Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Dora Gordine”
Skulptor, kunstnik, disainer, kuni 05.08
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Tallinna joonistustriennaal”,
06.08–18.08
“Abstraktne realism” Valeri Vinogradov, kuni 04.08        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Ääremärkused” Miniraamatud,
kuni 23.09
“Me metamorfne tulevik. Disain, tehniline esteetika ja eksperimentaalne arhitekuur Nõukogude Liidus 1960-1980”, kuni 02.09
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ma elan Polaarjoonel”
Lapimaa Kunstnike Liit, kuni 07.09
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tasane maal” Andres Koort, kuni 13.08                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Avastamata šedöövrid” Vene kunst Baltimaade kogudest, kuni 12.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 05.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika”, kuni 08.08   
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“In Graafika”, kuni 08.08      
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Vaikne revolutsioon” kuraator Anu Juurak, kuni 09.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
Eva Sepping, 09.08–02.09
Sandra Jõgeva, kuni 05.08  
Harju 13, Tallinn

Tampere Maja
Mari Hokkanen, fotod, kuni 26.08
Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum
“Luxe, Calme et Volupté. Suplejate motiiv eesti kunstis 1920-1945”,
kuni 26.08
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA
Raivo Kelomees, kuni 26.08
Maris Tuuling, kuni 26.08
Saskia Kasemaa, kuni 26.08
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
XIX Rahvusvaheline aktinäitus “MEES ja NAINE”, kuni 02.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii
“Leonhard Lapin´i juubelinäitus”,
kuni 30.08
Aivar Rumvolt ´i isiknäitus, kuni 30.08
Liiva 13, Võru

TEATER

Eesti Draamateater
08.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
09.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
03.08 kl 19 “Undiin”
Tartu Toomkiriku varemetes
03.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses
04.08 kl 19 “Undiin”
Tartu Toomkiriku varemetes
05.08 kl 19 “Undiin”
Tartu Toomkiriku varemetes 
05.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses
07.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”  Poslovitsa rannas
08.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”  Poslovitsa rannas
09.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”  Poslovitsa rannas
Jaama 14, Tartu

Haapsalu Piiskopilinnuses
03.08 kl 22.30 “Mängime Valget Daami”
04.08 kl 22.30 “Mängime Valget Daami”
05.08 kl 22.30 “Mängime Valget Daami”
Posti 34, Haapsalu, Läänemaa

Hansahoovi teater
03.08 kl 20 “Teatrikokk”
Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas
03.08 kl 19 “Head ööd ema”
04.08 kl 19 “Head ööd ema”
05.08 kl 19 “Head ööd ema”
06.08 kl 19 “Head ööd ema”
08.08 kl 19 “Head ööd ema”
09.08 kl 19 “Head ööd ema”
Jõe tn 2, Saue vald, Harjumaa

Kalevipoja suveteater 2012
03.08 kl 19 “Viru Tango”
04.08 kl 19 “Viru Tango”
05.08 kl 19 “Viru Tango”
Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Kell Kümme
03.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisas
04.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisas
05.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisas
09.08 kl 19 “Mesallianss” Varbuse Hobupostijaamas/Eesti Maanteemuuseumis
www.kell10.ee

Kukruse polaarmõis
03.08 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
04.08 kl 15 “Vabrikutüdrukud”
04.08 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
05.08 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
08.08 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
09.08 kl 20 “Vabrikutüdrukud”
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Kuressaare Linnateater
03.08 kl 19 “Yksine”
04.08 kl 19 “Yksine”
05.08 kl 19 “Yksine”
07.08 kl 19 “Yksine”
08.08 kl 19 “Yksine”
09.08 kl 19 “Yksine”
Tallinna 20, Saaremaa

Lohusalu sadamas
07.08 kl 19 “Vahva rätsep”
08.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Lohusalu küla, Keila vald, Harjumaa

Piip ja Tuut Mängumaja
05.08 kl 11 “Piip ja Tuut kontserdil - India moodi”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Poslovitsa rand Pühajärve ääres
07.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”
08.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”
09.08 kl 20 “Pühajärve sõda ja rahu”
Otepää vald, Valgamaa

Pärnu Vanalinna õuel
03.08 kl 21.30 “Tituse halastus”
05.08 kl 21.30 “Tituse halastus”
Pühavaimu 29/ Nikolai 26

Raadi väli
08.08 kl 20 “Naised valitsevad maailma”
Vahi tn, Tartu

R.A.A.A.M
03.08 kl 19.30 “Tahame luua näitemängu mis muudaks maailma”
Jäneda Pulli Tallis
04.08 kl 16 “Tahame luua näitemängu mis muudaks maailma”

Jäneda Pulli Tallis   
05.08 kl 16 “Tahame luua näitemängu mis muudaks maailma”
Jäneda Pulli Tallis  
06.08 kl 20 “Surm, sünd ja laulatus” Tõstamaa mõisas
Süda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu
08.08 kl 19 “Rekvisiitori tähetund”
09.08 kl 19 “Rekvisiitori tähetund”
Läänemaa, Martna vald, Ohtla küla, Saueaugu talu

Theatrum
04.08 kl 20 “Elu sees” 
Reigi pastoraat ja kirik
Vene 14, Tallinn

Vana Baskini Teater
07.08 kl 19 “Vahva rätsep”  
Lohusalu sadamas
08.08 kl 19 “Vahva rätsep”  
Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KONTSERT

Alatskivi lossihoov
03.08 kl 20 “Suvine päikeseloojang Dave Bentoniga”
Lossi 10, Alatskivi vald, Tartumaa

Ammende Villa
06.08 kl 19 “Vene romanssidest Võssotskini” Heli Vahing, Rain Simmul, Jaan Sööt
08.08 kl 19 Pehk, Päss, Bonzo - Mööda koduvälju
Mere pst. 7, Pärnu

Genialistide Klubi
09.08 kl 22 “Klubiõhtu Genialistide Klubis” Galvanic Elephants, Elephants from Neptune, Barthol Lo Mejor
Magasini 5, Tartu

Haapsalu Kuursaal
03.08 kl 20 “Paljajalu Promenaadil”, Toomas Rull “Eesti Hääled 2” ja Rebecca Kontus
Promenaadi 1, Haapsalu

Kadrioru Lossi Lilleaed
03.08 kl 20 “Suvegurmee”
Maarja, Rein Rannap & Mihkel Mattisen
04.08 kl 20 “Suvegurmee”
Koit Toome, Hanna-Liina Võsa & Oliver Kuusik (RO)
Tallinn

Kohvik-restoran l.u.m.i.
09.08 kl 20 “LumiSuvi 2012 kontserdid” Tanel Padar
Munamäe 8, Otepää

Kloostri Ait
03.08 kl 20 Savva Terentyev (klaver)
04.08 kl 20 Roland Karu (saksofon),
Paul Daniel (kitarr)  
Vene 14, Tallinn

Klubi Kink Konk
09.08 kl 21 “Klubiõhtu Kink-Konkis”  Prägnantne Brigaad, Animal Drama
Vallikraavi 4, Tartu

KURESSAARE LINNA PUHKEALA
03.08 kl 22 Tanel Padar & The Sun
04.08 kl 22 Gerli Padar & The Moon
Kuressaare, Saaremaa

KURESSAARE LOSSIHOOV
04.08 kl 21 Kukerpillid - 40 juubel
Lossihoov 1, Kuressaare, Saaremaa

Kõltsu mõis
03.08 kl 19 “Pärlid” Tõnis Mägi, Andres Mustonen ja Hortus Musicus
09.08 kl 19 “Tango Nuevo” Villu Veski ja Tiit Kalluste
Kõltsu, Keila vald, Harjumaa

Kärdla Linnapark
03.08 kl 21 Kukerpillid - 40 juubel
Kärdla, Hiiumaa

Leigo talu
03.08 kl 16 “Leigo Järvemuusika festival 2012”
04.08 kl 16 “Leigo Järvemuusika festival 2012”
Nõuni, Palupera, Valgamaa

LIHULA KÕLAKODA
09.08 kl 21 Meie Mees 15 Juubelituur
Tallinna mnt 1 a, Lihula vald, Läänemaa

Lohusalu sadam
09.08 kl 21 Rockmantika -
Terminaator
Lohusalu küla, Keila vald, Harjumaa

Niguliste kirik
03.08 kl 20 “Orelifestival 2012”:
Edouard Oganessian  (orel, Prantsusmaa)
04.08 kl 16 “Orelifestival 2012”: Hortus Musicus  
05.08 kl 16 “Orelifestival 2012”:
Aare-Paul Lattik (Eesti)
Niguliste 3, Tallinn

Nõmme spordikeskus
04.08 kl 17 Festival Nõmme Jazz 2012
Külmallika 15a, Tallinn

Paide Vallimägi
09.08 kl 20 Mart Sandri Peaaegu Juubelikontsert - Esineb Bel-Etage swingorkester
Paide

Pärnu Eliisabeti kirik
03.08 kl 20 “Orelifestival 2012”: Tariverdijev ja eesti vaimulik koorilaul. Anna Karpenko (Venemaa), Deniss Kasparovich (Eesti), Orthodox Singers
Nikolai 22, Pärnu

Rock Cafe
09.08 kl 20 “Greenfest City Edition”
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rotermanni kvartal
09.08 kl 20 Birgit Õigemeel ja Uku Suviste
Tallinna vanalinna, sadama, Viru väljaku vahelisel alal

Saku Mõis
09.08 kl 20 Suvine päikeseloojang Dave Bentoniga
Juubelitammede tee 4, Saku vald

Stenbocki õu
08.08 kl 18 “Stenbocki õuemuusika”: Siim Aimla & Oceans 4
Rahukohtu 3, Tallinn

Tallinna Jaani kirik
03.08 kl 13.30 “Orelifestival 2012:”
Andres Uibo
04.08 kl 13.30 “Orelifestival 2012”: Christina Antoniadou (Kreeka)
04.08 kl 21 “Orelifestival 2012”:
Peter Van Dijk, Edouard Oganessian,
Andres Uibo
05.08 kl 20 “Orelifestival 2012”:
Lõppkontsert
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tartu Antoniuse õu
09.08 kl 14 “Kontsert Antoniuse Õues” Abraham’s Cafe, Tartu Popi ja Roki Instituut
09.08 kl 20 “Kohtumine Raimond Valgrega” Rain Simmul (sõna, laul), Jaan Sööt (kitarr)
Lutsu 5, Tartu

Tallinna Raekoda
09.08 kl 19 “Italiana” Urmas Põldma (tenor, rahvusooper Estonia), Neeme Ots (trompet), Siim Selis (klaver)
Raekoja plats 1, Tallinn

Vormsi saar
03.08 kl 20 Jäääär - Kaunite kohtade kontserdid
Vormsi vald, Läänemaa

KINO

CINAMON  Tartu 
“Vaprake”
eesti keeles: kl 11.00, 11.45, 13.00, 14.00, 15.00, 16.15, 19.00
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 11.15, 14.30, 17.35, 20.45, 21.45
“Keelatud tants 4”
kl 13.30, 15.30 , 17.45, 19.30, 21.15 (v.a. N)
“Ted”
kl 14.15, 20.00, 22.15
“Punased tuled”
kl 22.00 (v.a. N)
“Imeline Ämblikmees”
kl 18.30
“Jääaeg 4”
eesti keeles: kl 12.15, 16.30
“Madagaskar 3: Euroopa tagaotsituimad”
eesti keeles: kl 11.30
“Täielik mäluvahetus”
N kl 21.15
“Naabrivalve”
N kl 21.30
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“1+1”
kl 14.40, 19.30 (v.a. N); N kl 21.55
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 11.45, 16.55
“Prometheus” 2D
kl 20.55
“Super-Mike”
kl 21.50
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: kl 11.50, 17.15; R–P kl 15.05;
vene keeles: kl 12.15, 14.00 (v.a. N), 16.30 (v.a. N)
“Imeline Ämblikmees” 3D
kl 21.35
“Põrgulikud pulmad”
kl 13.45, 22.05
“Ted”
kl 12.00, 14.25, 14.30, 17.10, 19.40, 19.45, 22.10, 22.15
“Cosmopolis”
kl 21.55 (v.a. N)
“Punased tuled”
13.00, 15.30, 18.30
“Pulkson on hädas”
eesti keeles: kl 12.05
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 14.45, 18.05 (v.a. R), 18.15 (v.a. N), 20.30, 21.30, 21.45
“Vaprake” 3D
eesti keeles:
kl 11.25 (v.a. N), 12.25, 14.15, 17.00 (v.a. E, K), 19.00; L–P kl 13.15, 15.45;
vene keeles: kl 11.40, 14.20, 16.50;
L,T kl 19.35;
inglise keeles! ilma tõlketa: R, P, N kl 19.35
“Naine ladina kvartalist”
kl 16.15, 18.20, 20.15
“Keelatud tants 4” 3D
kl 12.30 (v.a. N), 18.00, 19.25, 22.00 (v.a. N); E–K kl 15.05
“Totaalne mäluvahetus”
N kl 19.05, 22.00
“Kuutõusu Kuningriik”
N kl 19.30
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Jääaeg 4”
eesti keeles:
3D kl 11.45 (v.a. K);
2D kl 13.45, 15.45, 20.00
“Ted”
kl 22.00
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 21.15
“Vaprake”
eesti keeles:
3D kl 14.00 (v.a. K), 16.30, 19.00;
2D kl 11.30 (v.a. K), 17.45
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: P, T kl 15.30;
vene keeles: kl 13.15, 15.30 (v.a. P, T);
L–P kl 11.00
“Ted”
E, N kl 21.00;
vene keeles: kl 21.00 (v.a. E, N)
“Punased tuled”
vene keeles: kl 18.15; L–P kl 12.45
“Pimeduse rüütli taastulek”
E, N kl 17.45; P, T kl 21.15;
vene keeles: kl 17.45 (v.a. E, N); 21.15 (v.a. P, T)
“Keelatud tants 4” 3D
kl 19.00
“Rokiajastu”
kl 15.15, 20.45
“Vaprake”
eesti keeles: L, E, K kl 16.30;
vene keeles: kl 14.00, 16.30 (v.a. L, E, K);
L–P kl 11.30
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kannel
“Jääaeg 4”
R, P kl 16.30, 18.15;
E, N kl 17.15
“Põrgulikud pulmad”
R kl 20.00; E, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru
Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Diktaator”
kl 15.45
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: 13.45, 17.45
“Öö varjud”
kl 20.00
“Mida oodata last oodates”
kl 20.45
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 14.00, 16.15, 18.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Vaprake”
eesti keeles: kl 17.00, 19.00, 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

SOLARIS KINO
“Imeline Ämblikmees” 3D
16.00, 21.00 (v.a. N)
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: R–K. 11.00(v.a. K), 12.30, 14.40, 16.50, 19.30; N kl 12.10, 14.15, 16.15, 17.50;
vene keeles: kl 11.40  
“Ted”
R–K kl 13.40, 17.45, 19.40, 22.00;
N kl 13.40, 17.30, 19.20, 21.40
“Cosmopolis”
R–K kl 22.10; N kl 21.50
“Punased Tuled”
R–K kl 21.30; N kl 12.45
“Pimeduse rüütli taastulek”
E–K kl 12.00, 13.10, 14.30, 16.30, 18.15, 20.00, 21.45; N kl 12.00, 14.15, 15.15, 18.15, 20.00, 21.30
“Keelatud tants 4” 3D
R–K kl 13.10, 15.20, 18.45, 21.15;
N kl 13.00, 15.10, 18.45, 21.00
“Vaprake” 3D
eesti keeles: E–K kl 11.30(v.a. K), 13.45, 16.00, 17.30, 19.00;
N kl 11.20, 13.30, 15.40, 17.20, 18.30;
vene keeles: E–K kl 11.10, 12.20, 15.15, 17.20;
N kl 11.00, 12.10, 15.10, 17.15;
inglise keeles: E–K kl 20.05; N kl 19.45
“Kuutõusu Kuningriik”
N kl 22.00
“Täielik mäluvahetus”
N kl 19.30
Estonia pst 9, Tallinn

 


 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara