Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Villu Plink & Silja Saarepuu, 23.04–05.05
“Tervisevetel” Saskia Järve, kuni 21.04        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Esimest korda Londonis! Näitus olümpia ajaloost ja Eesti sportlastest”, kuni 24.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“On Bureaucracy” Alver Linnamägi, 25.04–07.05
Neeme Külm, kuni 23.04                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kuressaare kultuurikeskus
Eve Viidalepa graafikanäitus, kuni 30.04
“Tuhat metsamuinasjuttu” Soome lasteraamatute illustratsioonide näitus,
kuni 30.04
Tallinna 6, Kuressaare

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia”
Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, kuni 28.04   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Lillelõhnaline serpentiinipall”, (foto), Eveli Varik, 25.04–19.05
Steve Vanoni Visioonid, visandi, vormid (USA), kuni 21.04 
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai
Raekoja 4/6, Tallinn 

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, 22.04–03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Ursus” näitusel rohkem kui 300 karu, kuni 29.04
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 29.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Darstellung Vorstellung, kuni 06.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Minu ülikool” Rauno Thomas Moss, kuni 04.05
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
Kollaazikunstniku Jelena Pahomova (Venemaa) isikunäitus, kuni 22.04
Eesti Nukutegijate loomingu rändnäitus “Koosmäng. Aastaajad”.
Nukkude loomise kunst. Näituse koostaja Mare Hunt, kuni 22.04
“4 on parem kui 3” Jüri Mildeberg, Piret Mildeberg, Viive Noor ja Jüri J. Dubov,
kuni 25.04
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
 “Heaven” Kristi Kongi ja Marta Stratskas, kuni 28.04
 Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Mayday” Gertrud Winberg (GER), Ingemar Thalin (GER), kuni 10.05
Gaidy Kesa, Mari Kivi, Alar Tuul ja Edgar Tedre ühisnäitus, kuni 10.05
“Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna ühisnäitus”, kuni 10.05
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
20.04 kl 19 “Rahauputus”
20.04 kl 19 “Aitamise aeg”
21.04 kl 19 “Augustikuu”
21.04 kl 19 “Naine minevikust”
22.04 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
22.04 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
22.04 kl 19 “Canc?n”
24.04 kl 19 “Kolm õde”
24.04 kl 19 “Canc?n”
24.04 kl 19 “Seitse venda”
25.04 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
25.04 kl 19 “Canc?n”
25.04 kl 19 “Seitse venda”
26.04 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
26.04 kl 19 “Kõik on täis”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
20.04 kl 11 “Memme musi”
20.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
21.04 kl 12 “Cosette”
21.04 kl 12 “Memme musi”
21.04 kl 18 “Õhtusöök vampiiridega”
22.04 kl 12 “Memme musi”
24.04 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
24.04 kl 19 “Metamorfoos”
25.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”
25.04 kl 19 “Metamorfoos”
26.04 kl 11 “Metsik urisev õnn”
26.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
20.04 kl 19 “Nähtamatu maja”
20.04 kl 19 “Sinikad”
21.04 kl 19 “Boyband”
21.04 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
24.04 kl 19 “Boyband”
25.04 kl 11 “Põrrr...!!!”
25.04 kl 19 “Boyband”
25.04 kl 20 “Eesti mees ja tema poeg” Vormsi Rahvamajas
26.04 kl 11 “Põrrr...!!!”
26.04 kl 19 “Boyband”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
20.04 kl 19 “Silva”
21.04 kl 12 “Coppélia”
21.04 kl 19 “Manon Lescaut”
22.04 kl 17 “Mees La Manchast”
23.04 kl 10 “Mäng muusika saatel”
23.04 kl 11.30 “Mäng muusika saatel”
25.04 kl 12 “Pipi Pikksukk”
25.04 kl 19 “Coppélia”
26.04 kl 19 “Padaemand”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
25.04 kl 19.30 Diplom 2012 TÜ VKA: Helena Krinal + Katrin Kreutzberg +
Merle Saarva & tudengid
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
21.04 kl 19 “Püstijalukomöödia” Kinoteater
23.04 kl 19 “Petmine”
Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M
24.04 kl 19.30 “Kuningas sureb” Kanuti Gildi SAALis
25.04 kl 19 “Kuningas sureb” Tartu Uues Teatris
26.04 kl 19 “Kuningas sureb” Tallinna Linnateatris
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
20.04 kl 19 “Armastus tööpostil” Keila Kultuurikeskuses
20.04 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
23.04 kl 12 “Tuhkatriinu” Vanemuise väikeses majas
23.04 kl 19 “Meie, mehed” Vanemuise väikeses majas
25.04 kl 13 “Tuhkatriinu” Põlva Kultuurikeskuses
25.04 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Põlva Kultuurikeskuses
26.04 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
26.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” 
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
20.04 kl 19 “Hecuba pärast”
21.04 kl 19 “Kellega ma räägin?” esietendus
24.04 kl 19 “Hecuba pärast”
24.04 kl 19 “Kellega ma räägin?”
25.04 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Kuressaare Linnateatris
25.04 kl 19 “Kellega ma räägin?”
26.04 kl 13 “Maailmale nähtamatud pisarad” Kuressaare Linnateatris
26.04 kl 19 “Kellega ma räägin?”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
20.04 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis
21.04 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid” Kanuti Gildi SAALis
22.04 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid” Kanuti Gildi SAALis
22.04 kl 19 “Tere õhtust, Léon”
23.04 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid” Kanuti Gildi SAALis
26.04 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
20.04 kl 19 “Misery”
21.04 kl 19 “Misery”
23.04 kl 19 “Misery”
24.04 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
22.04 kl 12 “Söö mind ära”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
20.04 kl 19 “Pruuniks”
21.04 kl 19 “Pruuniks”
25.04 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
20.04 kl 16 “Väga vihane mees” Ugala Noortestuudio
21.04 kl 19 “Ukuaru” esietendus
23.04 kl 19 “Mõõt mõõdu vastu”  Eesti Draamateatris
24.04 kl 19 “Väike raha”
25.04 kl 18 “Inetu!”
26.04 kl 13 “Inetu!”
26.04 kl 18 “Inetu!”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
20.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Elva Kultuurikeskuses
21.04 kl 19 “Valedetektor”   Kiili Rahvamajas
23.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Kuressaare Kultuurikeskuses
24.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Kihelkonna Rahvamajas
25.04 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Valjala Rahvamajas
26.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Vastemõisa Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
20.04 kl 19 “Härra Amilcar”
20.04 kl 19 “Haldjakuninganna” Sadamateatris
21.04 kl 19 “Helisev muusika”
22.04 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus
22.04 kl 16 “Inimese parimad sõbrad” Väikeses majas
22.04 kl 16 “Lõbus lesk”
22.04 kl 16 “Paanika” Sadamateatris
24.04 kl 12 “Morten Viks lollide laeval” Väikeses majas
24.04 kl 19 “Casanova” Väikeses majas
24.04 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
24.04 kl 19 “Hispaania öö” Võru Kandles
25.04 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
26.04 kl 19 “Kalendritüdrukud”
26.04 kl 19 “Haldjakuninganna” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
20.04 kl 18 “Karin ja Pearu”
23.04 kl 19 “Kirjaklambritest vöö” Teater Endlas
24.04 kl 16 “Kirjaklambritest vöö” Haapsalu Kultuurikeskuses
24.04 kl 18 “Nisa”
25.04 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”
25.04 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
26.04 kl 18 “Help!”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
22.04 kl 16 “Nif Nuf Naf-i lugu”
24.04 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”
26.04 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
21.04 kl 19 “Lillede keel”
21.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
22.04 kl 19 “Lillede keel”
22.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
23.04 kl 19 “Lillede keel”
25.04 kl 19 “Lillede keel”
26.04 kl 19 “Lillede keel”
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater
25.04 kl 10 “Ümmargune null” Kuressaare Linnateatris
25.04 kl 11 “Ümmargune null” Kuressaare Linnateatris
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Konverentsi- ja Kultuurikeskus
20.04 kl 19 Anton Duhovskoi
Küütri 1, Tartu

Endla kohvik
21.04 kl 21.30 Paabli uue plaadi esitluskontsert
Keskväljak 1, Pärnu

Clazz
20.04 kl 22 Calle Y Sabor
21.04 kl 22 Tribute to Stevie Wonder
22.04 kl 21 Jazzkaar Selects
23.04 kl 21 Danel Marques Trio (BRA)
24.04 kl 22 Denise Fontoura Band (Brasillia-Eesti)
25.04 kl 22 Tape That
26.04 kl 22 Full Crate & Mar (Holland)
Vana turg 2, Tallinn

Estonia
20.04 kl 19 “Laul metsadest”
Konstantin Andrejev (tenor), Aleksei Tanovitski (bass), Eesti Kontsertkoor,
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Paavo Järvi
24.04 kl 19 “Eesti Muusika Kullafond III” Uus Tallinna Trio
25.04 kl 19 “Happy Birthday Barbra Streisand!” Üle-eestiline Noorte Sümfooniaorkester, Gerli Padar, Ott Lepland, Kelli Uustani, Hele Kõrve, Nele-Liis Vaiksoo ja Uku Suviste, dirigent Jüri-Ruut Kangur
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
20.04 kl 22 “Tartu kevadrock 2012”
21.04 kl 22 “Tartu kevadrock 2012”
25.04 kl 23 Sensatsiooniline Tartu Kevadbänd ja Eneseimetlejate Klubi
26.04 kl 21 Oleg Pissarenko Band
Magasini 5, Tartu

Haanja spordi- ja puhkekeskus
22.04 kl 17 “Üks roos kasvas orus” Heiki Mätlik (klassikaline kitarr)
Haanja

Jõhvi Kontserdimaja
25.04 kl 19 Laura Põldvere Grupp / Jazzkaar 2012
26.04 kl 20 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Pargi 40, Jõhvi

Kadrioru loss
22.04 kl 18 “Suur Barokk-Akadeemia” “Fiori musicali / Muusika õied” Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Karula kirik
22.04 kl 13 “Üks roos kasvas orus” Heiki Mätlik (klassikaline kitarr)
Lüllemäe küla, Karula vald, Valga maakond

Merepaviljon, Vanasadam
20.04 kl 20 Amadou & Mariam / Jazzkaar 2012
21.04 kl 12 Lastekontsert: Djanzz / Jazzkaar 2012
21.04 kl 17 Tõnis Mägi Muus-Bluus / Jazzkaar 2012
21.04 kl 21 Elifantree, MeTal-O-PhoNe, Kaja Draksler AQ / Jazzkaar 2012
22.04 kl 18 Statoil Big Band / Jazzkaar 2012
25.04 kl 18 Christian McBride Trio + Aces of Basses / Jazzkaar 2012
26.04 kl 18 Rudresh Mahanthappa Samdhi + Joel-Rasmus Remmel Trio / Jazzkaar 2012
26.04 kl 22 ERGO Jazz Session: Tingvall Trio / Jazzkaar 2012
Sadama 25/4, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
23.04 kl 20 Killer Queen
Estonia pst. 9, Tallinn

Nõmme kultuurikeskus
22.04 kl 19 Laura Põldvere, Raivo Tafenau & Jürmo Eespere
Turu plats 2, Tallinn

Teater NO99
20.04 kl 22 Jazzklubi: Vigleik Storaas (Norra)/Tafenau-Vind (Jazzkaar/Jazziliit esitleb)
23.04 kl 21 Jazzklubi: Jazzkaar 2012: “Tribute to Jaco Pastorius” dokumentaalfilm + Global Village
Sakala 3, Tallinn

Otepää Kultuurikeskus
20.04 kl 19 Elifantree / Jazzkaar 2012
25.04 kl 19 Duo 2Ühel: Rein Rannap - Mihkel Mattisen
Virulombi 2, Otepää

Pärnu Kontserdimaja
26.04 kl 19 “Happy Birthday Barbra Streisand!” Üle-eestiline Noorte Sümfooniaorkester, Gerli Padar, Ott Lepland, Kelli Uustani, Hele Kõrve, Nele-Liis Vaiksoo ja Uku Suviste, dirigent Jüri-Ruut Kangur
Aida 4, Pärnu

Pärnu Uue Kunsti Muuseum
20.04 kl 18 Kaja Draksler Acropolis Quintet / Jazzkaar 2012
Esplanaadi 10, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzikohvik
20.04 kl 22 Jazzliit: Ro-Toro
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
20.04 kl 21 Metsatöll / Finntroll (Fin) / Tracedawn (Fin) / Taak
21.04 kl 20 Guitar Jamboree
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock`n`Roll Heaven
20.04 kl 21 Vennaskond
Tiigi 76A, Tartu

Suure-Jaani Gümnaasium
20.04 kl 19 Laura Põldvere Grupp / Jazzkaar 2012
Tallinna 24, Suure-Jaani

Teatri Puhvet
23.04 kl 19 Maie Tõnso, Benno Margus
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
21.04 kl 19 Tartu Akadeemiline Meeskoor 100
24.04 kl 19 “Happy Birthday Barbra Streisand!” Üle-eestiline Noorte Sümfooniaorkester, Gerli Padar, Ott Lepland, Kelli Uustani, Hele Kõrve, Nele-Liis Vaiksoo ja Uku Suviste, dirigent Jüri-Ruut Kangur
25.04 kl 19 “Eesti Muusika Kullafond III” Uus Tallinna Trio
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
21.04 kl 19 Estonian Folk Orchestra
23.04 kl 19 Viljandi Jazzkaareke: Duo Meelis Vind, Raivo Tafenau
24.04 kl 19 Viljandi Jazzkaareke: Das Kapital
25.04 kl 19 Viljandi Jazzkaareke: Dave Arcari
25.04 kl 20.30 Viljandi Jazziklubi: Andre Maaker
Tasuja pst. 6, Viljandi

Võru Kultuurimaja Kannel
20.04 kl 19 Paabli uue plaadi esitluskontsert
Liiva 13, Võru

Väravatorn
21.04 kl 16 Hortus Musicus. Hag sameah! Häid pühi!
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Lahingulaev”
R–N kl 12.15, 14.45, 19.25, 22.00
“Peeglike, peeglike”
R–N kl 15.30, 17.45, 20.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: R, E–N kl 13.30;
L–P kl 11.30, 13.30
“Metsamajake”
R–N kl 12.45 (v.a. L,P), 20.20 (v.a. N), 22.25
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: R–N kl 12.00, 14.00
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
R–N kl 14.30, 16.45 (v.a. N), 19.00, 21.45;
N kl 12.20
“Titanic” 3D
R–N kl 18.05
“Titaanide raev” 3D
R–N kl 16.00
“Raudne leedi”
R–K kl 18.15; K kl 12.25; N kl 16.45
“Näljamängud”
R–K kl 15.00, 21.15; L–P kl 11.45;
N kl 14.50, 17.35
“Looraks”
eesti keeles: kl 17.20; T kl 11.00;
L–P kl 12.40; E, K, R kl 12.30
“21 Jump Street”
R–N kl 22.15
“Igavesti Sinu”
T kl 11.00; N kl 20.20
“Professionaal”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“21 Jump Street”
kl 14.05, 21.40
“Looraks”
eesti keeles: kl 14.15
“Parim hotell terves Indias”
kl 14.30, 17.15
“Näljamängud”
kl 12.20, 15.15, 20.45 (v.a. N)
“Titaanide raev” 3D
kl 11.50, 19.05
“Kallis sõber”
kl 16.30
“Titanic” 3D
kl 13.15, 19.00 (v.a. L, E), 19.55 (v.a. N);
L kl 16.35, 20.40; L–P kl 14.50
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 13.45, 17.10 (v.a. N), 19.40 (v.a. N), 22.10 (v.a. N); N kl 18.20, 20.50
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.45, 16.35 (v.a. L, E)
vene keeles: kl 14.10
“Karm tõde”
kl 18.20 (v.a. N)
“Me peame rääkima Kevinist”
kl 13.00 (v.a. T), 19.30
“Haarang”
kl 15.45, 21.55
“Metsamajake”
kl 12.10, 19.50, 22.05
“Lahingulaev”
kl 12.30, 15.30, 18.30, 18.50 (v.a. E), 21.30, 21.45 (v.a. E)
“Kohting”
kl 11.40, 16.10, 18.10, 20.10, 22.15
“Peeglike peeglike”
kl 11.55, 16.20, 18.45, 21.10 (v.a. N)
“Tšernobõli samuraid”
kl 18.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 13.35, 17.45 (v.a. N);
vene keeles: kl 11.30, 15.40
“Ronk”
N kl 21.10
“Professionaal”
N kl 21.15
“Igavesti sinu”
N kl 18.55
Met Opera HD Live: “La Traviata”
E kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Titanic” 3D
kl 16.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 14.15, 21.15 (v.a. K, N)
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 11.45
“Peeglike peeglike”
kl 13.45, 19.45
“Lahingulaev”
kl 11.30, 18.30, 22.00
“Varesesaare venelased”
kl 16.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“On alles Karlsson!”
kl 14.00
“Titaanide raev” 3D
vene keeles: L–P kl 11.30
“Titanic” 3D
P, K kl 20.15;
vene keeles: kl 20.15 (v.a. P, K)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.00 (v.a. T), 18.30, 21.00 (v.a. P);
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: T kl 16.00; P kl 21.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: P, T kl 13.30;
vene keeles: 13.30 (v.a. P, T)
“Peeglike peeglike”
E, N kl 15.45;
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 15.45 (v.a. E, N); L–P kl 11.00
“Kohting”
kl 16.45, 18.15
“Lahingulaev”
L kl 13.45; R kl 18.45; N kl 21.30;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. L), 18.45 (v.a. R), 21.30 (v.a. N)
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Comedian Harmonists”
R kl 11.00
Marina Vlady kinos Artis: “Nõid”
R kl 17.30
“UFO Uuno kosmilised lood”
L–P kl 11.30
“Edith Piaf - elusse armunud”
T kl 11.00
“Minu suur O!”
K kl 11.30
“Armud jäänud, armud tulnud”
N kl 19.00
“Südametemurdja”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 13.45
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 14.15, 21.15
“Järeltulijad”
kl 16.30 (v.a. T)
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 17.45 (v.a. T)
“Plahvatusohtlik”
kl 15.45 (v.a. T), 21.00
“Ohtlik meetod”
kl 19.00 (v.a. T)
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Lahingulaev”
kl 18.15, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris Kino
“Metsamajake”
R, E–N kl 17.10, 19.15, 21.50;
L–P kl 19.40, 21.50
“Haarang”
R ,E–K kl 12.10, 22.10; L–P kl 22.10
“Me peame rääkima Kevinist”
R, E–N kl 14.50; L–P kl 11.30
“Titanic” 3D
R kl 18.30, 20.45; L–P kl 13.40, 16.15, 20.00; E–K kl 12.15, 18.30, 20.45; N kl 12.40, 18.30
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
R, E–K kl 12.20, 14.40, 17.00, 19.30, 22.00;
L–P kl 14.40, 16.50, 19.15, 21.40;
N kl 13.45, 16.15, 19.40, 21.50
“Piraadid” 3D
eesti keeles. R. 13.00; L–P kl 11.00, 12.40, 14.45; E–K kl 16.00;
vene keeles. L–P kl 11.15, 12.45; E–N kl 12.50
“Titaanide raev” 3D
R, E–N kl 16.30, 19.00; L–P kl 17.20, 19.00
“Kallis sõber”
kl 21.00
“Näljamängud”
R, E–N kl 14.10, 18.00; L–P kl 13.45, 16.30
“Ohtlik meetod”
kl 21.20
“Looraks” 3D
eesti keeles. L,P kl 12.00
“Kalad kuival”
R, E–N kl 12.00, 14.20, 16.55;
L–P kl 11.40, 14.00, 17.00
“Peeglike, peeglike”
R, E–K kl 13.15, 15.20, 17.30, 19.40;
L–P kl 13.15, 15.20, 17.30, 19.20;
N kl 13.15, 15.20, 17.30
“Lahingulaev”
R kl 12.30, 15.15, 18.40, 21.30;
L–N kl 13.00, 15.50, 18.40, 21.30
“John Carter” 3D
kl 19.30
“Ronk”
N kl 21.15
“Igavesti sinu”
N kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Teabevara