Elektrilised helid Tallinna kohal

Mono- ja polürütmilise muusika festival “RYTM 2012” toob kolmel päeval Tallinna muusikafanaatikuteni killukesi Düsseldorfi hiilgavast muusikalisest minevikust ja olevikust.

Täna võõrustab F-hoone festivali avapidu, mille peaesinejad on paljude kriitikute ja melomaanide lemmikud The Durian Brothers ning Harmonious Thelonious.
Vennad Durianid nimetavad oma muusikat polürütmiliseks parafunk’iks, millesarnast ei viljele Euroopa muusikamaastikul väidetavalt mitte keegi.
Harmonious Thelonious on aga Saksa elektroonilise muusika vanahärra Stefan Schwanderi uusim projekt, milles lõimuvad Euroopa sequencing, Ameerika minimalism ja Aafrika trummid.

Pühapäeva hommikul on retrokohvikus Must Puudel võimalik sügava muusikahuviga inimestel tasuta kuulata paremaid palasid kahe Düsseldorfi muusikakoguja plaatide seast.
Verinoor ja äärmiselt karismaatiline Jan Schulte ning elektroonilise muusika professor Marc Matter on lubanud osutada erilist tähelepanu rariteetsetele paladele igast kümnendist ja igalt kontinendilt. Festivali lõpetab äsja 15. tegevusaastat tähistanud eksperimentaalkvartet Institut Fuer Feinmotorik, kes annab koostöös festivaliga Improtest kontserdi Kanuti gildi saalis pühapäeva õhtul.

“RYTM 2012”
25.–27.05 Tallinnas
www.instituut-y.org

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Puhkepäev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara