Mida teha käesoleval nädalal 19.–25.oktoober

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

CABARET RHIZOME
19.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
20.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
25.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
Kaarli pst 9, Tallinn

EESTI DRAAMATEATER
19.10 kl 19 “Kolm õde”
19.10 kl 19 “Punane”
20.10 kl 19 “Augustikuu”
20.10 kl 19 “Õitseng”
21.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”
21.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
21.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”
23.10 kl 19 “Uus elektriline tantsusaal”
23.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
24.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
24.10 kl 19 “Õitseng”
25.10 kl 19 “Kolm õde”
25.10 kl 19 “Naine minevikust”
25.10 kl 19 Esimene lugemine: “Vennas”
Pärnu mnt 5, Tallinn

ENDLA TEATER
19.10 kl 11 “Põrrr...!!!”
19.10 kl 19 “Boyband”
20.10 kl 12 “Põrrr...!!!”
20.10 kl 14 “Põrrr...!!!”
20.10 kl 19 “Hamlet Anderson”
23.10 kl 19 “Ballettmeister”
24.10 kl 19 “Teatrikomöödia”
25.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
25.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
Keila Koolis, Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA
19.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”
19.10 kl 19 “Manon”
20.10 kl 19 “Faust”
21.10 kl 12 “Coppélia”
24.10 kl 19 “Faust”
25.10 kl 19 “Luikede järv”
Estonia pst 4, Tallinn

KURESSAARE LINNATEATER
19.10 kl 19 “Mündi lõhn” linnuse kapiitlisaalis
20.10 kl 19 “Mündi lõhn” linnuse kapiitlisaalis
21.10 kl 19 “Mündi lõhn” linnuse kapiitlisaalis
22.10 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred” Võru kultuurimajas Kannel
24.10 kl 11 “Värviline kummut” Märjamaa rahvamajas
25.10 kl 11 “Värviline kummut” Karksi valla kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

OMA LAVA
19.10 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
20.10 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
21.10 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
23.10 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
24.10 kl 19 “Andmed Liina Pihlapuust” Köismäe tornis
www.omalava.ee

PIIBU JA TUUDU MÄNGUMAJA
21.10 kl 11 “Piip ja Tuut köögis”
Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M.
22.10 kl 19.30 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”
Kanuti gildi saalis
23.10 kl 19.30 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”
Kanuti gildi saalis
25.10 kl 19.30 “Kuningas sureb”
Kanuti gildi saalis
Süda 8-7a, Tallinn

RAKVERE TEATER
19.10 kl 11 “Võluvärk”
19.10 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht” Valga kultuurikeskuses
19.10 kl 18 “Võluvärk”
19.10 kl 19 “39 astet” Valga kultuurikeskuses
19.10 kl 19 “Meie, mehed”
22.10 kl 19 “Armastus tööpostil” Vanemuise väikeses majas
23.19 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
24.10 kl 19 “Lilled Algernonile”
24.10 kl 19 “Armastus tööpostil” Ugalas
25.10 kl 19 “Tuulte pöörises”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

TALLINNA LINNATEATER
19.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
19.10 kl 19 “Meie, kangelased”
20.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
20.10 kl 19 “Meie, kangelased”
22.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
23.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
24.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER
24.10 kl 11 “Hans ja Grete …”
24.10 kl 13 “Hans ja Grete …”
25.10 kl 11 “Hans ja Grete …”
25.10 kl 13 “Hans ja Grete …”
Lai 37, Tartu

TEOTEATER
21.10 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
23.10 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
25.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

UGALA TEATER
19.10 kl 19 “Mee hind”
20.10 kl 14 “Kalmistuklubi”
20.10 kl 19 “Duetid”
22.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala kohvikus
23.10 kl 19 “Rabajad”
24.10 kl 19 “Minu oma” Rakvere Teatris
25.10 kl 19 “Ameerika piison”

KONTSERT

ALATSKIVI LOSS
23.10 kl 18 Sten Lassmann (klaver) Alatskivi, Tartu maakond

ENDLA JAZZKLUBI
19.10 kl 21.30 Kadri Voorand Trio
Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA KONTSERDISAAL
19.10 kl 19 “Surm ja selginemine”, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Patrik Ringborg
22.10 kl 19 filmimuusikakontsert “Eesti Film 100”, Märt Avandi, Mait Malmsten, Sandra Nurmsalu, Marvi Vallaste, Sven Grünberg, Artur Talvik, politsei- ja
piirivalveorkester dirigent Hando Põldmäe juhatusel
23.10 kl 19 Camilla Hoitenga & Taavi Kerikmäe
24.10 kl 19 Badi Assad
Estonia pst 4, Tallinn

ESTONIA TALVEAED
23.10 kl 19 Weekend Guitar Trio
Estonia pst 4, Tallinn

ETV 4. STUUDIO
21.10 kl 19.30 “Eesti otsib superstaari”, stuudiovoor
Gonsiori 27, Tallinn

JÕHVI KONTSERDIMAJA
21.10 kl 17 “Mahavok 30”
Pargi 40, Jõhvi

KARKSI VALLA KULTUURIKESKUS
25.10 kl 19 “Hingevalgus”, Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Andrus Siimon, solist Pirjo Püvi (sopran, teater Vanemuine)
Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

KARULA KIRIK
21.10 kl 13 “Õhtu Ilu”, Ka Bo Chan (kontratenor), Eda Peäske (harf) Lüllemäe küla, Karula vald, Valga maakond

KLOOSTRI AIT
19.10 kl 19.30 Andranik Kechek (klaver)
20.10 kl 19.30 Kirke Karja (klaver)
Vene 14, Tallinn

KLUBI JAZ”
19.10 kl 21 Helin-Mari Arder Trio
23.10 kl 20 “Elleri eri: Tribute to Sting”
Ülikooli 20, Tartu
KUMU AUDITOORIUM
20.10 kl 16 Elletuse
20.10 kl 19 Live Act Folk
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

NOKIA KONTSERDIMAJA
21.10 kl 19 “Armastuse värv”, Tamara Gverdciteli kontsert
22.10 kl 19 “Frakk-n-roll”, MozART Group
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
19.10 kl 22 “Sahtli saladused ühises kapis”, Paula Mustikas ja Reelika Ranik
Sakala 3, Tallinn

OISU RAHVAMAJA
23.10 kl 19 “Hingevalgus”, Eesti Rahvusmeeskoor, dirigent Andrus Siimon, solist Pirjo Püvi (sopran, teater Vanemuine)
Estonia pst 1, Oisu, Türi vald

OTEPÄÄ KULTUURIKESKUS
19.10 kl 19 “Muusika läbi pisarate – Imre K?lm?n 130”, Margit Saulep (sopran), Triin Ella (metsosopran), Jaak Jõekallas (tenor), René Soom (bariton, Estonia), klaveril Ülla Millistfer
Virulombi 2, Otepää

PIIBU JA TUUDU MÄNGUMAJA
24.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud”, Hedvig Hanson ja Andre Maaker
25.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud”, Hanna-Liina Võsa ja Marek Talts
Toom-Kooli 13, Tallinn

PÄRNU KONTSERDIMAJA
19.10 kl 19 “The Beatles 50”, biitlite laule esitavad Ivo Linna, Meelis Punder,
Airi Allvee, Mary Ann, Sven Varkel, Mikk Tammepõld ja All Star Band
20.10 kl 19 “Mahavok 30”
Aida 4, Pärnu

RAKVERE RAHVAMAJA
19.10 kl 20 “Untsakad 20”
Kreutzwaldi 2, Rakvere

ROCK CAFÉ
19.10 kl 22 Tõnis Mägi ja Ultima Thule
20.10 kl 21 “Rock Hotel 34” / Tri-Tones
25.10 kl 19 Steve Vai (USA) ja Beverly McClellan (USA)
Tartu mnt 80d, Tallinn

TALLINNA TELETORN
25.10 kl 22 Hedvig Hanson Trio
Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn

TARTU ÜLIKOOLI AULA
19.10 kl 19 “Orient et Occident”, ansambel Seodo Sori
Ülikooli 18, Tartu

TEATRI PUHVETI DŽÄSSISALONG
22.10 kl 19 Global Village
Teatri väljak 3, Tallinn

VALGA MUUSIKAKOOL
25.10 kl 18 Sten Lassmann (klaver)
Kesk 22, Valga

KINO

CINAMON TARTU
“Hotell Transilvaania”
eesti keeles: kl 11.30 (v.a R, T) ,13.30
(v.a R) ,14.00 (R) ,15.30 (v.a R);
R kl 12.00, 16.00; T kl 11.00
“Lootus tärkab”
kl 12.15 (v.a T), 14.15, 16.15, 18.15, 20.15;
T kl 11.00
“Räpane amet”
kl 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 22.30
“Eestlanna Pariisis”
kl 12.45, 19.00, 21.00
“Celeste ja Jesse”
kl 17.30 (v.a R); R kl 18.00
“Kummi-Tarzan”
kl 14.00 (v.a R); R kl 13.30
“Hull isa”
kl 22.15
“Kampaania”
kl 16.00 (v.a R); R kl 15.30
“Ajasõlm”
kl 21.30 (v.a R); R kl 22.00
“Vapper Jock”
eesti keeles: kl 12.00 (v.a R), 18.00 (v.a
R); R kl 11.30, 17.30
“Metslased”
kl 21.45
“Seenelkäik”
kl 14.45, 17.05, 19.30 (v.a E, R);
R kl 20.00
“Puhastus”
kl 20.00 (v.a R); R kl 19.30
“Vaprake”
eesti keeles: kl 11.45
Turu 2, Tartu

EKRAAN
“Seenelkäik”
kl 15.30, 19.30
“Eestlanna Pariisis”
kl 18.30 (v.a P)
“Kummi-Tarzan”
eesti keeles: kl 11.45 (v.a R)
“Röövitud 2”
kl 13.30, 17.30, 21.30
“Hotell Transilvaania” 3D
eesti keeles: kl 12.00 (v.a R), 14.15 (v.a K),
16.30 (v.a P, N)
“Teel”
kl 20.45
“Zambesia”
eesti keeles: K kl 14.15; N kl 16.30
Bolshoi Ballett: “Luikede Järv”
P kl 18.00
Riia 14, Tartu

FORUM CINEMAS ASTRI
“Vapper Jock” 2D
eesti keeles: L kl 12.30; P, E kl 14.30;
vene keeles: kl 14.30 (v.a P, E);
P kl 12.30
“Garantiiajaga mees”
kl 16.30 (v.a P), 21.15
“Ajasõlm”
vene keeles: kl 18.45 (v.a P)
“Kuni öö meid lahutab”
kl 20.45
“Röövitud 2”
kl 15.00, 19.00, 21.00; L–P kl 13.00
“Eestlanna Pariisis”
kl 17.00
“Hotell Transilvaania”
3D eesti keeles: P kl 11.45; L, N kl 14.00;
E, N kl 16.15; T, K kl 18.30;
3D vene keeles: kl 14.00 (v.a L, N),
16.15 (v.a E, N), 18.30 (v.a T, K);
L kl 11.45
Bolshoi Ballett: “Luikede Järv”
P kl 18.00
Tallinna mnt 41, Narva

KINO KOSMOS
NB! Esmaspäeviti suletud.
“Abraham Lincoln: vampiirikütt”
2D
kl 14.00
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 13.45
“Ted”
kl 16.15, 21.15
“Bourne’i pärand”
kl 18.30
“Armastusega Rooma”
kl 18.00, 20.30
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 15.45
Pärnu mnt 45, Tallinn
KINO MAI
NB! Esmaspäeviti suletud.
“Jääaeg 4”
R–P kl 15.00; T–N kl 17.00
“Eestlanna Pariisis”
R–P kl 17.00, 19.00;
T–N kl 19.00
“Palgasõdurid 2”
kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

ADAMSON-ERICU MUUSEUM
“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed. Mina peegeldused ajas”, kuni 04.11
Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe looja mitmekülgsus”
Lühike jalg 3, Tallinn

DRAAKONI GALERII
“Piirpunktid”, Kristring, 22.10–03.11
“Lilli, Reed, Frieda, Sabine, Eha, Malle, Alfred, Rein ja Mari”, Anna-Stina Treumund, kuni 20.10
Pikk 18, Tallinn

EESTI MAANTEEMUUSEUM
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186”, näitus Tallinna–Tartu maantee ajaloost
“Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”, Eesti bussinduse arengust 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.-2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
“Aiboland”, kuni 20.10
“Ennäe inimest. Aapo Pukk 50”, kuni 24.10
“100aastane “Kevade””, kuni 11.12
“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01
Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanek
Tõnismägi 2, Tallinn

EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM
“Klassikud”, Rein Mets, kuni 04.11
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur
ja disain 1960.–1970. aastatel”,
kuni 04.11
Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

HAUS
Vano Allsalu, kuni 19.10
Uus 17, Tallinn
HOBUSEPEA GALERII
“Kui sina lõpped, algan mina”, Helen Melesk, 24.10–05.11
“Demodictus”, Ott Pilipenko & Mari Prekup, kuni 22.10
Hobusepea 2, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
Asta Isak / Maia Mägi (maal), 24.10–17.11
Katrin Piile (maal), kuni 20.10
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Haide Rannakivi ja Urmas Luure (foto), kuni 27.10
Uus 4, Pärnu

TALLINNA KUNSTIHOONE
“Jüri Ojaver”, kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

TALLINNA LINNAGALERII
“Partiid”, Leonhard Lapin, kuni 28.10
Harju 13, Tallinn

VÕRU LINNAGALERII
Margot Kase ja Kaija Kesa joonistusnäitus, kuni 25.10
Mats Õuna fotonäitus, kuni 25.10
Ahti Seppeti isikunäitus, kuni 23.10
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara