TEATER
CABARET RHIZOME
12.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
13.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
18.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
Kaarli pst 9, Tallinn
EESTI DRAAMATEATER
12.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
12.10 kl 19 “Kõik on täis”
13.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
13.10 kl 19 “Punane”
14.10 kl 19 “Augustikuu”
14.10 kl 19 “Naine minevikust”
16.10 kl 19 “Uus elektriline tantsusaal”
10.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
12.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
12.10 kl 19 “Kõik on täis”
14.10 kl 19 “Augustikuu”
18.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn
EESTI NUKU- JA NOORSOOTEATER
12.10 kl 11 “Metsik urisev õnn”
12.10 kl 11 “Käed ja kindad”
12.10 kl 19 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
13.10 kl 12 “Kiki ja Miki”
13.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
13.10 kl 13.30 “Okasroosike”
13.10 kl 18 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
14.10 kl 12 “Ise, ise ka!”
14.10 kl 12 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
14.10 kl 13.30 “Pikse pill”
14.10 kl 18 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
16.10 kl 11 “Kiki ja Miki”
16.10 kl 11 “Rapuntsel”
17.10 kl 11 “Ise, ise ka!”
17.10 kl 14 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
18.10 kl 11 “Kuldvõtmeke”
18.10 kl 19 “Kevadine ärkamine”
Tallinnas Viktoria keskuses
Lai 1, Tallinn
ENDLA TEATER
12.10 kl 19 “Imetegija”
12.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
13.10 kl 19 “Pühamatest pühamad”
13.10 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
16.10 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
16.10 kl 19 “Nähtamatu maja”
17.10 kl 12 “Röövlitütar Ronja”
17.10 kl 19 “Pühamatest pühamad”
18.10 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu
ESTONIA
12.10 kl 19 “Rigoletto”
13.10 kl 19 “Modigliani – neetud kunstnik”
14.10 kl 17 “Julius Caesar”
17.10 kl 19 “Mees La Manchast”
18.10 kl 19 “Faust”
Estonia pst 4, Tallinn
KURESSAARE LINNATEATER
12.10 kl 19 “Oma saar” Keila kultuurikeskuses
15.10 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred”
Tallinna 20, Saaremaa
R.A.A.A.M.
12.10 kl 19.30 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”
Kanuti gildi saalis
Süda 8-7a, Tallinn
RAKVERE TEATER
12.10 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas
12.10 kl 19 “39 astet”
13.10 kl 19 “Neetud”
13.10 kl 19 “Armastus tööpostil”
15.10 kl 19 “Lilled Algernonile” Vene Teatris
15.10 kl 19 “Armastus tööpostil” Vene Teatris
16.10 kl 19 “Neetud”
17.10 kl 19 “Lõputöö”
17.10 kl 19 “Tuulte pöörises” Jõgeva kultuurikeskuses
18.10 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht”
18.10 kl 19 “Uurimise all”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
TALLINNA LINNATEATER
12.10 kl 19 “Hecuba pärast”
13.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
13.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
16.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
16.10 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
17.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
17.10 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
18.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
Lai 23, Tallinn
TARTU UUS TEATER
13.10 kl 19 “Vanemuise biitlid”
14.10 kl 19 “Vanemuise biitlid”
16.10 kl 19 “Wolf”
Lai 37, Tartu
TEATER NO99
12.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
13.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
15.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
16.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
17.10 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses
18.10 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses
Sakala 3, Tallinn
TEOTEATER
16.10 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
UGALA TEATER
12.10 kl 19 “Meeste kodu”
12.10 kl 19 “Kalmistuklubi” Salme kultuurikeskuses
13.10 kl 19 “Minu oma”
16.10 kl 13 “Inetu!”
17.10 kl 19 “Ukuaru”
18.10 kl 19 “Väike raha”
Vaksali 7, Viljandi
VANA BASKINI TEATER
12.10 kl 19 “Valedetektor” Rae kultuurikeskuses
14.10 kl 19 “Minu girlfriend on eestlane” Salme kultuurikeskuses
16.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Kohtla-Nõmme rahvamajas
17.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Vastemõisa rahvamajas
Tartu mnt 55/59, Tallinn
VANEMUINE
12.10 kl 19 “Maria Stuarda” väikeses majas
12.10 kl 19 “Viimnepäev” Sadamateatris
13.10 kl 12 “Kessu ja Tripp” Teatri Kodus
13.10 kl 19 “Uinuv kaunitar”
13.10 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris
14.10 kl 12 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus
14.10 kl 16 “Kontsert diktaatorile” Väikeses majas
14.10 kl 16 “Lõbus lesk”
16.10 kl 11 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus
16.10 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
17.10 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” väikeses majas
17.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
18.10 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu
VAT TEATER
12.10 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”
12.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Haapsalu kultuurikeskuses
13.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Märjamaa rahvamajas
15.10 kl 18 “Salto Mortale”
16.10 kl 18 “Salto Mortale”
17.10 kl 13.30 “Robinson & Crusoe” Vastseliina rahvamajas
18.10 kl 13 “Robinson & Crusoe” Võnnu kultuurimajas
18.10 kl 18 “Click-show”
Tõnismägi 2, Tallinn
VON KRAHLI TEATER
13.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
15.10 kl 19 “Sinihabe”
16.10 kl 19 “Sinihabe”
16.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
17.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
18.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
18.10 kl 19 “Sinihabe”
Rataskaevu 10, Tallinn
KONTSERT
ELUSTIILIKLUBI PODAGRA
16.10 kl 20 Argo Vals & Evgenia Zima Band
Turu 4, Viljandi
ESTONIA TALVEAED
17.10 kl 19 Oleg Pissarenko kvartett
Estonia pst 4, Tallinn
HAANJA RAHVAMAJA
12.10 kl 18 Saksofonikvartett Saxest
Haanja, Võrumaa
IISAKU RAHVAMAJA
12.10 kl 18 Kuninglik Kvintett
Tartu mnt 22, Iisaku
JÕHVI KONTSERDIMAJA
12.10 kl 19 “Kuldne klassika”, Novosibirski Sümfooniaorkester
Pargi 40, Jõhvi
KLOOSTRI AIT
12.10 kl 19.30 Ara Yaralyan (kontrabass), Jaan Jaanson (kitarr)
13.10 kl 19.30 Roland Karu (saksofon)
Vene 14, Tallinn
KLUBI ARENA 3
12.10 kl 23 Genka alias Oleg Kosjugini kontsert
Sadama 6, Tallinn
KLUBI JAZZ
12.10 kl 21 Kadri Voorand Trio
17.10 kl 20 Paul Daniel
18.10 kl 20 “Rajamuusika”, Sven Kullerkupp
Ülikooli 20, Tartu
KLUBI ROCK’N’ROLL
12.10 kl 21 Tõnis Mägi ja Muusik Seif
Tiigi 76a, Tartu
KUMU AUDITOORIUM
14.10 kl 17 Kadri Voorand Trio
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
NOKIA KONTSERDIMAJA
12.10 kl 19 Tenfold Rabbiti esikalbumi “Travel the World” kontsert
18.10 kl 19 Eesti Vähiliidu 20. aastapäeva heategevusetendus “Elu ja armastus”
Estonia pst 9, Tallinn
NO99
12.10 kl 22 Martin Matt, Jam Gangsters
Sakala 3, Tallinn
PIIBU JA TUUDU MÄNGUMAJA
17.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud”, Kärt Tomingas ja Are Jaama
Toom-Kooli 13, Tallinn
PÄRIMUSMUUSIKA AIT
12.10 kl 19 “Lõikuspidu 2012”, The Begley’s (Iirimaa)
12.10 kl 21 “Lõikuspidu 2012”, Paabel ja Meestevägi
13.10 kl 14 “Lõikuspidu 2012”, Elof & Wamberg (Taani)
13.10 kl 23 “Lõikuspidu 2012”, Omiri (Portugal)
14.10 kl 16 NYYD Ensemble kontsert “Arcadiana”
18.10 kl 19 Seodo Sori (Lõuna-Korea)
Tasuja pst 6, Viljandi
ROCK CAFÉ
12.10 kl 20 Metsatölli plaadi “Tuska” esitlus, Svjata Vatra
13.10 kl 20 Rock Café 8. sünnipäev, Põhja-Tallinn, Nevesis, Oleg Kosjugin jpt
16.10 kl 20 W.A.S.P.
17.10 kl 19 The Rasmus
18.10 kl 19.30 “Swingi Sinatrast Bubleni!”, Politsei- ja Piirivalveorkestri bigbänd & ansambel Dixieland. Solistid Margus Vaher, Marvi Vallaste, Silver Laas, Airi Allvee, dirigent Siim Aimla
Tartu mnt 80d, Tallinn
TALLINNA LAULUVÄLJAKU KLAASSAAL
14.10 kl 15 Heategevuskontsert “Heli puudutus” puuetega laste teraapiate toetuseks
Narva mnt 95, Tallinn
TALLINNA TELETORN
16.10 kl 20 “Teletorni muusikasalong”, hooaja 2012/2013 avakontsert, Vind Project 2
Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
TARTU ÜLIKOOLI AULA
12.10 kl 19 “Orient et Occident”, valguse ja varju templi helid
13.10 kl 18 “Orient et Occident”, Ponsi Vivi
17.10 kl 19 “Eliitkontserdid I”, Sinkova-Lend-Leiten
Ülikooli 18, Tartu
KINO
COCA-COLA PLAZA
“1+1”
kl 18.00 (v.a E)
“Ted”
kl 21.35 (v.a N)
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 11.35
“Resident Evil: karistus” 3D
kl 22.30
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 15.50, 18.10 (v.a N), 19.50
(v.a E)
“Armastusega Rooma”
kl 14.30, 19.10
“Ajasõlm”
kl 11.45 (v.a R), 14.20, 19.00 (v.a N), 21.15
(v.a L), 21.50 (v.a L); L–P kl 13.15
“Metslased”
kl 13.45, 16.30, 19.15 (v.a N), 22.00 (v.a N)
“Metsiku lõunamaa asukad”
kl 16.55
“Kampaania”
kl 13.35, 19.20 (v.a N), 21.20 (v.a N)
“Garantiiajaga mees”
kl 12.25, 17.05, 21.40
“Vapper Jock” 2D
eesti keeles: kl 11.25, 15.35;
vene keeles: kl 12.15 (v.a L, P), 13.30
“Projekt: dinosaurus”
kl 15.40, 21.50
“Raha võim”
kl 13.15, 19.25 (v.a L), 21.55
“Lola on vastu”
kl 17.45, 19.45 (v.a R)
“Röövitud 2”
kl 11.55, 14.00, 16.05, 20.15 (v.a N), 22.20
(v.a N); N kl 19.00, 21.15
“Eestlanna Pariisis”
kl 12.45, 15.00, 17.20, 18.45 (v.a L), 19.35
(v.a R, L); R kl 19.45; L kl 19.35; L–P kl
16.00
“Celeste ja Jesse”
11.40 (v.a L), 13.45 (v.a P), 17.30 (v.a P, E,
N), 20.25 (v.a E)
“Sööst”
N kl 18.45
“Räpane amet”
N kl 21.00
“Kummi-Tarzan”
eesti keeles: kl 11.50, 15.45, 17.35 (v.a N)
“Hotell Transilvaania” 3D
eesti keeles: L kl 12.15; P, N kl 17.30
vene keeles: L kl 11.40; P kl 13.45
“Kuni öö meid lahutab”
kl 11.30, 14.45 (v.a P), 17.40, 22.05 (v.a E);
E kl 22.15
“Viimane Haussmanidest”, National
Theatre Live E kl 19.00
“Lootus tärkab”
N kl 19.15
“Teel”
N kl 21.30
“Tudengifilm 2012”
N kl 19.00
Metropolitan Opera HD: “Armujook”
L kl 20.00; P kl 12.00
“Queen in Budapest 86”
R kl 19.30
Hobujaama 5, Tallinn
EKRAAN
“Seenelkäik”
kl 18.00 (v.a T)
“Vapper Jock” 2D
eesti keeles: kl 13.00 (v.a K)
“Ajasõlm”
P, T, K kl 21.45
“Eestlanna Pariisis”
kl 15.00 (v.a K), 17.15 (v.a N, E);
P, T, K kl 19.30; E kl 17.00
“Viimane Haussmanidest”, National
Theatre Live E kl 19.00
“Tudengifilm 2012”
N kl 19.00, T kl 19.00
Metropolitan Opera HD: “Armujook”
L kl 20.00
“Queen in Budapest 86”
R kl 19.30
“Kummi-Tarzan”
eesti keeles: kl 12.15
“Röövitud 2”
kl 14.00, 16.00, 20.00 (v.a R, L, T), 22.00
(v.a R, L, T)
Riia 14, Tartu
KINO KOSMOS
NB! Esmaspäeviti suletud.
“Abraham Lincoln: vampiirikütt”
2D
kl 21.00
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 14.00, 16.00
“Hull isa”
kl 13.45
“Ted”
kl 16.30, 18.45
“Bourne’i pärand”
kl 18.00, 20.45
Pärnu mnt 45, Tallinn
NÄITUS
ADAMSON-ERICU MUUSEUM
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed.
Mina-peegeldused ajas”,
kuni 04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe
looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn
EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis
1990.–2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri
ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas,
kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
“Aiboland”, fotonäitus Eesti rootslastest,
kuni 20.10
“Ennäe inimest. Aapo Pukk 50”,
kuni 24.10
“100 – aastane “Kevade””, kuni 11.12
“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii,
Eesti riiklike teenetemärkide galerii
ja Eesti Rahvusraamatukogu
ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn
EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM
“Klassikud”, Rein Mets, kuni 04.11
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur
ja disain 1960.–1970. aastatel”,
kuni 04.11
Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn
HAUS
Vano Allsalu, kuni 19.10
Uus 17, Tallinn
HOBUSEPEA GALERII
“Demodictus”, Ott Pilipenko &
Mari Prekup, kuni 22.10
Hobusepea 2, Tallinn
KUMU
“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01
“Geomeetriline inimene. Eesti
Kunstnikkude Rühm ja 1920.–1930.
aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01
“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised
joonistused”, kuni 21.10
“IRWIN. Konteksti loomine”,
kuni 27.01
Püsiväljapanekud: Eesti kunsti
klassika 18. sajandi algusest teise
maailmasõja lõpuni
Eesti kunst teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
NIGULISTE MUUSEUM
Püsiväljapanekud: “Kirikukunst
13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide,
Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn
NUKU MUUSEUM
Püsinäitused: “Ferdinand Veike
ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite
näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
Katrin Piile (maal), kuni 20.10
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Haide Rannakivi ja Urmas Luure
(foto), kuni 27.10
Uus 4, Pärnu
TALLINNA BOTAANIKAAED
“Kaktusenäitus”, 13.–21.10
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn
TALLINNA KUNSTIHOONE
“Jüri Ojaver”, kuraator Reet Varblane,
kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn
TALLINNA LASTEMUUSEUM
“Laura Linnapi pehmikud”, kuni 31.12
“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12
Püsiekspositsioon: “Need vanad
armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
TALLINNA LINNAGALERII
“Partiid”, Leonhard Lapin, kuni 28.10
Harju 13, Tallinn
TARTU KUNSTIMUUSEUM
“MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!”,
kuni 18.11
Raekoja plats 18, Tartu
TARTU KUNSTIMAJA
Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10
Nadežda Tšernobai, kuni 21.10
Lembit Küüts, kuni 21.10
Vanemuise 26, Tartu
TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM
“Aastaajad & koosmäng: aastaajad”,
kuni 03.03
“Kaisukaru 110”
Lutsu 8, Tartu
Autor: Signe Sillasoo, Tiive Murdoja