Mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal 29.06 kuni 05.07?

Äripäev pakub välja valiku üritusi ja sündmusi, millest osa võtta nädalavahetusel ja järgneva nädala jooksul.

 NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine”
Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
Anne Parmasto, kuni 07.07        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Panteofonia - looduse ajad ja rütmid” Alfredo Giovent? (Itaalia), kuni 22.07
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Tasakaal” Maret Olvet, 03.07–30.07
“Ühes majas XI” Sirje Eelma ja Rait Prääts, kuni 29.06
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
Carmen Lansberg, 04.07–16.07
“Pariisi paabel” Aili Vahtrapuu,
kuni 02.07                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
NB! 1. juuli – 31. detsember 2012 on Kadrioru loss remondiks suletud!
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 24.06
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst.
Madalmaade, saksa, itaalia,
vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja
Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 05.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
HGDF  estileb: Moodne vene kultuuriplakat, kuni 19.07   
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Harilikud Inimesed” Toomas Kuusingu retrospektiiv, kuni 19.07  
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Suur haprus” klaasinäitus,
kuraator Kati Kerstna, kuni 22.07
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Mai Sööt, kuni 08.07  
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Igaviku sünnipäev” Peeter Laurits, 02.07–29.07
Meta Narusberk, 05.07–29.07
Veiko Klemmer, 02.07–29.07
“Puudersell 90 mälestusnäitus”,
kuni 01.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, kuni 02.09
Esplanaadi 10, Pärnu
Vaal galerii
“Väärtus-väärtuskriis”
Eesti Maalikunstnike Liit, kuni 29.06
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Priit Pajos ja Ari Liimatainen - maalid”, kuni 05.07
“Maanus Mikkel - keraamika”,
kuni 05.07
“Hiina Saatkonna näitus”, kuni 05.07
Liiva 13, Võru

TEATER

Baltoscandal
04.07 kl 00 “Mikado” Hans Rosenström (FIN), Rakvere Teatris
04.07 kl 16.30 “Distorsions Urbaines” t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e (BEL), Rakvere Teatris
04.07 kl 17 “Talk to me” Mart Kangro (EST), Rakvere Teatris
04. 07 kl 19 “Book burning” Pieter de Buysser& Hans Op de Beeck (BEL), Rakvere Teatris
04.07 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
04. 07 kl 21 “Vanemuise Biitlid”

Tartu Uus Teater (EST), Rakvere Teatris
04. 07 kl 23 “A Talk”
Jolika Sudermann & Alma Söderberg (GER/SWE), Rakvere Teatris
04.07 kl 23.55 “Klubi-live- Eneseimetlejate Klubi” Rakvere Teatris
05.07 kl 15 “Mikado” Hans Rosenström (FIN), Rakvere Teatris
05.07 kl 16 “PMV” Erki Kasemets (EST), Rakvere Teatris
05.07 kl 17.30 “10 journeys to place where nothing happens”
Juha Valkeapää & Taito Hoffren (FIN), Rakvere Teatris
05. 07 kl 17.30 “Book burning” Pieter de Buysser& Hans Op de Beeck (BEL), Rakvere Teatris
05.07 kl 19.30 “Tommorrow`s Parties” Forced Entertainment (GBR), Rakvere Teatris

05.07 kl 20 “Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel” Kaarel Karmi talus, Lääne-Virumaal
05.07 kl 21 “PMV” Erki Kasemets (EST), Rakvere Teatris
05.07 kl 21 “Järgmine voor” Von Krahli Teater(EST), Rakvere Teatris
05.07 kl 21.15 “Talk to me”
Mart Kangro (EST), Rakvere Teatris
05.07 23 “PMV” Erki Kasemets(EST),  Rakvere Teatris
05.07 kl 23.45 “Lili Handel”
Ivo Dimchev (BUL), Rakvere Teatris
05.07 kl 23.55 “Klubi-live- Von Krahl Ensemble” Rakvere Teatris
Rahvusvaheline Teatrifestival Rakveres

Hansahoovi teater
05.07 kl 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu
Hüüru mõisas
29.06 kl 19 “Head ööd, ema”
30.06 kl 19 “Head ööd, ema”
Saue vald, Harjumaa
Kell Kümme
29.06 kl 19 “Ring” Ohtu mõisas
04.07 kl 19 “Ring” Ohtu mõisas
05.07 kl 19 “Ring” Ohtu mõisas

www.kell10.ee
Luke mõisapargis
29.06 kl 19 “Kraavihallid”
30.06 kl 19 “Kraavihallid”
01.07 kl 19 “Kraavihallid”
Luke, Nõo vald, Tartumaa

PolygonTeater
02.07 kl 20 “Maja” Kõue mõisas
03.07 kl 20 “Maja” Kõue mõisas
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

Pärimusteater LOOMINE
29.06 kl 19 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoni ateljeemuuseumi aias (Adamsoni 3, Paldiski)
30.06 kl 19 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoni ateljeemuuseumi aias (Adamsoni 3, Paldiski)
01.07 kl 19 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoni ateljeemuuseumi aias (Adamsoni 3, Paldiski)
05.07 kl 19 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoni ateljeemuuseumi aias (Adamsoni 3, Paldiski)
Vene 6, Tallinn

Pärnu Vanalinna Põhikooli võimla
05.07 kl 19 “Seljatas sada meest”
Nikolai 26, Pärnu

R.A.A.A.M
29.06 kl 19.30 “Viirastuste vaksal”
Tapa Raudteejaamas 
29.06 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil 
30.06 kl 19.30 “Viirastuste vaksal”
Tapa Raudteejaamas
30.06 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil 
01.07 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil 
02.07 kl 21 “Valged Daamid” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil
03.07 kl 21 “Kuues maitse” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil
04.07 kl 19.30 “Viirastuste vaksal”
Tapa Raudteejaamas
04.07 kl 21 “Kuues maitse” Haapsalu linnuse konvendihoone terrassil
05.07 kl 19.30 “Viirastuste vaksal”
Tapa Raudteejaamas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
29.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
30.06 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
01.07 kl 21 “Noor Eesti”
Rakvere Rahvaaias
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
Ruusa vanas raudteejaamas
22.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
23.06 kl 11 “Kuurort Ruusa”
24.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
25.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
26.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
27.06 kl 19 “Kuurort Ruusa”
Ruusa küla, Räpina vald, Põlvamaa
Salme Jõesadamas
22.06 kl 19 “Puujala ja Ükssilma sõda”
Salme, Salme vald

Saueaugu Teatritalu
29.06 kl 19 “Tasandikkude helinad”
30.06 kl 19 “Tasandikkude helinad”
01.07 kl 19 “Tasandikkude helinad”
05.07 kl 19 “Tasandikkude helinad”
Läänemaa, Martna vald, Ohtla küla, Saueaugu talu
Õisu mõisas
29.06 kl 19 “Pulm”
30.06 kl 19 “Pulm”
Õisu, Halliste vald, Viljandimaa

 KONTSERT

Abruka seltsimaja
05.07 kl 19 “Juu Jääb 2012” Eesti Keeled feat. David Murphy (EST/IRL)
Abruka saar

Arensburg Boutique Hotel & SPA
30.06 kl 20 Draamateatri kitarristid koos Weekend Guitar Trioga
04.07 kl 20 “Juu Jääb 2012” avakontsert: Ntjam Rosie Band (NED/CAM),
Jacam Manricks New York Trio (USA)
Lossi 15, Kuressaare

Ammende Villa
02.07 kl 20 “Värvilised vankrid” Lindpriide ja Claudia Ševtšenko kontserttuur
Mere pst. 7, Pärnu

Estonia kontserdisaal
05.07 kl 20 “Suur suvine kohtumine. Sõbrad” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Neeme Järvi
Estonia pst 4, Tallinn

Haapsalu Kuursaal
29.06 kl 21 “Edith ja Marlene”
Kontsert E. Piafi ja M. Dietrichi lauludest. Erkki Otsman (laul), Jaak Lutsoja (akordion), Andranik Kechek (klaver), Tanel Liiberg (kontrabass), Külli Mariste (video)
30.06 kl 20 Nevil Blumbergi kontsert “First Try”
05.07 kl 20 Hedvig Hanson ja Andre Maaker- Armastuslaulud
Promenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu linnuse konvendihoone terrass
29.06 kl 23 “Muusik Valge Daami aknal”: Bonzo, Pehk ja Päss ehk Kõrsikud
01.07 kl 23 “Muusik Valge Daami aknal”: Silver Sepp fantaasiapillidel
Haapsalu

Kabli rand
30.06 kl 22 “Kabli rannapidu” Shanon
Häädemeeste vald, Pärnumaa

Kasepää Laululava
30.06 kl 20 “Kasepää rannapidu 2012” Meie Mees, Artjom Savitski, Leemet Onno & LiveBand
Kasepää vald, Jõgevamaa

Kuressaare Kuursaal
05.07 kl 21 “Juu Jääb 2012”
Daniel “Pipi” Piazzolla (ARG), Argentiina Superjämm. DJ Sander Mölder feat. Faye Houston (UK)
Lossipark 1, Kuressaare

Kloostri Ait
29.06 kl 21 Sergei Pedersen (laul, klaver)
30.06 kl 21 Andres Alaru (kontrabass), Aleksander Paal (saksofon)    
Vene 14, Tallinn

Kosmonautika Puhkekeskus
04.07 kl 20 Ultima Thule Ja Tõnis Mägi
Penu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Kõpu tuletorni jalam
29.06 kl 21 “Väike öömuusika”
Janne Ševtšenko (laul), Tiit Kalluste (akordion), Villu Veski (saksofonid)
Mägipe küla, Kõrgessaare vald, Hiiumaa

Maria–Magdaleena Õigeusu kiriku promenaad
29.06 kl 20 Ortodox Singers
Haapsalu

Nautse Mihkli vabaõhulava
05.07 kl 21 “Juu Jääb 2012”
J?cam Manricks New York Trio (USA), Ntjam Rosie (CAM), Drop Out Orchestra (SWE), DJ  MVP (EST), DJ Anton Must (EST)
Nautse, Muhu

Olustvere Mõis
04.07 kl 20 “Värvilised vankrid” Lindpriide ja Claudia Ševtšenko kontserttuur
Olustvere, Suure-Jaani vald, Viljandimaa

OTEPÄÄ KIRIK
03.07 kl 20 “Kaunimad kontserdid Eesti kirikutes”
Maria Listra, Jassi Zahharov
Otepää vald, Valgamaa

PIRITA KLOOSTRI VAREMED
29.06 kl 19.30 Rock Hotel ja Robert Gordon
Merivälja tee 18, Tallinn

Pokumaa
30.06 kl 19 Mari Pokineni kontsert
Urvaste küla, Võrumaa

Pärnu Kontserdimaja
29.06 kl 19 Suupillifestivali Galakontsert
Aida 4, Pärnu

Saaremaa Sadam
04.07 kl 19 “Kollane allveelaev G”
Ivo Linna, Meelis Punder, Antti Kammiste, Kaire Vilgats, Dagmar Oja,
Toomas Vanem, Jaan Karp ja Tiit Kõrvits
Ninase küla, Mustjala, Saaremaa

Tallinna Lauluväljak
29.06 kl 18 “Retrolegend 2012”
Silent Circle, Secret Service, Ricchi E Poveri, C.C.Catch
30.06 kl 18 “Retrolegend 2012”
Anne Veski, The Twins, Camouflage, Kim Wilde
04.07 kl 17 “Õllesummer 2012”
05.07 kl 17 “Õllesummer 2012”
Narva mnt 95, Tallinn

Tartu Jaani kirik
04.07 kl 20 “Kitarriga Viinis”
Heiki Mätlik (kitarr), Oksana Sinkova (flööt), Karin Sarv (vioola),
Henry-David Varema (tšello)
Jaani 5, Tartu

Tartu lauluväljak
30.06 kl 19 “Popkooripidu” 5000 noort koorilauljat, Estonian Dream Big Band, Estonian Voices ja HaleBopp Singers, Maarja-Liis Ilus, Hedvig Hanson, Lenna Kuurmaa, Genka, Birgit Õigemeel, Janika Sillamaa, Uku Suviste, Koit Toome, Kristjan Kasearu, Jaan Pehk, Ott Lepland
Tartu

Urvaste kirik
01.07 kl 16 “Öö valge on õnn”
Lenna Kuurmaa ja Märt Avandi
Urvaste vald, Võrumaa

VANA-VIGALA
29.06 kl 16 “Hard Rock Laager 2012”
30.06 kl 12 “Hard Rock Laager 2012”
Vana-Vigala küla, Vigala vald, Raplamaa

Vihula mõis
01.07 kl 20 “Värvilised vankrid” Lindpriide ja Claudia Ševtšenko kontserttuur
Vihula Küla, Vihula Vald, Lääne-Virumaa

VÕRU KANDLE AED
04.07 kl 20 “Kaunimad kontserdid Eesti kirikutes”
Maria Listra, Jassi Zahharov
Liiva 13, Võru

KINO

CINAMON  Tartu
“Super-Mike”
R–T kl 13.00, 15.15, 17.35, 20.00;
K–N kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.45
“Jääaeg 4”
eesti keeles: K–N kl 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.20, 16.20, 17.25, 18.25, 19.30, 20.30, 21.35
“Rokiajastu”
R–T kl 17.10, 19.35, 22.00;
K–N kl 18.00, 21.00
“Tšernobõli päevikud”
R–T kl 22.15; K–N kl 22.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles:
R–T kl 11.30, 12.00, 13.35, 14.15, 15.40, 16.30, 17.45, 18.25, 19.45; K–N kl 11.30, 13.45, 15.45
“Kangelastegu”
R–T kl 12.30
“Prometheus”
R–T kl 18.45, 21.45; K–N kl 19.15
“Lumivalgeke ja kütt”
R–T kl 16.15, 21.15; K–N kl 16.45, 21.45
“Mehed mustas 3”
R–T kl 11.45, 14.00; K–N kl 12.15
“Diktaator”
R–T kl 20.30, 22.30; K–N kl 22.30
“Öö varjud”
R–T kl 14.45; K–N kl 14.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
NB! Kava kehtib teisipäevani!
“Tasujad”
2D kl 14.05, 17.05
“Öö varjud”
kl 12.00, 16.55
“Diktaator”
kl 15.00, 22.20
“Mida oodata last oodates”
kl 14.30, 19.25, 21.50
“Mehed mustas 3” 3D
kl 11.55, 20.40
“1+1”
kl 14.40, 19.15, 21.40
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 12.10, 17.00, 19.40
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.35, 12.30, 13.50, 15.30, 16.30, 17.45, 18.50 (v.a. P); L–P kl 13.30;
vene keeles: kl 11.25, 14.00, 16.20, 18.10;
inglise keeles, ilma tõlketa: kl 17.10;
L–P kl 15.45
“Prometheus” 3D
kl 12.20, 14.45, 18.45, 19.00, 20.15, 21.20 (v.a. R, P), 21.30
“Kangelastegu”
kl 11.40, 20.00, 22.25
“Rokiajastu”
kl 11.30, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
“Super-Mike”
kl 11.50, 15.10, 18.15, 20.45, 21.45
Bolshoi ballett - “Raimonda”
P kl 19.00
Westlife - viimane kontsert!
R kl 21.00
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
NB! Kava kehtib teisipäevani!
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 13.45, 21.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
3D eesti keeles: kl 13.00, 15.15, 17.30
2D eesti keeles: kl 11.45, 19.00
“Prometheus”
3D kl 22.00 (v.a. P);
2D kl 16.15
“Super-Mike”
kl 19.30 (v.a. P)
Bolshoi ballett - “Raimonda”
P kl 19.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
NB! Kava kehtib teisipäevani!
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 14.30, 19.00
vene keeles: kl 13.45, 21.20 (v.a. P)
“Prometheus” 3D
T kl 18.45;
vene keeles: kl 18.45 (v.a. P, T); L–P kl 11.00
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 17.00, 21.30
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad” 3D
eesti keeles: E kl 16.45; P, T kl 19.00;
vene keeles: 14.15, 16.45 (v.a. E), 19.00 (v.a. P, T); L–P kl 12.00
“Super-Mike”
kl 16.20, 21.30
“Ivan Tsareevitsh ja hall hunt”
vene keeles: L–P kl 12.45
Bolshoi ballett - “Raimonda”
P kl 19.00
Tallinna mnt 41, Narva

KINO ARTIS    
“2 päeva New Yorgis”
R–E kl 13.00, 19.30, 21.30
“Kes?”
eesti keeles: R–E kl 12.15
“Keskea rõõmud”
R kl 19
“Nädalalõpp Prantsuse moodi”
kl 15.00, 17.15; N 11.00, 15.00, 17.15
“Politseiauto Pelle”
eesti keeles: R, E–N kl 12.45, 14.15,
L–P kl 13.20
“Väike Nicolas”
eesti keeles: kl 17.00
“Üks kass Pariisis”
eesti keeles: R, E–N kl 15.45
“Üksik mees”
R, E, T kl 20.30, L–P kl 20.35;
K, N kl 19.00, 21.00
“Karikakramäng”
L kl 19.00
“Koletis Pariisis”
vene keeles: L–P kl 15.00
“Aeg elada, aeg armastada”
P kl 19.00
“Šlaager”
E kl 19.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
NBB! Kava kehtib teisipäevani!
“Diktaator”
kl 21.00
“Prometheus” 2D
kl 20.00
“Professionaal”
kl 14.30, 19.00
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 14.00, 16.00, 18.00
“Lõhepüük Jeemenis”
kl 16.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino Kosmos on esmaspäeviti
suletud!
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 17.00
“Metsamajake”
kl 21.00
“Igavesti Sinu”
kl 19.00
Papiniidu 50, Pärnu

SOLARIS KINO
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: K–N kl 11.00, 12.20, 13.20, 14.40, 15.45, 17.00, 18.10, 20.30;
vene keeles: K–N kl 11.10, 13.20, 15.30, 17.45, 20.00;
inglise keeles: K–N kl 19.15, 21.30
“Mida oodata last oodates”
R–T kl 16.20, 18.45, 21.10; K, N kl 17.50
“Diktaator”
R–T kl 13.15, 19.45, 22.10; K,N kl 20.10, 22.00
“Mehed mustas 3” 3D
R–T kl 11.30, 15.00, 17.50, 20.00, 21.45;
K, N kl 15.40, 21.40
“Lumivalgeke ja kütt”
R–T kl 12.50, 15.20, 18.30, 21.00;
K, N kl 13.10, 18.30, 21.00
“Madagascar 3” 3D
eesti keeles: R–T kl 11.00, 12.00, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30; K, N kl 11.30, 12.50;
vene keeles. R–T kl 11.15, 12.40, 14.50, 17.20; K, N kl 12.00
“Prometheus” 3D
R–T kl 13.10, 15.50, 19.15, 22.00;
K, N kl 14.00, 16.30, 19.00, 22.10
“Rokiajastu”
R–T kl 13.45, 17.15, 21.40; K, N kl 13.30, 16.00
“Super Mike”
R–T kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;
K, N kl 14.50, 17.15, 19.45, 22.15
Estonia pst 9, Tallinn


 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

BVT PARTNERS otsib BÜROOJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

28. juuni 2018

Uudised

Teabevara