9 soovitust, kuidas planeerida head firmapidu

Peo planeerimine võiks alata sõltuvalt firmast pool aastat kuni aasta ette, et jõuaks panna kinni hea peokoha ja sõlmida kokkulepped, ettevalmistused ja pisidetailide paikapanek võib toimuda kuu kuni paar enne peo toimumist.

Allolevalt 9 soovitust enne peo planeerima asumist.

1. ALUSTA PLANEERIMIST VÕIMALIKULT VARA. Nii saad sündmusele parimad
muusikud, toitlustusfirmad, tehnikud jne. Säästad ka hinnas. Viimase hetke tellimused on alati kallid. Üritusturundusfirmat appi võttes kaasa planeerimisse ka oma ettevõtte turundusjuht ja/või tegevjuht.

2. MÕTLE LÄBI, MIKS JA KELLELE PIDU KORRALDAD. Kas soov on tänada, puhata või inspireerida? Kui vanad on üritusele tulijad? Millised on nende huvid?

3. VALI VÄLJA SOBIV AEG. Väldi suvist puhkuste aega, septembri algust ja detsembrit. Hea aeg on jaanuar, veebruar, samuti septembri keskpaik ja oktoober.

4. PROGRAMMI KOOSTADES ÄRA LÄHTU AINULT OMA SOOVIDEST JA MAITSEST. Pea meeles, et korraldad sündmust kollektiivile – programm ja korraldus peaksid kõigile sobima. Kaasa meeskond ettevalmistusse.

5. ENNE TEENUSTE TELLIMIST küsi referentse, et saada teada, kas tegemist on usaldusväärsete firmade ja teenustega.

6. VALI TOITLUSTUSTEENUST HOOLIKALT. Võimalusel küsi firmalt kindlasti degustatsiooni.

7. MÕTLE LÄBI, KUIDAS JA MILLISEID KUTSEID INIMESTELE SAATA. Seinalehed ja masspostitusega saadetud kutsed ei ole personaalsed, mistõttu võib osalejate arv kasinaks jääda. Mõtle, kas on võimalik mingi stiil, teema või nõks kutsetega siduda. Lisadetailid kulutavad küll aega ja võivad tuua kulutusi, aga jäävad meelde.
Mõnikord võib inimestele esitada ka väljakutse, et nad hakkaks peole juba varem mõtlema, näiteks määratud stiilis rõivad valima.

8. SAADA KUTSED VÄLJA vähemalt kaks nädalat enne ürituse toimumist.

9. MÕTLE LÄBI PISIDETAILID. Mis on esimene asi, mida külaliste sisenedes tehakse, ja viimane, mida lahkudes tehakse? Kes tervitab? Kas on olemas külalisteraamat? Kas lahkudes antakse kaasa väike meene? Kes võtab sõna? Kuidas valitakse kingitused? Kas üritusele on vaja meedikut ja turvameest? Kas peopaigas oleva peakaitsme tugevus on piisav, et selle taha panna heli- ja valgustehnika ning muud elektroonilised seadmed? Kas üritusele tuleb erivajadustega inimesi? Kas kutsutud on tähtsaid külalisi? Milline on peoruumi temperatuur (hea on 20–21 kraadi)?


 

 

 

 

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara