Mida teha käesoleval nädalal 28.09.-04.10.12

jhkjh 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, kuni 04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Hiilgav Generatsioon” Mihkel Maripuu, kuni 06.10         
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvastejuures”, kuni 31.12
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahvusraamatukogu
“Aiboland” fotonäitus eestirootslastest, 01.10–20.10
“Ennäe inimest. Aapo Pukk 50”,
03.10–24.10
“100 - aastane “Kevade””, kuni 11.12
Püsinäitused:
Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja
Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Klassikud” Rein Mets, kuni 04.11
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.-1970. aastatel”, kuni 04.11
Püsiekspositsioon:  “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn
Haapsalu Linnagalerii
“Valgus on meie jõud” Jass Kaselaan, kuni 30.09
Posti 3, Haapsalu

Haus Galerii
Vano Allsalu, kuni 19.10
Uus tn.17, Tallinn
Hobusepea galerii
“Absurd” Veiko Klemmer, kuni 08.10               
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01
“Geomeetriline inimene. Eesti Kunstnikkude Rühm ja 1920.–30. aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01
“Pimeduskiirus ja teised lood”,
kuni 30.09
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised joonistused”, kuni 21.10
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste muuseum
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
“Teatri Taptoe nukkude näitus”,
kuni 30.09
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
Katrin Piile (maal), kuni 20.10  
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Haide Rannakivi ja Urmas Luure (foto), 03.10–27.10
“Leonardo ja inglid” Alar Raudoja (maal, multimeedia), kuni 29.09      
Uus 4, Pärnu

Tallinna Kunstihoone
“Jüri Ojaver” kuraator Reet Varblane,
kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum
“Katkilõigatud meteoriit, kus elavad karud…” Merje Rääbise ja Piret Siguse ühisnäitus, kuni 30.09
Püsiekspositsioon:
“Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii
“Partiid” Leonhard Lapin, 04.10–28.10
“Pargimaastikud” Mare Vint, kuni 30.09   
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimuuseum
Kaasaegse kunsti festivali ART IST KUKU NU UT näitus “MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!” Eesti kaasaegse kunsti klassika, kuni 18.11
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA
Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10
Nadežda Tšernobai, kuni 21.10
Lembit Küüts, kuni 21.10
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Ää-ää-ää”
Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest
“Meeri Säre meenutades”
“Eesti filminukud”
“Eesti mänguasjategijad”
“Ärtu äss ja ja pada emand”
“Ajalugu mängides”
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Re(aal)produktsioon”, kuni 30.09
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Ado Lill 80” Ülevaatenäitus, kuni 07.10
“Ma tunnen end paremini” Rahvusvaheline autoportreede näitus, kuni 07.10
Esplanaadi 10, Pärnu
vaal galerii
“NSP” Nadežda Tšernobai, kuni 29.09
Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Margot Kask ja Kaija Kesa joonistusnäitus”, 01.10–25.10
“Mats Õun´a fotonäitus”, 01.10–25.10
“Ahti Seppet ´i isiknäitus”, 01.10–23.10
Liiva 13, Võru

TEATER

Cabaret Rhizome
28.09 kl 21 “Reiv”
29.09 kl 21 “Reiv”
Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater
28.09 kl 19 “Kolm õde”
28.09 kl 19 “Canc?n”
29.09 kl 19 “Nelipühad”
29.09 kl 19 “Canc?n”
29.09 kl 19 “Aabitsa kukk”
30.09 kl 19 “Eesti matus”
30.09 kl 19 “Kontakt”
02.10 kl 19 “Canc?n”
03.10 kl 19 “Eesti matus”
04.10 kl 19 “Rahauputus”
04.10 kl 19 “Canc?n” 
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
28.09 kl 11 “Pesamunad”
29.09 kl 12 “Vurr-vurr vurrkann”
29.09 kl 13.30 “Taputilgake”
29.09 kl 18 “Ajuloputus”
30.09 kl 12 “Pesamunad”
30.09 kl 13.30 “Okasroosike”
30.09 kl 15 “Metsik urisev õnn”
01.10 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
02.10 kl 11 “Kodud”
03.10 kl 11 “Kodud”
04.10 kl 11 “Hanel oli auto”
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
28.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
28.09 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
29.09 kl 12 “Põrrr...!”
29.09 kl 14 “Põrrr...!”
29.09 kl 19 “Hamlet Anderson”
01.10 kl 13 “Tuhkatriinu”
01.10 kl 19 “Leenane`i kaunitar”
02.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”
03.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
03.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”
04.10 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
28.09 kl 19 “Manon Lescaut”
29.09 kl 19 “Luikede järv”
30.09 kl 17 “Carmen”
04.10 kl 19 “Modigliani - neetud kunstnik”
Estonia pst 4, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
30.09 kl 11 “Mustkunst lastele”
Toom-Kooli 13, Tallinn

Kuressaare Linnateater
29.09 kl 19 “Oma saar” Türi Kultuurimajas
01.10 kl 19 “Hind” Jõhvi Kontserdimajas
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
28.09 kl 13 “Tuhkatriinu”

Aruküla rahvamajas
28.09 kl 19 “Leenane’i kaunitar”   Aruküla rahvamajas
29.09 kl 19 “Lilled Algernonile”
29.09 kl 19 “Lõputöö”
01.10 kl 13 “Tuhkatriinu” Pärnu Endlas 
01.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Pärnu Endlas  
02.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
03.10 kl 12 “Tuhkatriinu” Põltsamaa kultuurikeskuses  
03.10 kl 19 “Uurimise all”
03.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale” Põltsamaa kultuurikeskuses
04.10 kl 19 “Isade maa”
04.10 kl 19 “Toatüdrukud”

Tallinna Linnateater
28.09 kl 19 “Amy seisukoht”
29.09 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
esietendus
01.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
01.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
02.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”
03.10 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad”
04.10 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
04.10 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
28.09 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
30.09 kl 19 “Vanemuise Biitlid”
02.10 kl 13 “Hans ja Grete…”

Kanuti Gildi SAALis
03.10 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid”
04.10 kl 19.30 “Vanemuise Biitlid”
Lai 37, Tartu

Teater NO99
28.09 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
02.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
03.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
04.10 kl 19 “Iphigéneia Aulises”
Sakala 3, Tallinn

Ugala Teater
29.09 kl 19 “Minu oma” esietendus
02.10 kl 19 “Minu oma”
04.10 kl 19 “Amadeus”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
01.10 kl 11 “Vahva rätsep” Tapa Kultuurikojas
02.10 kl 19 “Minu girlfriend on eestlane” Kiviõli Rahvamajas
03.10 kl 19 “Valedetektor” Põlva Kultuurkeskuses
04.10 kl 19 “Jäägu meie vahele” Vastseliina Rahvamajas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
28.09 kl 19 “Lõbus lesk”
28.09 kl 19 “Tappa laulurästast”

Sadamateatris
29.09 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
30.09 kl 12 “Väikese onu saaga”

Teatri Kodus
30.09 kl 16 “Uinuv kaunitar”
30.09 kl 16 “Paanika” Sadamateatris
02.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”
02.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas
02.10 kl 19 “Moonlight Express”
02.10 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris
03.10 kl 11 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
03.10 kl 18 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
03.10 kl 19 “Oblomov” Sadamateatris
04.10 kl 19 “Tosca” Väikeses majas
04.10 kl 19 “Tappa laulurästast”  Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

Varius
01.10 kl 18 “Lageda taeva all” Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuses
02.10 kl 16 “Lageda taeva all” Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuses
Tõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater
28.09 kl 18 “Pal-tänava poisid” Nõmme Kultuurikeskuses
29.09 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu” Nõmme Kultuurikeskuses
01.10 kl 18 “Hea, Paha ja Inetu”
04.10 kl 18 “Nisa”
04.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Orissaare Kultuurimajas Saaremaal
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
30.09 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”
02.10 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”
04.10 kl 16 “Selline Tuhkatriinu?”
Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater
29.09 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses
30.09 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses
01.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses
02.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses
03.10 kl 19 “Nibud ehk hetk me elude katkematus reas” Salme Kultuurikeskuses
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Antsla kultuuri-ja spordikeskus
04.10 kl 19 “Meeletu rüütel.
Voldemar Kuslap 75” Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)
Kooli tee 19, Antsla

Estonia kontserdisaal
28.09 kl 19 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose
03.10 kl 19 “Rahvusvahelise muusikapäeva ooperigala” Dirigent: Vello Pähn; Solistid: Alfia Kamalova (sopran, Gelsenkircheni muusikateater), Helen Lepalaan (metsosopran), Luc Robert (tenor, Kanada), Jussi Merikanto (bariton, Soome Rahvusooper); Rahvusooper Estonia orkester ja koor; Õhtujuht: Mart Mikk
Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide Klubi
30.09 kl 19 Tom Valsberg ja Manki Maind “Väga rets plaat” plaadiesitlus
Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja
28.09 kl 19 “Henry Laks plaadiesitluskontsert”
02.10 kl 17 “Klassikaraadio tuleb külla”
Pargi 40, Jõhvi

Kanuti Gildi SAAL
29.09 kl 18 XIII EMTA Sügisfestivali lõppkontsert: John Cage 100. EMTA Uue Muusika Ansambel, ansambel U: 
Pikk 20, Tallinn

Kloostri Ait
28.09 kl 20 Andranik Kechek (klaver)
29.09 kl 20 Savva Terentyev (klaver)
Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
28.09 kl 18 “EMTA Sügisfestival 2012” EMTA improvisatsiooniüliõpilaste kontsert
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kõveri Perekeskus
29.09 kl 12 “Perepäev Kõveri Puhkekeskuses” Bonzo, Pehk ja Päss “Mööda koduvälju”
Kõveri küla, Surju vald, Pärnumaa

Mustpeade Maja
29.09 kl 15 “EMTA Sügisfestival 2012” The Hybrid Trio Sound
Pikk tn 26, Tallinn

Mustvee kultuurikeskus
28.09 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor
Tartu 12, Mustvee

Niguliste kirik
29.09 kl 19 Eesti Filharmaoonia Kammerkoori hooaja avakontsert - EFK, orelil Ene Salumäe, dirigent Daniel Reuss
Niguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja
28.09 kl 19 The Cavern Beatles (UK)
02.10 kl 19 Igor Butman. Juubelikontsert
Estonia pst. 9, Tallinn

NO99
28.09 kl 22 Jazzklubi: Leedu Jazziliit esitleb: Ditties (Leedu)
Sakala 3, Tallinn

Piip ja Tuut Mängumaja
03.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud” Lea Liitmaa ja Angela Aak 
Toom-Kooli 13, Tallinn

Põlva muusikakool
02.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)
Võru 1, Põlva

Pärimusmuusika Ait
28.09 kl 19 Diplomikontsert Katariin Raska 
29.09 kl 19 Tauli Torupill 40 Galakontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
28.09 kl 19 “Pärnu kontserdimaja hooaja avakontsert” Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Eri Nakamura (sopran, Jaapan), dirigent Olari Elts
02.10 kl 19 Con Brio 2010 laureaat Heili Rosin
04.10 kl 19 “Jaan Rääts 80”
Aida 4, Pärnu

Riisipere kultuurimaja
29.09 kl 17 “Muusika läbi pisarate – Imre K?lm?n 130”
Nissi tee 53, Riisipere

Rock Cafe
28.09 kl 21 Kolumbus Kris
29.09 kl 20 Instrumenti (LAT) albumiesitlus / Markas Palubenka
30.09 kl 19 Fu Manchu (USA) / The Shrine (USA)
Tartu mnt 80D, Tallinn

Rõuge rahvamaja
30.09 kl 16 “Meeletu rüütel.
Voldemar Kuslap 75” Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)
Metsa 2, Rõuge

Räpina muusikakool
01.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)
Pargi 28, Räpina

TAFF CLUB Jazziklubi
04.10 kl 21 “Kõikide järvede kuu”
Veronika Portsmuth
Pühavaimu 9, Tallinn

Tartu ülikooli aula
29.09 kl 19 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose
03.10 kl 19 “Festival KLAVER 2012” Vardo Rumessen 70
Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhveti Jazzsalong
01.10 kl 19 “Peidus Pool” Iris Oja & Uma
Teatri väljak 3, Tallinn

Valga muusikakool
03.10 kl 18 Lembit Saarsalu (saksofonid), Leonid Vintskevitš (klaver, Venemaa)
Kesk 22, Valga

Viljandi kultuurimaja
30.09 kl 13 “Mart Saar 130” Estonia Seltsi segakoor, Segakoor HUIK!, Tartu Ülikooli kammerkoor, Kristel Aer (orel, Tallinnas), Kadri-Ann Sumera (klaver, Tartus ja Viljandis), dirigendid Heli Jürgenson, Kaspar Mänd ja Triin Koch, Mart Saare kirju loevad Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli, Idee autor Riina Roose
Tallinna 5, Viljandi

Von Krahli Teater
28.09 kl 22 Kosmikud. Kauko Röyhkä & Narttu
Rataskaevu 10, Tallinn

KINO

CINAMON  Tartu 
“Kampaania”
kl 14.30, 16.15, 20.30, 22.20
“Ajasõlm”
kl 15.15 (v.a. L–P), 20.00, 21.45; L–P kl 17.15
“Vapper Jock”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L–P), 14.00 (v.a. L–P), 18.00 (v.a. L–P); L–P kl 11.30, 13.45, 15.45
“Metslased”
kl 12.45, 15.30, 18.25, 21.00
“Seenelkäik”
kl 13.15, 16.00 (v.a. L–P), 17.35 (v.a. L–P), 19.35 (v.a. N); L–P kl 15.15, 17.45
“Armastusega Rooma”
kl 14.15, 18.15, 21.30
“Maailma viimane armulugu”
kl 12.30
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 22.20
“Puhastus”
kl 16.40, 19.10
“Vaprake”
eesti keeles: kl 12.15 (v.a. L,P); L–P kl 12.00
“Raha võim”
N kl 19.35
Turu 2, Tartu
Coca-Cola Plaza  
“1+1”
kl 18.45 (v.a. N); N kl 21.10
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 11.50
“Ted”
kl 21.30
“Vaprake” 
eesti keeles: 
2D kl 12.05, 17.00
“Bourne’i pärand”
kl 14.15, 19.10
“Puhastus”
kl 11.35, 21.00
“Paranorman” 3D
kl 16.45
“Resident Evil: Karistus” 3D
kl 14.25, 17.25, 21.15 (v.a. N)
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 12.30, 13.50, 17.15 (v.a. P), 19.30 (v.a. P)
“Ainult armastust”
kl 16.10 (v.a. L), 18.40
“Armastusega Rooma”
kl 11.30, 14.00, 16.30, 19.00
“Dredd” 3D 
kl 15.00, 20.55 (v.a. N), 21.45
“Ajasõlm”
kl 12.00, 14.40, 18.10, 19.40 (v.a. N), 22.20; N kl 20.55; L–P kl 15.30
“Metslased”
kl 12.45, 15.40, 18.30, 20.50, 21.20
“ID:A - Identiteet Tundmatu”
kl 21.55
“Metsiku lõunamaa asukad”
kl 13.45, 17.55, 20.00
“Kampaania”
kl 13.55, 16.00, 18.05, 20.10, 22.15
“Garantiiajaga mees”
kl 11.40, 15.50, 18.55, 22.05
“Vapper Jock”
2D
eesti keeles: kl 16.35;
vene keeles: kl 11.45
3D
eesti keeles: kl 11.55, 14.20;
vene keeles: kl 16.10
“Projekt Dinosaurus”
N kl 20.15
“Raha võim”
N kl 18.45
“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00
Hobujaama 5, Tallinn
Ekraan 
“Dredd” 3D
kl 17.15 (v.a. P)
“Seenelkäik”
kl 17.00
“Vapper Jock” 2D
eesti keeles: kl 12.30
“Ajasõlm”
kl 14.30, 19.30 (v.a. P), 22.00
“Metslased”
kl 11.30, 14.15, 19.00 (v.a. P), 21.45
“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  
“Vaprake” 3D
eesti keeles: L, T, N kl 13.45;
vene keeles: kl 13.45 (v.a. L, T, N); L–P kl 11.30
“Paranorman” 3D
vene keeles: L–P kl 11.15
“Tütart päästmas”
vene keeles: L–P kl 11.45
“Resident Evil: Karistus” 3D
E kl 21.15;
vene keeles: kl 21.15 (v.a. E)
“Dredd” 3D
R, E kl 16.15;
vene keeles: kl 16.15 (v.a. R, E)
“Metslased”
L, E, N kl 18.15; P, T kl 21.00;
vene keeles: 18.15 (v.a. L, E, N), 21.00 (v.a. P, T)
“Vapper Jock” 2D
eesti keeles: L, E kl 13.15;
vene keeles: kl 13.15 (v.a. L, E)
“Garantiiajaga mees”
kl 15.15, 17.15 (v.a. P), 19.15 (v.a. P)
“Ajasõlm”
kl 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
“Sülfiid” (La Sylphide) Otseülekanne Moskva Suurest Teatrist P kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva
Kino Artis
“Ainult armastust”
T kl 11.00
“Armastusega Rooma”
K kl 11.30; N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Abraham Lincoln: Vampiirikütt” 2D
kl 16.30
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 15.00
“Hull isa”
kl 14.00, 21.00
“Maailma viimane armulugu”
kl 18.45
“Pimeduse rüütli taastulek”
kl 17.00, 20.15
Pärnu mnt. 45, Tallinn
Kino Mai 
NB! Kino on esmaspäeviti suletud!
“Bourne´i pärand”
kl 18.15
“Naabrivalve”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu
Solaris kino
“Bourne’i pärand”
R, E–K kl 12.30; L,P. 12.00
“Vaprake” 3D
eesti keeles. R, E–N. 12.00; L, P kl 11.40, 14.10
“Puhastus”
R, E–K kl 19.00, 21.30; L, P kl 19.15, 21.45;
N kl 21.20
“Paranorman” 3D
R, E–K kl 14.30; L, P kl 11.20, 16.10; N kl 14.45
“Vanapiigad”
kl 14.15
“Resident Evil. Karistus”
3D kl 20.20;
2D kl 18.20(v.a. N)
“Ainult armastust”
R-K kl 16.00; N kl 16.50
“Armastusega Rooma”
R, E–K kl 16.30, 18.45, 21.10; L,P kl 16.15, 19.30, 22.00; N kl 15.40, 19.00
“Dredd” 3D 
R, E–K kl 12.15, 22.15; L,P kl 12.30, 22.15;
N kl 12.10, 22.15
“Seenelkäik”
R,E,T,K kl 12.10, 15.15, 17.20, 19.30, 21.40; L,P. 14.40, 16.50, 19.00, 21.10; N. 15.15, 17.20, 19.30, 21.40
“Vapper Jock” 3D
eesti keeles: R, E–K kl 12.40, 14.40, 16.50;
L,P kl 11.00, 13.10, 15.15, 17.20;
N kl 12.40, 14.40, 16.40;
vene keeles: R, E–K kl 12.20, 14.20;
L, P kl 12.10, 14.30; N kl 12.50, 14.20
“Ajasõlm”
R, E–N kl 14.10, 16.45, 19.20, 22.00;
L, P kl 13.50, 16.30, 19.10, 21.50
“Metslased”
R, E–K kl 13.15, 16.20, 19.00, 21.45;
L, P kl 13.15, 16.30, 18.40, 21.30;
N kl 13.00, 16.20, 18.40, 21.30
“Kampaania”
R, E–K kl 16.15, 18.10, 20.10, 22.10;
L, P kl 12.20, 18.10, 20.10, 22.10;
N kl 12.20, 16.15, 18.10, 20.10
“Raha võim”
N kl 18.00, 21.15
“Projekt: Dinosaurus”
N kl 19.15, 22.10
Estonia pst 9, Tallinn

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara