Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
18.05 kl 21 “Rave/Reiv”
19.05 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
18.05 kl 19 “Kolm õde”
18.05 kl 19 “Canc?n”
18.05 kl 19 “Seitse venda”
19.05 kl 19 “Nelipühad”
19.05 kl 19 “Aitamise aeg”
20.05 kl 19 “Lõikuspeo tantsud”
20.05 kl 19 “Canc?n”
20.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” Vanemuise suures majas
21.05 kl 19 “Seitse venda”
22.05 kl 19 “Canc?n”
22.05 kl 19 “Seitse venda”
22.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” Põlva Kultuurikeskuses 
23.05 kl 19 “Kõik on täis”
23.05 kl 19 “Seitse venda”
23.05 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because” Paide Kultuurikeskuses 
24.05 kl 19 “Naine minevikust”
24.05 kl 19 “Augustikuu” Paide Kultuurikeskuses
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Improteater
22.05 kl 19 “Click-show” Tartu Genialistide Klubis
http://www.improteater.ee/

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
18.05 kl 11 “Cosette”
18.05 kl 11 “Pesamunad” esietendus
19.05 kl 12 “Cosette”
19.05 kl 12 “Pesamunad”
19.05 kl 15 “Jeti suur soov”
20.05 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
20.05 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
20.05 kl 15 “Jeti suur soov”
22.05 kl 11 “Kiki ja Miki”
22.05 kl 19 “Ajuloputus”
23.05 kl 11 “Kodud”
23.05 kl 11 “Cosette”
23.05 kl 20 “Õhtusöök vampiiridega”
24.05 kl 11 “Rapuntsel”
24.05 kl 12 “Cosette”
24.05 kl 13.30 “Rapuntsel” 
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
18.05 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
19.05 kl 19 “Sinikad”
22.05 kl 19 “Nähtamatu maja”
23.05 kl 19 “Boyband”
24.05 kl 19 “Boyband”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
18.05 kl 19 “Tosca”
19.05 kl 12 “Laserharf”
19.05 kl 19 “Rosalinde”
20.05 kl 17 “Boheem”
23.05 kl 19 “Carmen”
24.05 kl 19 “Rosalinde” 
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
20.05 kl 19.30 KorFest 2012: Irina Krotova „Vari” + Xenia Rudakova “Unistajad” + Heili Parras “Rühmvõimlemise treener ja koreograaf Mall Kalve uuenduslik liikumiskeel” 
22.05 kl 19.30 KorFest 2012: Aleksandr Žemžurov “Variantide ruum”+ Saile Johanna Langsepp “Eldraseeliad” + Mai-Liis Riimaa “Vahet pole?!”  
Pikk 20, Tallinn

Rakvere Teater
18.05 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
18.05 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla” Viimsi huvikeskuses
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
18.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
18.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
19.05 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
19.05 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
21.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
21.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
22.05 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
22.05 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
23.05 kl 19 “Keti lõpp”
24.05 kl 17.30 “Gizzelle”
24.05 kl 19 “Keti lõpp”
24.05 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
18.05 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
19.05 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
20.05 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
Magasini 5, Tartu

Teater Kukun ikka
22.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
23.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
www.piletilevi.ee

Teater NO99
18.05 kl 19 “Suur õgimine”
19.05 kl 19 “Suur õgimine”
21.05 kl 19 “Suur õgimine”
22.05 kl 19 “Suur õgimine”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
22.05 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
24.05 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
18.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
22.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
23.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
24.05 kl 19 “Kalmistuklubi”  Eesti Draamateatris
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
18.05 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
19.05 kl 18 “Kaos”
19.05 kl 21 “Harmoonia” Sadamateatris
22.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
22.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
22.05 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
23.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
23.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
18.05 kl 18 “Karin ja Pearu”
19.05 kl 18 “Karin ja Pearu”
22.05 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
23.05 kl 18 “Hea, paha ja inetu”
24.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
20.05 kl 12 “Selline Tuhkatriinu”
20.05 kl 16 “Selline Tuhkatriinu”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Athena Keskus
19.05 kl 21 Ingmar Päid
24.05 kl 19 Kohtumised Athenas: Tõnis Mägi, Kärt Johanson ja Berk Vaher
Küütri 1, Tartu

Club Apollo
23.05 kl 21 Mumiy Troll - The Best Of
Tartu mnt 17, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
20.05 kl 16 “Lauluga maale” ETV ja Maalehe suvesaate salvestus. Saatejuhid on Gerli Padar ja Jüri Aarma, kaasa laulab Hanna-Liina Võsa
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Estonia
18.05 kl 19 Mirabai Ceiba Awakened earth tour
Estonia pst. 4, Tallinn

Geneva keskus
19.05 kl 19 Jazzliit: Triophonix
Võidu pst 2, Narva

Haapsalu toomkirik
18.05 kl 18 Koor Legato Rootsist
Posti 34, Haapsalu

Hotell Strand
19.05 kl 19 Laupäevaõhtu Bonzoga
A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu

Kadrioru loss
20.05 kl 19 “Suur Barokk-Akadeemia Purcell ja tema aeg” Hortus Musicus
Weizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait
18.05 kl 20 Inga Kaare (vokaal), Peep Ojaveski (kitarr), Tiit Born (kitarr)
19.05 kl 20 Tõnu Naissoo (klaver)
Vene 14, Tallinn

Muhu Katariina kirik 
19.05 kl 19 “Frank Martin- Missa topeltkoorile” Kammerkoor Voces Musicales, dirigent Kaspar Mänd
Liiva küla, Muhu

Mustpeade Maja
24.05 kl 19 EIL 10. hooaja kontserdid! Iris Oja ja Kadri Ann Sumera
Pikk tn 26, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
20.05 kl 19 Laima Vaikule  kontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

Nõmme Lunastaja Kirik
20.05 kl 17 Nõmme Jazzi kevadkontsert: Tauno Vilu-Aldo Meristo
Õie 10, Tallinn

NO99
18.05 kl 22 Jazzklubi: Weekend Guitar Trio
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
18.05 kl 19 “Varjud ja valgus” Stockholmi Eesti Segakoor, kammerkoor Amabile, Meeli Lass (sopran), Alar Pintsaar (bariton), Pärnu Linnaorkester, Haide Männamäe (jutustaja)
22.05 kl 19 Ans. Jäääär uue albumi Jääorel esitluskontsert
Nikolai 22, Pärnu

Rock Cafe
18.05 kl 21 Dolphin (RUS)
19.05 kl 21 Shanon / Terminaator
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
24.05 kl 19 Ans. Jäääär uue albumi Jääorel esitluskontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Toomkirik
18.05 kl 19 “Frank Martin- Missa topeltkoorile” Kammerkoor Voces Musicales, dirigent Kaspar Mänd
19.05 kl 12 Orelipooltund - Kristiina Hoidre
19.05 kl 16 “Varjud ja valgus” Stockholmi Eesti Segakoor, kammerkoor Amabile, Meeli Lass (sopran), Alar Pintsaar (bariton), Pärnu Linnaorkester, Haide Männamäe (jutustaja)
Toom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Jaani kirik
23.05 kl 19 Ans. Jäääär uue albumi Jääorel esitluskontsert
Jaani 5, Tartu

Tartu Ülikooli aula
18.05 kl 17 Elleri kooli NO kevadkontsert
Ülikooli 18, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
18.05 kl 19 Eesti Kontserdi ja Vanemuise sümfooniaorkestri hooaja lõppkontsert
Estonia pst. 4, Tallinn

Vilde lokaal
23.05 kl 20 Helin-Mari Arder
Vallikraavi 4, Tartu

Von Krahl
24.05 kl 19 Flavor - Seeing is Deceiving (plaadiesitlus)
Rataskaevu 10, Tallinn

Võru kultuurimaja Kannel
19.05 kl 19 Abraham’s Cafe
Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon  Tartu
“Diktaator”
kl 13.00, 14.45, 16.45, 18.00, 18.35, 20.30, 22.25
“Mida oodata last oodates”
kl 12.00 (v.a. T), 14.15, 18.45, 21.00; N kl 12.15, 17.05, 19.15, 21.30; R–K kl 11.00
“Kung Fu Jänes”
eesti keeles: kl 11.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
R–K kl 16.00, 18.15, 20.10;
N kl 16.15, 18.15, 20.10
“Öö varjud”
R–E, K kl 12.45, 19.20, 21.35;
T kl 13.15, 19.35, 21.45; N kl 19.30, 21.45
“Tänavatants 2”
kl 13.25 (v.a. N); N kl 15.45
“Tasujad”
kl 15.15 (v.a. N), 19.45
“Igavesti Sinu”
R–E, K 15.00, 17.15; T kl 12.00, 15.25, 17.30;
N kl 12.45, 17.30
“Professionaal”
kl 16.30 (v.a. N); N kl 14.15
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 11.45 (v.a. T, N), 13.45 (v.a. N); T kl 11.00
“Metsamajake”
kl 22.15
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 22.05; N kl 12.00
“Mehed mustas 3”
N kl 17.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Titanic” 3D
kl 18.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 11.55, 18.55 (v.a. L), 21.25 (v.a. L); L kl 22.10
“Lahingulaev”
kl 16.25, 21.40
“Peeglike peeglike”
kl 17.55
goblini venekeelse tõlkega, eestikeelsete subtiitritega: kl 13.25
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 15.55;
vene keeles: kl 11.30
“Professionaal”
kl 17.15 (v.a. N), 19.25 (v.a. N), 22.15
“Igavesti sinu”
kl 11.45
“Tasujad” 3D
kl 12.00, 15.20, 18.35, 21.00 (v.a. N), 21.50
“Kurikaela suvepuhkus”
kl 13.40, 21.55
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 14.00, 19.15
“Öö varjud”
kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10 (v.a. L)
“Tänavatants 2” 3D
kl 11.25, 15.50, 20.15
“Diktaator”
kl 12.05, 14.10, 16.15, 18.00 (v.a. R), 18.20 (v.a. N), 20.00 (v.a. R), 20.25 (v.a. N), 21.35, 22.00 (v.a. R), 22.30 (v.a. N); N kl 17.15, 19.25;
L–P kl 13.30, 15.45
“Mida oodata last oodates”
kl 11.40, 14.05, 16.35, 19.00, 21.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 14.30, 16.45, 19.05, 21.20
“Mehed mustas 3”
N kl 18.40, 21.15
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 11.35, 12.40, 16.15;
vene keeles: kl 13.55, 15.00
Met Opera: “Jumalate hukk”
L kl 18.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Tasujad”
3D kl 16.00, 21.00;
2D kl 11.30, 18.15
“Tänavatants 2” 3D
kl 11.45
“Diktaator”
kl 14.15, 16.15, 18.45, 21.15
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 14.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“On alles Karlsson!”
L–P kl 12.00
“Lahingulaev”
P, K kl 21.00;
vene keeles: kl 21.00 (v.a. P, K)
“Tasujad” 3D
E, N kl 13.30; T kl 18.30;
vene keeles: kl 13.30 (v.a. E, N), 18.30 (v.a. T), 21.30  
“Tänavatants 2” 3D
vene keeles: kl 16.30
“Diktaator”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 20.30;
vene keeles: kl 17.00, 19.00; L–P kl 11.30
“Ohtlik meetod”
kl 16.00, 18.15
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: L, E, K kl 15.00;
vene keeles: kl 15.00 (v.a. L, E, K);
L–P kl 12.45
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Ohtlik meetod”
T kl 11.00; K kl 11.30
“Charikari tüdrukud”
K kl 16.00
“Suvi”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 14.30
“Tasujad” 2D
kl 16.00 (v.a. K)
“Vanne”
kl 18.30
“Metsamajake”
kl 16.30, 21.00
“Diktaator”
kl 14.00, 18.45 (v.a. K), 20.45 (v.a. K)
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Projekt X”
kl 17.00
“Raudne leedi”
kl 18.45
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 21.00; L–P kl 14.30
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris Kino
“Kuum pirukas. Klassikokkutulek”
R–K kl 22.10 
“Kalad kuival”
R, E–N kl 14.15; L kl 11.20, 14.10; P kl 11.20, 14.15
“Lahingulaev”
R, E–K kl 12.45; L kl 12.30; P kl 11.45
“Igavesti sinu”
kl 20.00
“Valhalla legend. Thor” 3D
eesti keeles. R, E–K kl 12.15; L–P kl 11.00
“Tasujad”
R, E–K kl 13.00, 15.50, 18.45, 21.40;
L kl 12.50, 15.45, 18.45, 21.40;
P kl 12.30, 15.30, 18.20, 21.20;
N kl 13.15, 16.10, 18.50, 21.40
“Kurikaela suvepuhkus”
R–K kl 19.15; N kl 19.50
“Lõhepüük Jeemenis”
R–K kl 21.15; N kl 21.50
“Öö varjud”
kl 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
“Tänavatants 2” 3D
R, E–K kl 12.20, 18.10; L kl 12.15, 18.10;
P kl 13.00, 18.10; N kl 12.00, 18.10
“Mida oodata last oodates”
R–K kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
N kl 13.00, 15.30, 19.00, 21.30
“MS1. Põgenemine vanglast”
R, E–K kl 15.20, 17.30, 19.40, 21.50;
L–P kl 15.00, 17.15, 19.30, 21.45;
N kl 12.20, 14.30, 16.40, 22.10
“Diktaator”
R, E–K kl 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.10, 22.15;
L kl 13.45, 15.50, 18.00, 20.10, 22.15;
P kl 13.15, 15.15, 17.20, 19.30, 21.40;
N kl 12.30, 14.30, 16.30, 18.00, 20.10
“Kung fu jänes” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 13.15, 15.15, 17.15;
L kl 11.30, 13.15, 15.15, 17.15; P. 11.10, 13.15, 15.15, 17.15; N kl 12.10, 13.50, 15.50, 17.50;
vene keeles: R, E–N kl 16.15; L–P kl 11.15, 16.15
“Mehed mustas 3” 3D
N kl 21.15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Pühad hetked lihtsa inimese argielus” August Künnapu, 21.05–09.06
“2150. Portreed” Holger Loodus, kuni 19.05        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Ilus Hellas. Teema variatsioonidega” Eeva Jänese maalid, kuni 02.06
“Muinasjutumaa” Plakatinäitus, kuni 31.05
“Ukraina nüüdiskunst”, kuni 16.05
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Esimest korda Londonis! Näitus olümpia ajaloost ja Eesti sportlastest”, kuni 24.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, 22.05–29.06
“Vool” Raoul Kurvitz, kuni 18.05
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Beeta-süsteem” Reimo Võsa-Tangsoo & CO, 23.05–04.06
Kristiina Hansen & Johannes Säre, kuni 21.05                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Jarõna Ilo (joonistus), kuni 26.05   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, 23.05–23.06
“Lillelõhnaline serpentiinipall”, (foto), Eveli Varik, kuni 19.05 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Botaanikaaed
“Arvi Paali tulbinäitus”, 19.05–20.05
“Säntpooliad – kannikesed Aafrikast”, kuni 20.05
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Isetehtud nukuriided” Eva-Maria Artuse nukuriiete kollektsioon, kuni 27.05
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Tiina Tammetalu, kuni 10.06  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Mees, seksuaalsus, kunst”, kuni 03.06
Liisa Kruusmägi, kuni 03.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää" Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, kuni 08.06
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Tervitades, Teie...” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus, kuni 30.05
“Mere mälu” Kunstnik-graafik Liili Mõtuste mälestusnäitus, kuni 30.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“my PLAYGROUND” Björn Koop, kuni 31.05
 Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli näitus”, kuni 07.06
“Loodus kutsub lapsi õue” Võru maakonna lasteaedade juubeliaasta näitus,
kuni 07.06
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Uudised

Teabevara