Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine” Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Anne Parmasto, 25.06–07.07
“Lõppmäng 2012” Arhitektuuriteaduskond, kuni 22.06        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost
"Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Panteofonia - looduse ajad ja rütmid” Alfredo Giovent? (Itaalia), kuni 22.07
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Pariisi paabel” Aili Vahtrapuu, kuni 02.07                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek: 16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”, kuni 30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”, kuni 05.09
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Kåre Holgerson (foto) SWE, kuni 23.06   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Harilikud Inimesed” Toomas Kuusingu retrospektiiv, 27.06–19.07
“Jumala hullud” Pärnu Moodsa Kunsti Näitus, kuni 23.06 
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Suur haprus” klaasinäitus, kuraator Kati Kerstna, kuni 22.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mai Sööt, kuni 08.07  
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Puudersell 90 mälestusnäitus”, kuni 01.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”, kuni 23.09
“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, kuni 02.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“Väärtus-väärtuskriis”
Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 29.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Priit Pajos ja Ari Liimatainen - maalid”, kuni 05.07
“Maanus Mikkel - keraamika”, kuni 05.07
“Hiina Saatkonna näitus”, kuni 05.07
Liiva 13, Võru

TEATER

Emajõe Suveteater
22.06 kl 20 “Ekke Moor” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
25.06 kl 20 “Ekke Moor” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
26.06 kl 20 “Ekke Moor” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
27.06 kl 20 “Ekke Moor” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
28.06 kl 20 “Ekke Moor” Viimsi Vabaõhumuuseumi Kingu talus
Jaama 14, Tartu

Hüüru mõisas
22.06 kl 19 “Head ööd, ema”
28.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa

Kell Kümme
27.06 kl 19 “Ring” Ohtu mõisas
28.06 kl 19 “Ring” Ohtu mõisas
www.kell10.ee

Pärimusteater LOOMINE
28.06 kl 19 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoni ateljeemuuseumi aias (Adamsoni 3, Paldiski)
Vene 6, Tallinn

R.A.A.A.M
22.06 kl 21 “Viirastuste vaksal” Tapa Raudteejaamas
27.06 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil 
28.06 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil 
28.06 kl 19.30 “Viirastuste vaksal” Tapa Raudteejaamas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
22.06 kl 21 “Noor Eesti” Rakvere Rahvaaias
27.06 kl 21 “Noor Eesti” Rakvere Rahvaaias
28.06 kl 21 “Noor Eesti” Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Ruusa vanas raudteejaamas
22.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
23.06 kl 11 “Kuurort Ruusa”
24.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
25.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
26.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
27.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
Ruusa küla, Räpina vald, Põlvamaa

Salme Jõesadamas
22.06 kl 19 “Puujala ja Ükssilma sõda”
Salme, Salme vald

Saueaugu Teatritalu
28.06 kl 19 “Tasandikkude helinad”
Läänemaa, Martna vald, Ohtla küla, Saueaugu talu

Tallinna Linnateater
22.06 kl 19 “Keti lõpp”
22.06 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Taritu koolimaja õuel
22.06 kl 20.30 “Kosjasõit”
Taritu küla, Lümanda vald

Viljandi Nukuteater
16.06 kl 15 “Kõige maitsvamad on...”  Saatse Seto Muuseumis
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
22.06 kl 19 “13” Kultuurikatla Aias (Põhja pst 35)
Rataskaevu 10, Tallinn

Õisu mõisas
22.06 kl 19 “Pulm”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa

KONTSERT

Antoniuse õu
28.06 kl 20 “Beautiful Love Songs - Dave Benton & Band”
Lutsu 5, Tartu

Avinurme kirik
23.06 kl 14 Ott Lepland
Avinurme, Ida-Viru maakond

Endla Teater
22.06 kl 19 “Heategevuskontsert Laulud sõdurile” Untsakad, Ines,
Lea Liitmaa, Marvi Vallaste, Birgit Varjun, Lenna, Kristjan Kasearu, Tanel Padar,
Eesti Kaitseväe Orkester, õhtut juhib Rain Simmul
Keskväljak 1, Pärnu

Hansa Hoov
27.06 kl 21 “Kollane allveelaev G - Kuldsed kuuekümnendad” Ivo Linna, Meelis Punder, Antti Kammiste, Kaire Vilgats, Dagmar Oja, Toomas Vanem, Jaan Karp ja Tiit Kõrvits
Aleksandri 46, Tartu

Hüpassaare rabasaar
23.06 kl 03 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Päikesetõusukontsert” Soo-orkester, RAM, dirigendid Toomas Vavilov ja Mikk Üleoja, solistid Raivo Tafenau (saksofon), Arvo Leibur (viiul), Ka Bo Chan (kontratenor)
Karjasoo küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa

Kadrina Laululava
27.06 kl 20 Ansambel Lootuste Linnutee kontserttuur “Koiduni pikk on tee”
Kadrina vald, Lääne-Virumaa

Kloostri Ait
22.06 kl 21 Kirke Karja (klaver), Ara Yaralyan (kontrabass)   
Vene 14, Tallinn

Klubi Atlantis
23.06 kl 23 Terminaator
Narva mnt. 2, Tartu

Kochi Aidad
28.06 kl 18.30 Sergei Pedersen
Lootsi 10, Tallinn

Leigo talu
23.06 kl 20 “Jaaniöö bossarütmis” Raivo Tafenau bänd ja Sergio Bastos
Nõuni, Palupera, Valgamaa

Mustpeade Maja
27.06 kl 19 “Corelli muusikasuvi 2012” Barokkansambel Corelli Consort 20 - juubelikontsert
28.06 kl 19 “EIL 10. hooaja kontserdid” Ivi Ots (viiul) ja Age Juurikas (klaver)
Pikk tn 26, Tallinn

Narva Aleksandri kirik
22.06 kl 19 “Üksnes Bach” Toomas Trass (orel)
Kiriku tn 9, Narva

Pidula Forelli Puhkeküla
22.06 kl 22 “Jaanilaager” Toomas Anni kontsert
23.06 kl 21 “Jaanilaager” Merlyn Uusküla kontsert
Kallaste küla, Kihelkonna, Saaremaa

Pärnu Kuursaal
22.06 kl 20 Anne Veski
Mere pst 22. Pärnu

Pärnu Vallikäär
22.06 kl 17 “Tippude Paraad- Watergate” Ott Lepland, Tanel Padar, Ivo Linna, Liis Lemsalu, Maarja Liis  Ilus, Hardi Volmer koos Singer Vingeriga ning Marko Matvere
Pärnu

Pühajärve park
22.06 kl 22 “Pühajärve Jaanituli 2012” Ott Lepland
22.06 kl 23.30 “Pühajärve Jaanituli 2012” Koit Toome & The bänd
22.06 kl 01 “Pühajärve Jaanituli 2012” Terminaator
23.06 kl 21.20 “Pühajärve Jaanituli 2012” Liis Lemsalu
23.06 kl 22 “Pühajärve Jaanituli 2012” Alexia (Italy)
23.06 kl 23.30 “Pühajärve Jaanituli 2012” Tanel Padar & The Sun
23.06 kl 01.30 “Pühajärve Jaanituli 2012” Hendrik Sal-Saller & Smilers
Pühajärve küla, Otepää vald, Valgamaa

Rock Cafe
28.06 kl 19 Megadeth (USA)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Suure-Jaani gümnaasium
22.06 kl 19 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Põhjarannik” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eesti Rahvusmeeskoor, solist Raphael Wallfisch (tšello, Suurbritannia), Arvo Leibur (viiul), dirigent Anu Tali
Tallinna 24, Suure-Jaani

Suure-Jaani kirik
23.06 kl 13 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: “Tuljak” džässivõtmes”
Jaak Sooäär, Raul Vaigla, Tanel Ruben  Hortus Musicus ja Tõnis Mägi
Suure-Jaani, Viljandimaa

Suure-Jaani laululava
23.06 kl 17 “Suure-Jaani Muusikafestival 2012: Untsakad”
Suure-Jaani, Viljandimaa

Tabivere Vabaajakeskus
22.06 kl 20 “Jaanipäev Rock Hoteliga”
Tabivere vald, Jõgevamaa

Tallinna Raekoda
28.06 kl 19 “Väike öömuusika” Janne Ševtšenko (laul), Tiit Kalluste (akordion), Villu Veski (saksofonid)
Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik
26.06 kl 21 “Tornimuusika” Triskele
27.06 kl 19 “Väike öömuusika” Janne Ševtšenko (laul), Tiit Kalluste (akordion),
Villu Veski (saksofonid)
Jaani 5, Tartu

Tallinna Kaarli kirik
26.06 kl 17.30 Kristiina Hoidre (orel)
Toompea 10, Tallinn

Vihula mõis
22.06 kl 19 “Vihula mõisa jaanituli, Kukerpillid”
Vihula Küla, Vihula Vald, Lääne-Virumaa

Viiratsi laululava
28.06 kl 20 Ansambel Lootuste Linnutee kontserttuur “Koiduni pikk on tee”
Viiratsi vald, Viljandimaa

KINO

Cinamon  Tartu
NB! Kino Cinamon on 23. juunil avatud! Viimane seanss toimub kell 16.00
24. juunil on kino avatud alates kell 13.00
“Rokiajastu”
kl 12.15 (v.a. P), 14.45, 17.10 (v.a. L), 19.35 (v.a. L)
“Tšernobõli päevikud”
kl 20.15 (v.a. L), 22.15 (v.a. L)
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a. P), 12.00 (v.a. L,  P), 13.35, 14.15 (v.a. L),  15.40, 16.30 (v.a. L), 17.45 (v.a. L), 18.25 (v.a. L), 19.45 (v.a. L)
“Kangelastegu”
kl 13.00 (v.a. L–P); P kl 15.15
“Prometheus”
kl 18.45 (v.a. L), 21.45 (v.a. L); L kl 15.15
“Lumiv.a.lgeke ja kütt”
kl 16.15 (v.a. L, K), 21.15 (v.a. L); L kl 14.15
“Mehed mustas 3”
kl 11.45 (v.a. L, P, K), 14.00 (v.a. L, K); L kl 12.00; K kl  15.15
“Diktaator”
kl 20.30 (v.a. L), 22.30 (v.a. L); L kl 11.45, 13.45
“Mida oodata last oodates”
kl 15.15 (v.a. L, P, K), 17.35 (v.a. L, N); L kl 12.45
“Öö v.a.rjud”
kl 22.00 (v.a. L); L kl 15.30
“Super-Mike”
N kl 18.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
NB! Kino 23. juunil suletud. 24. juunil avatud tavapäraselt!
“Tasujad”
3D kl 20.15; 2D kl 14.05, 17.05
“Öö varjud”
kl 12.00, 16.55, 21.50
“Diktaator”
kl 14.50, 22.20
“Mida oodata last oodates”
kl 14.30, 19.25
“Mehed mustas 3” 3D
kl 11.50, 14.55, 20.40
“Tšernobõli päevikud”
kl 17.10, 21.40
“1+1”
kl 14.35, 19.15
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 12.10, 17.00, 19.40
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.35, 12.30, 13.50, 15.05, 16.30, 17.45, 18.50; P kl 13.30;
vene keeles: kl 11.25, 12.15, 14.00, 16.20, 18.10;
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 18.00 (v.a. K, P), 20.30 (v.a. K, N); P kl 15.45
“Prometheus” 3D
kl 12.05, 14.40, 18.45, 19.00, 21.20, 21.30, 22.05; P kl 17.30
“Kangelastegu”
kl 11.40, 20.00, 22.25
“Rokiajastu”
kl 11.30, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
“Super-Mike”
N kl 20.30
Met suveooper: “Ory krahv”
K kl 20.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
NB! Kino 23. juunil suletud. 24. juunil avatud tavapäraselt!
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 13.30, 21.00 (v.a. K)
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
3D eesti keeles: kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.30 (v.a. K)
2D eesti keeles: kl 11.30, 16.15
“Prometheus”
3D kl 21.30 (v.a. K);
2D kl 18.15
Met suveooper: “Ory krahv”
K kl 20.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
NB! Kino 23. juunil suletud. 24. juunil avatud tavapäraselt!
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 14.30, 19.00
vene keeles: kl 13.45, 21.20 (v.a. K)
“Prometheus” 3D
P, N kl 18.45;
vene keeles: kl 18.45 (v.a. P, K, N), 21.30;
P kl 11.00
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 17.00, 21.30; P kl 12.30
“Kangelastegu”
vene keeles: kl 16.20
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: E, N kl 16.45; P, T kl 19.00;
vene keeles: 14.15, 16.45 (v.a. E, N), 19.00 (v.a. P, T); P kl 12.00
Met suveooper: “Ory krahv”
K kl 20.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis 
“Vahva sõdur Švejk”
T kl 11.00
“Ilusad valed”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud! Kino ka 23. juunil suletud!
“Diktaator”
kl 21.00
“Prometheus” 2D
kl 20.00
“Professionaal”
kl 14.30, 16.30
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 18.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai  
NB! Seansse ei toimu 23.-25.juuni!
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00
“Igavesti sinu”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Tasujad” 3D
R, E–K kl 16.10; N kl 13.40
“Öö varjud”
R, E–K kl 21.45
“Mida oodata last oodates”
R, E–K kl 19.00, 21.30; L kl 12.30, 16.45; P kl 12.30, 18.20; N kl 19.00, 21.30
“Diktaator”
R, E–K kl 13.15, 16.15, 19.50, 22.10; L kl 14.45, 16.30; P kl 14.45, 16.30;
N kl 13.15, 19.45, 22.10
“Mehed mustas 3” 3D
R, E–K kl 11.30, 15.00, 18.00, 21.15; L kl 13.00, 15.20; P kl 13.15, 15.30;
N kl 12.00, 15.00, 18.00, 21.15
“Lumivalgeke ja kütt”
R, E–K kl 13.45, 18.20, 21.00; L kl 11.45, 14.15; P kl 14.50, 17.30; N kl 13.30, 16.30, 18.20, 21.00
“Iron Sky”
R, E–K kl 14.20
“Madagascar 3” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 11.00, 12.00, 13.00, 15.10, 17.20, 19.20; L kl 11.15, 13.00, 15.10, 17.20; P kl 12.30, 14.40, 16.50, 18.15; N kl 11.00, 12.00, 13.00, 15.10, 17.20, 20.10;
vene keeles: R, E–N kl 11.15, 12.40, 14.50, 17.00; L kl 11.00, 12.40, 14.50, 17.00;
P kl 12.50, 14.00, 16.10, 17.45;
inglise keeles: R, E–K kl 20.15; N kl 16.10
“Prometheus” 3D
R, E–K kl 13.10, 15.45, 17.15, 19.10, 22.00; L kl 13.20, 16.00, 17.30;
P kl 13.00, 15.45, 18.30; N kl 13.10, 15.45, 17.15, 19.20, 22.00
“Rokiajastu”
R, E–K kl 11.50, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; L kl 12.00, 14.30, 17.10;
P kl 12.40, 15.20, 18.00; N kl 14.00, 16.45, 19.30, 22.15
“Super Mike”
N kl 19.10, 21.45
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara