Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 08.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“2012” Vilen Künnapu, kuni 07.04
“Talk about things you know”
Marju Ago, kuni 24.03        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Põhjamaade maastikud: Tauno Sireli fotod”, kuni 17.04
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Mis linn see on...” Tallinn 17.-19.sajandi raamatuillustratsioonidel, kuni 31.03
“Süüria > Liibanon” Igor Ziko maalid, kuni 12.04
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
Kaunase tekstiilibiennaal “Rewind History”, kuni 07.04
“Eesti kaasaegne klaasikunst”, kuni 07.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“The Dark Times” Elis Saareväli, kuni 09.04                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Siis ehk olen küllalt elutark panemaks pealkirja” Mihkel Ehala, kuni 01.04
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, 04.04–28.04
Jussi Kivi (installatsioon) (FIN), kuni 31.03   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Leroy Siebert (maal, objekt) USA, kuni 21.04 
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, 05.04–29.04
“Läbipääsud” Peeter Laurits, kuni 01.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Narva kunstnike ühendus “Tee”, kuni 08.04
Art Allmägi, kuni 08.04
Maanus Mikkel, kuni 08.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu
“Külmunud unistused”
Kalli Kalde graafikanäitus, kuni 14.04
Kompanii 3/5, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum
“Puusse lõigatud pildid. Albrecht Dürer ja saksa puulõikekunst 16.
sajandil, kuni 30.03
Püsiväljapanek:
Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.
Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid ja
kiilkirjatahvlid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
Kollaazikunstniku Jelena Pahomova (Venemaa) isikunäitus, kuni 22.04
Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”.
Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt, kuni 22.04
“4 on parem kui 3” Jüri Mildeberg, Piret Mildeberg, Viive Noor ja Jüri J. Dubov, 03.04–25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Eesti Draamateater
30.03 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
30.03 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
31.03 kl 19 “Augustikuu”
31.03 kl 19 “Naine minevikust”
01.04 kl 12 “Sünnipäev”
01.04 kl 19 “Rahauputus”
01.04 kl 19 “Pulmad”
01.04 kl 19 “Seitse venda” esietendus
03.04 kl 19 “Kolm õde”
03.04 kl 19 “Canc?n”
03.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
04.04 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
04.04 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
04.04 kl 19 “Punane”
04.04 kl 19 “Seitse venda”
05.04 kl 19 “Augustikuu”
05.04 kl 19 “Panso”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
30.03 kl 11 “Ise, ise ka!”
31.03 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
01.04 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
01.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega” esietendus
03.04 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
03.04 kl 19 “Metamorfoos”
04.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
04.04 kl 19 “Metamorfoos”
05.04 kl 11 “Metsik urisev õnn”
esietendus
05.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
30.03 kl 19 “Sinikad” esietendus
30.03 kl 19 “Üle piiri”
31.03 kl 19 “Ballettmeister”
02.04 kl 19 “Hamlet Anderson”  
Vanemuise suures majas
03.04 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt”
03.04 kl 19 “Teatrikomöödia”
04.04 kl 19 “Boyband”
05.04 kl 19 “Sinikad”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
30.03 kl 19 “Manon”
31.03 kl 19 “Julius Caesar”
01.04 kl 17 “Mees La Manchast”
04.04 kl 12 “Laserharf” esietendus
04.04 kl 17 “Mees La Manchast”
05.04 kl 19 “Julius Caesar”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
31.03 kl 19.30 Maike Lond & Kaja Kann
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
03.04 kl 19 “Petmine”
Paistu Rahvamajas
04.04 kl 19 “Petmine”
Võru Kultuurimajas Kannel
05.04 kl 11 “Värviline kummut”   Elva Kultuurikeskuses Sinilind
Tallinna 20, Saaremaa

Oma Lava
31.03 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
01.04 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
02.04 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
05.04 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
www.omalava.ee

Rakvere Teater
30.03 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
30.03 kl 19 “Unenäokohvik”
Pangamajas
30.03 kl 19 “Tuulte pöörises”
31.03 kl 19 “Isade maa”
31.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
02.04 kl 12 “Tuhkatriinu”
Märjamaa rahvamajas
02.04 kl 19 “Lilled Algernonile”
02.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Märjamaa rahvamajas
03.04 kl 19 “Toatüdrukud”
03.04 kl 19 “Neetud”
04.04 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
Jõgeva kultuurikeskuses
04.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
04.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Jõgeva kultuurikeskuses
05.04 kl 19 “Armastus tööpostil”
05.04 kl 19 “Neetud”   
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
30.03 kl 19 “Amy seisukoht”
02.04 kl 19 “Amy seisukoht”
03.04 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
04.04 kl 19 “Amy seisukoht”
05.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
05.04 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
30.03 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
esietendus
01.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
02.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
03.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
04.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
30.03 kl 19 “Võtame uuesti!”
Salme Kultuurikeskuses
02.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
03.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
04.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
05.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
01.04 kl 12 “Tirts ja Tigu”
04.04 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
30.03 kl 19 “Üks suvepäev”
31.03 kl 19 “Üks suvepäev”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
30.03 kl 19 “Maakad”
31.03 kl 19 “Kalmistuklubi”
04.04 kl 19 “Amadeus”
05.04 kl 19 “Ameerika piison”
esietendus
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
30.03 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Pürksi Kultuurimajas
03.04 kl 19 “Üllatuskülaline”
Järvakandi Kultuurihallis
04.04 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Puhja Seltsimajas
05.04 kl 19 “Üllatuskülaline”  Luunja Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
30.03 kl 11 “Kunksmoorimäng”
Teatri Kodus
30.03 kl 19 “Lõbus lesk”
30.03 kl 19 “Rumm ja viin”  
Sadamateatris
31.03 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” esietendus Väikeses majas
31.03 kl 19 “Kalendritüdrukud”
31.03 kl 19 “Haldjakuninganna”
Sadamateatris
01.04 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
01.04 kl 16 “Carrrmen!”
01.04 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
01.04 kl 19 “Werther” Väikeses majas
02.04 kl 12 “Ninasarvik Otto”
Jõhvi Kontserdimajas
02.04 kl 19 “Hamlet Anderson”
03.04 kl 15 “Appi! Ooper!? 2. tund”
03.04 kl 16 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
03.04 kl 18 “Kessu ja Tripp”
Teatri Kodus
03.04 kl 19 “Kontsert diktaatorile”
Väikeses majas
03.04 kl 19 “Mary Poppins”
04.04 kl 12 “Nukitsamees”
Väikeses majas
04.04 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” Väikeses majas
04.04 kl 19 “Härra Amilcar”
05.04 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
05.04 kl 19 “Manon” Väikeses majas
05.04 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
05.04 kl 16 “Carrrmen!”  
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
03.04 kl 18 “Liblikapüüdja”
04.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
05.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
01.04 kl 16 “Hiir, mutt ja langev täht”
02.04 kl 11 “Päikesekiir”
03.04 kl 11 “Kõige suurem sõber”
04.04 kl 11 “Kureke ja hernetont”
05.04 kl 11 “Tuhkatriinu” esietendus
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
30.03 kl 19 “Kohtumisteni”
Festivalil LONKS Haapsalus
03.04 kl 11 “Ümmargune null”
04.04 kl 11 “Ümmargune null”
04.04 kl 13 “Ümmargune null”
05.04 kl 11 “Ümmargune null”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Alatskivi  loss
31.03 kl 19.30 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait (laul), Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Alatskivi, Tartu maakond

Aruküla Rahvamaja
05.04 kl 19 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Tallinna mnt 24, Raasiku vald, Harjumaa

Chicago 1933
02.04 kl 22 Tõnu Naissoo
04.04 kl 22 Pirjo Levandi & Kaido Kodumäe
Aia 3, Tallinn

Estonia
30.03 kl 19 Kannatusnädala kontsert
J. S. Bach. “Johannese passioon”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sinfonietta Riga, dirigent Daniel Reuss 
31.03 kl 13.30 Tallinn Music Week “Klassikatähtede esitluskontsert!”
01.04 kl 12 Musamari lastekontsert “Pillerpall”
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
30.03 kl 19 “Suur valss”
Kadri Kipper (koloratuursopran) ja Rauno Elp (bariton), klaveril Tarmo Eespere
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu Toomkirik
04.04 kl 19 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Haapsalu Piiskopilinnus, Haapsalu

Jõhvi Kontserdimaja
31.03 kl 19 Aleksandr Morozov ja
ansambel Forum
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
30.03 kl 19 Kontsert Trio Romance
Weizenbergi 37, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus
05.04 kl 18 Age Juurikas (klaver)
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia, Viljandimaa

Karula kirik
30.03 kl 19 “Nüüdisaegne sodiaak” Urmas Sisask
Lüllemäe küla, Karula vald, Valga maakond

Keila Miikaeli kirik
31.03 kl 18 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Keila, Harjumaa

Mooste mõis
04.04 kl 19 Urmas Sisask, tekst Marie Under vokaaltsükkel “Ganymedes”
Mooste, Põlvamaa

Mustpeade Maja
31.03 kl 18.30 Tallinn Music Week
05.04 kl 19 “Püha Mauritiuse Barokkõhtu”
05.04 kl 21 Taff Club “Kuldaja Sving” Lembit Saarsalu kvartett
Pikk tn 26, Tallinn

Mustvee kultuurikeskus
31.03 kl 16 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait (laul), Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Tartu maantee 12, Mustvee, Jõgevamaa

Niguliste
03.04 kl 19 “Katedraali aknad”
Ines Maidre (orel), Indrek Vau (trompet)
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
30.03 kl 19 Aleksander Morozovi kontsert
31.03 kl 19 “Päikese muusika” Didula kontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Põlva kirik
31.03 kl 17 Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”
Põlva

Teater NO99
30.03 kl 20 Jazzklubi: Jazzkaar/Jazziliit esitleb: Tallinn Music Week 2012 Jazz showcase
31.03 kl 20 Tallinn Music Week 2012 - Folgi eri
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
30.03 kl 19 Puhkpillikvintett Estica
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
01.04 kl 14 “Abonement 007”
Indrek Palu (viiul), Ivo Lille (saksofon), Jorma Toots (klaver)
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
30.03 kl 20 Tallinn Music Week
31.03 kl 20 Tallinn Music Week
05.04 kl 20 Example (UK)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock & Roll Heaven
31.03 kl 21 Ultima Thule 25. Ultima Thule ja Mockingbird
Tiigi 76a, Tartu

Tallinna Raekoda
31.03 kl 18 Puhkpillikvintett Estica
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
31.03 kl 19 Kannatusnädala kontsert
J. S. Bach. “Johannese passioon”
Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Sinfonietta Riga, dirigent Daniel Reuss 
03.04 kl 19 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Jaani 5, Tartu

Tartu Peetri kirik
01.04 kl 17 Heategevuskontsert
“Hooli meist!” Ott Lepland, Gerli Padar, Teele Viira, Oliver Kuusik, Rosanna Lints, Jaan Pehk, Tõnis Mägi, Kärt Johanson, Karl Madis
Narva maantee 104, Tartu

Teatri Puhvet
02.04 kl 19 Viljandi Guitar Trio
Teatri väljak 3, Tallinn

Vihula mõis
30.03 kl 19 “Vaid see on armastus” Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Vihula, Lääne-Virumaa

Vilde lokaal
30.03 kl 20 Ronald & Morton Guitar Duo
31.03 kl 20 Kaisa Lillepuu (laul) ja Sven Kullerkupp (klaver)
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
04.04 kl 20 Eesti Jazzliit esitleb: Brian Melvin - Global Village
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
30.03 kl 19 Rabarock presents at
Tallinn Music Week Festival Stage
31.03 kl 21 Rabarock presents at
Tallinn Music Week Festival Stage
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Titaanide raev”
R kl 14.30, 17.15, 19.30; L kl 15.30, 17.25, 19.40; P kl 17.35, 19.40, 21.45; E–N kl 14.30, 19.15, 21.45
“Kallis sõber”
R kl 12.45, 15.15, 17.45; L–P kl 12.45, 15.00, 17.45, 21.35; E–N kl 12.45, 17.30, 19.45 (v.a. N); N kl 20.15
“Plahvatusohtlik”
R kl 12.00, 14.00, 22.30; L kl 14.00, 20.30, 22.30; P–N kl 12.00 (v.a. P), 14.00 (v.a. E, T), 20.20 (v.a. N), 22.15
“Kuninglik armulugu”
R–N kl 18.30
“Raudne leedi”
R–T kl 18.15, 20.20 (v.a. E, T);
L–P kl 11.45, 18.15; K–N kl 18.10
“Näljamängud”
R–L kl 13.15, 16.00, 18.45, 21.50;
P–N kl 13.15, 16.00, 18.45, 21.35
“Looraks” 3D
eesti keeles: R, E–N kl 12.30, 17.15 (v.a. R);
L–P kl 11.30, 13.30
“21 Jump Street”
R–L kl 20.00, 22.15; P kl 19.30, 22.00;
E–N kl 15.15, 22.00
“Projekt X”
R–N kl 14.15
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: R–N kl 12.15
“Vasaku jala reede”
R–N kl 16.25, 21.15
“Nüüd läheb sõjaks”
R–N kl 16.15
“Ameerika pirukas: Kokkutulek”
K–N kl 19.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Lõvikuningas” 3D
eesti keeles: kl 14.40
“Järeltulijad”
kl 19.00 
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 12.10, 16.45 
“Vasaku jala reede”
kl 13.20, 19.55
“Me ostsime loomaaia”
kl 12.00
“John Carter” 3D
kl 12.50, 18.50 (v.a. K), 21.10 (v.a. K)
“Projekt X”
kl 22.20
“Häbi”
kl 22.10
“21 Jump Street”
kl 15.35, 21.45 (v.a. N), 19.10 (v.a. E);
L–P kl 16.00
“Looraks”
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 17.05 (v.a. E);
vene keeles: 11.45, 16.30
“Parim hotell terves Indias”
kl 14.35, 17.10, 19.45
“Näljamängud”
kl 12.20, 15.45, 18.45
“Ohtlik meetod”
kl 14.25, 21.30
“Põrguline: kättemaksu hing”
kl 14.00, 22.00 (v.a. K)
“On alles Karlsson”
kl 11.25, 18.00
“Titaanide raev” 3D
kl 11.50, 16.55 (v.a. N), 18.30, 19.35 (v.a. N), 20.50, 22.15; N kl 16.15; L–P kl 13.40
“Kallis sõber”
kl 13.50, 16.15 (v.a. N), 18.35 (v.a. K), 21.35
“Plahvatusohtlik”
kl 15.15, 17.30, 19.40, 21.50
“Titanic” 3D
N kl 18.25
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
N kl 21.45
“Kuninglik armulugu”
kl 14.20, 21.40
“Üksik saar”
kl 12.05, 17.00, 19.20
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: kl 11.35
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“John Carter” 3D
kl 11.45
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 14.45
“Näljamängud”
kl 12.30, 15.30, 20.45 (v.a. K)
“Titaanide raev” 3D
kl 17.00, 19.30 (v.a. N), 22.00 (v.a. N)
“Raudne leedi”
kl 18.30
“Titanic” 3D
N kl 19.30
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
K kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tuhkatriinu”
kl 14.15, 21.00; L–P kl 12.15
“John Carter” 3D
P kl 21.30;
vene keeles: kl 21.30 (v.a. P); L–P kl 11.30
“Looraks”
2D eesti keeles: L–P kl 12.00;
3D vene keeles: kl 14.30
“On alles Karlsson!”
kl 14.00, 16.00
“Näljamängud”
kl 18.00, 20.45
“Titaanide raev” 3D
R, T kl 16.45; E, K kl 19.15;
vene keeles:
kl 16.45 (v.a. R, T); 19.15 (v.a. E, K)
“Kallis sõber”
kl 18.45
“Üksik saar”
kl 16.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“SuperCl?sico”
R kl 19.00
“Tants Regitzega”
R kl 11.00
“Chico ja Rita”
T kl 11.00
“Habemus papam - Meil on paavst”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Turvamaja”
kl 20.45
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 14.00, 16.00
“Näljamängud”
kl 14.45, 17.45
“Titaanide raev” 2D
kl 18.00, 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Üks kass Pariisis”
kl 17.30
“Reis 2: Saladuslik saar”
kl 19.00
“Vanne”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara