Mida teha nädalavahetusel 21.-27.09

Äripäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUSED

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, kuni 04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Algus” Vano Allsalu, kuni 22.09         
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Graafika, mu arm II” Evi Tihemets 80, kuni 26.09
“100 - aastane “Kevade””, kuni 11.12
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Klassikud” Rein Mets, kuni 04.11
“Ääremärkused” Miniraamatud,
kuni 23.09
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haapsalu Linnagalerii
“Valgus on meie jõud” Jass Kaselaan, kuni 30.09
Posti 3, Haapsalu

Haus Galerii
Vano Allsalu, kuni 19.10
Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Absurd” Veiko Klemmer, 26.09–08.10
“The Thief of Bagdad and other illusionists” Paul Rodgers, kuni 24.09               
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01
“Geomeetriline inimene. Eesti Kunstnikkude Rühm ja 1920.–30. aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 30.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Katrin Piile (maal), 26.09–20.10
“ArtPrint Noore Kunstniku konkurss”, kuni 22.09   
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Leonardo ja inglid” Alar Raudoja (maal, multimeedia), kuni 29.09      
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Jüri Ojaver” kuraator Reet Varblane,
kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Pargimaastikud” Mare Vint, kuni 30.09   
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
Kaasaegse kunsti festivali ART IST KUKU NU UT näitus “MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!” Eesti kaasaegse kunsti klassika, kuni 18.11
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA
Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10
Nadežda Tšernobai, kuni 21.10
Lembit Küüts, kuni 21.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Tuntud inimeste mänguasjad”,
kuni 23.09
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Ado Lill 80” Ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Ma tunnen end paremini” Rahvusvaheline autoportreede näitus, kuni 07.10
“Pärnu ja Narva kunstikoolide ühisnäitus”, kuni 26.09
Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii
“NSP” Nadežda Tšernobai, kuni 29.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Marje Ernits´a isiknäitus”, kuni 27.09
“Marju Vaher´i skulptuurinäitus”,
kuni 27.09
“Ungari Instituudi poolt korraldatud fotonäitus”, kuni 27.09
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
21.09 kl 21 “Reiv”
22.09 kl 21 “Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
21.09 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
21.09 kl 19 “Canc?n”
22.09 kl 19 “Augustikuu”
23.09 kl 19 “Kontakt” esietendus
23.09 kl 19 “Boulgakoff”
25.09 kl 19 “Canc?n”
26.09 kl 19 “Augustikuu”
27.09 kl 19 “Kontakt”
27.09 kl 19 “Marquis d´Artiste”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
21.09 kl 11 “Metsakülad”
22.09 kl 12 “Metsakülad”
22.09 kl 13.30 “Gloster”
23.09 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
23.09 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
23.09 kl 13.30 “Moor ja vaar. Krokodill ja neli väikest tegelast”
25.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
26.09 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
27.09 kl 11 “Metsik urisev õnn”
27.09 kl 19 “Ajuloputus”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
21.09 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
21.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
22.09 kl 19 “Nähtamatu maja”
22.09 kl 19 “Sinikad”
24.09 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere Teatris
24.09 kl 19 “Testosteroon”

Rakvere Teatris
26.09 kl 19 “Boyband”
27.09 kl 19 “Boyband”
27.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
21.09 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”
22.09 kl 19 “Faust”
23.09 kl 17 “Coppélia”
26.09 kl 12 “Pipi Pikksukk”
26.09 kl 19 “Silva”
27.09 kl 19 “Rosalinde”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL
24.09 kl 19.30 “Stavanger”
Marina Krapivina, Juri Muravitski (RUS)
25.09 kl 19.30 “Stavanger”
Marina Krapivina, Juri Muravitski (RUS)
27.09 kl 19.30 MIMproject: Threshing Mongrels / showing
Pikk 20, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
23.09 kl 11 “Piip ja Tuut Marsil”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater
21.09 kl 19 “Lilled Algernonile”
21.09 kl 19 “Lõputöö”
24.09 kl 19 “Lilled Algernonile”   

Vene Teatris
26.09 kl 13 “Tuhkatriinu”

Rannu rahvamajas
26.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
27.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
28.09 kl 13 “Tuhkatriinu”

Aruküla rahvamajas
28.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”   Aruküla rahvamajas
29.09 kl 19 “Lilled Algernonile”
29.09 kl 19 “Lõputöö”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater
21.09 kl 19 “Amy seisukoht”
21.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
22.09 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
22.09 kl 19 “Amy seisukoht”
24.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
24.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
25.09 kl 19 “Homme näeme”
25.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
26.09 kl 19 “Üsna maailma lõpus”
26.09 kl 19 “Homme näeme”
27.09 kl 19 “Amy seisukoht”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
22.09 kl 12 “Hans ja Grete…” esietendus
23.09 kl 12 “Hans ja Grete…”
23.09 kl 19 “Hans ja Grete…”
26.09 kl 11 “Hans ja Grete…”
26.09 kl 13 “Hans ja Grete…”
27.09 kl 11 “Hans ja Grete…”
27.09 kl 13 “Hans ja Grete…”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
22.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp” esietendus
24.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
25.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
27.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
Sakala 3, Tallinn

Teoteater
23.09 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
25.09 kl 19 “Söö mind ära”
27.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater
21.09 kl 19 “Kalmistuklubi”

Paide Kultuurikeskuses
22.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
25.09 kl 19 “Kalmistuklubi”

Haapsalu Kultuurikeskuses
26.09 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala Teatri kohvikus
27.09 kl 19 “Meeste kodu”

Võru kultuurimajas Kannel
Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine
21.09 kl 19 “Tappa laulurästast”

Sadam ateatris
22.09 kl 12 “Kessu ja Tripp”   

Teatri Kodus
22.09 kl 19 “Moonlight Express”  esietendus
22.09 kl 19 “Oblomov” Sadamateatris
23.09 kl 16 “Viimnepäev”

Sadamateatris
25.09 kl 19 “Mary Poppins”
26.09 kl 19 “Moonlight Express”
26.09 kl 19 “Kadunud käsi”   
27.09 kl 11 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus
27.09 kl 19 “Kalendritüdrukud”
27.09 kl 19 “Karjäär”   Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
25.09 kl 19 “Lõbusad estoonlased”
Estonia talveaias
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
21.09 kl 18 “Karin ja Pearu”
24.09 kl 18 “Karin ja Pearu”
25.09 kl 18 “Karin ja Pearu”
26.09 kl 18 “Karin ja Pearu”
27.09 kl 18 “Pal-tänava poisid”
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
23.09 kl 12 “Päikesekiir”
25.09 kl 11 “Nif Nuf Naf`i lugu”  
Lossi 31, Viljandi

KINO

CINAMON  Tartu 
“Seenelkäik”
kl 12.45, 18.00 (v.a. R), 20.15 (v.a. L–P), 21.45; L–P kl 13.30, 15.45; R kl 14.00, 17.15, 19.00
“Armastusega Rooma”
kl 12.15, 16.45, 19.15, 21.30
“Maailma viimane armulugu”
kl 16.15 (v.a. R); P, N kl 18.30; R kl 20.00;
E–K kl 21.00
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 22.15; E–N kl 15.45; R kl 16.30; L–P kl 20.15
“ParaNorman” 3D
kl 13.30 (v.a. R–P); L–P kl 11.30; R kl 12.00
“Puhastus”
kl 14.45 (v.a. T), 17.05 (v.a. R), 19.25
“Bourne’i pärand”
kl 15.00 (v.a. T); T kl 14.45
“Hull isa”
kl 14.30 (v.a. R–L); R kl 15.45; E–K kl 18.30;
L kl 19.45; P kl 21.00; R–L kl 12.30
“Palgasõdurid 2”
kl 22.00
“Vaprake”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. R), 14.15 (v.a. R), 17.45; R kl 13.30
“Ted”
kl 12.30 (v.a. R–L); R–L kl 14.30; P–K kl 19.45
“Kampaania”
N kl 20.00
“Metslased”
N kl 21.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  
“1+1”
kl 14.00, 18.40 (v.a. E, N), 19.00; P kl 13.45
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 11.35, 13.45
“Ted”
kl 22.20
“Vaprake” 
eesti keeles:
3D kl 16.30;
2D kl 12.10, 14.25;
vene keeles: 3D kl 11.40
“Palgasõdurid 2”
kl 12.15, 21.30
“Naabrivalve”
kl 21.00 (v.a. T); T kl 21.30
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt”
2D kl 15.30
“Bourne’i pärand”
kl 12.45, 17.50 (v.a. N), 20.40
“Kurjast vaevatud”
kl 21.15 (v.a. L); L kl 16.10
“Puhastus”
kl 14.35, 17.10, 21.20
“Tütart päästmas”
kl 21.55
“Paranorman” 3D
kl 11.45, 16.45
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 12.00, 14.50, 19.30, 22.10 (v.a. N)
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 12.05, 14.15, 17.20, 19.10, 21.10 (v.a. E, N); L kl 21.15; P kl 16.15
“Vanapiigad”
kl 14.05, 19.45
“Ainult armastust”
kl 16.10 (v.a. L), 18.40
“Armastusega Rooma”
kl 11.50, 14.20, 16.50, 19.20 (v.a. N), 21.50
“Dredd” 3D 
kl 11.55, 14.30, 17.05, 19.40 (v.a. N), 22.15
“Ajasõlm - Feel the difference”
N kl 19.15
“Metslased - Feel the difference”
N kl 21.45
“ID:A - Identiteet Tundmatu”
kl 16.35 (v.a. T), 18.50 (v.a. T)
“Metsiku lõunamaa asukad”
N kl 18.30
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 15.50, 19.05
“Kampaania”
N kl 19.35
“Metslased”
N kl 21.10
Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 12.00
“Paranorman” 3D
kl 12.15
“Puhastus”
kl 14.15
“1+1”
kl 17.00
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 22.00
“Dredd” 3D
kl 14.30, 19.30
“Ainult armastust”
kl 16.45
“Seenelkäik”
kl 19.15, 21.15
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: P kl 11.30;
vene keeles: L kl 11.30
“Vaprake” 3D
eesti keeles: L, T, N kl 16.45;
vene keeles: kl 16.45 (v.a. L, T, N);
L–P kl 12.00
“Paranorman” 3D
L, T kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. L, T)
“Tütart päästmas”
vene keeles: kl 14.45, 21.20; L–P kl 12.30
“Ainult armastust”
kl 19.00
“Resident Evil: Karistus” 3D
L, N kl 18.30; E kl 21.00;
vene keeles: kl 18.30 (v.a. L, N), 21.00 (v.a. E)
“Dredd” 3D
P, T, N kl 14.30; L kl 19.15; R, E kl 21.30;
vene keeles: kl 14.30 (v.a. P, T, N), 16.00, 19.15 (v.a. L), 21.30 (v.a. R, E)
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Artis
“Seenelkäik”
eesti keeles: T, N kl 11.00; K kl 11.30
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt” 2D
kl 14.00, 20.45
“Punased tuled”
kl 18.30
“MS1: Põgenemine vanglast”
kl 16.15
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 16.45
“Hull isa”
kl 14.15, 21.00
“Maailma viimane armulugu”
kl 18.45
Pärnu mnt. 45, Tallinn

Kino Mai 
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Madagaskar 3 : Euroopa Tagaotsituimad” 2D
eesti keeles: kl 16.30
“Kuum Pirukas: Klassikokkutulek”
kl 18.45
“Diktaator”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris kino
“Bourne’i pärand”
R–K kl 16.00; N kl 15.20
“Palgasõdurid 2”
R–K kl 19.20; N kl 14.45
“Vaprake” 3D
eesti keeles: kl R, E, T, K kl 13.00, 17.20;
L, P kl 11.00, 13.50, 17.20; N kl 17.15;
vene keeles: kl R, E, T, K kl 12.20;
L, P kl 11.50, 14.00; N kl 12.40
“Keelatud tants 4” 3D
R, E, T, K kl 15.10; L, P kl 13.00; N kl 15.20
“Jääaeg 4” 3D
eesti keeles: R–T kl 12.15; K kl 11.00
“Puhastus”
R–K kl 15.50, 18.30, 21.15; N kl 21.00
“Paranorman” 3D
R, E, T, K, N kl 12.00; L, P kl 11.40, 15.10
“Vanapiigad”
R–K kl 17.00, 21.40; N kl 13.30, 16.50
“Resident Evil. Karistus” 3D
14.00(v.a. L, P), 16.00, 18.00, 20.10, 22.10
“Ainult armastust”
R, E, T, K kl 13.40, 18.40, 21.00; L, P. 12.00, 18.40, 21.00; N kl 17.55
“Armastusega Rooma”
R–T kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; K kl 14.00, 16.30, 19.10, 21.45; N kl 12.30, 17.15, 19.20, 21.50
“Dredd” 3D 
R–K kl 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15;
N kl 12.15, 14.30, 16.45, 20.00, 22.10
“Seenelkäik”
R–T kl 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.50;
K kl 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50;
N kl 12.15, 14.30, 16.45, 20.00, 22.10
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara