Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, kuni 04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Algus” Vano Allsalu, kuni 22.09         
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Graafika, mu arm II” Evi Tihemets 80, kuni 26.09
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Klassikud” Rein Mets, 15.09–04.11
“Ääremärkused” Miniraamatud,
kuni 23.09
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haapsalu Linnagalerii
“Valgus on meie jõud” Jass Kaselaan, kuni 30.09
Posti 3, Haapsalu

Hobusepea galerii
“The Thief of Bagdad and other illusionists” Paul Rodgers, kuni 24.09               
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01
“Geomeetriline inimene. Eesti Kunstnikkude Rühm ja 1920.–30. aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 30.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“ArtPrint Noore Kunstniku konkurss”, kuni 22.09   
Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas
“Leonardo ja inglid” Alar Raudoja (maal, multimeedia), kuni 29.09      
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Jüri Ojaver” kuraator Reet Varblane,
19.09–28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Pargimaastikud” Mare Vint, kuni 30.09   
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
Kaasaegse kunsti festivali ART IST KUKU NU UT näitus “MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!” Eesti kaasaegse kunsti klassika, kuni 18.11
Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja
Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10
Nadežda Tšernobai, kuni 21.10
Lembit Küüts, kuni 21.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Ado Lill 80” Ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Ma tunnen end paremini” Rahvusvaheline autoportreede näitus, kuni 07.10
“Pärnu ja Narva kunstikoolide ühisnäitus”, kuni 26.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“NSP” Nadežda Tšernobai, kuni 29.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Marje Ernits´a isiknäitus”, kuni 27.09
“Marju Vaher´i skulptuurinäitus”,
kuni 27.09
“Ungari Instituudi poolt korraldatud fotonäitus”, kuni 27.09
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
14.09 kl 19 “Reiv”
15.09 kl 19 “Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
14.09 kl 19 “Canc?n”
15.09 kl 19 “Canc?n”
16.09 kl 19 “Tuhkatriinumäng”
Ugala suures saalis
18.09 kl 19 “Augustikuu”
18.09 kl 19  Esimene lugemine: “Olen 13-aastane”
19.09 kl 19 “ Kuni inglid sekkuvad”
20.09 kl 19 “ Rahauputus”
20.09 kl 19 “ Aabitsa kukk”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
14.09 kl 11 “Rapuntsel”
15.09 kl 12 “Hanel oli auto”
15.09 kl 12 “Rapuntsel”
15.09 kl 13.30 “Taputilgake”
16.09 kl 12 “Cosette”
16.09 kl 12 “Ise, ise ka!”
16.09 kl 13.30 “Karjapoiss on kuningas”
18.09 kl 11 “Ise, ise ka!”
19.09 kl 11 “Pesamunad”
20.09 kl 11 “Pesamunad”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
15.09 kl 19 “ Uhkus ja eelarvamus” esietendus
18.09 kl 11 “Põrrr...!!!”
18.09 kl 13 “Põrrr...!!!”
19.09 kl 19 “Ballettmeister”
20.09 kl 19 “Ballettmeister”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
14.09 kl 18 “Rosalinde”
15.09 kl 18 “Mees La Manchast”
16.09 kl 12 “Modigliani - neetud kunstnik”
20.09 kl 19 “Faust”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
18.09 kl 18.30 Baltic Bubble:
Krista Köster & Kristina Paškevicius “Camouflage”
19.09 kl 18.30 Baltic Bubble: Martinš Eihe /LAT/ “Sarah Kane”
20.09 kl 19 Baltic Bubble:
Mart Kangro “Talk To Me”
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
16.09 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
14.09 kl 19 “Lilled Algernonile”
14.09 kl 19 “Lõputöö” esietendus
17.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Kuressaare Linnateatris
18.09 kl 11 “Tuhkatriinu” Kuressaare Linnateatris
18.09 kl 14 “Tuhkatriinu” Kuressaare Linnateatris
18.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Kuressaare Linnateatris
19.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Rapla kultuurikeskuses
20.09 kl 19 “Lilled Algernonile”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
14.09 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
15.09 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme Kultuurikeskuses
17.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
18.09 kl 19 “Amy seisukoht”
19.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
19.09 kl 19 “Amy seisukoht”
20.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

Teater NO99
14.09 kl 19 “Suur õgimine”
17.09 kl 19 “Suur õgimine”
18.09 kl 19 “Suur õgimine”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
16.09 kl 12 “Tirts ja tigu”
19.09 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
14.09 kl 18 “Ukuaru”
15.09 kl 19 “Meeste kodu”
Jõgeva Kultuurikeskuses
15.09 kl 19 “Mee hind”
17.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
18.09 kl 19 “Duetid”
19.09 kl 19 “Kalmistuklubi”
20.09 kl 19 “Ameerika piison”
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
14.09 kl 19 “Kalendritüdrukud”
15.09 kl 19 “Viimnepäev”
Sadamateatris
16.09 kl 12 “Pettson ja Findus”
Teatri Kodus
16.09 kl 16 “Kalendritüdrukud”
18.09 kl 18 “Pettson ja Findus”
Teatri Kodus
18.09 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
20.09 kl 19 “Tappa laulurästast”
Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
18.09 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
19.09 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
20.09 kl 18 “Karin ja Pearu”
Tõnismägi 2, Tallinn

KONTSERT

Club Panoraam
14.09 kl 23 Bad Boys Blue Live
Ahtri 10, Tallinn

Estonia kontserdisaal
15.09 kl 19 Vanemuise Sümfooniaorkester, dirigent Paul Mägi. Antonin Dvor?k “Stabat mater”
18.09 kl 19 Con Brio 2010 laureaat Heili Rosin
Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed
18.09 kl 19 Kontsertkava “Pariis 1966”
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
15.09 kl 23 Jakob Juhkami plaadiesitlus
Magasini 5, Tartu

Jõhvi Kontserdimaja
20.09 kl 19 Eesti Kontserdi hooaja avakontsert. Hortus Musicus 40
Pargi 40, Jõhvi

Kaarli kirik
16.09 kl 16 Maarjalaulude Festival - Maarjamuusika
Toompea 10, Tallinn

Kloostri Ait
14.09 kl 20 Nevil Blumberg (kitarr)
15.09 kl 20 Yvetta Uustalu (vokaal, klaver)
Vene 14, Tallinn

klubi Jazz
14.09 kl 21 Sofia Rubina Trio
Ülikooli 20, Tartu

Kochi Ait Trahter
14.09 kl 21 James Werts World Project
15.09 kl 21 Silvi Vrait ja Sündroom
Lootsi 10, Tallinn

Luunja Kultuurimaja
15.09 kl 21 Untsakad 20, sünnipäevakontserdid
Puiestee 8, Luunja vald, Tartumaa

NO99
14.09 kl 22 Jazzklubi A. Kruglov & J. Sooääre trio (Moskva-Eesti)
Sakala 3, Tallinn

Okupatsioonide muuseum
16.09 kl 19 Indigolaste koolialguse kontserdid
Toompea 8, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
14.09 kl 21 Untsakad
Tasuja pst 6, Viljandi

Rock Cafe
15.09 kl 21 “Street Mirror Expo 2012” No-Big-Silance, Goresoerd, Driven
20.09 kl 19 Jäääär / Bonzo
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rock & Roll Heaven
14.09 kl 21 No Big Silance
Tiigi 76a, Tartu

Tartu Jaani kirik
14.09 kl 19 Kontsert “Stabat mater” Laili Jõgiaas (sopran), Ivo Posti (kontratenor)
18.09 kl 21 Anu Taul ja Tarmo Noormaa @ Tornimuusika
Jaani 5, Tartu

Tasku keskus
14.09 kl 18 Klaverifestival “Tartu Vaim ja klaver” Klaverimuusika kontsert, esinevad Kadri-Ann Sumera,  Tanel Joamets, Andre Hinn, Helen Põldmäe, Ele Sonn, klaveriduo Jorma Toots - Ebe Müntel. Kaastegev Tõnis Mägi. Õhtut juhib Ain Mäeots
Turu 2, Tartu

Vanemuise kontserdimaja
14.09 kl 19 Vanemuise kontserdimaja ja Vanemuise Sümfooniaorkestri hooaja avakontsert
19.09 kl 19 Eesti Kontserdi hooaja avakontsert. Hortus Musicus 40
20.09 kl 19 “Georg Otsa ja Raimond Valgre laulude õhtu” Jassi Zahharov, Marko Matvere ja Mart Sander
Vanemuise 6, Tartu

Vene Kultuurikeskus
18.09 kl 19 “Georg Otsa ja Raimond Valgre laulude õhtu” Jassi Zahharov, Marko Matvere ja Mart Sander
19.09 kl 19 “Georg Otsa ja Raimond Valgre laulude õhtu” Jassi Zahharov, Marko Matvere ja Mart Sander
Mere pst. 5, Tallinn

Viljandi Kultuurimaja
18.09 kl 19 “Viljandi Kitarrifestival 2012” Viljandi Guitar Trio /EST/, Martin Matt & Jam Gangsters /EST/
19.09 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival 2012” Erko Niit & Tõnu Tubli - Löökakord /EST/, The Fusion Bag /SWE/
Tallinna 5, Viljandi

Viljandi Muusikakooli orkestrimaja
20.09 kl 20 “Viljandi Kitarrifestival 2012” GuitArte (FIN-EST): Teemu Viinikainen, Niklas Winter, Weekend Guitar Trio, Ain Agan ja Oleg Pissarenko
Jakobsoni 16, Viljandi

KINO

Cinamon Tartu 
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 15.45, 18.00, 20.15, 22.15
“ParaNorman” 3D
kl 13.30; L–P kl 11.30
“Puhastus”
kl 14.25, 16.45, 19.15, 21.45
“Bourne’i pärand”
kl 15.30, 18.15
“Hull isa”
kl 12.30, 15.00 (v.a. L–P), 19.45 (v.a. N), 22.00 (v.a. T–N); N kl 21.15
“Palgasõdurid 2”
kl 14.00, 16.15, 20.45 (v.a. T–N); T–N kl 22.00
“Vaprake”
eesti keeles: kl 12.15, 17.30; L–P kl 15.00
“Ted”
kl 13.00, 21.15 (v.a. N)
“Jääaeg 4”
eesti keeles: kl 12.00, 18.30 (v.a. T–N)
“Seenelkäik”
N kl 20.15
“Armastusega Rooma”
N kl 19.45
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“1+1”
kl 14.00 (v.a. N), 18.40, 19.00; L–P kl 13.45
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 12.15, 14.30, 16.35
“Ted”
kl 12.10, 21.55
“Vaprake” 
eesti keeles:
3D kl 16.40; R, L, K kl 18.55;
2D kl 12.45, 15.05, 17.25;
vene keeles: 3D kl 11.45, 16.20
“Kuutõusu Kuningriik”
kl 18.45
“Palgasõdurid 2”
kl 16.55, 22.00 (v.a. N)
“Naabrivalve”
kl 19.40, 22.05
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt”
2D kl 14.35, 19.30
“Hull isa”
kl 17.00
“Maailma viimane armulugu”
kl 20.45
“Bourne’i pärand”
kl 12.30, 15.20, 18.15 (v.a. N), 21.00
“Sõja õied”
L kl 21.25
“Kurjast vaevatud”
kl 16.25, 21.20
“Puhastus”
kl 11.35, 14.15, 19.20 (v.a. N); N kl 22.00
“Tütart päästmas”
kl 14.05, 21.15; P, E, T kl 18.55
“Paranorman” 3D
kl 11.40, 14.10, 16.45; R kl 19.15
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 11.50, 14.25, 17.05 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 21.10, 22.25 (v.a. N); N kl 18.55, 21.25;
L–P kl 16.15
“Seenelkäik”
N kl 19.45
“Vanapiigad”
kl 12.05, 14.20, 19.15 (v.a. R), 21.40; R kl 18.35
“Ainult armastust”
kl 11.30 (v.a. N), 18.35 (v.a. R), 21.25 (v.a. L, N)
“Armastusega Rooma”
N kl 18.30
“Dredd” 3D 
N kl 21.50
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 11.45
“Bourne’i pärand”
kl 16.30, 21.45
“Paranorman” 3D
kl 12.30
“Puhastus”
kl 14.00, 19.15
“1+1”
kl 17.00
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 14.45, 19.30, 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: L, K kl 14.00;
vene keeles: kl 14.00 (v.a. L, K)
“Vaprake” 3D
eesti keeles: P, N kl 13.30;
vene keeles: kl 13.30 (v.a. P, N); L–P kl 11.15
“Bourne’i pärand”
T, N kl 18.30;
vene keeles: kl 18.30 (v.a. T, N)
“Paranorman” 3D
L, E, N kl 16.15;
vene keeles: kl 16.15 (v.a. L, E, N)
“Puhastus”
kl 16.30
“Tütart päästmas”
vene keeles: kl 14.15, 21.20; L–P kl 12.00
“Vanapiigad”
kl 21.00 (v.a. E); L–P kl 11.45
“Ainult armastust”
kl 19.00
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 16.00 (v.a. L, K); E, N kl 21.30;
vene keeles: kl 16.00 (v.a. L, K), 18.30, 21.30 (v.a. E, N)
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Ja kui me elaksime kõik koos?”
R kl 18.30
“Siili elegants”
R kl 21.00
“Ainult armastust”
L kl 19.00; K kl 11.30
“Albert Nobbs”
L kl 21.00
“Taevariik”
L kl 18.30
“Üks mu sõber”
T kl 11.00
“Sakura moos”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Lumivalgeke ja kütt”
kl 16.15
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt” 2D
kl 14.00, 21.00
“Punased tuled”
kl 18.45
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 18.30, 20.45
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 14.30, 16.30
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Pimeduse rüütli taasitulek”
kl 17.45; L–P kl 14.30
“Ted”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino
“Bourne’i pärand”
R, E, T kl 14.40, 19.30; L–P kl 13.00, 19.30;
K, N kl 19.30
“Sõja õied”
R, E, T, N kl 13.00; L–P kl 14.20; K kl 12.40
“Kurjast vaevatud”
kl 22.10
“Hull isa”
R–K kl 20.00, 22.20; N kl 11.55
“Abraham LincolN kl Vampiirikütt”
R, E, T, N kl 12.30; L–P kl 12.10; K kl 15.00
“Naabrivalve”
R, E, T kl 13.10; L–P kl 12.40; K kl 12.50;
N kl 14.45
“Palgasõdurid 2”
R–K kl 19.20, 21.30; K kl 19.10, 21.20
“Vaprake” 3D
eesti keeles: R, E, T, N kl 12.50, 15.00, 17.10;
L–P kl 11.00, 12.30, 14.45, 17.00;
K kl 12.10, 14.20, 16.30, 18.45;
vene keeles: R, E–N kl 17.30; L–P kl 11.15, 15.15
“Pimeduse rüütli taastulek”
L–P kl 13.20
“Keelatud tants 4” 3D
R, E, T kl 12.15, 17.15; L–P kl 17.10; K kl 12.45, 17.15; N kl 17.00
“Ted”
R, E, T kl 15.15, 20.00; L–P kl 17.15, 20.00;
K kl 20.00
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 14.00; L–P kl 11.45;
T kl 13.15; K kl 10.55, 13.30, 15.25, 16.00
“Puhastus”
R–T kl 15.50, 18.30, 21.15; K kl 15.30, 18.15, 21.00; N kl 16.00, 18.30, 21.00
“Paranorman” 3D
R ,E–N kl 12.00, 16.00, 18.00; L–P kl 13.45, 17.50
“Vanapiigad”
R, E, T kl 14.20, 16.30, 19.40, 21.50;
L–P kl 16.30, 19.40, 21.50; K kl 14.50, 17.00, 21.45; N kl 14.20, 16.30, 21.10
“Resident Evil. Karistus” 3D
R, E, T kl 15.20, 17.30, 19.20, 21.40;
L–P kl 15.00, 17.20, 19.15, 21.40;
K kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.20, 21.40;
N kl 14.10, 16.20, 20.00, 22.15
“Ainult armastust”
R–T kl 12.45, 18.40, 21.10; K kl 12.20, 14.55, 19.10; N kl 12.30, 15.00
“Armastusega Rooma”
N kl 19.00
“Dredd” 3D 
N kl 18.45, 21.30
“Seenelkäik”
K kl 21.15; N kl 19.20, 21.40
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara