Messenger kolib Skype'i

Skype ja Messenger panevad uue aasta alguses üle maailma leivad ühte kappi ja ühiseks nimeks saab "Skype".

"See tähendab, et miljonid Messengeri kasutajad saavad kõik oma sõbrad-tuttavad nüüdsest Skype'i kaudu kätte, nii tšättides kui videokõnesid tehes," kirjutab Viljar Sepp Skype'i blogis.

Selle sammu esimeseks verstapostiks oli paar nädalat tagasi välja lastud Skype 6.0 Windowsile ja Macile, mis lubab Skype'i sisse logida ka oma Microsofti kontoga, kirjutab Sepp. "Seega piisab, kui Messengeri kasutajad laadivad alla Skype'i uusima versiooni, logivad oma Microsofti kontoga sisse ja - voil? - kõik Messengeris resideeruvad kontaktid on olemas." Erandiks on Hiina, kus Messenger veel turule alles jääb.

Sepp lisab, et Messengeri pensionile saatmine laseb neil rohkem keskenduda asjade lihtsamaks ja kasutuskogemuse sujuvamaks muutmisele.

Osale arutelus

 • Ave Lepik, Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara