Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome
15.06 kl 15 “Cowboys & Indians”
16.06 kl 15 “Cowboys & Indians”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
19.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
20.06 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
19.06 kl 20 “Ekke Moor”
Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
20.06 kl 20 “Ekke Moor”
Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
21.06 kl 20 “Ekke Moor”
Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
Jaama 14, Tartu

Estonia
15.06 kl 19 “Manon Lescaut”
16.06 kl 12 “Pipi Pikksukk”
16.06 kl 19 “La traviata”
17.06 kl 17 “Boheem”
Estonia pst 4, Tallinn

Hüüru mõisas
16.06 kl 19 “Head ööd, ema”
17.06 kl 19 “Head ööd, ema”
20.06 kl 19 “Head ööd, ema”
21.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa

Kuressaare Linnateater
16.06 kl 19 “OTMA - Nikolai II tütred”
17.06 kl 19 “OTMA - Nikolai II tütred”
19.06 kl 19 “OTMA - Nikolai II tütred” Keila Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

PolygonTeater
20.06 kl 20 “Maja” Kõue mõisas
21.06 kl 20 “Maja” Kõue mõisas
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M
21.06 kl 19.30 “Viirastuste vaksal”, esietendus Tapa Raudteejaamas
22.06 kl 21 “Viirastuste vaksal” Tapa Raudteejaamas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
15.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” esietendus Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
16.06 kl 16 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
16.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
17.06 kl 16 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
17.06 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
20.06 kl 21 “Noor Eesti” Rakvere Rahvaaias
21.06 kl 21 “Noor Eesti” Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Neljas Sein
15.06 kl 19 “Tere õhtust Leon!” Saueaugu Teatritalus  
www.neljassein.edicypages.com/et

Piip ja Tuut Mängumaja 
17.06 kl 11 “Piip ja Tuut metsas”
20.06 kl 18 “Piip ja Tuut metsas”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Tallinna Linnateater
15.06 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
16.06 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”
18.06 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
19.06 kl 19 “Amy seisukoht”
19.06 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
20.06 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
20.06 kl 19 “Amy seisukoht”
21.06 kl 19 “Keti lõpp”
21.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Theatrum
17.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
18.06 kl 20 “Kvaliteetinimene”
19.06 kl 19 “Kvaliteetinimene”
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
15.06 kl 18 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
16.06 kl 18 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
19.06 kl 19 “Meeste kodu” Rakvere Teatris
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
15.06 kl 19 “Vellkamm tu Estõunia” Kollase Kassi Suvekooli lõpulavastus
Sadamateatris
16.06 kl 12 “Vellkamm tu Estõunia” Kollase Kassi Suvekooli lõpulavastus
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Viljandi Nukuteater
16.06 kl 15 “Kõige maitsvamad on...”  Saatse Seto Muuseumis
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
15.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
16.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
18.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
19.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
21.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
Rataskaevu 10, Tallinn

Õisu mõisas
15.06 kl 19 “Pulm”
16.06 kl 19 “Pulm”
21.06 kl 19 “Pulm”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa

KONTSERT

Energia talu teemaja
20.06 kl 20 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Franz Schubert”
Forellikvintett: Gerhard Schultz (viiul), Toomas Nestor (vioola), Aare Tammesalu (tšello), Mati Lukk (kontrabass), Peep Lassmann (klaver)
Vihi küla, Suure- Jaani vald, Viljandimaa

Estonia
17.06 kl 15 “Põhja- ja Baltimaade meestelaulu päevad”
Eesti Rahvusmeeskoor, Orphei Drängar, Ylioppilaskunnan Laulajat
Estonia pst. 4, Tallinn

Genialistide Klubi
15.06 kl 22 Vaiko Epliku sooloalbum “Varielu” esitlus kontsert
Lai 37 taga, Tartu

Haapsalu Jaani kirik
16.06 kl 20 “Õhtu ilu”
Ka Bo Chan (kontratenor), Liis Viira (harf)
Kooli 6, Haapsalu, Läänemaa

Haapsalu kuursaal
15.06 kl 20 Jaan Sööt “Iseendale”
Promenaadi 1, Haapsalu

Jäevakandi
15.06 kl 15 “Rabarock 2012”
16.06 kl 15 “Rabarock 2012”
Järvakandi alev, Järvakandi, Raplamaa

Kloostri Ait
15.06 kl 21 Aldo Meristo (klaver)
16.06 kl 21 Gipsy Jazz Jam Session  
Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
15.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Oscar Herrero, Natalia Mellado, Flamenko läbi aegade
16.06 kl 19 “Tallinna VII Kitarrifestival” Daniel Marquez, Tiago Loei, Brasiilia karnevalimuusika
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kukruse mõis
20.06 kl 19 “Õhtu ilu”
Ka Bo Chan (kontratenor), Liis Viira (harf)
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Kuressaare Kuursaal
15.06 kl 19 Maestro Raimonds Paulsi autorikontsert “Odessa mälestused”.
Erikülaline Anne Veski
Lossipark 1, Kuressaare, Saaremaa

Köleri majamuuseum
16.06 kl 21 “Pildid näituselt”
“Suure-Jaani Muusikafestival”
Estonia puhkpillikvintett, Neeme Punder (flööt), Olev Ainomäe (oboe), Vahur Vurm (klarnet), Rait Eriksson (metsasarv), Kristjan Kungla (fagott)
Lubjassaare talu, Ivaski küla, Vastemõisa vald, Suure-Jaani vald, Viljandimaa

Laitse Graniitvilla
17.06 kl 21 Ott Lepland - Hetk Teiega
Laitse, Kernu vald, Harjumaa

Leigo talu
16.06 kl 20 Kaunimate aastate vennaskond
Nõuni, Palupera, Valgamaa

Olustvere mõis
21.06 kl 18 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Kirsti ja Klarika”
Kirsti Kuusk (viiul), Klarika Kuusk (klaver)
21.06 kl 20 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Meie igapäevane leib” Jaan Tammsalu (sõna), Kristi Mühling (kannel), Anna-Liisa Eller (torupill), Aare Tammesalu (tšello)
Olustvere, Suure-Jaani vald, Viljandimaa

Rock Cafe
19.06 kl 19 Mastodon (USA) / Shelton San
20.06 kl 18.30 Haaknõela külm helk - Eesti punk 1972-1990
21.06 kl 19 Fear Factory (USA) / Who Framed Roger Moore? / Forgotten Tears (Ita)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Sillamäe linna trepid
16.06 kl 13 “Jazz Time suverütmid” Noorte rütmimuusikaansamblid Tallinnast, Tartust, Narvast, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt
16.06 kl 20 “Jazz Time suverütmid” Raimonds Paulsi ansambel (Läti) kavaga “Dai Bog”. Raimonds Paulsi laulud Jevgeni Jevtušenko sõnadele
Sillamäe

Suure-Jaani gümnaasium
18.06 kl 20 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Mati Palm 70” Mati Palm (bass-bariton) ja Peep Lassmann (klaver)
19.06 kl 20 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Bachi instrumentaalkontserdid” Kammerorkester ja solistid: Peep Lassmann (klaver), Olev Ainomäe (oboe), Mari-Liis Uibo (viiul), Andres Mustonen (viiul)
Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure-Jaani kirik
17.06 kl 14 “Suure-Jaani Muusikafestival” Hortus Musicus ja Tõnis Mägi
Suure-Jaani, Viljandimaa

Tallinna teletorn
15.06 kl 21 Jazzliit: Teletorni Jazz - Estonian Voices
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tartu Jaani kirik
15.06 kl 23 “Põhja- ja Baltimaade meestelaulu päevad”
“Te lucis ante terminum” / “Sind videviku valguses” Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Mikk Üleoja, Vox Clamantis, dirigent Jaan-Eik Tulve, Aare Tammesalu (tšello)
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
16.06 kl 18 “Põhja-ja Baltimaade meestelaulupäevad” Peakontsert
Laulupeo pst 25, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
15.06 kl 19 “Põhja- ja Baltimaade meestelaulu päevad”
Eesti Rahvusmeeskoor, Orphei Drängar, Ylioppilaskunnan Laulajat
Vanemuise 6, Tartu

Viimsi Vabaõhumuuseum Kingu talu hoov
15.06 kl 21 “Valgete Ööde Festival”, Ott Lepland Bänd & Lenna ning hittfilm “Üksik saar”
16.06 kl 21 “Valgete Ööde Festival”, Zetod & Johansonid, hittdokk “Uus maailm”
Rohuneeme tee 51, Pringi küla, Viimsi vald, Harjumaa

Väravatorn
18.06 kl 18 “In Horto Regis II / Kuninga Aias: Renessanssmosaiik”
Renessanssmuusikat Itaaliast, Prantsusmaalt, Hispaaniast ja Inglismaalt
Hortus Musicuse suvefestival Taani kuninga aia Väravatornis
19.06 kl 18 “Muusikasalong läbi sajandite” Salongimuusikat Monteverdist Rossinini. Hortus Musicus
20.06 kl 18 “Maximilian I õukonnaheliloojad” Heinrich Isaac ja Ludwig Senfl. Hortus Musicus
21.06 kl 18 “Lõunamaa laulude lõõm” Lõuna- ja idamaade traditsiooniline muusika. Hortus Musicus
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.30, 12.15 (v.a. T), 13.35, 14.15, 15.40, 16.15, 17.45, 18.15, 19.45; T kl 11.00
“Kangelastegu”
kl 20.15, 22.25
“Prometheus”
kl 12.45, 15.15, 18.00, 21.45
“Lõhepüük Jeemenis”
T kl 11.00
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 12.00, 14.30, 17.05, 19.35
“Mehed mustas 3”
kl 11.45 (v.a. T), 14.00 (v.a. T), 21.15; T kl 13.45
“Diktaator”
kl 20.30, 22.15
“Mida oodata last oodates”
kl 18.45, 16.30 (v.a. T); T kl 16.00
“Öö varjud”
kl 22.00
“Rokiajastu”
N kl 21.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“Tasujad”
2D kl 11.30, 14.25, 19.20
“Öö varjud”
kl 11.40, 16.55, 21.50
“Tänavatants 2” 3D
kl 11.55
“Diktaator”
kl 14.30, 17.20, 22.15
“Mida oodata last oodates”
kl 14.10, 19.25
“Mehed mustas 3” 3D
kl 12.00, 17.40, 20.30, 21.35
“Tšernobõli päevikud”
kl 17.05, 21.40
“1+1”
kl 14.35, 19.10
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.50, 16.35, 19.15, 21.55
“Iron Sky”
kl 16.25, 22.20 (v.a. K)
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.35, 13.50, 14.15, 14.45, 16.30, 18.50; L–P kl 13.30;
vene keeles: kl 11.25, 12.15, 14.00, 16.20;
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 17.45 (v.a. L–P), 20.10 (v.a. K); L–P kl 15.45
“Prometheus” 3D
kl 11.45, 14.40, 18.30, 18.45 (v.a. L, N), 19.00 (v.a. N), 21.20, 21.30 (v.a. L, N), 22.05;
L–P kl 17.10
“Kangelastegu”
kl 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.25
“Rokiajastu”
N kl 19.00
Met suveooper: “Anna Bolena”
K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.30, 16.45, 22.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30 (v.a. K)
“Prometheus”
3D kl 21.30 (v.a. K);
2D kl 14.00, 19.15
Met suveooper: “Anna Bolena”
K kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Mehed mustas 3” 3D
kl 14.15
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 14.30; L–P kl 11.30
vene keeles: kl 21.20 (v.a. K); L–P kl 11.00
“Prometheus” 3D
P, T N kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. P, T, N), 18.45 (v.a. K), 21.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 17.15, 19.15, 21.15
“Kangelastegu”
vene keeles: kl 16.20
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: L, E, N kl 17.00; P, T kl 19.15;
vene keeles: 17.00 (v.a. L, E, N), 19.15 (v.a. P, T); L–P kl 12.00
Met suveooper: “Anna Bolena”
K kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“8 kohtumist”
R, L kl 20.00; K kl 11.30
“Kes?”
eesti keeles: R, L kl 10.30, 11.30, 16.15;
P kl 10.30; E kl 10.30, 11.30
“Nädalalõpp Prantsuse moodi”
R kl 19.00, 21.30; L, E kl 12.15, 17.40, 22.00
“Ristsed”
R kl 18.00
“Täiuslik meel”
R kl 17.00, 22.00; L kl 17.00, 21.30,
E kl 17.00, 21.00
“Vahva sõdur Švejk”
R kl 12.15, 14.00, 16.00; L kl 14.25, 16.00;
E kl 11.00, 14.25, 16.00
“Väike Nicolas”
eesti keeles: R kl 10.00, 12.45, 14.30,
L kl 14.15; E kl 13.00, 15.00
“Coco Chanel ja Igor Stravinski”
L kl 19.00
“Jane Austeni tõrjutud tunded”
P kl 19.00
“Üksik mees”
E kl 19.00
“Intervjuu”
T kl 11.00
“Serge Gainsbourg - huligaani armastus”
T kl 19.00
“Kuninglik armulugu”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Looraks” 2D 
eesti keeles: 15.00
“Diktaator”
kl 19.00
“Prometheus” 2D
kl 20.00
“Professionaal”
kl 17.00, 21.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Esmaspäeval on kino suletud!
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 16.00, 18.00, 20.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris Kino
“Kalad kuival”
kl 11.30
“Tasujad” 3D
kl 13.40, 17.15
“Öö varjud”
kl 21.40
“Mida oodata last oodates”
kl 16.30, 18.45, 21.00
“Diktaator”
R–K kl 14.10, 16.10, 18.00, 19.50, 22.00;
N kl 14.10, 16.10, 18.00, 22.10
“Mehed mustas 3” 3D
R–K kl 12.00, 15.00, 19.45 /21.50;
N kl 12.00, 15.00, 19.45, 22.00
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 13.20, 16.00, 18.40, 21.15
“Iron Sky”
kl 12.10, 22.10(v.a. N)
“Madagascar 3” 3D
eesti keeles: R–K kl 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40; N kl 11.00, 13.00, 15.10, 17.20, 19.40;
vene keeles: kl 11.15, 12.30, 14.40, 16.50;
inglise keeles: kl 20.10
“Prometheus” 3D
kl 12.20, 14.20, 17.00, 19.00, 21.45
“Rokiajastu”
N kl 19.30, 22.15
Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Lõppmäng 2012” Arhitektuuriteaduskond, kuni 22.06        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Panteofonia - looduse ajad ja rütmid” Alfredo Giovent? (Itaalia), kuni 22.07
“Sisu ja vorm I. Kaasaegne eesti graafiline disain 2001–2011”, kuni 17.06
“UUO (Undefined Useful Objects). Määratlemata kasulikkusega objektid” Kärt Ojavee, kuni 17.06
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Pariisi paabel” Aili Vahtrapuu, 20.06–02.07
“Viru ärikad” Soho Fond, kuni 18.06                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”, kuni 30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”, kuni 05.09
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kåre Holgerson (foto) SWE, kuni 23.06   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, kuni 23.06 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Suur haprus” klaasinäitus, kuraator Kati Kerstna, kuni 22.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mai Sööt, kuni 08.07  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puudersell 90 mälestusnäitus”, kuni 01.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, kuni 02.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Väärtus-väärtuskriis” Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 29.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Priit Pajos ja Ari Liimatainen - maalid”, kuni 05.07
“Maanus Mikkel - keraamika”, kuni 05.07
“Hiina Saatkonna näitus”, kuni 05.07
Liiva 13, Võru 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara