Homme toimub inspiratsioonihommik ürituste korraldajatele!

Nõuandeid ja kogemusi tulevad inspiratsioonihommikule jagama Royal Service juht PRIIT MIKK, Nortal Eesti personalijuht KAIRI PAUSKAR ja Rahandusministeeriumi nõunik KERSTI SÕÕRUMAA.

Mõnikord oleks lihtsalt hea kuulda teiste ürituste korraldajate kogemusi, kuidas mujal ettevõtetes erinevaid sündmusi korraldatakse ning sellest innustust ja inspiratsiooni saada.

Just seetõttu otsustasime korraldada Teile inspiratsioonihommiku "Kuidas ettevõtte üritusest korraldada meeldejääv SÜNDMUS", mis toimub 25.oktoobril ja kus praktikud räägivad oma kogemustest, kuidas veel kihvtimalt ja erilisemalt erinevaid sündmusi korraldada.

Oma nõu ja kogemusi tulevad inspiratsioonihommikule heal meelel jagama Royal Service juht PRIIT MIKK, Nortal Eesti personalijuht KAIRI PAUSKAR ja Rahandusministeeriumi nõunik KERSTI SÕÕRUMAA.

INSPIRATSIOONIHOMMIKU KAVA:

9.00-10.00 HINGEGA ÜRITUSED
Royal Service juht PRIIT MIKK
Priit räägib sündmustest, millel on hing sees. Ettekande käigus saab kuulaja vastused küsimustele: mis on üritusturundus ja kuidas see erineb peokorraldusest; miks kasutada eriüritusi kommunikatsiooni vahendina; kuidas kaasata töötajaid; mida teha, et üritusest saaks meeldejääv sündmus.

10.00-11.00 ÜRITUSTE OLULISUS ETTEVÕTTE KULTUURI EHITAMISEL
Nortal Eesti personalijuht KAIRI PAUSKAR
Kairi jagab Nortali kogemusi, milliseid üritusi on nende ettevõttes korraldatud. Tutvustab, miks üldse on vaja nii palju üritusi korraldada, ning mis on ürituste roll ettevõtte kultuuri ehitamisel. Jagab Nortali kogemust, mida peaks ürituste korraldamisel tegema ettevõte ise ja mida võiks tellida üritusturundus ettevõtetelt. Ettekande jooksul tuuakse näiteid väga erineva eelarvega ürituste korraldamisest ja veel palju detaile, mis ühe suurepärase ürituse korraldustöö juurde käib.

11.00-11.30 MEELEOLUKAD JA MEELDEJÄÄVAD KUTSED
Rahandusministeeriumi nõunik KERSTI SÕÕRUMAA
Kutse on osa kirjavahetusest, mis kuulub pidude, konverentside, vastuvõttude juurde. Kutse on ka etiketikaart, kust külaline saab teada, millisele üritusele teda on kutsutud. Milline kutse õhutab ootust ja milline kutse jääb pelgalt trükitud paberiks? Milliseid trükiseid on sündmuse jaoks veel vaja?

11.30-12.00 INSPIREERIV RINGKÄIK NORTALI KONTORIS
Kõiki osalejaid ootab pärast hommikuseminari põnev majakülastus Nortali kontoris, mis on omaette inspiratsiooniallikas.

Inspiratsioonihommik toimub 25.oktoobril Nortal Eesti ruumides, aadressil Lõõtsa 6C. Osalemistasu on 59 eurot + km. 
* Kuna ruumi suurus on Nortalis piiratud, siis veel on ruumi vaid paarile registreerujale.

Osalemiseks registreeruge veebivormil
SIIN või kirjutage tiive.saarniit@aripaev.ee .

NB! Kui Teile tundub, et sellist inspiratsioonihommikut võiks soovitada ka kolleegile või mõnele heale tuttavale mujalt ettevõttest, siis saatke talle see info kindlasti edasi. 

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara