Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Pühad hetked lihtsa inimese argielus” August Künnapu, kuni 09.06        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Ümbermaailmareis Neeme Järviga. Plakatinäitus”, kuni 09.06
“Ilus Hellas. Teema variatsioonidega” Eeva Jänese maalid, kuni 02.06
“Muinasjutumaa” Plakatinäitus, kuni 31.05
“Eesti köitemärgised 1840-1940”, kuni 16.06
“Nukumaja kohvris. Läti Nukumuuseumi näitus”, kuni 31.05
“Eesti sõnaloome allikaid”, kuni 31.05
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Läheb järjest kiiremaks?” Klaasikunstnik Rait Prääts, kuni 28.05
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Beeta-süsteem” Reimo Võsa-Tangsoo & CO, kuni 04.06                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kåre Holgerson (foto) SWE, 30.05–23.06
“Strateegiline ressurss” (objektid) Pille Johanson, kuni 26.05
Jarõna Ilo (joonistus), kuni 26.05   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, kuni 23.06 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Eksootika” kuraator Kirke Kangro, kuni 03.06
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Tiina Tammetalu, kuni 10.06  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Mees, seksuaalsus, kunst”, kuni 03.06
Liisa Kruusmägi, kuni 03.06
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Elavad joonistused. Naksitrallide multikas”, kuni 08.06
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Tervitades, Teie...” Rahvusvaheline klaasikunstinäitus, kuni 30.05
“Mere mälu” Kunstnik-graafik Liili Mõtuste mälestusnäitus, kuni 30.05
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal Galerii
“my PLAYGROUND” Björn Koop, kuni 31.05
 Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Võru Kunstikooli näitus”, kuni 07.06
“Loodus kutsub lapsi õue” Võru maakonna lasteaedade juubeliaasta näitus,
kuni 07.06
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
25.05 kl 21 “Rave/Reiv”
26.05 kl 21 “Rave/Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
25.05 kl 19 “Canc?n”
25.05 kl 19 Esimene lugemine: “go neo und romantix”
26.05 kl 19 “Canc?n”
29.05 kl 19 “Pulmad”  Võru Kandles
30.05 kl 19 “Canc?n”
30.05 kl 19 Esimene lugemine: “Kevadine Luts”
31.05 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Improteater
29.05 kl 18 “Laval kohtuvad esmakordselt Eesti Improteater ja Improgrupp Jaa!” Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi Assauwe hoovis XXXI Tallinna Vanalinna Päevade raames
31.05 kl 18 “Etendus kahes osas laulude ja lustiga” Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi Assauwe hoovis XXXI Tallinna Vanalinna Päevade raames
http://www.improteater.ee/

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
25.05 kl 12 “Loomad” 
25.05 kl 13 “Cosette”
25.05 kl 16 “Klantspilt”
25.05 kl 18 “Jäljed”
25.05 kl 19 “Jäljed”
25.05 kl 20 “Klantspilt”
25.05 kl 20 “Esimest korda, teist korda ? müüdud!”
25.05 kl 20.30 “Pung”
25.05 kl 23.59 “Metsik urisev õnn”
26.05 kl 14 “Lühinägelik printsess”
26.05 kl 15 “Ajuloputus”
26.05 kl 15.30 “Metamorfoos”
26.05 kl 16 “Lühinägelik printsess”
26.05 kl 18.30 “Metamorfoos”
26.05 kl 18.30 “Ajuloputus”
26.05 kl 21.30 “Otto’d oodates”
27.05 kl 12 “Pesamunad”
27.05 kl 13 “Cosette”
27.05 kl 16 “Loomade Farm”
Lai 1, Tallinn

Estonia
25.05 kl 19 “La traviata”
26.05 kl 12 “Mees La Manchast”
26.05 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”
30.05 kl 19 “Minu veetlev leedi”
31.05 kl 19 “Tosca”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
31.05 kl 19.30 Diplom 2012 TÜ VKA Vol 2: Paula Salurand “Altruism: Price”  + Kalli Pikas „Punane”  
Pikk 20, Tallinn

Monoteater
25.05 kl 19 “Vanaisa” Teater Endlas
28.05 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
29.05 kl 19 “Vanaisa” Ugala Teatris
30.05 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
31.05 kl 19 “Vanaisa” Vene Kultuurikeskuses
www.monoteater.ee

Neljas Sein
30.05 kl 19 “Tere õhtust, Léon!” Tallinna Linnateatris
31.05 kl 19 “Tere õhtust, Léon!” Tallinna Linnateatris
www.neljassein.edicypages.com/et

Piip ja Tuut Mängumaja
29.05 kl 19 “Dan Le Man” Austraalia koomiku etendus
30.05 kl 16 “Älis imedemaal”, esineb Väikese Päikese Tantsuklubi
31.05 kl 17 “Piip ja Tuut kontserdil”
31.05 kl 21 “Mustkunst öös”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Tallinna Linnateater
25.05 kl 19 “Scapini kelmused”
26.05 kl 19 “Scapini kelmused”
28.05 kl 19 “Gizzelle”
28.05 kl 19 “Amy seisukoht”
29.05 kl 19 “Amy seisukoht”
29.05 kl 19 “Gizzelle”
30.05 kl 19 “Hecuba pärast”
30.05 kl 19 “Scapini kelmused”
31.05 kl 19 “Hecuba pärast”
31.05 kl 19 “Scapini kelmused”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
27.05 kl 19 “Kuidas mängida ennast?”
Magasini 5, Tartu

Teater Kukun ikka
31.05 kl 19 “Kaheksa varbaga kuningas” Rahvusraamatukogus
www.piletilevi.ee

Teater NO99
25.05 kl 19 “Suur õgimine”
26.05 kl 19 “Suur õgimine”
28.05 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme Kultuurikeskuses
29.05 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme Kultuurikeskuses
30.05 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme Kultuurikeskuses
31.05 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
30.05 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
25.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
30.05 kl 19 “Kvaliteetinimene”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
25.05 kl 19 “Kalmistuklubi”  Eesti Draamateatris
30.05 kl 19 “Kalmistuklubi”
31.05 kl 19 “Meeste kodu”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
25.05 kl 13 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
25.05 kl 19 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
26.05 kl 13 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
26.05 kl 19 “Kosmonaut Lotte” Tallinnas Nokia Kontserdimajas
29.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
30.05 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
30.05 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
25.05 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
26.05 kl 18 “Nisa”
28.05 kl 18 “Karin ja Pearu”
29.05 kl 18 “Karin ja Pearu”
30.05 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
29.05 kl 11 “Vaenelaps ja kurat”  esietendus
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
25.05 kl 17 “Lootus” Tallinn Treff Festival 2012: Tallinna Ülikooli koreograafiaosakond
25.05 kl 20 “Vari” Tallinn Treff Festival 2012: Tallinna Ülikooli koreograafiaosakond ja Vene Teatrikool
26.05 kl 17 “Stan” Tallinn Treff Festival 2012: Scallywag Theatre, Inglismaa
26.05 kl 21.30 “Stan” Tallinn Treff Festival 2012: Scallywag Theatre, Inglismaa
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Athena Keskus
25.05 kl 21 Antti Kammiste
26.05 kl 21 Tuulest Viidud
Küütri 1, Tartu

Estonia
29.05 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkestri galakontsert “Põhjamaa tähed”
30.05 kl 19 Põhjamaade Sümfooniaorkestri galakontsert “Põhjamaa tähed”
Estonia pst. 4, Tallinn

Haapsalu Kultuurikeskus
25.05 kl 19 Kõnelused klaveriga - Mihkel Mattisen
Posti 3, Haapsalu

Kanuti Gildi saal
25.05 kl 19.30 “Festival Improtest 2012”: üliõpilaste kontsert
26.05 kl 19.30 “Festival Improtest 2012”: Jaak Sooäär & Mart Soo
26.05 kl 20.30 “Festival Improtest 2012”: Liis Viira
26.05 kl 21.30 “Festival Improtest 2012”: ErikM /FRA
27.05 kl 19.30 “Festival Improtest 2012”: Eesti Elekter
27.05 kl 20.30 “Festival Improtest 2012” koostöös festivaliga “RYTM”: Institut Fuer Feinmotorik /GER
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
25.05 kl 20 Nevil Blumberg (kitarr), Heiki Tark (suupill)
26.05 kl 20 Yvetta Uustalu (vokaal, klaver) 
Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
25.05 kl 18 “Diiva” Kontsert mida juhib tuju: Annaliisa Pillak ja pianist Marko Hilpo
26.05 kl 18 “Diiva” Kontsert mida juhib tuju: Annaliisa Pillak ja pianist Marko Hilpo
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kuressaare kultuurikeskus
31.05 kl 20 “Mixolegium” Eva-Lotta Vunder (klaver, laul), Anne Arrak (laul), Allan Järve (trompet), Taavi Toomsalu (saksofon), Kalev Karlson (kitarr),
Andres Alaru (kontrabass), Karl-Markus Kohv (trummid), Erkki-Sven Tüüri ja legendaarse IN SPE lugude töötlused, groovejazz ja jazzistandardid.
Tallinna 6, Kuressaare

Laitse Graniitvilla
25.05 kl 21 Tõnis Mägi - Hetk Teiega
Laitse, Kernu vald, Harjumaa

Mustpeade Maja
29.05 kl 19 “Jevgeni Mravinski nim. XVIII Rahvusvaheline muusikafestival” Ilja Movtšan (viiul), Maksim Štšura (klaver)
Pikk tn 26, Tallinn

NO99
25.05 kl 22 Jazzklubi: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia eksamikontserdid
26.05 kl 22 Jazzklubi: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia eksamikontserdid
Sakala 3, Tallinn

Pärnu Eliisabeti kirik
26.05 kl 18 Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus ‘’Palve’’
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu Kontserdimaja
25.05 kl 16 “Pärnu Rahvusvahelise Koorifestival: kooride rahvalaulukonkurss”
Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik
25.05 kl 19 Jazzliit: Helin-Mari Arder & Tiit Born
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Rock Cafe
25.05 kl 21 Nevesise albumiesitlus, Pedigree, Talbot, Deatchcats
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
27.05 kl 21 Kontsert-mõtisklus “Palve” - Tõnis Mägi, Jaan Tammsalu
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoja plats
31.05 kl 18.30 Jazzliit: Vanalinnapäevad - Raul Sööt Deeper Sound
31.05 kl 19.30 Jazzliit: Vanalinnapäevad - Junson, Niit, Mazurtchak Tallinn
Tallinna Tehnikaülikooli aula
25.05 kl 20 “Täitsa lõpp kui tasane maa” Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
26.05 kl 16 “Täitsa lõpp kui tasane maa” Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
26.05 kl 20 “Täitsa lõpp kui tasane maa” Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor
Ehitajate tee 5, Tallinn

Tartu Jaani kirik
27.05 kl 18 Tallinna Nikolai kiriku koori kontsert
30.05 kl 18 Heategevuskontsert “Igaüks on eriline” TPIK noorteansambel Laululind, ansambel Sirgutii, Tartu Akadeemiline Meeskoor, Chalice, Margus Vaher, Mikk Saar ja Tanja Mihhailova
Jaani 5, Tartu

Ungern-Sternbergide linnapalee
27.05 kl 22 Toompea Muusikasalong eksklusiiv - “Ilmaliku müsteeriumi ÖÖkontserdid” Barokkansambel Corelli Consort (eri ajastute pillidel), Jutustaja: Nero Urke (legendide tegelased, kummitused)
28.05 kl 22 Toompea Muusikasalong eksklusiiv - “Ilmaliku müsteeriumi ÖÖkontserdid” Barokkansambel Corelli Consort (eri ajastute pillidel), Jutustaja: Nero Urke (legendide tegelased, kummitused)
Kohtu 6, Tallinn

Vilde lokaal
30.05 kl 20 Kawasaki, Unt, Melvin
Vallikraavi 4, Tartu

Von Krahl
25.05 kl 21 Project Doom-rape/murder: Project Doom / Estoner / Shiftflowers
Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn
26.05 kl 16 Hortus Musicus: La primavera
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon  Tartu
“Mehed mustas 3”
kl 11.30, 12.30, 14.00, 17.45, 19.00,  20.15;
N kl 16.15
“Parim hotell terves Indias”
kl 12.00, 17.15
“Diktaator”
kl 13.00, 14.45, 16.35, 18.45, 20.30, 22.30
“Mida oodata last oodates”
kl 16.15 (v.a. R), 21.30
“Kung Fu Jänes”
eesti keeles: kl 11.45
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 22.15
“Öö varjud”
kl 19.45, 22.00
“Tasujad”
kl 15.00, 18.15 (v.a. K), 21.00 (v.a. N)
“Igavesti Sinu”
kl 14.30
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 13.45
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek” kl 15.45
“Lumivalgeke ja kütt”
K kl 18.15, N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Titanic” 3D
L–P kl 15.00
“Kuum pirukas: klassikokkutulek”
kl 11.55, 17.20
“Lahingulaev”
kl 14.00, 21.45
“Peeglike peeglike”
kl 14.30 (v.a. L–P)
“Kalad kuival”
eesti keeles: kl 12.15
“Professionaal”
kl 16.55 (v.a. L–P), 21.10
“Igavesti sinu”
kl 17.05
“Tasujad” 3D
kl 11.50, 15.05, 18.25, 21.40
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 11.35, 19.20
“Öö varjud”
kl 12.05, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10
“Tänavatants 2” 3D
kl 16.45 (v.a. K), 19.05 (v.a. K, N)
“Diktaator”
kl 12.00, 14.10, 16.15, 18.00 (v.a. K), 18.20 (v.a. K, N), 20.00, 20.25 (v.a. K, N), 21.35, 22.00, 22.30 (v.a. K, N); K, N kl 19.05, 21.25;
L–P kl 13.30, 15.45
“Mida oodata last oodates”
kl 11.40, 14.05, 16.35, 19.00, 21.35
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 14.30, 19.50, 22.00
“Mehed mustas 3” 3D
kl 12.30, 15.30, 18.30, 21.30
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 12.10, 15.45;
vene keeles: kl 11.30
“Tšernobõli päevikud”
kl 13.35, 17.55, 20.05, 22.15
“1+1”
kl 14.15, 18.50 (v.a. K), 21.15
“Lumivalgeke ja kütt”
K, N kl 18.40
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Tasujad”
3D kl 16.15;
2D kl 12.30, 21.15
“Diktaator”
kl 15.15, 17.15, 19.15
“Kung Fu jänes” 3D
eesti keeles: kl 11.30
“Mehed mustas 3” 3D
kl 13.30, 21.30
“1+1”
kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Tasujad” 3D
E, N kl 13.30; T kl 21.30;
vene keeles: kl 13.30 (v.a. E, N), 21.30 (v.a. T)
“Diktaator”
inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.00, 18.00;
vene keeles: kl 14.30, 21.15
“Kung Fu jänes” 3D
vene keeles: L–P kl 12.15
“Projekt X”
kl 16.00, 20.00; L–P kl 12.00
“Tshernobõli päevikud”
kl 16.30
“Mehed mustas 3” 3D
kl 16.15, 18.45; L–P kl 11.00
“1+1”
E, K kl 18.30;
vene keeles: kl 18.30 (v.a. E, K)
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Põrgusse ja tagasi”
R kl 17.30
“Inetu pardipoeg”
eesti keeles: L kl 13.00
“Kes?”
eesti keeles: L–P kl 15.00
“Pulkson on hädas”
eesti keeles: L kl 13.00
“Siia-sinna läbi linna”
L kl 11.30
“Veebisõdalased”
L kl 17.30
“Väike Nicolas”
eesti keeles: L kl 11.00
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: L kl 16.00
“Lotte ja kuukivi saladus”
P kl 16.00
“Minu õelapsed üksinda kodus”
eesti keeles: P kl 13.00
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: P kl 13.00
“Siia-sinna läbi linna”
P kl 11.30
“Väike nõid Lilli 2: Reis Mandolani”
eesti keeles: P kl 11.00
“Vicky Cristina Barcelona”
T kl 11.00
“Lahkuminek”
K kl 11.30
“Võssotski”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 16.30
“Vanne”
kl 18.30
“Metsamajake”
kl 14.30, 21.00
“Diktaator”
kl 14.00, 18.30
“21 Jump street”
kl 16.00, 20.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Peeglike, peeglike”
kl 16.30
“21 Jump Street”     
kl 18.45
“Kuum pirukas: Klassikokkutulek”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris KIno
“Kalad kuival”
R kl 14.00; L kl 11.00, 14.00; P kl 11.00, 13.50; E, K, N kl 13.50
“Igavesti sinu”
R, L, K, N kl 14.45; P, E, T kl 19.40
“Valhalla legend. Thor” 3D
eesti keeles. L–P kl 11.30
“Tasujad”
v.a. T kl 13.30, 16.20, 18.50, 21.40;
T kl 15.40, 18.50, 21.40
“Kurikaela suvepuhkus”
R, L, K, N kl 12.40; P, E kl 12.30
“Lõhepüük Jeemenis”
R, K kl 13.10, 21.00; L–P kl 15.00, 21.00;
E kl 12.40, 21.00; T kl 21.30; N kl 13.10
“Öö varjud”
R–P kl 16.15, 18.45, 21.15;
E kl 16.00, 18.40, 21.15; T kl 16.20, 18.45, 21.00; K, N kl 15.45, 19.40, 22.00
“Tänavatants 2” 3D
R, T, K, N kl 15.20, 17.10; L, P kl 13.10, 17.10;
E kl 14.50, 16.45
“Mida oodata last oodates”
R, L, K kl 19.10, 21.30; P, E kl 14.30, 19.10, 21.30; T kl 19.10, 21.20; N kl 19.00, 21.20
“MS1. Põgenemine vanglast”
R, L, K kl 16.50, 19.00;
P kl 16.50, 19.00, 21.45; E kl 16.50, 21.50;
T kl 14.45, 16.50, 21.45; N kl 16.50
“Diktaator”
R–E kl 12.50, 14.40, 16.30, 18.20, 20.15, 22.15;
T kl 14.40, 16.30, 18.20, 20.15, 22.15;
K, N kl 12.50, 14.40, 16.30, 18.10, 20.10, 22.10
“Kung fu jänes” 3D
eesti keeles: R kl 12.15, 14.15, 18.00;
L kl 12.15, 14.15, 18.10; P kl 12.15, 14.15, 17.45;
E kl 12.05, 14.00, 17.50; T kl 14.30, 17.45;
K,N kl 11.50, 13.45, 17.45;
vene keeles R kl 12.10, 16.00; L kl 12.05, 16.10; P, E, K, N kl 11.55, 15.50; T kl 15.50
“Mehed mustas 3” 3D
R–E kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;
T kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;
K, N kl 12.15, 14.30, 17.00, 19.20, 21.45
“Lumivalgeke ja kütt”
K, N kl 18.30, 21.15
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara