Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Ilu ahelad” Käevõrude näitusel on väljas nii muistsed aarded, 20. sajandi kunstnike looming (Adamson-Eric, Mari Rääk jt) kui ka kaasaegsete ehtekunstnike tööd, kuni 07.04
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tervisevetel” Saskia Järve, 09.04–21.04
“2012” Vilen Künnapu, kuni 07.04        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu
“Põhjamaade maastikud: Tauno Sireli fotod”, kuni 17.04
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
“Süüria > Liibanon” Igor Ziko maalid, kuni 12.04
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
Kaunase tekstiilibiennaal “Rewind History”, kuni 07.04
“Eesti kaasaegne klaasikunst”, kuni 07.04
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, 10.04–18.05
“Kunstnik ja modell” Vene Kunstnike Ühenduse aktinäitus, kuni 06.04
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Neeme Külm, 11.04–23.04
“The Dark Times” Elis Saareväli, kuni 09.04                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, kuni 28.04   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Steve Vanoni
"Visioonid, visandi, vormid" (USA), kuni 21.04 
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai
Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed
“Armastatud toataimi läbi  aegade”, kuni 08.04
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 29.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Darstellung Vorstellung, 12.04–06.05
Narva kunstnike ühendus “Tee”, kuni 08.04
Art Allmägi, kuni 08.04
Maanus Mikkel, kuni 08.04
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu
“Külmunud unistused”
Kalli Kalde graafikanäitus, kuni 14.04
Kompanii 3/5, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
Kollaazikunstniku Jelena Pahomova (Venemaa) isikunäitus, kuni 22.04
Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”.
Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt, kuni 22.04
“4 on parem kui 3” Jüri Mildeberg, Piret Mildeberg, Viive Noor ja Jüri J. Dubov,
kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

TEATER

Eesti Draamateater
05.04 kl 19 “Augustikuu”
05.04 kl 19 “Panso”
10.04 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
10.04 kl 19 “Õitseng”
10.04 kl 19 “Seitse venda”
11.04 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
11.04 kl 19 “Grönholmi meetod”
12.04 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
12.04 kl 19 “Canc?n”
12.04 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
05.04 kl 11 “Metsik urisev õnn”
esietendus
05.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
07.04 kl 12 “Kiki ja Miki”
07.04 kl 12 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”
07.04 kl 18 “Õhtusöök vampiiridega”
10.04 kl 11 “Kiki ja Miki”
10.04 kl 19 “Ajuloputus”
11.04 kl 11 “Metsik urisev õnn”
11.04 kl 11 “Käed ja kindad”
11.04 kl 19 “Ajuloputus”
12.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
05.04 kl 19 “Sinikad”
07.04 kl 19 “Boyband”
07.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
10.04 kl 19 “Esimesed suudlused”  Otepää Kultuurikeskuses
12.04 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
05.04 kl 19 “Julius Caesar”
11.04 kl 19 “Mees La Manchast”
12.04 kl 19 “Padaemand”
12.04 kl 19 “Balletiõhtu”
Pärnu kontserdimajas
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
05.04 kl 19.30 “Tantsib koos ZUGAga” showing. ZUGA ühendatud tantsijad 
11.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus
12.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
05.04 kl 11 “Värviline kummut”   Elva Kultuurikeskuses Sinilind
09.04 kl 19 “Hind”
Kuimetsa Rahvamajas
10.04 kl 19 “Hind”
Torma Rahvamajas
11.04 kl 11.15 “Värviline kummut”
Saue Gümnaasiumis
Tallinna 20, Saaremaa

Oma Lava
05.04 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
www.omalava.ee

Rakvere Teater
05.04 kl 19 “Armastus tööpostil”
05.04 kl 19 “Neetud”
08.04 kl 15 “Laste Balletipäev Rakveres”
09.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Eesti Draamateatris
09.04 kl 19 “Isade maa” Vene Teatris
10.04 kl 19 “Kaasavaratu”
11.04 kl 12 “Tuhkatriinu” Endlas
11.04 kl 19 “Lilled Algernonile”
11.03 kl 19 “Armastus tööpostil”
Endlas
12.04 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
05.04 kl 19 “Koletis kuu peal”
05.04 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
09.04 kl 19 “Keti lõpp”
09.04 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
06.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
07.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
05.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
10.04 kl 19 “(Untitled)”
11.04 kl 19 “(Untitled)”
12.04 kl 19 “(Untitled)”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
10.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
11.04 kl 19 “Mängi minuga”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
10.04 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
05.04 kl 19 “Ameerika piison”
esietendus
07.04 kl 14 “Kalmistuklubi”
07.04 kl 19 “Ameerika piison”
09.04 kl 19 “Kalmistuklubi”
10.04 kl 18 “Inetu!”
11.04 kl 13 “Inetu!”
11.04 kl 18 “Inetu!”
12.04 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
05.04 kl 19 “Üllatuskülaline”  Luunja Kultuurikeskuses
11.04 kl 19 “Jäägu meie vahele”  
Karksi valla Kultuurikeskuses
12.04 kl 19 “Plastikvõileib”  
Käina Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
05.04 kl 18 “Väikese onu saaga”
Teatri Kodus
05.04 kl 19 “Manon” Väikeses majas
05.04 kl 19 “Harmoonia”
Sadamateatris
05.04 kl 16 “Carrrmen!”  
Tallinnas Nokia Kontserdimajas
10.04 kl 11 “Kunksmoorimäng”
Teatri Kodus
10.04 kl 19 “Kalendritüdrukud”
11.04 kl 19 “Härra Amilcar”
12.04 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
12.04 kl 19 “Lõbus lesk”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
05.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”
09.04 kl 18 “Salto Mortale”
10.04 kl 14 “Salto Mortale”
11.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”
12.04 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
05.04 kl 11 “Tuhkatriinu” esietendus
08.04 kl 16 “Värvilised sabakesed”
10.04 kl 11 “Nukitsamees”
12.04 kl 11 “Nukitsamees”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
06.04 kl 19 “Lillede keel”
09.04 kl 19 “Lillede keel”
10.04 kl 19 “Lillede keel”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
05.04 kl 11 “Ümmargune null”
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Abja kultuurimaja
10.04 kl 19 “Itaalia armastuslaulud” Aare Saal (bariton, Rahvusooper Estonia), Tiit Kalluste (akordion)
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja

Aruküla Rahvamaja
05.04 kl 19 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Tallinna mnt 24, Raasiku vald, Harjumaa

Elva Huviala- ja kultuurikeskus
12.04 kl 19 “Hümn armastusele”
Silvi Vrait (laul), Raivo Tafenau (akordion), Jürmo Eespere (klahvpillid), Liina Amon (trummid)
Kesk tee 30, Elva

Estonia
07.04 kl 19 Tartu Akadeemiline Meeskoor 100
08.04 kl 17 “Ülestõusmispüha kontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Kontsertkoor
11.04 kl 18 Birminghami koolide sümfooniaorkestri kontsert
12.04 kl 19 “Violino bis!”
Tallinna Kammerorkester
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
11.04 kl 19 KontsertJazz: Hedvig Hanson Trio
Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
09.04 kl 18 Birminghami koolide sümfooniaorkestri kontsert
12.04 kl 17 ELiitkontserdid VIII.
Marko Martin
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
06.04 kl 14 “Suure Reede kontsert. Stabat Mater” Hortus Musicus, Collegium Musicale, koormeister Endrik Üksvärav, Dirigent Andres Mustonen
Rakvere 6, Jõhvi

Karksi Valla Kultuurikeskus
05.04 kl 18 Age Juurikas (klaver)
Viljandi mnt. 1, Karksi-Nuia, Viljandimaa

Kuressaare Arensburg Boutique Hotell & Spa
07.04 kl 22 Rosanna Lints
Lossi 15, Kuressaare

Mustpeade Maja
05.04 kl 21 Taff Club “Kuldaja Sving” Lembit Saarsalu kvartett
12.04 kl 19 EIL 10. hooaja kontserdid! Iren Lill (klavessiin)
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
10.04 kl 19 Zucchero
12.04 kl 19 Dominic Miller Tour 2012
Estonia pst. 9, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
11.04 kl 19 “Minu lapsepõlve laulud”  Ivo Linna ja Antti Kammiste
Toom-Kooli 13, Tallinn

Teater NO99
06.04 kl 22 Jazzklubi: Joonatan Rautio Trio (Soome Jazziliit esitleb)
Sakala 3, Tallinn

Türi Kultuurimaja
09.04 kl 18 EIL 10. hooaja kontserdid! Iren Lill (klavessiin)
Hariduse tn 1, Türi

Paide Püha Risti kirik
06.04 kl 18 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Keskväljak tn 1, Paide

Pärnu Eliisabeti kirik
07.04 kl 19 “Suure Reede kontsert. Stabat Mater” Hortus Musicus, Collegium Musicale, koormeister Endrik Üksvärav, Dirigent Andres Mustonen
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
08.04 kl 17 Tartu Akadeemiline Meeskoor 100
11.04 kl 19 Mihhail Oginski nim. Maladzetšna Kõrgema Muusikakooli Sümfooniaorkester
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
08.04 kl 14 “Abonement 007”
“Suuri meloodiameistreid 3” Kavas Massenet, Messiaen. Kai Kallastu (sopran), Kadri-Ann Sumera (klaver)
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
05.04 kl 20 Example (UK)
06.04 kl 21 Kukerpillid / Legshaker
07.04 kl 21 Kosmikud / J.M.K.E.
08.04 kl 19 Mustasch (Swe)
11.04 kl 19 BändCämp Firmabänd eelvoor
12.04 kl 19 BändCämp Firmabänd eelvoor
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
06.04 kl 19 “Suure Reede kontsert. Stabat Mater” Hortus Musicus, Collegium Musicale, koormeister Endrik Üksvärav, Dirigent Andres Mustonen
08.04 kl 18 “Vaid see on armastus”
Maria Listra ja Prezioso kevadkontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Teatri Puhvet
09.04 kl 19 Jürmo Eespere , Eno Kollom, Paul Daniel
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kirik-kammersaal
09.04 kl 19 “Itaalia armastuslaulud” Aare Saal (bariton, Rahvusooper Estonia), Tiit Kalluste (akordion)
Valga 42, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja
07.04 kl 19 “Ülestõusmispüha kontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,
Eesti Kontsertkoor
Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal
05.04 kl 19 Andres Vago (jazzistandardid ja -töötlused kitarril)
06.04 kl 20 Vaike Hannust Duo
07.04 kl 20 Ronald & Morton Guitar Duo
11.04 kl 20 Tartu Jazz Club: IHM & Group conFusion
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
08.04 kl 16 Imbi Tarum klavessiinikontsert
11.04 kl 20 Viljandi Jazziklubi: Marta Jakovski Group
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
05.04 kl 22 One Dollar Project, Systeam, Ans. Andur, Soterios
05.04 kl 21 Cleaning Women (FIN) + DJ JoJo 200
07.04 kl 22 Tartu popi ja roki instituut plaadiesitlus + Imandra Lake
12.04 kl 21 Psychoterror Live
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Piraadid!” 3D
eesti keeles:
R–P kl 13.45 , 16.00; T–N kl 14.00
“Piraadid!”
inglise keeles:
R–N kl 11.30 (v.a. E–N), 13.30, 17.45
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.35, 22.00
“Titanic” 3D
kl 18.00 (v.a. E); E kl 20.30
“Titaanide raev”
kl 21.45 (v.a. E); T–N kl 16.00;
E kl 14.00, 16.00
“Kallis sõber”
R–P kl 14.00, 16.20, 20.30;
E kl 14.15, 19.00;
T–N kl 14.15, 16.20, 20.30
“Plahvatusohtlik”
R–P, T–N kl 15.15, 22.30; E 15.15, 21.30
“Raudne leedi”
kl 12.00, 18.25; E 12.10, 16.30;
T–N kl 12.10, 18.25
“Näljamängud”
R–N kl 15.30, 18.15, 21.15 (v.a. N)
“Looraks” 3D
eesti keeles: R–P kl 11.45; E–N kl 12.00
“21 Jump Street”
R–N kl 20.00, 22.15
“Nüüd läheb sõjaks”
R–N kl 13.00
“Metsamajake”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Vasaku jala reede”
kl 15.45, 22.05
“John Carter” 3D
kl 11.35, 21.45 (v.a. L)
“21 Jump Street”
kl 14.25, 19.10, 22.15
“Looraks”
eesti keeles: kl 11.25; P–N kl 15.55;
R–L kl 20.00
vene keeles: 13.40
“Parim hotell terves Indias”
kl 11.55, 14.30, 19.20 (v.a. T)
“Näljamängud”
kl 12.00, 16.05 (v.a. L), 19.05 (v.a. T)
“Ohtlik meetod”
kl 21.50 (v.a. L); L kl 21.55
“On alles Karlsson”
kl 11.30, 18.00
“Titaanide raev” 3D
kl 17.10, 20.45 (v.a. N), 22.00 (v.a. L);
L kl 21.45
“Kallis sõber”
kl 13.25, 16.50, 19.55
“Plahvatusohtlik”
kl 15.00, 17.20, 19.35 (v.a. L)
“Titanic” 3D
kl 14.05 (v.a. P), 19.00 (v.a. L), 19.45 (v.a. L);
P kl 16.40; L–P kl 15.10; R–L kl 15.55;
P–K kl 18.15; L kl 19.50; R, E, K kl 13.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.10, 14.35, 17.00, 19.30 (v.a. N); 22.00;
L, N kl 19.25
“Kuninglik armulugu”
kl 21.55 (v.a. N)
“Üksik saar”
kl 17.05; T kl 19.40
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. P), 12.10 (v.a. R, E, K); 14.45, 17.15 (v.a. L); L–P kl 13.00
vene keeles: kl 12.20, 14.40 (v.a. R, E, K), 18.10 (v.a. P)
“Karm tõde”
kl 11.45, 13.55, 19.25 (v.a. L, N), 22.10;
L kl 16.30
“Me peame rääkima Kevinist”
N kl 20.45
“Haarang”
N kl 21.55
“Metsamajake”
N kl 19.30
Met Opera Hd Live: “Manon”
L kl 19.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 11.30
“Näljamängud”
kl 11.45
“Titaanide raev” 3D
kl 22.15 (v.a. L)
“Titanic” 3D
kl 18.15 (v.a. L)
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 14.45, 17.00, 19.30 (v.a. L), 22.00 (v.a. L)
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: kl 13.45, 16.00
Met Opera Hd Live: “Manon”
L kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Looraks” 3D
vene keeles: R–P kl 11.30
“On alles Karlsson!”
R–P kl 12.00
“Titaanide raev” 3D
E kl 14.30; N kl 21.00;
vene keeles:
kl 14.30 (v.a. E), 21.00 (v.a. L, P, N)
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: R–P kl 12.15;
vene keeles: kl 13.45, 17.00 (v.a. P)
“Titanic” 3D
E, N kl 16.00; P, K kl 20.00;
vene keeles: kl 16.00 (v.a. E, N); 20.00 (v.a. P, K)
“Varesesaare venelased”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 19.00 (v.a. L, P)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.30, 19.15 (v.a. E), 21.30 (v.a. K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 19.15; K kl 21.30
Met Opera Hd Live: “Manon”
L kl 19.00; P kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Inetu pardipoeg”
eesti keeles: R kl 13.05
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: R kl 14.40; L–E, K kl 11.40, 15.40;
T kl 13.50, 15.40; N kl 12.30
vene keeles: R kl 11.00; E kl 11.30;
T–N kl 14.00
“Kuninglik armulugu”
R kl 12.30, 18.50; L–E kl 13.30, 18.50;
T kl 11.00, 18.50; K kl 18.50; N kl 20.50
“Poliss”
R kl 16.30, 21.15; L–T kl 16.15, 18.45, 21.15;
K kl 16.15, 21.15; N kl 16.15, 21.00
“Tööpealkiri: Imelaps”
R, K kl 17.30; L–T kl 17.30; N kl 19.30
“Õrnad tunded”
R kl 15.20, 21.30; L–E, K kl 13.30, 21.30;
T kl 21.30; N kl 14.20
“Sherlock Holmes: Varjude mäng”
K kl 11.30
“Edith Piaf - elusse armunud”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 16.30
“Näljamängud”
kl 16.00
“Titaanide raev” 2D
kl 13.45, 21.15
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.45, 21.00
“Järeltulijad”
kl 18.30
“Me ostsime loomaaia”
kl 18.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 18.30 (v.a. P)
“Näljamängud”
kl 20.30
Pärnu Päeva puhul tasuta:
“Leiutajateküla Lotte” P kl 16.30
“Laenatud aeg” P kl 18.30
Papiniidu 50, Pärnu  

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine