kl 18 Aida sünnipäev
28.03 kl 20 Viljandi Jazziklubi: Agan, Viinikainen, Mälgand, Kallio /est-fin/
Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel
23.03 kl 19 Juubelikontsert: Kait Tamra 50 – “Otsides õiglust ja õnne”
Liiva 13, Võru

Väravatorn
24.03 kl 16 Hortus Musicus. Ave, gratia plena / Rõõmusta sa armuleidnu
Lühike jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd,
kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“2012” Vilen Künnapu, 26.03–07.04
“Talk about things you know”
Marju Ago, kuni 24.03        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Põhjamaade maastikud: Tauno Sireli fotod”, kuni 17.04
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Süüria > Liibanon” Igor Ziko maalid,
kuni 12.04
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
Kaunase tekstiilibiennaal “Rewind History”, kuni 07.04
“Eesti kaasaegne klaasikunst”,
kuni 07.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“The Dark Times” Elis Saareväli,
28.03–09.04
Ivar Veermäe, kuni 26.03                 
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja” Mihkel Ehala, kuni 01.04
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”,
kuni 29.04
“Teatrimaailm eesti graafikas 1970.–1980. aastatel”, kuni 25.03
“Spatium” Taani kaasaegne kunst,
kuni 13.05
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jussi Kivi (installatsioon) (FIN),
kuni 31.03   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Leroy Siebert (maal, objekt) USA, 28.03–21.04 
Mari Kivi, Edgar Tedresaar, Gaidy
Kesa, Alar Tuul (maal), kuni 24.03
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu,
kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Läbipääsud” Peeter Laurits, kuni 01.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Narva kunstnike ühendus “Tee”,
kuni 08.04
Art Allmägi, kuni 08.04
Maanus Mikkel, kuni 08.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 30.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Vaal galerii
“Dead Christ said Love” Laurentsius,
kuni 24.03
Tartu mnt 80d, Tallinn

Uue Kunsti Muuseum
Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”,
28.03–22.04
Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt.
“Eesti maalikunstnike uudisloomingu näitus”, kuni 27.03
Mati Hiisi fotonäitus, kuni 23.03
Esplanaadi 10, Pärnu

KINO

Cinamon  Tartu
“Näljamängud”
kl 12.15, 15.20, 18.10, 21.00
“Põrguline: Kättemaksu hing”
kl 19.35
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 13.30, 15.30, 17.25 (v.a. R–P); R–P kl 11.30
“21 Jump Street”
kl 12.30, 19.15, 21.45
“Projekt X”
kl 14.15, 18.25
“John Carter”
kl 15.05, 21.35
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: kl 12.00
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.40
“Saatan seespool”
kl 22.00
“Minu suur O!”
kl 17.05
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.45, 20.00
“Vasaku jala reede”
kl 16.15, 20.15 (v.a. N), 22.15
“Järeltulijad”
kl 17.45
“Reis 2: Saladuslik saar”
R–P kl 17.25
“Kallis sõber”
kl 20.10 
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 14.15, 17.10 (v.a. T);
vene keeles: L–P kl 16.40
“Järeltulijad”
kl 14.05, 20.55 (v.a. N) 
“Reis 2: Saladuslik saar” 3D
kl 11.45, 16.40 (v.a. L–P)
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 16.55 (v.a. L), 19.25 (v.a. N), 21.45 (v.a. R, N) 
“Vasaku jala reede”
kl 17.40, 22.00, 19.15
“Raudne leedi”
kl 14.35
“Me ostsime loomaaia”
R–P kl 17.05
“Emad”
kl 17.30 (v.a. R–L)
“Lumevangid”
kl 22.10
“John Carter” 3D
kl 14.00 (v.a. T)
“Projekt X”
kl 12.00, 16.35; R kl 21.45
“Häbi”
kl 22.10; L kl 19.55
“21 Jump Street”
kl 12.10, 19.20 (v.a. N), 21.50 (v.a. N);
L kl 16.55; N kl 20.55
“Looraks”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. T), 12.40, 13.50, 17.15 (v.a. N) ; L kl 13.45;
vene keeles: 11.30, 15.00; R–L kl 17.30
“Parim hotell terves Indias”
kl 11.50, 14.25, 17.00, 19.35
“Näljamängud”
kl 11.55, 15.55, 21.55, 18.55, 21.55; L–P kl 15.55
“Artist”
kl 18.40
“Ohtlik meetod”
kl 14.50, 19.40, 22.05; E–N kl 17.25
“Põrguline: kättemaksu hing”
kl 12.05 (v.a. T), 14.40 (v.a. T), 19.50 (v.a. N), 22.20 (v.a. N); T kl 13.40
“On alles Karlsson”
kl 11.35, 15.45
“Titaanide raev” 3D
N kl 20.45
“Regilaul - laulud õhust”
kl 13.30, 19.55 (v.a. L)
“Kallis sõber”
N kl 21.25
“Plahvatusohtlik”
N kl 19.10
“Sõjaratsu”
T kl 16.00
NT Live: “Eksituste komöödia”
T kl 13.00
NT Live: “Valmis võitlema, alanduste hinnaga”
N kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“John Carter” 3D
kl 14.15
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 17.15
“Põrguline: kättemaksu hing” 3D
kl 19.30 (v.a. N)
“Näljamängud”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.45
“Regilaul - laulud õhust”
kl 21.30 (v.a. N)
NT Live: Valmis võitlema, alanduste hinnaga”
N kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tuhkatriinu”
kl 17.00, 19.15; R–P kl 12.45
“John Carter” 3D
E, K kl 13.45; R kl 19.00;
vene keeles:
kl 13.45 (v.a. E, K); 19.00 (v.a. R)
“Looraks”
2D eesti keeles: R–P kl 12.00;
3D vene keeles: kl 16.45; R–P kl 11.30
“On alles Karlsson!”
kl 14.00, 16.00
“Näljamängud”
kl 18.45, 21.30
“21 Jump Street”
kl 14.45, 21.15
“Põrguline: kättemaksu hing” 3D
kl 21.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Tants Regitzega”
R kl 19.00
“Kevadised säutsud Taanimaalt”
L–P kl 11.30
“Suur karu”
L kl 14.30
“Tänava kohal vee all”
L kl 18.30
“Karla ja Jonas”
P kl 14.30
“Leek ja Sidrun”
P kl 18.30
“Hella W”
E kl 11.30; T kl 11.35
“Roskilde”
E kl 19.00
“Eksperiment”
T kl 19.00
“Raudne leedi”
T kl 11.00, 13.30; K kl 11.30
“Pööraselt armunud”
K kl 19.00
“Kuninglik armulugu”
N kl 19.00
“Minu nädal Marilyniga”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“John Carter” 2D
kl 16.15
“Turvamaja”
kl 13.45, 21.15
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 13.30, 15.30
“Näljamängud”
kl 17.30, 20.30
“Minu nädal Marilyniga”
kl 19.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
“Vasaku jala reede”
R kl 20.00; L–P kl 18.00, 20.00
“Looraks”
R kl 16.00 18.00; L–P kl 14.00, 16.00;
T–N kl 16.00
“Reis 2:Saladuslik saar”
T–N kl 18.00, 20.00
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara