Mida teha käesoleval nädalal 26.10.-01.11?

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

NÄITUS

DRAAKONI GALERII
“Piirpunktid”, Kristring, kuni 03.11
Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.–2000. aastatel”, kuni 31.12
“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM
“Klassikud”, Rein Mets, kuni 04.11
“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur ja disain 1960.–1970. aastatel”,
kuni 04.11
Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

NIGULISTE MUUSEUM
Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU MUUSEUM
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
Asta Isak / Maia Mägi (maal), kuni 17.11
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Pärnu kunsti aastanäitus”, 31.10–24.11 Haide Rannakivi ja Urmas Luure (foto), kuni 27.10
Uus 4, Pärnu

TALLINNA KUNSTIHOONE
“Jüri Ojaver”, kuni 28.10
Vabaduse väljak 6, Tallinn

TALLINNA LASTEMUUSEUM
“Laura Linnapi pehmikud”, kuni 31.12
“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAGALERII
“Kirjutatud on”, Jaan Elken, 01.–25.11
“Partiid”, Leonhard Lapin, kuni 28.10
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
Leonhard Lapin, kuni 18.11
“Mina olen Jumal”, kuni 18.11
Vanemuise 26, Tartu

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM
“Aastaajad & koosmäng. Aastaajad”, kuni 03.03
“Kaisukaru 110”
Lutsu 8, Tartu

UUE KUNSTI MUUSEUM
“Peeter Mudist 70”, kuni 04.11
“Lubadused”, Per William Peterseni (Taani/Eesti) isikunäitus, kuni 04.11
“Koosmäng. Ninapidi lood”, näituse
koostaja Mare Hunt, kuni 04.11

KONTSERT

CASABLANCA
26.10 kl 19 “Noortebänd 2012”
Roseni 9, Tallinn

CHICAGO 1933
27.10 kl 22.30 Belleville feat Airi Allvee
Aia 3, Tallinn

ESTONIA KONTSERDISAAL
26.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, avakontsert, Cédric Tiberghien
27.10 kl 16 Festival “Klaver 2012”, Maksim Štšura
27.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Miroslav Kultõšev
28.10 kl 16 Festival “Klaver 2012”, Vardo Rumessen 70
28.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Andreas Staier
29.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Kristjan Randalu
30.10 kl 15 Festival “Klaver 2012”, Claude Debussy 150
30.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Klaveriduo Silver–Garburg
31.10 kl 16 Festival “Klaver 2012”, John Cage 100
31.10 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Sten Lassmann
01.11 kl 16 Festival “Klaver 2012”, Kristi Kapten ja Holger Marjamaa
01.11 kl 19 Festival “Klaver 2012”, Nelson Freire
Estonia pst 4, Tallinn

KLOOSTRI AIT
26.10 kl 19.30 Tõnu Naissoo
Vene 14, Tallinn

KLUBI JAZZ
26.10 kl 21 Paula Mustikas & Reelika Ranik
Ülikooli 20, Tartu

KURESSAARE KULTUURIKESKUS
27.10 kl 18 “Imre K?lm?n 130. Muusika läbi pisarate”
Tallinna 6, Kuressaare

MUSTPEADE MAJA
26.10 kl 19 NUKU koori sügiskontsert
29.10 kl 19 “Helisev muusika...”, trompetist Indrek Vau ja pianist Peep Lassmann
01.11 kl 19 “Doppio Passione. Kahekordne kirg”, Heili Rosin (flööt), Heigo Rosin (löökpillid), Tallinna Kammerorkester
Pikk 26, Tallinn

NO99
26.10 kl 22 UMA
Sakala 3, Tallinn

PAIDE KULTUURIKESKUS
26.10 kl 19 Eesti Kontserdi hooaja avakontsert
Pärnu 18, Paide

PÄRNU KONTSERDIMAJA
26.10 kl 19 “Eesti film 100”, suur filmimuusikakontsert
Aida 4, Pärnu

ROCK CAFÉ
26.10 kl 21 Vennaskond, Pära Trust, The Flowers of the Universe, Köömes
27.10 kl 20 “Rocktoberfest”, Sparzanza, Amatory, Skyforger, Thrashless jpt
31.10 kl 21 Celldweller, Digital Digital,
Freakangel jpt
Tartu mnt 80d, Tallinn

SIMUNA SIIMONA JA JUUDA KIRIK
28.10 kl 16 Rondellus
Allika 3, Väike-Maarja vald

SOHVABAAR LA VIE
27.10 kl 20 Jaanika Ventsel, Mart Soo, Toivo Unt
Rataskaevu 22, Tallinn

TALLINNA KESKRAAMATUKOGU
26.10 kl 17.30 “Hõimurahvaste klassika”, Teele Jõks (metsosopran), Kristina Kriit (viiul), Diana Liiv (klaver)
Estonia pst 8, Tallinn

TARTU PEETRI KIRIK
31.10 kl 19 Harmooniumimuusika festival, Alo Ritsingu kooriteose “Gloria in excelsis Deo” ettekanne
01.11 kl 19 Harmooniumimuusika festival, Aare-Paul Lattik
Narva mnt 104, Tartu

TEATRI PUHVETI DŽÄSSISALONG
29.10 kl 19 “Love Is Here to Stay”, Ventsel-Unt-Soo
Teatri väljak 3, Tallinn

TREIMANI RAHVAMAJA
26.10 kl 20 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”
Treimani küla, Häädemeeste vald

VALGA KULTUURI- JA HUVIALAKESKUS
01.11 kl 19 “Hingevalgus”, Eesti Rahvusmeeskoor
Kesk 1, Valga

VILDE LOKAAL
01.11 kl 20 “IDeeJazz”, Kann-Sooäär Duo & Estonian Voices
Vallikraavi 4, Tartu

VÄRAVATORN
27.10 kl 16 “Kõikide pühakute kiituseks”, Hortus Musicus
Lühike jalg 9, Tallinn

KINO

COCA-COLA PLAZA
“1+1”
kl 19.45 (v.a N)
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 12.10 (v.a P), 15.30, 20.05,
21.40 (v.a N); L–P kl 15.00
“Ajasõlm”
kl 21.55
“Garantiiajaga mees”
kl 17.55
“Vapper Jock”
eesti keeles: kl 13.25; vene keeles: kl 11.20
“Raha võim”
kl 21.50 (v.a K)
“Röövitud 2”
kl 12.15, 14.55, 19.50
“Eestlanna Pariisis”
kl 14.55, 17.35 (v.a N), 19.30 (v.a K); K kl 17.20
“Sööst”
kl 11.35, 15.50, 22.20
“Räpane amet”
kl 13.40, 18.00, 20.10
“Kummi-Tarzan”
eesti keeles: kl 16.10
“Hotell Transilvaania”
3D eesti keeles: kl 14.25, 16.50 (v.a N);
3D vene keeles: kl 12.00; 2D eesti keeles:
11.25; 2D vene keeles: kl 15.30
“Lootus tärkab”
kl 14.30, 16.45, 19.05
“Teel”
kl 11.55, 17.00
“Mavericks: lainet püüdmas”
kl 14.20 (v.a P), 18.15 (v.a L, N); R, L, K kl
18.55, 20.45 (v.a R, N), 22.10 (v.a N); R kl
21.35; P, E, T kl 19.00
“Pahaendeline”
kl 14.10, 20.55 (v.a L, P), 21.45 (v.a L, N),
22.15; P, E, T kl 18.55
“Zambesia”
3D eesti keeles: kl 12.05, 13.30; 3D vene
keeles: kl 16.35, 16.55; 2D eesti keeles: kl
18.40 (v.a R, N)
“Asterix ja Obelix Tema Majesteedi
teenistuses” 3D
eesti keeles: kl 12.30, 17.40; vene keeles:
kl 17.05 (v.a K)
“007 Skyfall”
N kl 18.30, 21.00, 21.30, 22.15
“Frankenweenie”
K kl 19.30, 21.30
“Kõik muusikud on kaabakad”
kl 11.50, 20.00
“Kõik mendid on m***id”
kl 13.55, 21.50
Metropolitan Opera: “Othello”
L kl 20.00; P kl 12.00
National Theatre: “Timon
Ateenast”
N kl 21.00
Led Zeppelin – “Celebration Day”
R kl 19.00
The Doors – “Live at the Bowl 1968”
K kl 19.30
Hobujaama 5, Tallinn

EKRAAN
“Seenelkäik”
kl 13.45, 19.45 (v.a R, L, K)
“Eestlanna Pariisis”
kl 17.45
“Röövitud 2”
kl 11.45, 15.45
“Hotell Transilvaania” 3D
eesti keeles: kl 13.15
“Zambesia”
eesti keeles: kl 11.15, 17.30 (v.a R)
“Asterix ja Obelix Tema Majesteedi
teenistuses” 3D
eesti keeles: kl 15.30
“Pahaendeline”
kl 19.30 (v.a R, L, K), 22.00 (v.a L)
“Kõik muusikud on kaabakad”
kl 21.45 (v.a L)
Metropolitan Opera: “Othello”
L kl 20.00
Led Zeppelin – “Celebration Day”
R kl 19.00
The Doors – “Live at the Bowl 1968”
K kl 19.30
Riia 14, Tartu

KINO KOSMOS
Kino on 29. oktoobrist talvepuhkusel.
“Jääaeg 4” 2D
eesti keeles: kl 13.45
“Ted”
kl 16.45, 21.00
“Bourne’i pärand”
kl 14.00
“Armastusega Rooma”
kl 20.15
“Vaprake” 2D
eesti keeles: kl 15.45
“Kampaania”
kl 18.00
“Metsiku lõunamaa asukad”
kl 19.00
Pärnu mnt 45, Tallinn

TEATER

CABARET RHIZOME
26.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
27.10 kl 19 “All Naked and the Dead”
Kaarli pst 9, Tallinn

EESTI DRAAMATEATER
26.10 kl 19 “Augustikuu”
26.10 kl 19 “Grönholmi meetod”
27.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
27.10 kl 19 “Kõik on täis”
27.10 kl 19 “Marquis d’Artiste”
28.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”
28.10 kl 19 “Punane”
30.10 kl 19 “Nelipühad”
30.10 kl 19 “Uus elektriline tantsusaal”
31.10 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”
31.10 kl 19 “Kontakt”
01.11 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”
01.11 kl 19 “Punane”
Pärnu mnt 5, Tallinn

ENDLA TEATER
26.10 kl 11 “Ballettmeister”
26.10 kl 19 “Sinikad”
27.10 kl 12 “Aladdini imelamp”
27.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks”
29.10 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea
hunt” Salme kultuurikeskuses
29.10 kl 19 “Testosteroon” Salme kultuurikeskuses
31.10 kl 19 “Boyband”
31.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA
26.10 kl 19 “Faust”
27.10 kl 19 “Manon”
28.10 kl 17 “Silva”
29.10 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
29.10 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
31.10 kl 19 “Tosca”
01.11 kl 19 “Manon”
Estonia pst 4, Tallinn

KURESSAARE LINNATEATER
26.10 kl 19 “Oma saar”
28.10 kl 19 “Petmine” Rakvere Teatris
31.10 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred”
Vanemuise väikeses majas
Tallinna 20, Saaremaa

RAKVERE TEATER
26.10 kl 12 “Tuhkatriinu” Jõhvi kontserdimajas
26.10 kl 19 “Lilled Algernonile”
26.10 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
26.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Jõhvi kontserdimajas
27.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”
27.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: kirjad Jumalale”
29.10 kl 12 “Tuhkatriinu” Vanemuise väikeses majas
29.10 kl 19 “Meie, mehed” Vanemuise väikeses majas
29.10 kl 19 “Prometheust oodates”
30.10 kl 19 “Prometheust oodates”
31.10 kl 19 “Kaasavaratu”
01.11 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht” Salme kultuurikeskuses
01.11 kl 19 “Kaasavaratu”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

TARTU UUS TEATER
27.10 kl 19 “Ird, K.”
28.10 kl 19 “Ird, K.”
31.11 kl 11 “Hans ja Grete…”
31.11 kl 13 “Hans ja Grete…”
01.11 kl 11 “Hans ja Grete…”
01.11 kl 13 “Hans ja Grete…”
Lai 37, Tartu

TEATER NO99
26.10 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
27.10 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
29.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
30.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
31.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
01.11 kl 19 “Misery”
Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER
28.10 kl 12 “Söö mind ära!”
30.10 kl 19 “Salapaik”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

UGALA TEATER
26.10 kl 19 “Minu oma”
27.10 kl 19 “Amadeus”
29.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem” Ugala kohvikus
30.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”
Ugala kohvikus
31.10 kl 19 “Meeste kodu” Aruküla rahvamajas
01.11 kl 19 “Duetid”
Vaksali 7, Viljandi

VANA BASKINI TEATER
26.10 kl 19 “Valedetektor” Kunda klubis
29.10 kl 11 “Vahva rätsep” Põlva kultuurkeskuses
30.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Salme kultuurikeskuses
31.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Puhja seltsimajas
01.11 kl 19 “Jäägu meie vahele” Kehras Anija valla kultuurikeskuses
Tartu mnt 55/59, Tallinn

VARIUS
27.10 kl 17 “Suurte vari(j)us” rahvusraamatukogu konverentsisaalis
29.10 kl 18 “Ananassid šampanjas” rahvusraamatukogus
Tõnismägi 2, Tallinn

VILJANDI NUKUTEATER
28.10 kl 12 “Nif-Nuf-Nafi lugu”
28.10 kl 16 “Nif-Nuf-Nafi lugu”
30.10 kl 11 “Päikesekiir”
01.11 kl 11 “Päikesekiir”
Lossi 31, Viljandi

VON KRAHLI TEATER
26.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
27.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
29.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”
Rataskaevu 10, Tallinn

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara