Organisatsioonid peaksid eelkõige investeerima inimestesse

Ettevõtte edu, jätkusuutlikuse ja arengu võti on tähelepanu pööramine oma inimeste arendamisele.

Ettevõtted ja organisatsioonid vajavad pidevat ja mitmekülgset arendamist, et olla tänapäevases majanduskeskkonnas konkurentsivõimelised, efektiivselt edasi liikuda ning täita püstitatud eesmärke.
Uuringud näitavad, et paljud ettevõtted on nõus suuri summasid panustama masinapargi parandamisse või protsesside arendamisse, kuid väga vähe investeerima inimestesse. Usun, et olete minuga nõus, et kõige  väärtuslikum ressurss ettevõtte jaoks on siiski tema töötajad. Ettevõtte edu, jätkusuutlikuse ja arengu võti on seetõttu tähelepanu pööramine oma inimeste arendamisele.  

4. oktoobril korraldab Äripäev koostöös Eesti Coachingu ja Supervisiooni Ühinguga coachingu ja supervisiooni konverentsi  "Arengukompass 2012 – uue ajastu organisatsiooni arendusmeetodid".

Konverents annab ülevaate uutest organisatsiooni arendusmeetoditest, loob selgust koolitus- ja juhtimismaastikul ning  tutvustab oma ala tipptegijaid. See on suurepärane võimalus tutvuda koolitusturul toimuvaga ja leida uusi koostööpartnereid ning mõttekaaslasi!

Konverents pakub:

1. Harivaid ettekandeid juhtimismeetoditest maailmas  – näiteks räägib tippjuht Ivar Lukk  coachingust  USA ja  supervisior Tiina Punkanen supervisioonist Soome näitel.

2. Õpetlike kogemuslugusid edumeelsetest ettevõtetest – Elioni tehnoloogiadirektor Kalev Reiljan  räägib coachingu edukast rakendamisest sügavalt tehnoloogilises organisatsioonis ja Ülle Lõhmus  Tallinna Linnavalitsuse Linnakantseleist  toob välja  coachingsüsteemi käivitamise võlud ja valud. Vaata vidoklippi SIIT.

3. Põnevaid paneeldiskussioone arvamusliidrite osavõtul

4. Tervelt 6 praktilist töötuba – näiteks saate teada, kuidas lahendada konflikte dünaamilise skulptuuri meetodil, kuidas hoida organisatsiooni vaimset tervist, kuidas juhtida inimeste tahet vastutust võtta või kuidas arendada organisatsiooni läbi sisekoolituste.

Konverentsi kavaga saab täpsemalt tutvuda SIIT.

NB! Märgusõnaga sekretar.ee registreerujatele hind kuni 1.oktoobrini 199€ +km

Registreeruda saate SIIT või või helistades telefonil 667 0020. Registreerimisel mainige kindlasti märgusõna sekretar.ee! 

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara