Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine. Skulptor, kunstnik, disainer", 14.04–05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tervisevetel” Saskia Järve, kuni 21.04        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Põhjamaade maastikud: Tauno Sireli fotod”, kuni 17.04
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?”
Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Neeme Külm, kuni 23.04                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”  Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Kena kangelane ja küllaga vaikelusid” Kaido Ole, kuni 15.04
“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, kuni 28.04   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
Steve Vanoni Visioonid, visandi, vormid (USA), kuni 21.04 
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai
Raekoja 4/6, Tallinn 

Tallinna Kunstihoone
“Kevadnäitus” Eesti Kunstnike Liidu 12. aastanäitus, kuni 15.04
“Nulltolerants” Diverse Universe Performance Festival (kuraator Al Paldrok), 17.04
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 29.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Darstellung Vorstellung, kuni 06.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu
“Külmunud unistused” Kalli Kalde graafikanäitus, kuni 14.04
Kompanii 3/5, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Minu ülikool” Rauno Thomas Moss, kuni 04.05
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
Kollaazikunstniku Jelena Pahomova (Venemaa) isikunäitus, kuni 22.04
Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”.
Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt, kuni 22.04
“4 on parem kui 3” Jüri Mildeberg, Piret Mildeberg, Viive Noor ja Jüri J. Dubov,
kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
 “Heaven” Kristi Kongi ja Marta Stratskas, kuni 28.04
 Tartu mnt 80d, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater
13.04 kl 19 “Kolm õde”
13.04 kl 19 “Naine minevikust”
13.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
14.04 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
14.04 kl 19 “Kõik on täis”
15.04 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
15.04 kl 19 “Aitamise aeg” esietendus
16.04 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”
17.04 kl 12 “Sünnipäev”
17.04 kl 19 “Augustikuu”
17.04 kl 19 “Boulgakoff”
17.04 kl 19 “Seitse venda”
18.04 kl 19 “Hiilgav!”
18.04 kl 19 “Aitamise aeg”
18.04 kl 19 Esimene lugemine: “Piirid”
19.04 kl 19 “Eesti matus”
19.04 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
19.04 kl 19 “Seitse venda”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
13.04 kl 11 “Metsakülad”
13.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
14.04 kl 12 “Metsik urisev õnn”
14.04 kl 12 “Metsakülad”
14.04 kl 18 “Õhtusöök vampiiridega”
15.04 kl 12 “Klaabu”
15.04 kl 12 “Ise, ise ka!”
17.04 kl 11 “Klaabu”
17.04 kl 19 “Metamorfoos”
18.04 kl 11 “Rapuntsel”
18.04 kl 11 “Ise, ise ka!”
18.04 kl 19 “Metamorfoos”
19.04 kl 11 “Cosette”
19.04 kl 11 “Kodud”
19.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
13.04 kl 19 “Imetegija”
13.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
14.04 kl 19 “Nähtamatu maja” esietendus
14.04 kl 19 “Sinikad”
16.04 kl 19 “Lõpp” Teatris NO99
17.04 kl 19 “Üle piiri”
18.04 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
18.04 kl 19 “Põletus”
19.04 kl 19 “Imetegija”
19.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
13.04 kl 19 “Coppélia”
14.04 kl 13 “Mees La Manchast” Pärnu Kontserdimajas
14.04 kl 18 “Mees La Manchast” Pärnu Kontserdimajas
14.04 kl 19 “Balletiõhtu”
15.04 kl 17 “Pipi Pikksukk”
16.04 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
16.04 kl 11 “Hunt ja seitse kitsetalle”
18.04 kl 19 “Pipi Pikksukk”
19.04 kl 19 “Balletiõhtu”
Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater
18.04 l 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL
13.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus
14.04 kl 19.30 “Sfääri saared (in order to dance)” Henri Hütt, esietendus
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
17.04 kl 19 “Petmine” Viimsi Huvikeskuses
18.04 kl 11 “Värviline kummut” Haapsalu Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Piip ja Tuut Mängumaja
13.04 kl 11 “Piip ja Tuut kontserdil” Tartus Teatri Kodus
13.04 kl 18 “Piip ja Tuut kontserdil” Tartus Teatri Kodus
19.04 kl 19 “Piip ja Tuut metsas” esietendus
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
13.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Laekvere rahvamajas
13.04 kl 19 “Tuulte pöörises”
14.04 kl 19 “Isade maa”
14.04 kl 19 “Armastus tööpostil”
16.04 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”  Eesti Draamateatris
16.04 kl 19 “Meie, mehed” Eesti Draamateatris
16.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Eesti Draamateatris
17.04 kl 19 “Kaasavaratu”
17.04 kl 19 “Nullpunkt”
18.04 kl 12 “Tuhkatriinu” Paide Kultuurikeskuses
18.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Paide Kultuurikeskuses  
18.04 kl 19 “Sfääri saared”
19.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
13.04 kl 19 “Gizzelle”
13.04 kl 19 “Keti lõpp”
14.04 kl 19 “Gizzelle”
14.04 kl 19 “Keti lõpp”
16.04 kl 19 “Gizzelle”
16.04 kl 19 “Keti lõpp”
17.04 kl 19 “Keskööpäike”
17.04 kl 19 “Homme näeme”
18.04 kl 19 “Keskööpäike”
18.04 kl 19 “Homme näeme”
19.04 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
15.04 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament” esietendus
17.04 kl 19.30 “Projekt elu” Kanuti Gildi SAALis
18.04 kl 19.30 “Rudolf Allaberdi testament” Kanuti Gildi SAALis
19.04 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis
Lai 37, Tartu

Teater NO99
13.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
14.04 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
16.04 kl 19 “Lõpp” Endlas
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
13.04 kl 19 “Salapaik”
15.04 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
13.04 kl 19 “Grace ja Glorie” Märjamaa Rahvamajas
13.04 kl 19 “Rabajad”
14.04 kl 19 “Ameerika piison”
16.04 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
17.04 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
18.04 kl 19 “Meeste kodu” Salme Kultuurikeskuses
18.04 kl 19 “Rabajad”
19.04 kl 19 “Klapp”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
13.04 kl 19 “Valedetektor”  Mustvee Kultuurikeskuses
17.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Valga Kultuurikeskuses
18.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Türi Kultuurimajas
19.04 kl 19 “Üllatuskülaline”   Jõhvi Kontserdimajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
13.04 kl 12 “Aja lugu muusikas” Väikeses majas
13.04 kl 19 “Helisev muusika”
14.04 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus
14.04 kl 19 “Onegin”
14.04 kl 19 “Karjäär” esietendus Sadamateatris
15.04 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus
15.04 kl 16 “Mary Poppins”
17.04 kl 11 “Kessu ja Tripp” Teatri Kodus
17.04 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” Väikeses majas
17.04 kl 19 “Kalendritüdrukud”
17.04 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
18.04 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
18.04 kl 19 “Kaos”
18.04 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris
19.04 kl 19 “Vihmamees” Väikeses majas
19.04 kl 19 “Carrrmen!”  
19.04 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
13.04 kl 19 “Hea, paha ja inetu” Kärdla Kultuurikeskuses
16.04 kl 18 “Nisa”
17.04 kl 18 “Karin ja Pearu”
18.04 kl 18 “Karin ja Pearu”
19.04 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
15.04 kl 16 “Nukitsamees”
17.04 kl 11 “Päikesekiir”
19.04 kl 11 “Päikesekiir”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
13.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
14.04 kl 19 “Lillede keel”
14.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
15.04 kl 19 “Lillede keel”
16.04 kl 19 “Lillede keel”
16.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
17.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
18.04 kl 19 “Lillede keel”
18.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
19.04 kl 19 “Lillede keel”
19.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ajaloomuuseum
13.04 kl 19 VIII Klavessiinifestival 2012. Roosikrants
Pikk 17, Tallinn

Antsla Kultuuri-ja spordikeskus
18.04 kl 19 Suur merereis flöödi ja kitarriga
Kooli tee 19, Antsla

Athena Konverentsi- ja Kultuurikeskus
13.04 kl 22 Fancy live kontsert
19.04 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Küütri 1, Tartu

Estonia
13.04 kl 13 Lõunamuusika. Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
13.04 kl 19 ERSO. Passacaglia
14.04 kl 14 Pille Lille juubeligala
17.04 kl 19 ELiitkontserdid VIII. Marko Martin
19.04 kl 19 Kuldne klassika: RO Estonia orkester
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
17.04 kl 12 Rahvusooper Estonia koori kevadkontsert 
18.04 kl 19 “De Espana vengo”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
19.04 kl 20 Paabli uue plaadi esitluskontsert
Magasini 5, Tartu

Hotell Strand
14.04 kl 19 Riho Sibula kontsert
A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu

Kadrioru loss
16.04 kl 18 “Kristuse Ülestõusmise Püha Kontsert” XIX Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO
Weizenbergi 37, Tallinn

Kuressaare Arensburg Boutique Hotell & Spa
18.04 kl 20 Maian Kärmas, Ain Agan ja Andre Maaker
Lossi 15, Kuressaare

Mustpeade Maja
19.04 kl 19 “Doppio passione / Kahekordne kirg” Solist Ashu (California),
Tallinna Kammerorkester, dirigent Lauri Sirp
19.04 kl 21 “Taff Club. Eesti asi” Raivo Tafenau kvartett & Kaire Vilgats
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
14.04 kl 19 Whitney Houstoni meenutuskontsert
17.04 kl 19 Ukulele Orchestra Of Great Britain
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
13.04 kl 22 Jazzliit: Jaak Sooäär & Raimond MacDonald (SCO), Göteborgi Muusikakõrgkooli ja EMTA ansamblid
14.04 kl 22 Jazzliit: EMTA & Otsakool
Sakala 3, Tallinn

Paide kultuurikeskus
14.04 kl 18 Keelpillikvartett Prezioso
Pärnu 18, Paide

Pärnu Kontserdimaja
15.04 kl 17 Rahvusooper Estonia Poistekoor 40
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
15.04 kl 14 “Abonement 007”
“Modernismi klassikud 2” Kavas Berg, Schönberg. Repoo Ensemble
Esplanaadi 10, Pärnu

Rock Cafe
13.04 kl 21 Kolumbus Kris 25
14.04 kl 14 Face2Face: kolmas peatükk
19.04 kl 19 BändCämp Firmabänd eelvoor
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock`n`Roll Heaven
13.04 kl 21 Ansambel “Oort” akustilise CD esitluskontsert
Tiigi 76A, Tartu

Tallinna Raekoda
15.04 kl 18 VIII Klavessiinifestival. Beatrice Martin
Raekoja plats 1, Tallinn

Tapa Jakobi kirik
18.04 kl 19 Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel "Ülestõusmispüha kontsert"
Pargi 1, Tapa

Tartu Pauluse kirik
14.04 kl 17 Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”
Riia 27, Tartu

Tartu Ülikooli aula
15.04 kl 19 HaleBopp Singers 15! “Kirssidega. Kõigile”
17.04 kl 13 Tartu VII Eesti Noorte Pianistide konkursi lõppkontsert
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
16.04 kl 19 Mai Jõgi, Anne Arrak, Tõnu Tubli, Ain Agan
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
15.04 kl 16 Orelikontsert U. P. Tanilood
18.04 kl 19 Popdiiva Whitney Houstoni meenutuskontsert
Vanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal
18.04 kl 20 Jazzliit: Ivi Rausi & Picante
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
14.04 kl 20 MAAjaILM esitleb: Vene päev - Otava Yo kontsert
18.04 kl 19 Paabli uue plaadi esitluskontsert
18.04 kl 20 Talts, Alaru, Tubli
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
13.04 kl 21 Dramamama albumi “VIP” esitlus
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
14.04 kl 16 VIII Klavessiinifestival
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Metsamajake”
R kl 12.30, 14.45, 19.30, 21.35, 23.45;
L–N kl 15.30, 17.45, 20.00, 22.10
“Haarang”
R kl 23.00; L–K kl 21.30; N kl 22.00
“Kuninglik armulugu”
R kl 18.15; L–K kl 14.45
“Piraadid!”
3D eesti keeles: R–N kl 12.00, 14.00;
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega:
R kl 13.15, 15.15; L–P kl 11.30, 13.30;
E–N kl 13.00, 15.15
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
R–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.45;
R kl 23.50
“Titanic” 3D
R–N kl 18.05
“Titaanide raev” 3D
R–N kl 16.00
“Kallis sõber”
R kl 16.10; L–P kl 12.30; E–N kl 13.15
“Plahvatusohtlik”
R kl 14.15; L–P kl 12.45
“Raudne leedi”
R kl 12.05, 20.45; L–K kl 19.15; N kl 14.45
“Näljamängud”
R kl 17.05, 19.50, 22.35;
L–N kl 14.45 (v.a. E–N), 17.30, 21.15
“Looraks”
eesti keeles: R kl 17.30; L–N kl 16.15
“21 Jump Street”
R kl 21.15, 23.30; L–P kl 20.15, 22.25
“Lahingulaev”
N kl 19.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Vasaku jala reede”
kl 15.45
“John Carter” 3D
kl 11.35 (v.a. N)
“21 Jump Street”
kl 16.55 (v.a. N), 22.05 (v.a. R, P);
R, P kl 18.15, 20.55
“Looraks”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 16.00 (v.a. N);
vene keeles: 13.40 (v.a. N)
“Parim hotell terves Indias”
kl 14.10, 19.10
“Näljamängud”
kl 11.55, 16.55, 21.35
“On alles Karlsson”
kl 11.25, 18.00
“Titaanide raev” 3D
kl 17.10 (v.a. N), 21.20 (v.a. R, P); R, P kl 20.40
“Kallis sõber”
kl 13.25, 19.55
“Plahvatusohtlik”
kl 17.15
“Titanic” 3D
kl 13.00, 18.20 (v.a. R, P), 19.45 (v.a. L, N);
R, P kl 16.30; L, P kl 13.15; N kl 19.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.00, 14.25, 17.00, 19.30 (v.a. N), 22.00
“Kuninglik armulugu”
kl 15.20
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.40 (v.a. P), 14.40;
E, N kl 16.30; L, T kl 18.55
vene keeles: kl 12.10, 14.05 (v.a. P);
L, T, K kl 16.30;
inglise keeles! ilma tõlketa: E, K kl 18.55
“Karm tõde”
kl 14.55, 19.25, 21.45
“Me peame rääkima Kevinist”
kl 14.30 (v.a. N), 19.20 (v.a. N), 21.45
“Haarang”
kl 13.15, 19.35, 21.50
“Metsamajake”
kl 11.45, 16.50, 19.50, 22.10
“Lahingulaev”
N kl 18.30, 21.30
“Kohting”
N kl 19.45
“Peeglike peeglike”
N kl 18.55
“Tšernobõli samuraid”
kl 11.50, 17.55
Met Opera HD Live: “Manon”
E kl 19.00
Met Opera HD Live: “La Traviata”
L kl 20.00; P kl 12.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Looraks” 3D
eesti keeles: kl 13.45 (v.a. K)
“Näljamängud”
kl 21.30 (v.a. L)
“Titanic” 3D
kl 18.15 (v.a. L)
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.00, 14.30, 19.00 (v.a. L), 22.00 (v.a. L)
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. K), 16.00
“Üksik saar”
kl 17.00
Met Opera HD Live: “La Traviata”
L kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Looraks” 3D
vene keeles: L–P kl 12.45
“On alles Karlsson!”
L–P kl 12.00
“Titaanide raev” 3D
vene keeles: kl 15.00 (v.a. E), 21.00 (v.a. L, K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 15.00; K kl 21.00
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: P, T kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. P, T); L–P kl 11.30
“Titanic” 3D
E, N kl 16.00; P, K kl 20.00;
vene keeles: kl 16.00 (v.a. E, N); 20.00 (v.a. P, K)
“Varesesaare venelased”
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 17.15 (v.a. P)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.30, 19.15, 21.30 (v.a. K);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 21.30
“Haarang”
kl 19.00 (v.a. L, P)
Met Opera HD Live: “La Traviata”
L kl 20.00; P kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Comedian Harmonists”
R kl 19.30
“Koletis Pariisis”
eesti keeles: R kl 13.00, L–P kl 12.00;
E–K kl 14.10, N kl 14.40
“Kuninglik armulugu”
R–P, T kl 11.15 (v.a. L, T), 16.00, 21.15;
E, K kl 12.10 (v.a. K), 16.00, 21.15;
N kl 13.50, 21.15
“Poliss”
R kl 14.50, 21.55; L–P kl 13.00, 21.35;
E, T kl 17.00, 21.35; K kl 11.30, 17.00, 21.35;
N kl 16.30, 21.45
“Tšernobõli samuraid”
R–K kl 18.40; N kl 20.30
“Tööpealkiri: Imelaps”
R–K kl 19.55
“Õrnad tunded”
R–P kl 13.50, 17.20; E, K kl 12.00, 14.50,
T kl 14.50; N kl 12.30
Jaapani anime eriprogramm
L–P kl 11.30
“Mahler diivanil”
L kl 19.30
“Varesesaare venelased”
L–P kl 15.30
“Kevadsümfoonia”
P kl 19.30
“Lissaboni lugu”
E kl 19.30
“Kuninga kõne”
T, N kl 11.00
“Sinine ingel”
T kl 19.30
“Beethoveni projekt”
K kl 19.30
“Blixa Bargeld - Viimane koletis taevas” N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 16.00
“Näljamängud”
kl 13.45
“Titaanide raev” 2D
kl 16.30, 21.15
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 18.00
“Järeltulijad”
kl 18.45
“Projekt X”
kl 14.00, 20.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Näljamängud”
kl 15.30
“Me ostsime loomaia”
kl 18.30
“Järeltulijad”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Karuzmari”
R, E–N kl 17.15, L, P. 16.10
“Metsamajake”
R, E, T kl 15.00, 17.20, 19.45, 22.15,
L, P kl 14.55, 17.20, 19.50, 22.15,
K kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00,
N kl 12.15, 14.30 /17.00, 21.30
“Haarang”
R–P kl 14.00, 16.10 (v.a. L,P) , 20.00, 22.10,
E, T kl 14.00, 16.10, 20.00, 22.10,
K, N kl 14.00 (v.a. K), 16.10, 20.00, 22.10
“Me peame rääkima Kevinist”
R, E–N kl 12.30, 14.50, 19.30,
L, P kl 12.30, 15.20, 19.30
“Titanic” 3D
R–K kl 13.00, 16.50, 20.40,
N kl 13.10, 19.00
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
kl 12.00 (v.a. L, P, K), 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
“Piraadid” 3D
eesti keeles. R, E–N kl 11.55, 13.50, 15.40, 17.30, L,P kl 11.10, 13.10, 15.15, 17.40, K kl 10.45,
vene keeles. R, E–N kl 12.10, L,P kl 11.00, 13.20
“Plahvatusohtlik”
R, E, T kl 12.45, L,P kl 12.00, K kl 14.10
“Titaanide raev” 3D
R–N kl 19.20, L–P kl 17.15
“Kallis sõber”
R–N kl 21.50
“Näljamängud”
R, E–K kl 12.50, 15.50, 18.40,
L, P kl 12.45, 15.40, 18.30, N kl 13.20, 16.10
“Ohtlik meetod”
R–N kl 21.20
“Looraks” 3D
eesti keeles. L,P kl 12.20
“21 Jump Street”
R–K kl 21.30, N kl 19.15
“Koletis Pariisis” 3D”
eesti keeles. L,P kl 11.30
“Varesesaare venelased”
R–N kl 18.20
“Kalad kuival”
N kl 16.45
“Peeglike, peeglike”
N kl 18.45
“Lahingulaev”
N kl 21.15
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine