Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“2150. Portreed” Holger Loodus, kuni 19.05        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Muinasjutumaa” Plakatinäitus, kuni 31.05
“Ukraina nüüdiskunst”, kuni 16.05
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Esimest korda Londonis! Näitus olümpia ajaloost ja Eesti sportlastest”, kuni 24.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Kristiina Hansen & Johannes Säre, kuni 21.05                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Spatium” Taani kaasaegne kunst, kuni 13.05
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jarõna Ilo (joonistus), kuni 26.05   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Lillelõhnaline serpentiinipall”, (foto), Eveli Varik, kuni 19.05 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Säntpooliad – kannikesed Aafrikast”, kuni 20.05
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Isetehtud nukuriided” Eva-Maria Artuse nukuriiete kollektsioon, kuni 27.05
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Tiina Tammetalu, 17.05–10.06
“Noore fotokunstniku näitus”, kuni 13.05  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Mees, seksuaalsus, kunst”, kuni 03.06
Liisa Kruusmägi, kuni 03.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, kuni 08.06
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Tervitades, Teie...” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus, kuni 30.05
“Mere mälu” Kunstnik-graafik Liili Mõtuste mälestusnäitus, kuni 30.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“my PLAYGROUND” Björn Koop, kuni 31.05
 Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli näitus”, 14.05–07.06
“Loodus kutsub lapsi õue” Võru maakonna lasteaedade juubeliaasta näitus, 14.05–07.06
“Mayday” Gertrud Winberg (GER), Ingemar Thalin (GER), kuni 10.05
Gaidy Kesa, Mari Kivi, Alar Tuul ja Edgar Tedre ühisnäitus, kuni 10.05
“Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna ühisnäitus”, kuni 10.05
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
11.05 kl 21 “Rave/Reiv”
12.05 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Comedy Estonia
12.05 kl 20 “Stand-up Komöödia Tuur” Viljandi Pärimusmuusika Aidas
16.05 kl 19 “Stand-up Komöödia Tuur” Club Priv?s
www.comedyestonia.com

Eesti Draamateater
11.05 kl 19 “Kolm õde”
11.05 kl 19 “Naine minevikust”
11.05 kl 19 “Leekrüübe” Kuressaare Linnateatris
12.05 kl 19 “Nelipühad”
12.05 kl 19 “Canc?n”
12.05 kl 19 “Marquis d´Artiste”
13.05 kl 19 “Augustikuu”
13.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” Endla suures saalis
15.05 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
15.05 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
15.05 kl 19 “Kõik on täis”
16.05 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
16.05 kl 19 “Seitse venda”
17.05 kl 19 “Rahauputus”
17.05 kl 19 “Aabitsa kukk”
17.05 kl 19 “Pulmad” Tartu Sadamateatris
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
11.05 kl 11 “Karlsson katuselt”
11.05 kl 19 “Mängurid”
12.05 kl 12 “Cosette”
12.05 kl 12 “Karlsson katuselt”
12.05 kl 18 “Mängurid”
13.05 kl 12 “Metsik urisev õnn”
13.05 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
15.05 kl 19 “Väike kuningas”
16.05 kl 11 “Ise, ise ka!”
16.05 kl 12 “Väike kuningas”
16.05 kl 19 “Väike kuningas”
17.05 kl 11 “Metsik urisev õnn”
17.05 kl 11 “Hanel oli auto” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
11.05 kl 19 “Esimesed suudlused”
12.05 kl 19 “Testosteroon”
12.05 kl 19 “Üle piiri”
16.05 kl 13 “Röövlitütar Ronja” Vanemuise suures majas 
16.05 kl 19 “Röövlitütar Ronja” Vanemuise suures majas
17.05 19 “Teatrikomöödia”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.05 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”
12.05 kl 19 “Manon Lescaut”
13.05 kl 17 “Modigliani - neetud kunstnik”
13.05 kl 18 “Rahmaninov - Vesprid”
16.05 kl 12 “Pipi Pikksukk”
17.05 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik” 
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
15.05 kl 19.30 KorFest 2012: Mihkel Ernits “Hope” + Monika Tomingas “Viis viisi suremiseks” 
17.05 kl 19.30 KorFest 2012: Üüve-Lydia Toompere “Armastab ei armasta armastab ei arm...” + Julia Koneva “GOLLUMisation” 
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
14.05 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
15.05 kl 19 “Vanaisa” Pärnu Endlas
www.monoteater.ee

Rakvere Teater
11.05 kl 19 “Kaasavaratu”
12.05 kl 19 “Prometheust oodates”
12.05 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
14.05 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Eesti Draamateatris 
15.05 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
16.05 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Järvakandi Kultuurihallis
17.05 kl 19 Jõhvi balletifestival: Teet Kase lühiballetid
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
11.05 kl 19 “Koletis kuu peal”
11.05 kl 19 “Homme näeme”
12.05 kl 19 “Homme näeme”
12.05 kl 19 “Koletis kuu peal”
14.05 kl 19 “Biloxi blues”
14.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
15.05 kl 19 “Biloxi blues”
15.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
16.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
16.05 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
17.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
17.05 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
12.05 kl 18 “Vene rännumehe ülestähendused” VAT Teatris
12.05 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament”
13.05 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament”
Magasini 5, Tartu

Teater Kukun ikka
15.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
16.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
17.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
www.piletilevi.ee

Teater NO99
16.05 kl 19 “Suur õgimine” esietendus
Sakala 3, Tallinn

Theatrum
15.05 kl 19 “Kvaliteetinimene” esietendus
16.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
Vene 14, Tallinn

Teoteater
11.05 kl 19 “Mängi minuga”
13.05 kl 19 “Salapaik”
15.05 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
11.05 kl 19 “Kalmistuklubi”
12.05 kl 14 “Grace ja Glorie”
12.04 kl 19 “Ukuaru”
15.05 kl 19 “Meeste kodu”
16.05 kl 19 “Rabajad”
17.05 kl 19 “Ameerika piison”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
11.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
11.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
11.05 kl 19 “Kreutzwald meets Dance” Sadamateatris
12.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
12.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
12.05 kl 19 “Kreutzwald meets Dance” Sadamateatris
13.05 kl 16 “Kosmonaut Lotte”
13.05 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris
15.05 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris
17.05 kl 19 “Kalendritüdrukud”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
16.05 kl 18 “Salto Mortale”
17.05 kl 14 “Salto Mortale”
17.05 kl 18 “Salto Mortale”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
13.05 kl 16 “Nif Nuf Naf-i lugu”
15.05 kl 11 “Selline Tuhkatriinu”
17.05 kl 11 “Päikesekiir”
Lossi 31, Viljandi

Võru Linnateater
11.05 kl 18 “Kohtumisteni” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias
Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena Keskus
13.05 kl 19 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Küütri 1, Tartu

Endla Teater
11.05 kl 21.30 Jazzliit: Tiit Lauk Quartet & Silvi Vrait
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
11.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Segakoor Latvija, dirigent Olari Elts, Kristina Hansson (sopran), Mati Turi
(tenor), Ivan Ludlow (bariton)
12.05 kl 12 “Südamega mängitud” Tallinna Muusikakeskkooli kontsert
Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja
13.05 kl 17 “Emadepäevakontsert. Raimond Valgre - legend” Henn Rebane (akordion), Tõnu Raadik (laul, viiul)
Võrumaa, Haanja

Haapsalu kultuurikeskus
12.05 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor
Posti 3, Haapsalu

Geneva keskus
15.05 kl 19 Jazzliit: Triophonix
Võidu pst 2, Narva

Jõhvi kontserdimaja
12.05 kl 12 Kirderanniku koori ja ERR Segakoori ühine kevadkontsert
12.05 kl 17 “Hooaja lõppkontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Segakoor Latvija, dirigent Olari Elts, Kristina Hansson (sopran), Mati Turi
(tenor), Ivan Ludlow (bariton)
Pargi 40, Jõhvi

Kino Sõprus
11.05 kl 20 Tiger Milk “Supernatural” plaadiesitluskontsert
Vana-Posti 8, Tallinn

Kloostri Ait
11.05 kl 20 Kirke Karja (klaver), Ara Yaralyan (kontrabass)
12.05 kl 20 Themuri Sulamanidze (klaver)
Vene 14, Tallinn

Kuressaare Kultuurikeskus
11.05 kl 19 Kuressaare linnaorkestri 15.sünnipäevakontsert
14.05 kl 18 Tallinn Baroque - Rõõm muusikast
Tallinna tn. 6, Kuressaare, Saaremaa

Lennusadama angaarid
13.05 kl 20 Vaiko Eplik & Nuku Koor
Küti 15a/17, Tallinn

Lüganuse kirik
13.05 kl 12 RAM
Papli 32, Lüganuse, Ida-Virumaa

Mooste Folgikoda
11.05 kl 19 RAM
Põlvamaa, Mooste

Mustpeade Maja
12.05 kl 19 “Hooaja lõppkontsert” Jaakko Kuusisto dirigent / solist, Tallinna Kammerorkester
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
16.05 kl 19 Pink Martini Orchestra kontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus
12.05 kl 19 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Turu plats 2, Tallinn

NO99
11.05 kl 22 Jazzklubi: Miamee (Eesti/Rootsi)
Sakala 3, Tallinn

Olustvere Mõis
13.05 kl 13 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Suure-Jaani vald, Viljandimaa

Pärnu Sugar Club
11.05 kl 23 Eksklusiivne klubikontsert, Lenna Kuurmaa Live
Vee 10, Pärnu

Rock Cafe
11.05 kl 21 Smilers / Supernova
12.05 kl 21 Singer Vinger / Vennaskond / Köömes
16.05 kl 19 Zakk Wylde & Black Label Society (USA)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
13.05 kl 18 Rahmaninov - Vesprid
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Teatri Puhvet
14.05 kl 19 Toivo Unt & Sillamäe Sessioon
Teatri väljak 3, Tallinn

Türi kirik
12.05 kl 19 “Türi Kevadfestival”, Elemendid, Tallinna Barokkorkester
Wiedemanni 9, Türi

Türi Kultuurimaja
11.05 kl 20 “Türi Kevadfestival”, pianist Alexander Lubyantsev
13.05 kl 15.30 “Türi Kevadfestival”, kontsertetendus “Diiva”
Hariduse tn 1, Türi

Vastseliina rahvamaja
13.05 kl 14 “Emadepäevakontsert. Raimond Valgre - legend” Henn Rebane (akordion), Tõnu Raadik (laul, viiul)
Võidu tn. 38, Vastseliina, Võrumaa

Vene Teater
15.05 kl 18 “Frakis läbi elu - Peeter Saul 80” Hanna-liina Võsa, Ivo Linna, Voldemar Kuslap, Pärnu Linnaorkester, dirigent Jüri Alperten
Vabaduse Väljak 5, Tallinn

Vihula mõis
11.05 kl 19 Maarja-Liis Ilus - Emadepäeva kontserdid
Vihula, Lääne-Virumaa

Viimsi Keskkool
12.05 kl 10 Viimsi JazzPopFest
Randvere tee 8, Viimsi

Vilde lokaal
16.05 kl 20 Andre Maaker
Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait
11.05 kl 21 Tsuumi Sound System / Zetod
13.05 kl 15 Tuksam, Sibul, Nõgisto
Tasuja pst. 6, Viljandi

Väravatorn
12.05 kl 16 “Keldi kõlad, viikingite viisid” Hortus Musicus
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Öö varjud”
kl 12.45, 15.00, 17.30, 19.45, 22.00
“Tänavatants 2”
kl 13.25, 15.15 (v.a. R–P), 17.10
“Õrnad tunded”
kl 12.15, 18.45 (v.a. N)
“Tasujad”
kl 15.15, 19.45, 22.25 (v.a. E–N);
E–N kl 19.10, 21.50
“Igavesti Sinu”
kl 14.30, 16.40, 21.00
“Professionaal”
kl 18.15, 20.15
“Lahingulaev”
kl 21.15 (v.a R–P); R–P kl 21.30
“Peeglike, peeglike”
kl 16.00
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 12.00, 14.05
“Metsamajake”
kl 22.15
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 11.45, 14.00, 19.00
“Näljamängud”
kl 16.15
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.30
“Diktaator”
T, N kl 20.00
“Mida oodata last oodates”
N kl 18.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Titanic” 3D
kl 13.55 (v.a. N), 18.55
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 12.05, 14.35, 17.05, 19.35
“Piraadid!”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N)
“Metsamajake”
kl 22.05
“Lahingulaev”
kl 12.05, 17.55, 20.55
“Peeglike peeglike”
kl 18.20; L, E, K, N kl 13.35
goblini venekeelse tõlkega, eestikeelsete subtiitritega: R, P, T kl 13.35
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 16.45;
vene keeles: kl 11.55
“Ronk”
kl 22.10
“Professionaal”
kl 15.20 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.00
“Igavesti sinu”
kl 14.10, 21.30
“Tasujad”
kl 11.50, 13.00, 15.10, 18.15 (v.a. N), 19.00, 21.10, 21.50 (v.a. E, K); L–P kl 15.20; R–P kl 18.30
“Kurikaela suvepuhkus”
kl 13.10 (v.a. N), 17.35 (v.a. K, N), 21.55
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 16.00;
vene keeles: kl 11.25
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 11.45, 16.30, 19.05
“Öö varjud”
kl 12.00, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10
“Tänavatants 2” 3D
kl 14.20, 16.15, 18.35 (v.a. K, N), 20.45;
K, N kl 17.40
“Diktaator”
K kl 18.45; T, N kl 19.15
“Mida oodata last oodates”
N kl 18.45, 21.15
“Näljamängud”
kl 14.55
“MS1: Põgenemine vanglast”
N kl 19.45
Met Opera: “Valküür”
E kl 18.30
Met Opera: “Siegfried”
K kl 18.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)
“Tasujad”
3D kl 13.45 (v.a. K), 19.00 (v.a. N), 22.00;
2D kl 11.30, 17.00
“Tänavatants 2” 3D
kl 16.45
“21 Jump Street”
kl 14.30, 21.45
“Ohtlik meetod”
kl 19.45
“Diktaator”
N kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“On alles Karlsson!”
L–P kl 12.00
“Peeglike peeglike” 
vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:
kl L–P kl 11.15
“Lahingulaev”
P, K kl 16.30
vene keeles: kl 16.30 (v.a. P, K); L–P kl 11.30
“Valhalla legend: Thor” 3D
eesti keeles: L, K kl 14.15;
vene keeles: kl 14.15 (v.a. L, K)
“Tasujad” 3D
E, N kl 13.30; T kl 18.30; P kl 21.30;
vene keeles: kl 13.30 (v.a. E, N), 18.30 (v.a. T), 21.30 (v.a. P)
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 13.45, 16.00, 20.45 
“Tänavatants 2” 3D
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P, T, N kl 21.15;
vene keeles: kl 16.20, 21.15 (v.a. P, T, N)
“Kurikaela suvepuhkus”
kl 19.15
“Karm tõde”
kl 18.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Ilusad valed”
R kl 11.00
“Jackpot”
kl 15.00, 17.10 (v.a. K), 21.30 (v.a. R); R kl 21.20
“Kalad kuival”
eesti keeles: R kl 17.00; L–P kl 13.00, 17.00;
E, T, N kl 10.30, 17.00; K kl 10.00, 17.00
“Lahkuminek”
R kl 12.30, 14.45, 19.00; L–P, N kl 12.20, 14.45, 19.00, 21.20; E–K kl 12.20, 14.45 (v.a. K), 19.00, 21.20
“Operaator Kõpsu loodus ja loomad”
L–P kl 11.30
“Mees animatsoonist”
E kl 19.00
“Parim hotell terves Indias”
T, N kl 11.00; K kl 11.30
“Alguses oli sõna” BFM-i magistriõppe tudengifilmid K kl 19.00
“Maailmapäev: Teine kallas”
K kl 16.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 14.15
“Tasujad” 2D
kl 15.00 (v.a. T), 18.00 (v.a. T), 20.45
“Raudne leedi”
kl 16.15 (v.a. T), 18.30 (v.a. T)
“Vanne”
kl 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Piraadid!”
kl 16.00
“Tasujad”
kl 18.00
“Emad”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Metsamajake”
R, E–K kl 17.00; L–P kl 16.10; N kl 14.45
“Titanic” 3D
R, E–K kl 11.50; L–P kl 12.30
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
R kl 19.50, 22.20; L–P kl 14.40, 19.30, 22.15;
E kl 19.50, 22.15; T, K kl 22.20; N kl 16.45
“Piraadid” 3D
eesti keeles. L–P kl 13.30 
“Kalad kuival”
R, E–T kl 12.05, 14.30; L–P kl 11.30, 15.20;
K, N kl 14.30
“Peeglike, peeglike”
R, E–T kl 12.20, 14.50; L–P kl 11.15;
K kl 12.20, 14.55; N kl 12.15
“Lahingulaev”
R, E kl 14.45; L–P kl 12.10; T, K kl 14.40;
N kl 15.00
“Ronk”
R, E–K kl 15.30; L–P kl 22.20; N kl 13.15
“Igavesti sinu”
R, E kl 17.40, 21.10; L–P kl 17.20, 20.15;
T, K kl 17.50, 21.30; N kl 15.30, 17.40, 21.00
“Valhalla legend. Thor” 3D
eesti keeles: R, E–T kl 13.00; L–P kl 11.00, 13.00; K kl 10.50, 13.15; N kl 12.50;
vene keeles: L–P kl 11.40
“Tasujad”
R, T kl 12.10, 15.00, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00;
L–P kl 13.30, 15.00, 16.20, 18.00, 19.20, 21.00;
E kl 12.10, 15.00, 16.30, 18.00, 19.20, 21.00;
K kl 12.10, 15.10, 16.30, 18.00, 19.30, 21.00;
N kl 12.00, 13.20, 16.20, 18.30, 21.15
“Kurikaela suvepuhkus”
R, E kl 12.45, 19.00, 22.10; L–P kl 18.15, 21.45;
T, K kl 12.45, 19.00, 21.15; N kl 19.00
“Lõhepüük Jeemenis”
R, E kl 17.10, 19.20, 21.30;
L–P kl 17.00, 19.10, 21.20; T, K kl 17.10, 19.30;
N kl 17.30, 19.45, 22.00
“Öö varjud”
R, E kl 14.10, 16.40, 19.10, 21.45;
L–P kl 13.45, 16.15, 18.45, 21.15;
T, K kl 14.10, 16.40, 19.10, 21.50;
N kl 13.30, 16.00, 18.45, 21.50
“Tänavatants 2” 3D
R–E kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; T kl 13.30, 15.30, 17.30, 20.00, 22.00;
K kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.00, 22.00;
N kl 12.30, 14.30, 16.30, 19.50, 21.45
“Mida oodata last oodates”
N kl 19.00
“MS1: Põgenemine vanglast”
N kl 21.20
“Diktaator”
T, K kl 19.10, 21.20; N kl 19.15, 21.30
“Kung fu jänes” 3D
N kl 16.40
Estonia pst 9, Tallinn 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara