Maris Jesse: puhkuse ajal pole vaja tööasjadega kursis olla

Maris Jesse ei pea õigeks jooksvalt puhkuse ajal tööasjadega kursis olemist, sest distants tööasjadega aitab naastes ka värskema pilguga harjumuspäraseid rutiine üle vaadata.

Suvepuhkus on ikka mõeldud päevasel ajal muu kui palgatööga tegelemiseks ja igapäevastest tööasjadest eemaletõmbumiseks. "Mina ei pea üldiselt õigeks, et jooksvalt peaks puhkuse ajal tööasjadega kursis püsima, kolme kuni nelja nädalane eemalolek ei ole nii pikk ja väike distants aitab naastes ka värskema pilguga harjumuspäraseid rutiine üle vaadata," rääkis Jesse.

Tema sõnul näitab organisatsiooni tugevust ja töökorraldust seegi, kuidas asenduste süsteem töötab. Konkreetsest inimesest sõltuva tööülesande juures ju arvestatakse planeerimisel puhkuse ja tööde tähtaegade ajalist sobivust.

"Mõeldes, kas eestimaalane üldiselt oskab puhata – otsest jah-ei vastust ei saagi anda," sõnas Jesse. "Mitu nädalat järjest kogu perega koos olla on võimalus, mida vaid puhkuse ajal saame kasutada. Universaalne retsept vahest on, et inimene saaks puhkuse ajal teha seda, mis talle meeldib ja millest energiat saab. Kellele on see lugemine, kellele maatööd või midagi muud," rääkis ta. "Oma elukutsest tulenevalt lisan, et puhkusetegevused võiksid tervist hoidvad ja tervisevarusid suurendavad olla, mitte terviselt matti võtvad," lisas ta.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Ain Kivesti

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara