BändCämp tuleb taas

Tänavu teist korda toimuva Bänd­Cämpi firmabändide võistluse raames hakatakse ülejärgmisel nädalal selgitama välja kõige musikaalsemat ettevõtet.

Konkursi eesmärk on pakkuda andekatele mittemuusikutele võimalust astuda kontorist välja, et end muusikaliselt teostada, näidata oma loomingulisust ning kogeda suurel laval esinemise tunnet.
2012. aastal osaleb konkursil nii eelmisest aastast tuntud võistlejaid kui ka uusi tulijaid. Lavale astuvad Skype, Kanal 2, Eesti Energia, Proekspert, Microsoft jpt. Kiiretel on võimalus ettevõtmisega veel liituda.

Kokku saab BändCämpi firmabändide võistlusel üles astuda 18 ettevõtet. Oodatud on kõik ansamblid, kus vähemalt üks inimene töötab ettevõttes, mida esindatakse.
Esitada tuleb elavat muusikat, seega on fonogrammide ja muu säärase kasutamine võistlustules keelatud.

Ristsed suure publiku ees. BändCämpi eestvedaja Ikevald Rannapi sõnul on tegemist lõbusa ja jätkusuutliku üritusega, mille tähtsust on raske alahinnata.
“Leiame, et kui arendada inimeste loomingulisust ühes valdkonnas, areneb inimese üleüldine loomingulisus ja seeläbi ka võime lahendada probleeme,” sõnas ta.
“Firmabändide konkursil esinevad ansamblid ei erine teistest tegutsevatest bändidest. Repertuaar ja muusika valdamine on olulised, aga mitte peamised oskused. Tähtis on ka see, et bänd suudaks rahvast ennast nägema panna. Firmabändide festival on paras väljakutse, kuna bänd saab oma ristsed kohe publiku ees – selgub, kas publikuga tekib side või mitte,” on kirjeldanud ettevõtmist 2011. aasta võitjabändi liige Aimar Roosalu Nordea Pangast.

Auhinnad raske töö väärilised. Mullusega võrreldes on sellel aastal auhindu ja esinemisvõimalusi juurde tulnud.
Arvukate partnerite meenete kõrval on võitjatele tänavu välja pandud esinemiskoht Smilersi, Singer Vingeri ja Vennaskonna kontserdil ning BändCämpi festivalil.
Muutunud on ka hindamissüsteem. Et firmabändide konkursil edukalt läbi lüüa, tuleks usinasti proove teha, võtta kaasa suur toetajaskond ning olla võimalikult loominguline, sest etteastete hindamisel mängivad rolli nii ettevõtte fännide kaasamine, žürii otsus kui ka SMS-hääletus, mille tulu annetatakse ettevõtlike noorte õpilasfirmade heaks.
Eelmisel aastal võidutses konkursil Nordea Panga ansambel Great European Band.

BändCämp
BändCämpi Firmabändide konkurss on Eesti suurim ettevõtetevaheline meelelahutusvõistlus, kus võtavad mõõtu firmade muusikalised kollektiivid. 
Eelvoorud toimuvad Rock Cafés 11., 12., ja 19. aprillil ning finaal 28. aprillil.
Pilet: Piletilevi eelmüügis 3–5 eurot
http://www.bandcamp.ee/firmaband


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Vivian Teral

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara