Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
27.04 kl 19 “Augustikuu”
27.04 kl 19 “Marquis d´Artiste”
27.04 kl 19 “Naine minevikust”
28.04 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
28.04 kl 19 “Leekrüübe”
28.04 kl 19 “Aabitsa kukk”
29.04 kl 19 “Kolm õde”
29.04 kl 19 “Canc?n”
02.05 kl 19 “Eesti matus”
02.05 kl 19 “Aitamise aeg”
03.05 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
03.05 kl 19 “Canc?n”
03.05 kl 19 “Seitse venda”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
27.04 kl 11 “Metsik urisev õnn”
27.04 kl 11 “Hanel oli auto”
27.04 kl 12 “Sinine kutsikas” Nukunäidendi lugemine
27.04 kl 19 “Õhtusöök vampiiridega”
28.04 kl 12 “Metsik urisev õnn”
28.04 kl 12 “Hanel oli auto”
28.04 kl 18 “Õhtusöök vampiiridega”
29.04 kl 12 “Kodud”
29.04 kl 12 “Cosette”
02.05 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
02.05 kl 19 “Metamorfoos”
03.05 kl 11 “Käed ja kindad”
03.05 kl 18 “Metsik urisev õnn” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
27.04 kl 11 “Põrrr...!!!”
27.04 kl 19 “Nähtamatu maja”
27.04 kl 19 “Sinikad”
28.04 kl 19 “Testosteroon”
30.04 kl 19 “Imetegija” Eesti Draamateatris
30.04 kl 20 “Eesti mees ja tema poeg”
02.05 kl 19 “Boyband”
03.05 kl 19 “Boyband”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
27.04 kl 19 “Pipi Pikksukk”
28.04 kl 13 “Mees La Manchast”
28.04 kl 18 “Mees La Manchast”
28.04 kl 19 “Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala”
03.05 kl 19 “Mees La Manchast” 
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
01.05 kl 19.30 “Stavanger” esietendus
Marina Krapivina / Juri Muravitski
02.05 kl 19.30 “Stavanger”
Marina Krapivina / Juri Muravitski
03.05 kl 19.30 “Stavanger”
Marina Krapivina / Juri Muravitski
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
29.04 kl 18 “Petmine”
Saue Kontserdisaalis
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
27.04 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Karksi Valla Kultuurikeskuses  
27.04 kl 19 “Meie, mehed”
28.04 kl 19 “Prometheust oodates” esietendus
28.04 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
30.04 kl 12 “Tuhkatriinu” Vene Teatris
30.04 kl 19 “Tuulte pöörises” Vene Teatris
02.05 kl 12 “Tuhkatriinu”  Narva Kultuurimajas
02.05 kl 19 “Armastus tööpostil”  Narva Kultuurimajas
02.05 kl 19 “Lilled Algernonile”
03.05 kl 19 “Isade maa”
03.05 kl 19 “Armastus tööpostil”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Piip ja Tuut Mängumaja
28.04 kl 11.30 “Piip ja Tuut muuseumis” Eesti Teatri-ja Muusikamuuseumis Tallinnas
02.05 kl 10.30 “Piip ja Tuut kontsertil” Rapla kultuurimajas
Toom-Kooli 13, Tallinn

Tallinna Linnateater
27.04 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”
28.04 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
30.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
30.04 kl 19 “Biloxi blues”
30.04 kl 19 “Keti lõpp”
02.05 kl 19 “Keti lõpp”
02.05 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
03.05 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
03.05 kl 19 “Keti lõpp”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
27.04 kl 19 “Projekt elu”
28.04 kl 19 “Projekt elu”
30.04 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
01.05 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
02.05 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
03.05 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament” Endlas
Lai 37, Tartu

Teoteater
27.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”
29.04 kl 12 “Söö mind ära”
30.04 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
28.04 kl 19 “Pruuniks”
30.04 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
27.04 kl 16 “Väga vihane mees” Ugala Noortestuudio
27.04 kl 19 “Kalmistuklubi”
28.04 kl 14 “Helesinine vagun”
28.04 kl 19 “Ukuaru”
30.04 kl 19 “Meeste kodu”  Põlva Kultuurikeskuses
30.04 kl 19 “Rabajad”
02.05 kl 13 “Karlsson Katuselt”
02.05 kl 19 “Väga vihane mees” Ugala Noortestuudio
03.05 kl 13 “Inetu!”
03.05 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
27.04 kl 19 “Plastikvõileib”  Salme Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
27.04 kl 11 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus
27.04 kl 19 “Kontsert diktaatorile” Väikeses majas
27.04 kl 19 “Lõbus lesk”
27.04 kl 19 “Kadunud käsi” Sadamateatris
28.04 kl 19 “Werther” Väikeses majas
29.04 kl 16 “Puhastus” Väikeses majas
29.04 kl 19 “Balletigala”
29.04 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
27.04 kl 18 “Help!”
Tõnismägi 2, TallinnViljandi Nukuteater
29.04 kl 16 “Kõige maitsvamad on... ”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
27.04 kl 19 “Lillede keel”
27.04 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
30.04 kl 19 “Lillede keel”
02.05 kl 19 “Lillede keel”
02.05 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
03.05 kl 19 “Lillede keel”
03.05 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa, Pärnu
01.05 kl 20 “Argentiina tango - kolm minutit tegelikkust” Ranas – Duo Porte?o de Tango (Argentiina)
Mere pst. 7, Pärnu

Clazz
27.04 kl 22 Rebecca Kontus, Hele-Riin Uib & Tanel Kuusk
28.04 kl 22 Liis Lemsalu
29.04 kl 21 Tanel Padar & Band
30.04 kl 21 Tanel Kuusk & Friends
Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi
27.04 kl 21.30 Inga Kaare, Peep Ojaveski, Indrek Kruusimaa
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
28.04 kl 17 “Loodusfotod ja Eiv¸r” Eiv¸r ja Mikael Blak Fääridelt, Villu Veski, Tiit Kalluste, Valerijus Ramoska, Raimonds Macats, Taavo Remmel
29.04 kl 12 Perekontsert. Hortus, Kuuskemaa, keskaeg
02.05 kl 19 Erso Kevadkontsert
03.05 kl 19 “Sõna ja muusika. Prantsusmaa” Maria Veretenina (sopran), Julian Gallant (klaver), Indrek Hirv (tekstid)
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
27.04 kl 19 Roman Matsovi mälestuskontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
27.04 kl 22 “Sügelised” Psychoterror, Chungin & The Strap_On Faggots, Sibyl Vane, Deathcats
28.04 kl 22 “Tudengiurbanism: Hip Hop Metamorfosis vol 2” GENKA aka Oleg Kosjugin, Öökülm, Metsakutsu, Beebilõust, InZtance uut albumit “Läbi Helide” tutvustav live (feat MC Lord) 
Magasini 5, Tartu

Haapsalu kultuurikeskus
03.05 kl 19 “Kõnelused klaveriga” Margus Kappel, Mihkel Mattisen
Posti 3, Haapsalu

Hobuveski
29.04 kl 19 Haldjafolk ansambli Tane Mahuta Volbriloitsude kontsert
Lai tn. 47, Tallinn

Jõhvi Kontserdimaja
01.05 kl 17 “Loodusfotod ja Eiv¸r” Eiv¸r ja Mikael Blak Fääridelt, Villu Veski, Tiit Kalluste, Valerijus Ramoska, Raimonds Macats, Taavo Remmel
03.05 kl 19 “ELiitkontserdid”
Mati Mikalai ja Kai Ratassepp
Pargi 40, Jõhvi

Jõhvi Mihkli kirik
28.04 kl 17 “Palve” Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus
Rakvere 6, Jõhvi

Kumu Auditoorium
29.04 kl 16 Kontsertetendus Väga hea lugu” Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester, Piip ja Tuut
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare Linnateater
27.04 kl 20 Paabli uue plaadi esitluskontsert
Tallinna 20, Saaremaa

Merepaviljon, Vanasadam
28.04 kl 16 “Jazzis ainult tüdrukud” / Jazzkaar 2012
28.04 kl 22 Jo Stance / Jazzkaar 2012
29.04 kl 13 UMA & klavessiiniduo / Jazzkaar 2012
29.04 kl 18 NordicSounds ja EIV¨R. Veski / Kalluste 5tet
Sadama 25/4, Tallinn

Mustpeade Maja
27.04 kl 19 “Talendid kodus” Silver Ainomäe (tðello), Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
27.04 kl 19 Lizz Wright (USA) / Jazzkaar 2012
28.04 kl 20 Jan Garbarek Group & Trilok Gurtu / Jazzkaar 2012
01.05 kl 19 Vladimir Spivakov ja Moskva Virtuoosid
Estonia pst. 9, Tallinn

Teater NO99
27.04 kl 22 Jazzklubi: Jazzkaar 2012: Pascal Schumacher Quartet (Luksemburg)
02.05 kl 20 Jazzklubi: Argentiina tango - kolm minutut tegelikkust (Duo Ranas)
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
27.04 kl 19 NordicSounds ja EIV¨R. Veski / Kalluste 5tet
29.04 kl 17 “Kevade keeled” Pärnu Linnaorkestri hooaja lõppkontsert
Aida 4, Pärnu

Rakvere Kultuurimaja
27.04 kl 17 EIL 10. hooaja kontserdid! Iris Oja ja Kadri Ann Sumera
Kreutzwaldi 2, Rakvere

Rock Cafe
27.04 kl 21 Contus Firmus / X-Panda
28.04 kl 19 BändCämp Firmabänd finaal
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula
28.04 kl 17 Rahvusooper Estonia poistekoor 40
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet
30.04 kl 19 Andre Maaker
Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja
30.04 kl 19 NordicSounds ja EIV¨R. Veski / Kalluste 5tet
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
27.04 kl 19 Viljandi Jazzkaareke: Tingvall Trio
27.04 kl 21 Viljandi Jazzkaareke: Vocamble
02.05 kl 19 “Me.Sweden” Sandra Sillamaa
02.05 kl 20 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia - Folgi Eri
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
28.04 kl 20 Paabli uue plaadi esitluskontsert
Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Villu Plink & Silja Saarepuu, kuni 05.05        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Esimest korda Londonis! Näitus olümpia ajaloost ja Eesti sportlastest”, kuni 24.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“On Bureaucracy” Alver Linnamägi, kuni 07.05                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kuressaare kultuurikeskus
Eve Viidalepa graafikanäitus, kuni 30.04
“Tuhat metsamuinasjuttu” Soome lasteraamatute illustratsioonide näitus,
kuni 30.04
Tallinna 6, Kuressaare

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata ðedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Kuldne Riia” Anita Paegle illustratsioonid, kuni 29.04
“Pihkva kunstniku Irina Vinogradova-Lebedeva tekstiilist Pandora moenukud”, kuni 29.04
“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Avastamata ðedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Mina, maalikunstnik Sarunas”, kuni 29.04
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Yerbossyn Meldibekov (installatsioon) KAZ, kuni 28.04   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu LInnagalerii Raekojas
“Lillelõhnaline serpentiinipall”, (foto), Eveli Varik, kuni 19.05 
Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum
“Hingele ja ihule”, kuni mai
Raekoja 4/6, Tallinn 

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Isetehtud nukuriided” Eva-Maria Artuse nukuriiete kollektsioon, kuni 27.05
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Noore fotokunstniku näitus”, 03.05–13.05
“Punane raamat” Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 29.04  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Darstellung Vorstellung, kuni 06.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Minu ülikool” Rauno Thomas Moss, kuni 04.05
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Tervitades, Teie...” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus, 29.04–30.05
“Mere mälu” Kunstnik-graafik Liili Mõtuste mälestusnäitus, 29.04–30.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“Heaven” Kristi Kongi ja Marta Stratskas, kuni 28.04
 Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Mayday” Gertrud Winberg (GER), Ingemar Thalin (GER), kuni 10.05
Gaidy Kesa, Mari Kivi, Alar Tuul ja Edgar Tedre ühisnäitus, kuni 10.05
“Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna ühisnäitus”, kuni 10.05
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu
“Igavesti Sinu”
kl 12.30, 14.45, 19.00, 21.10
“Professionaal”
kl 17.05, 20.20, 22.15
“Valhalla legendid: Thor” 3D
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. E), 14.00 (v.a. E)
“Lahingulaev”
kl 16.15, 18.50, 21.30
“Peeglike, peeglike”
R–P, T–N kl 15.45, 18.10; E kl 16.00, 18.10
“Kalad kuival”
eesti keeles: R, T–N kl 13.15;
L–P kl 11.30, 13.30; E kl 12.00, 14.00
“Metsamajake”
kl 22.00
“Piraadid!” 3D
eesti keeles: kl 16.00 (v.a. E)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
R–P, T–N kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
E kl 15.15, 17.30, 19.45
“Titanic” 3D
kl 18.00 (v.a. E)
“Näljamängud”
kl 13.30
“Looraks”
eesti keeles: kl 12.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“21 Jump Street”
kl 14.25, 22.05
“Parim hotell terves Indias”
kl 14.05
“Näljamängud”
kl 11.30, 16.50
“Titaanide raev” 3D
R, E, K kl 16.45
“Titanic” 3D
kl 14.10, 19.55; L kl 16.00; L–P kl 14.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.05, 14.40, 19.25, 21.55
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.35;
vene keeles: kl 15.45 (v.a. L)
“Me peame rääkima Kevinist”
kl 17.05
“Haarang”
kl 21.20
“Metsamajake”
kl 17.10, 19.45
“Lahingulaev”
kl 12.10, 15.05, 18.30 (v.a. P, N), 21.10, 21.30 (v.a. P, N); N kl 21.00; P kl 20.55
“Kohting”
kl 13.40, 20.15, 22.15
“Peeglike peeglike”
kl 13.55, 18.40;
goblini venekeelse tõlkega, eestikeelsete subtiitritega: kl 21.00 (v.a. N)
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 13.30, 17.50;
vene keeles: kl 11.25, 15.40
“Ronk”
kl 14.15, 19.15, 21.45
“Professionaal”
kl 11.55, 18.00, 18.50 (v.a. P, N), 20.15 (v.a. N), 22.30
“Igavesti sinu”
kl 11.50, 16.40, 19.00 (v.a. N), 21.25
“Tasujad”
N kl 18.30, 21.30
“Kurikaela suvepuhkus”
N kl 20.15
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 11.45, 16.30, 18.10 (v.a. L)
vene keeles: kl 12.00, 17.00 (v.a. E, K, R)
“Lõhepüük Jeemenis”
N kl 18.55
“Jackpot”
kl 13.00, 14.55, 19.30
Bolshoi Ballett Live: “Helge oja”
P kl 18.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Titanic” 3D
kl 16.15 (v.a. P)
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 16.00, 21.15 (v.a. R–T)
“Peeglike peeglike”
kl 11.45
“Lahingulaev”
kl 13.15, 18.30
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 14.00
“Professionaal”
kl 20.00 (v.a. P)
“Ronk”
kl 22.00
Bolshoi Ballett Live: “Helge oja”
P kl 18.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“On alles Karlsson!”
kl 14.30
“Titanic” 3D
T kl 20.15;
vene keeles: kl 20.15 (v.a. T)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 16.30 19.15; L–P kl 12.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: P, N kl 13.30;
vene keeles: 13.30 (v.a. P, N)
“Peeglike peeglike”
E kl 15.45;
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 15.45 (v.a. E); L–P kl 11.00
“Kohting”
kl 18.15
“Lahingulaev”
E kl 21.00;
vene keeles: kl 16.15 (v.a. P), 21.00 (v.a. E)
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: L kl 14.00;
vene keeles: kl 14.00 (v.a. L); L–P kl 11.45
“Professionaal”
kl 19.00 (v.a. P)
“Kadunud”
kl 21.30
Bolshoi Ballett Live: “Helge oja”
P kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Hing anumas 2.0 Redux”
R kl 21.30
“Värvikas”
R kl 19.00
“5 sentimeetrit sekundis, Kauge tähe hääl, Tüdruk ja tema kass”
L kl 18.00
“Appleseed: Ex Machina”
L, N kl 21.30
“Krokodill Gena ja sõbrad”
L–P kl 13.00
“Talvepäevad”
L kl 15.00; K kl 18.00
“UFO Uuno kosmilised lood”
L–P kl 11.30
“Genius Party”
P kl 15.00
“Pilvede taga”
P kl 18.00; K kl 21.30
“Genius Party Beyond”
E kl 18.00
“Unustatud häälte püüdjad”
E kl 21.30; T kl 17.30, K kl 11.30
“Tatsumi”
T kl 21.30
“Õrnad tunded”
T, N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 14.45
“Nüüd läheb sõjaks”
kl 19.15
“Lohetätoveeringuga tüdruk”
kl 13.45
“Plahvatusohtlik”
kl 19.00
“Ohtlik meetod”
kl 16.45, 21.15
“Karm tõde”
kl 17.00, 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Kallis sõber”
kl 17.00
“Titaanide raev”
kl 19.00
“Lahingulaev”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris Kino
“Metsamajake”
R–K kl 21.00; N kl 21.20
“Haarang”
R, E, K kl 22.20; L,T kl 22.15; P kl 22.10
“Me peame rääkima Kevinist”
R, E, K kl 12.00; L kl 21.30; P kl 21.40;
T kl 21.50
“Titanic” 3D
R, E, K kl 18.40; L kl 11.45, 18.30; P, T kl 13.15, 18.30; N kl 12.00
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
R, K kl 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10;
L, T kl 17.00, 19.30, 22.00;
P kl 17.00, 19.20, 21.45;
N kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.45, 22.00
“Piraadid” 3D
eesti keeles: R, K kl 15.20; L kl 12.30, 15.15;
P, T kl 12.30, 16.00; E kl 15.15; N kl 14.30
“Titaanide raev” 3D
R, E, K kl 16.40; L, P, T kl 14.30; N kl 15.40 
“Näljamängud”
R, E, K kl 14.15; L kl 12.10; P, T kl 13.10;
N kl 14.00
“Ohtlik meetod”
R, K kl 21.50; L, P, T kl 18.55; E kl 21.20
“Kalad kuival”
R, E, K kl 12.40, 14.40; L kl 11.50, 14.40;
P, T kl 11.10, 11.50, 14.00; N kl 12.20, 17.45
“Peeglike, peeglike”
R, K kl 13.15, 17.00; L kl 13.10, 15.30;
P, T kl 12.10, 14.15; E kl 13.10, 17.00;
N kl 11.55, 16.30
“Lahingulaev”
R, E, K kl 13.30, 16.10, 18.50, 21.30;
L kl 16.10, 19.40, 21.30;
P, T kl 16.10, 18.50, 21.30;
N kl 13.40, 16.10, 18.50, 21.30
“Ronk”
R, K kl 17.15, 19.40, 22.00;
L kl 17.10, 19.10, 22.10;
P, T kl 16.20, 18.45, 21.10;
E kl 17.10, 19.30, 21.50; N kl 16.45, 21.25
“Igavesti sinu”
R, E, K kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.20;
L kl 12.00, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10;
P, T kl 12.00, 14.20, 16.40, 18.50, 21.10;
N kl 13.50, 16.10, 19.10, 21.10
“Baskin”
R, E, K, N kl 18.10; L kl 17.45; P, T kl 18.00
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: R, E, K kl 12.20, 14.20, 19.10;
L, P, T kl 11.00, 13.00, 15.00, 17.00;
N kl 12.20; 14.20;
vene keeles:
R, E, K kl 16.10; L, P, T kl 11.15, 16.30; N kl 16.15
“Tasujad”
N kl 18.30, 21.30
“Kurikaela suvepuhkus”
N kl 19.00, 21.15
“Lõhepüük Jeemenis”
N kl 19.20
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara