Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu 
“Naabrivalve”
kl 12.15, 14.45, 19.30, 21.45
“Palgasõdurid 2”
kl 13.00, 15.15, 18.00 (v.a. R–L) 20.10, 22.15; R–L kl 17.30
“Kuutõusu kuningriik”
kl 18.45
“Täielik mäluvahetus”
kl 19.15 (v.a. N), 21.35; N kl 16.45
“Vaprake”
eesti keeles:
kl 11.30 (v.a. N), 12.00, 14.00, 16.15
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 20.45
“Keelatud tants 4”
kl 12.30, 16.00, 17.05 (v.a. N); N kl 17.15
“Ted”
kl 17.30 (v.a. R–L), 19.45, 22.00
“Jääaeg 4”
eesti keeles: kl 13.45, 17.15 (v.a. N); N kl 11.30
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt”
R–L kl 18.00
“Hull isa”
N kl 19.15
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“1+1”
kl 14.15, 19.05, 19.15, 21.35
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 12.15
“Prometheus” 2D
kl 20.45
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: kl 12.00, 14.00, 16.45;
vene keeles: kl 16.30
“Põrgulikud pulmad”
kl 12.30
“Ted”
kl 11.55, 14.30, 17.05, 19.30 (v.a. N), 22.10
“Punased tuled”
15.30, 18.15
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 16.15, 21.40 (v.a. L); L kl 21.30
“Vaprake” 3D
eesti keeles:
kl 11.30, 13.55, 16.40, 19.10;
vene keeles: kl 11.20, 14.05, 19.35 (v.a. L)
“Naine ladina kvartalist”
kl 16.50
“Keelatud tants 4” 3D
kl 12.05, 21.45 (v.a. L); L kl 19.35
“Täielik mäluvahetus”
kl 14.25, 17.00, 19.00 (v.a. P), 21.55 (v.a. R)
“Kuutõusu Kuningriik”
kl 14.35, 18.45, 20.55
“Palgasõdurid 2”
kl 12.20, 14.45, 17.15, 19.40 (v.a. N), 21.50, 22.05; L–P kl 13.45, 16.30
“Naabrivalve”
kl 12.40, 15.00, 17.25, 19.50 (v.a. N), 22.15
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt” 3D
N kl 19.40; R kl 21.55; L kl 21.40; P kl 19.00
“Hüvasti, mu kuninganna”
kl 11.45, 19.45, 22.00
“Hull isa”
N kl 19.30
“Maailma viimane armulugu”
N kl 19.50
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Ted”
kl 19.00
“Vaprake”
eesti keeles:
3D kl 12.45;
2D kl 12.00, 14.15, 16.30
“Rokiajastu”
kl 21.15
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: kl 15.15
“Palgasõdurid 2”
kl 17.30, 19.45, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: P kl 14.30;
vene keeles: kl 14.30 (v.a. P); L–P kl 12.15
“Ted”
T kl 21.30;
vene keeles: kl 21.30 (v.a. T)
“Punased tuled”
vene keeles: kl 16.30, 21.15
“Vaprake”
eesti keeles: L, E, K kl 18.45;
vene keeles: kl 14.00, 18.45 (v.a. L, E, K);
L–P kl 11.30
“Täielik mäluvahetus”
P, K kl 16.15;
vene keeles: kl 16.15 (v.a. P, K)
“Kuutõusu kuningriik”
vene keeles: kl 14.15, 19.15; L–P kl 12.00
“Palgasõdurid 2”
kl 16.45, 19.00, 21.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: 13.45, 15.45
“Mida oodata last oodates”
kl 20.30
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 14.00, 16.15, 18.30
“Palgasõdurid”
kl 18.00
“Mehaanik”
kl 21.00
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Vaprake”
eesti keeles: kl 16.30
“Parim hotell terves Indias”
kl 18.30
“Kangelastegu”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
SOLARIS KINO
“Imeline Ämblikmees” 3D
kl 13.00
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: R–K kl 11.20, 12.15, 13.50;
N kl 11.45, 14.10;
vene keeles: kl 11.05  
“Ted”
R–K kl 19.00, 22.00; N kl 20.10, 21.40
“Pimeduse rüütli taastulek”
R–P kl 15.50, 18.45, 21.00;
E–K kl 15.50, 18.45, 21.15;
N kl 16.10, 18.45, 21.00
“Keelatud tants 4” 3D
R–P kl 14.40, 16.45, 18.50;
E–K kl 14.40, 16.45, 18.50, 21.00;
N kl 12.10, 14.40, 16.45, 18.50
“Vaprake” 3D
eesti keeles: R–K kl 11.00, 13.10, 15.20, 17.05; N kl 11.00, 12.00, 13.10, 15.20, 17.15;
vene keeles: E–T kl 11.45, 15.15, 17.20;
N kl 11.20, 15.20, 17.20
“Kuutõusu Kuningriik”
R–K kl 13.15, 20.10; N kl 13.15
“Täielik mäluvahetus”
R–K kl 15.40, 19.20, 21.45; N kl 15.40, 19.15
“Naabrivalve”
R–K kl 14.15, 16.30, 19.15, 21.30;
N kl 14.15, 16.30, 19.20, 21.30
“Palgasõdurid 2”
R–K kl 12.20, 14.45, 17.30, 19.50, 22.15;
N kl 13.40, 16.00, 17.30, 19.50, 22.15
“Hüvasti mu kuninganna”
R–K kl 12.30, 18.00, 22.10;
N kl 12.30, 18.00, 22.20
“Maailma viimane armulugu”
N kl 19.00
“Hull isa”
N kl 22.00
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt”
R–P kl 21.15; N kl 21.45
Estonia pst 9, Tallinn

KONTSERT

Ammende Villa
17.08 kl 19 Tõnis Mägi
Mere pst. 7, Pärnu

Bastioni aed
19.08 kl 19 Weekend Guitar Trio ja Draamateatri näitlejatest kitarristid
Tallinn

Endla Jazzklubi
17.08 kl 21.30 Eesti Jazzliit esitleb - Endla jazzklubi: Helin-Mari Arder Trio
Keskväljak 1, Pärnu

Jõhvi Mihkli kirik
18.08 kl 19 UMA & Iris Oja & Guido Kangur
Rakvere 6, Jõhvi

Kaali kraater
17.08 kl 21 Jaan Tätte laulude õhtu Kaali järvel
18.08 kl 21 Jaan Tätte laulude õhtu Kaali järvel
Kaali küla, Saaremaa

Kloostri Ait
17.08 kl 20 Aldo Meristo (klaver)
18.08 kl 20 Peep Ojaveski (kitarr), Tiit Born (kitarr), Aivo Tammus (kontrabass)   
Vene 14, Tallinn

MAIDLA MÕIS
17.08 kl 20 “Kontsert Mõisatuled 2012” C-JAM, Villu Veski ja Tiit
Kalluste, Tango NUEVO, Jassi Zahharov, Nele-Liis Vaiksoo, Margus Kappel
Maidla küla, Ida-Virumaa

Mustpeade Maja

20.08 kl 19 Avec Privil?ge du Roy / Kuninga eriloal - Ansambel focus baroque
23.08 kl 19 EIL 10. hooaja kontserdid. Kai Kallastu ja Kristo Käo
Pikk tn 26, Tallinn

NARVA ALEKSANDRI KIRIK
20.08 kl 20 “Mu süda, ärka üles”
Hanna-Liina Võsa, Lembit Saarsalu, Jaak Lutsoja, Merle Kollom
Kiriku 9, Narva

PEDELI JÕE POOLSAAR
18.08 kl 20 “Jõekääru kontsert”
Eesti Kaitsevägede orkester Peeter Saani juhatamisel, Hannes Kaljujärv, Jaan Willem Sibul, Gerli Padar, Tanja Mihhailova, Mari-Liis Aasmäe, Mikk Saar,
Propeller koos Peeter Volkonskiga
Pärna pst lähedal, Valga

Pokumaa
17.08 kl 19 Jalmar Vabarna ja
Sandra Sillamaa konsert/ Pokumaa suvekontserdite sari 2012
Urvaste küla, Võrumaa

Pärnu Jahtklubi
17.08 kl 20 Laura Põldvere ja
Raivo Taffenau Band`i kontsert - Lauldud laulud
Lootsi 6, Pärnu

Pühalepa kirik
17.08 kl 19 “Pühalepa muusikafestival” Barokiõhtu. Ansambel “focus baroque”. Solist Endrik Üksvärav
18.08 kl 15 “Pühalepa muusikafestival” J.H Schein “Israels Brünnlein” Dir Jos van Veldhoven (Holland)
18.08 kl 18 “Pühalepa muusikafestival” Erkki-Sven Tüüri autorikontsert
Suuremõisa küla, Pühalepa vald, Hiiumaa

Rock Cafe
24.08 kl 21 Billy’s Band (RUS)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Tartu Laululava
20.08 kl 18 “Vaba mehe laul”
Laulupeo pst 25, Tartu

Tartu Suure-Kambja lavaauk
17.08 kl 19 “Augustiõhtu muusika”
Pille Lill (sopran), Saksofonikvartett Saxest
Suure-Kambja, Tartu

Tallinna Jaani kirik
19.08 kl 15 “Pühalepa muusikafestival” J.H Schein “Israels Brünnlein” Dir Jos van Veldhoven (Holland)
Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna teletorn
17.08 kl 21 Jazzliit: Teletorni Jazz - Triophonix
23.08 kl 21 “Festival Tallinna Tornid” avakontsert. Tõnu Naissoo Hammond Trio
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Toila Oru park
19.08 kl 16 “Oru pargi promenaad” Ultima Thule koos Tallinnna Kammerorkestriga, ETV tütarlastekoor ja Bonzo
Toila Oru park

Vanamõisa vabaõhukeskus
18.08 kl 12 Suur suvelõpupidu - Metsatöll ja Kukerpillid
Vanamõisa küla, Saue vald

Vihula mõis
23.08 kl 19 Vanadest vene romanssidest Võssotskini
Vihula, Lääne-Virumaa

Viljandi Kultuurimaja
20.08 kl 19  Airi Allvee ja Airipos
Tallinna tn 5, Viljandi

TEATER

Eesti Draamateater
18.08 kl 19 “ Kõik on täis” Endlas
22.08 kl 19 “Islandi kell”
22.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
23.08 kl 19 “Islandi kell”
23.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu” Laitse Graniitvillas
Pärnu mnt 5, Tallinn

Emajõe Suveteater
17.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses 
18.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses 
22.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses  
23.08 kl 20 “Viimane Dracula”  Athena keskuses 
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
17.08 kl 11 “Moor ja vaar”
17.08 kl 13 “Moor ja vaar”
Keskväljak 1, Pärnu

Kell Kümme
17.08 kl 19 “Mesallianss” Varbuse Hobupostijaamas/Eesti Maanteemuuseumis
18.08 kl 19 “Mesallianss” Varbuse Hobupostijaamas/Eesti Maanteemuuseumis
18.08 kl 19 “Suveunistused”
Alatskivi lossi aias
19.08 kl 19 “Suveunistused”
Alatskivi lossi aias
19.08 kl 19 “Mesallianss” Varbuse Hobupostijaamas/Eesti Maanteemuuseumis
20.08 kl 19 “Suveunistused”
Alatskivi lossi aias
22.08 kl 19 “Mesallianss”
Ohtu mõisas
23.08 kl 19 “Mesallianss”
Ohtu mõisas
www.kell10.ee

Komöödiateater

17.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Põltsamaa laululaval
19.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Aruküla laululaval
20.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Tõrva Tantsumäel
21.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Elva laululaval
22.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Põlva Intsikurmul
23.08 kl 19 “Head isu, näljased!”
Võru Kandle aias
www.piletilevi.ee

Monoteater
21.08 kl 19 “Vanaisa” Vanemuise Kontserdimajas

Oma Lava
18.08 kl 16 “Felix Ormusson”
Ahja Tuglase muuseumis
www.omalava.ee

R.A.A.A.M
17.08 kl 20 “Surm, sünd ja laulatus” Tõstamaa mõisas 
18.08 kl 20 “Surm, sünd ja laulatus” Tõstamaa mõisas
19.08 kl 20 “Surm, sünd ja laulatus” Tõstamaa mõisas
Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater
18.08 kl 18 “Lilled Algernonile” Endlas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Saueaugu Teatritalu
17.08 kl 19 “Seitse venda”
Läänemaa, Martna vald, Ohtla küla, Saueaugu talu

Tallinna Linnateater
22.08 kl 19 “Homme näeme”
22.08 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
23.08 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
23.08 kl 19 “Homme näeme”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
17.08 kl 20 “Naised valitsevad maailma” Tartus, Raadi vanal lennuväljal
18.08 kl 20 “Naised valitsevad maailma” Tartus, Raadi vanal lennuväljal
19.08 kl 20 “Naised valitsevad maailma” Tartus, Raadi vanal lennuväljal
20.08 kl 20 “Naised valitsevad maailma” Tartus, Raadi vanal lennuväljal
Vahi tn, Tartu

Ugala Teater
17.08 kl 14 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
17.08 kl 19.30 “Ööhaigur”  Olustvere mõisa reheküünis
18.08 kl 14 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
18.08 kl 19.30 “Ööhaigur”  Olustvere mõisa reheküünis
19.08 kl 14 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
19.08 kl 19.30 “Ööhaigur”  Olustvere mõisa reheküünis
23.08 kl 14 “Tuul pajuokstes”  Männimäe Külalistemaja aias
23.08 kl 19.30 “Ööhaigur”  Olustvere mõisa reheküünis
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
19.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Lohusalu sadamas
20.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Pärnu Reiu Puhkekeskuses
21.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Viljandi Kaevumäe Laval
22.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Viimsi Rannarahva muuseumi õuel
23.08 kl 19 “Vahva rätsep”
Viimsi Rannarahva muuseumi õuel
Tartu mnt.55/59, Tallinn

VAT Teater
17.08 kl 16 “Rekvisiitori tähetund” Endlas
Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater
17.08 kl 20 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Kultuurikatlas (Põhja pst 27A)
21.08 kl 20 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Kultuurikatlas (Põhja pst 27A)
22.08 kl 20 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Kultuurikatlas (Põhja pst 27A)
23.08 kl 20 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Kultuurikatlas (Põhja pst 27A)
Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, 18.08–04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Varjatud ruum”, Sirja-Liisa Eelma
21.08–08.09        
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Ääremärkused” Miniraamatud,
kuni 23.09
“Me metamorfne tulevik. Disain, tehniline esteetika ja eksperimentaalne arhitekuur Nõukogude Liidus 1960-1980”, kuni 02.09
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus Galerii
“Ma elan Polaarjoonel”
Lapimaa Kunstnike Liit, kuni 07.09
Uus 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Tallinna joonistustriennaal”,
kuni 27.08                  
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Tõnis Vint ja tema esteetiline universum”, kuni 09.09
“Romantiku pilguga. Hollandi ja Belgia 19. sajandi maalikunst Rademakersi kogust”, kuni 26.08
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 05.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“B3: Pärnu, Šiauliai ja Jelgava. Line in Space”, kuni 25.08   
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“B3: Pärnu, Šiauliai ja Jelgava kaasaegne kunst”, kuni 01.09      
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Vaikne revolutsioon” kuraator Anu Juurak, kuni 09.09
Vabaduse väljak 6, Tallinn
Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Toosikannu puhkekeskus Käru vallas Raplamaal

Raplamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht asjalikele koosolekutele ja konverentsidele.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine