Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“2150. Portreed” Holger Loodus, 07.05–19.05
Villu Plink & Silja Saarepuu, kuni 05.05        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Muinasjutumaa” Plakatinäitus, kuni 31.05
“Ukraina nüüdiskunst”, kuni 16.05
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Esimest korda Londonis! Näitus olümpia ajaloost ja Eesti sportlastest”, kuni 24.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kristiina Hansen & Johannes Säre, 09.05–21.05
“On Bureaucracy” Alver Linnamägi, kuni 07.05                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus
“Erich Pehap 100” Eesti graafik ja maalikunstnik Erich Pehap, kuni 06.05
Püsinäitus: Paul Kondase maalid
Pikk 8, Viljandi

Kumu
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jarõna Ilo (joonistus), 09.05–26.05   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Lillelõhnaline serpentiinipall”, (foto), Eveli Varik, kuni 19.05 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Isetehtud nukuriided” Eva-Maria Artuse nukuriiete kollektsioon, kuni 27.05
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Noore fotokunstniku näitus”, kuni 13.05  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
Darstellung Vorstellung, kuni 06.05
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Minu ülikool” Rauno Thomas Moss, kuni 04.05
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, 10.05–08.06
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Tervitades, Teie...” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus, kuni 30.05
“Mere mälu” Kunstnik-graafik Liili Mõtuste mälestusnäitus, kuni 30.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
Björn Koop
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Mayday” Gertrud Winberg (GER), Ingemar Thalin (GER), kuni 10.05
Gaidy Kesa, Mari Kivi, Alar Tuul ja Edgar Tedre ühisnäitus, kuni 10.05
“Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna ühisnäitus”, kuni 10.05
Liiva 13, Võru

TEATER

Comedy Estonia
08.05 kl 20 “Stand-up Komöödia Tuur” Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spas
www.comedyestonia.com

Eesti Draamateater
04.05 kl 19 “Hiilgav!”
04.05 kl 19 “Õitseng”
04.05 kl 19 Esimene lugemine: “Preilid ja masinad”
05.05 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
05.05 kl 19 “Pulmad”
05.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
06.05 kl 19 “Nelipühad” esietendus
06.05 kl 19 “Canc?n”
08.05 kl 19 “Augustikuu”
08.05 kl 19 “Grönholmi meetod”
08.05 kl 19 “Seitse venda”
09.05 kl 19 “Nelipühad”
09.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
10.05 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
10.05 kl 19 “Canc?n”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
04.05 kl 11 “Metsakülad”
05.05 kl 12 “Cosette”
05.05 kl 15 “Karlsson katuselt”
06.05 kl 12 “Metsakülad”
06.05 kl 12 “Karlsson katuselt”
06.05 kl 18 “Metamorfoos”
08.05 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
08.05 kl 11 “Karlsson katuselt”
09.05 kl 11 “Karlsson katuselt”
10.05 kl 11 “Cosette”
10.05 kl 11 “Karlsson katuselt” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
04.05 19 “Eesti mees ja tema poeg” Rae Kultuurikeskuses
04.05 19 “Imetegija”
05.05 19 “Ballettmeister”
05.05 19 “Sinikad”
07. 05 19 “Palju õnne argipäevaks” Kuressaare Linnateatris
08.05 19 “Palju õnne argipäevaks” Kuressaare Linnateatris
09.05 19 “Üle piiri”
10.05 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
04.05 kl 19 “Julius Caesar”
05.05 kl 12 “Pipi Pikksukk”
05.05 kl 19 “Coppélia”
06.05 kl 17 “Silva”
07.05 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
09.05 kl 12 “Laserharf”
10.05 kl 19 “Silva” 
Estonia pst 4, Tallinn

Monoteater
06.05 kl 19 “Vanaisa” Pärnu Endlas
07.05 kl 19 “Vanaisa” Vanemuise Kontserdimajas
10.05 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Oma Lava
07.05 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Tallinnas Köismäe tornis
08.05 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Tallinnas Köismäe tornis
09.05 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Tallinnas Köismäe tornis
www.omalava.ee

Piip ja Tuut Teater
06.05 kl 12 “Väga hea lugu” Kontsertetendus Türi Kultuurimajas
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
04.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Jõhvi Kontserdimajas
04.05 kl 19 “Prometheust oodates”
04.05 kl 19 “Meie, mehed”
07.05 kl 19 “Isade maa” Vene Teatris
07.05 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Eesti Draamateatris
08.05 kl 19 “Kaasavaratu”
09.05 kl 19 “Kaasavaratu”
09.05 kl 19 “Lilled Algernonile” Teatris NO99
10.05 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
04.05 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
04.05 kl 19 “Keti lõpp”
07.05 kl 19 “Amy seisukoht”
07.05 kl 19 “Nõks”
08.05 kl 19 “Amy seisukoht”
08.05 kl 19 “Nõks”
09.05 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
09.05 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
10.05 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
10.05 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
Lai 23, Tallinn

Teater Kukun ikka
10.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas”
www.piletilevi.ee

Teoteater
06.05 kl 12 “Söö mind ära”
10.05 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
04.04 kl 19 “Ukuaru”
05.04 kl 14 “Ukuaru”
05.05 kl 19 “Ameerika piison”
07.05 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
08.05 kl 18 “Inetu!”
09.05 kl 13 “Inetu!”
09.05 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
10.05 kl 13 “Inetu!”
10.05 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
05.05 kl 19 “Kosmonaut Lotte” esietendus
06.05 kl 16 “Kosmonaut Lotte”
09.05 kl 19 “Kreutzwald meets Dance” esietendus Sadamateatris
10.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
10.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
04.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
07.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
08.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
09.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
10.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
06.05 kl 16 “Selline Tuhkatriinu”
08.05 kl 11 “Selline Tuhkatriinu”
10.05 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
04.05 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin”
05.05 kl 19 “Lillede keel”
06.05 kl 19 “Lillede keel”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Endla Teater
09.05 kl 19 Ewert and the Two Dragons
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
04.05 kl 19 ERSO hooaja lõppkontsert. Imperaator
08.05 kl 19 “ELiitkontserdid” Mati Mikalai ja Kai Ratassepp
10.05 kl 15 “Lõunamuusika” “Raimond Valgre – legend” Henn Rebane (akordion) Ja Tõnu Raadik (laul, viiul)
Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed
08.05 kl 19 “Suur valss” Kadri Kipper (koloratuursopran) ja Rauno Elp (bariton). Klaveril Tarmo Eespere.
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
04.05 kl 22 “Maailmamustrid” Uebanda
05.05 kl 22 “Mailaul” William Must Hunt, Veiko Tubin, Aapo Ilves ja Alar Kriisa, Ansambel Tume, InBoil
10.05 kl 21 Jazzliit: Mia Mee (Eesti-Rootsi) 
Magasini 5, Tartu

Haapsalu kuursaal
05.05 kl 20 “Michael Jacksoni orkester” James Werts (vokaal), Andrus Rannaääre (klahvpillid), Ivo Lille (saksofon), Rene Sepalaan (fagott), Joosep Kõrvits (tšello)
Promenaadi 1, Haapsalu

Kloostri Ait
05.05 kl 20 Roland Karu, Ara Yaralyan
Vene 14, Tallinn

Mustpeade Maja
10.05 kl 19 EIL 10. hooaja kontserdid! O. Voronova, L. Karin, M. Mikalai
10.05 kl 21 Taff Club: Pissarenko, Remmel, Lutsoja, Kangur
Pikk tn 26, Tallinn

Mäetaguse mõis
08.05 kl 19 Mõisaromantika - “Hümn armastusele” emadepäevaks.
Silvi Vrait (Vokaal), Raivo Tafenau (Akordion), Jürmo Eespere (Klahvpillid),
Liina Amon (löökpillid)
Mäetaguse vald, Ida-Virumaa

Nokia Kontserdimaja
06.05 kl 19 Boriss Grebentšikov ja Akvarium
10.05 kl 20 “Antarctic Concerto”
Estonia pst. 9, Tallinn

Tallinna Raekoda
07.05 kl 19 Kammermuusika kontsert- Maria Nesterenko, Olga Kulikova
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Linnamuuseum
05.05 kl 17 EIL 10. hooaja kontserdid! O. Voronova, L. Karin, M. Mikalai
Narva mnt. 23, Tartu

Tartu Uus Teater
04.05 kl 19 “Autorimuusika festival Mailaul” Jaak Johanson ja Krista Joonas, Liisi Altsaar, Tuuli ja Teet Velling, Kristiina Ehin ja Sofia Joons, Riho Sibul
05.05 kl 17 “Autorimuusika festival Mailaul” Allan Vainola ja Unenäopüüdjad, Anu Taul ja Tarmo Noormaa, Puhkus, Anne Maasik ja Heiki-Rein Veromann, Arno Tamm, Lauri Sommer
07.05 kl 19 “Kes ohtu pelgab, saab ses hukka” Wolf Biermann
Lai 37, Tartu

Teater NO99
04.05 kl 22 Jazzklubi: Mirja Mäkelä ansambel (Soome-Eesti)
05.05 kl 22 Jazzklubi: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ansamblid
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja
04.05 kl 19 “Whitney Houstoni meenutuskontserdid - We will always love you” Dave Benton, Birgit Õigemeel, Kristjan Kasearu, Rosanna Lints, Kaire Vilgats ja Kare Kauks koos tütrega, ansambel Raul Vaigla juhtimisel ning WAF koor
10.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Segakoor Latvija, dirigent Olari Elts
Aida 4, Pärnu

Rakvere Spordihall
05.05 kl 16 “Emadepäeva kontsert” Rakvere Muusikakooli laululapsed, Kaire Leemet, Mia, Politsei-ja Piirivalveorkester koos Bonzoga
Kastani pst 12, Rakvere

Rock Cafe
04.05 kl 19 Poets Of The Fall
05.05 kl 19 The Watch plays Genesis “Yellow show”
10.05 kl 19 “Peda Folk 40” Svjata Vatra
Tartu mnt 80D, Tallinn

Teatri Puhvet
07.05 kl 19 Lutsoja, Vind, Remmel, Sillamaa, Kalbus
Teatri väljak 3, Tallinn

Tõrva kiriku kammersaal
10.05 kl 19 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Valga 42A, Tõrva

Vanemuise kontserdimaja
04.05 kl 19 “Tunnetus” Leo-klubi Dorpat heategevuskontsert Lennaga
10.05 kl 19 Ewert and the Two Dragons 
Vanemuise 6, Tartu

Viimsi kirik
09.05 kl 19 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald

Vilde lokaal
09.05 kl 20 Rajamuusika: Raivo Tafenau
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
09.05 kl 20 Jazzliit: Mia Mee (Eesti-Rootsi)
10.05 kl 19 “Ajal alati on aega” TTÜ Akadeemiline Naiskoor 60
Tasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Teater
04.05 kl 19 Gavrilo Printsiip, Lone Eskimos, Progress, Pink Elephant
05.05 kl 22 Picnic, Zebra Island
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Tasujad”
kl 13.30, 16.15, 19.00
“Täiuslik meel”
kl 18.15
“Igavesti Sinu”
kl 12.00, 14.25, 19.15, 21.20 (v.a. N); N kl 16.45
“Professionaal”
kl 16.00, 20.15, 22.15
“Valhalla legendid: Thor” 3D
eesti keeles: kl 11.30
“Lahingulaev”
kl 17.45, 20.45
“Peeglike, peeglike”
kl 15.00, 17.15
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 11.45, 14.00
“Metsamajake”
kl 15.30
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 12.30, 19.45, 22.00
“Titanic” 3D
kl 21.45
“Näljamängud”
kl 12.45, 16.30 (v.a. N)
“Öö varjud”
N kl 21.25
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“21 Jump Street”
kl 22.10
“Parim hotell terves Indias”
kl 14.30
“Näljamängud”
kl 12.20, 17.20
“Titanic” 3D
kl 14.05, 18.10 (v.a. E, K)
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.05, 17.00, 19.30, 22.00
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.40
“Metsamajake”
kl 21.25, 14.45
“Lahingulaev”
kl 14.00, 18.55 (v.a. N), 21.45 (v.a. R)
“Kohting”
kl 21.40
“Peeglike peeglike”
kl 16.05 (v.a. L, P), 18.25;
goblini venekeelse tõlkega, eestikeelsete subtiitritega: kl 11.30
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 16.50;
vene keeles: kl 11.55
“Ronk”
kl 14.35, 19.15
“Professionaal”
kl 13.55, 17.30 (v.a. N), 20.50 (v.a. R, L, K), 21.55
“Igavesti sinu”
kl 12.15, 17.05, 19.20, 21.35
“Tasujad”
kl 11.50 (v.a. R), 15.10 (v.a. R), 18.15, 18.30 (v.a. R, E, K), 21.15, 21.50 (v.a. R); K kl 22.00;
L–P kl 15.20, R kl 11.25, 14.40, 18.00, 21.50;
E kl 18.45, 21.00, R, L, K kl 20.45
“Kurikaela suvepuhkus”
kl 12.45, 15.00, 19.45 (v.a. N), 22.05; N kl 17.30
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 12.30; L–P kl 16.10;
vene keeles: kl 17.10
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 11.45, 14.10, 16.35, 19.00
“Jackpot”
kl 15.25, 20.15
“Wagneri unistus”
E kl 18.30
“Reini kuld”
K kl 18.30
“Öö varjud”
N kl 19.40
“Tänavatants 2” 3D
N kl 19.10
Nkotbsb kontsert
R kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Titanic” 3D
kl 14.30; R kl 14.15
“Lahingulaev”
kl 17.00, 19.30 (v.a. R)
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 12.15
“Tasujad”
3D kl 18.30; R kl 18.15;
2D kl 11.40, 14.15, 22.00 (v.a. R)
“Kurikaela suvepuhkus”
kl 21.15 (v.a. R)
Nkotbsb kontsert
R kl 21.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“On alles Karlsson!”
L–P kl 12.00
“Titanic” 3D
T, K kl 14.15;
vene keeles: kl 14.15 (v.a. T, K)
“Peeglike peeglike” 
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl 16.15; L–P kl 11.15
“Lahingulaev”
E kl 18.15; K kl 21.00
vene keeles: kl 18.15 (v.a. E), 21.00 (v.a. K, R)
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: P kl 11.30;
vene keeles: L kl 11.30
“Tasujad” 3D
E, N kl 13.30; T kl 18.30; R kl 21.30;
vene keeles: kl 13.30 (v.a. E, N), 18.30 (v.a. T), 21.30 (v.a. R)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.00, 18.45 
“Plahvatusohtlik”
kl 21.15
Nkotbsb kontsert
R kl 21.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“5 sentimeetrit sekundis, Kauge tähe hääl, Tüdruk ja tema kass”
R kl 19.30
“Akira”
R kl 21.30
“Hing anumas 2.0 Redux”
R kl 17.30
“Baskin”
L kl 16.15
“Genius Party”
L kl 21.30
“Moonikünka nõlvadel”
L kl 19.30; P kl 17.30
“Potsataja”
L–P kl 13.00
“Sõbrad: Naki Koletiste saarelt”
L kl 14.30
“Tatsumi”
L kl 17.30
“Genius Party Beyond”
P kl 19.30
“Redline”
P kl 21.30
“Jõuproov. Vabamüürlaste lõksud”
E kl 18.00, 21.00
“Orgasmic Birth: Hästi varjatud saladus” T kl 18.00
“Üksik mees”
T kl 11.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: K kl 11.30
“Hüvasti”
K kl 16.00
“Emad”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 14.45
“Ohtlik meetod”
kl 16.45, 21.00
“Karm tõde”
kl 19.00
“Tasujad” 2D
kl 15.00, 18.00, 20.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Tasujad”
kl 18.00, 21.00; L–P kl 15.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Metsamajake”
R–P kl 17.40; E–K kl 17.10; N kl 14.55
“Titanic” 3D
R, E–K kl 12.20; L kl 12.10; P kl 11.40;
N kl 15.10
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
R, P kl 19.40, 22.10; L kl 19.40, 22.20;
E–K kl 19.00, 21.50; N kl 14.40
“Piraadid” 3D
eesti keeles: R kl 13.45; L–P kl 11.00;
E–K kl 13.20 
“Kalad kuival”
R kl 12.15; L–P kl 12.30, 14.30; E–K kl 12.10;
N kl 12.40
“Peeglike, peeglike”
R kl 13.00, 15.10; L–P kl 11.45, 14.40;
E–K kl 12.50, 15.00; N kl 12.45, 17.00
“Lahingulaev”
R kl 22.00; L–P kl 18.40, 21.30; E–K kl 19.00, 21.50; N kl 14.40
“Ronk”
R–P kl 22.00; E–K kl 21.30; N kl 21.50
“Igavesti sinu”
R kl 14.00, 16.30, 19.15, 21.30;
L–P kl 14.50, 17.00, 19.15, 21.20;
E–K kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.40, 21.40;
N kl 13.40, 15.50, 19.15, 21.30
“Valhalla legend. Thor” 3D
eesti keeles: R kl 15.45, 17.20; L kl 11.30, 12.55, 15.45, 16.50; P kl 11.20, 12.55, 15.45, 16.50;
E–K kl 15.15, 17.10; N kl 13.20;
vene keeles: R kl 12.10; L–P kl 13.55;
E–K kl 11.55
“Tasujad”
R kl 12.00, 13.30, 15.00, 16.15, 18.00, 19.10, 21.00; L kl 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00; P kl 12.00, 13.20, 15.00, 16.20, 18.00, 19.20, 21.00; E–K kl 12.00, 13.50, 15.00, 16.45, 18.00, 19.15, 21.00; N kl 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.30, 21.00
“Kurikaela suvepuhkus”
R, E–K kl 16.00, 18.10, 20.15, 22.20;
L kl 15.50, 18.00, 20.15, 22.15; P kl 15.20, 17.30, 19.40, 21.45; N kl 17.15, 19.40, 22.20
“Lõhepüük Jeemenis”
R, E–K kl 14.10, 16.30, 18.50, 21.15;
L–P kl 12.20, 16.30, 18.50, 21.15;
N kl 14.45, 18.50, 21.15
“Öö varjud”
N kl 19.00, 21.40
“Tänavatants 2” 3D
N kl 18.00, 20.10
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara