Sombuse aja vitamiinikokteil

Tõsistele kontsertidele ja etendustele vahelduseks pakub Äripäeva lisaleht Puhkepäev välja 11 humoorikat sündmust, millel tasub 2012. aasta kahel viimasel kuul end naerutada lasta.

KINO

“JA KUI ME ELAKSIME KÕIK KOOS?”
Tallinnas kinos Artis
www.kino.ee
Režissöör: Stéphane Robelin
Mida teha selleks, et mitte sattuda vanadekodusse? Kuldsesse ikka jõudnud head sõbrad tulevad suurepärasele mõttele – nad otsustavad hakata koos elama. Kommuunielu küpses eas ei ole aga nii lihtne, kui tundub. Kõigil on oma harjumused, iseloom ja veidrused, lisaks koorub tasapisi välja vanu saladusi ja ebameeldivaid üllatusi.

“MÄNGURID”
PÖFFi programmi “Vitamiinilaks” raames
Tallinnas kinos Artis 17.11
Tartus Cinamonis 20.11
Valga kultuurikeskuses 29.11
Kuressaare Linnateatris 29.11
Viljandi pärimusmuusika aidas 29.11
Pärnu keskraamatukogus 02.12
www.poff.ee
Režissöör: Emmanuelle Bercot, Fred Cavayé, Jean Dujardin jt
Film on meeste truudusetusele pühendatud sketšide kogumik, mille on koostanud seitse režissööri. Vaatajale antakse provokatiivne ja absurdimaiguline pilguheit abielumehe seksisfääri, mis röövib prantslasliku romantilisuse aura nii abieluväliste suhete tagamaadelt kui ka vallutustelt enestelt.

“SEE VALSS ON SINU”
PÖFFi programmi “Vitamiinilaks”raames
Tallinnas Solarise kinos 17.11 ja 27.11
www.poff.ee
Režissöör: Sarah Polley
Margot, kelle abielu Louga näib pea et idülliline, tutvub tööreisilt tagasi tulles võluva Danieliga. Nendevaheline seletamatu külgetõmme võiks jääda vaid kergeks flirdiks, kui ootamatult ei selguks, et ollakse naabrid. Tekib keerukas suhtekolmnurk.

“KANEEL”
PÖFFi programmi “Vitamiinilaks” raames
Tallinnas Kumu auditooriumis 22.11
kinos Artis 24.11
www.poff.ee
Režissöör: Jordi Mariscal
Tütre surma tõttu kaotab Tere kire kokakunsti vastu ja jätab töö oma Mexico Citys asuvas restoranis. Äri päästa püüdes palkab restorani mänedžer Beatriz Prantsusmaal õppinud ja Cordon Bleuga autasustatud peakoka Rosi. Tere nutikas lapselaps Maria aga loodab vanaema taas naeratama panna, püüdes juhatada ta tagasi toiduvalmistamise juurde ja restorani juhtima.

STAND-UP

COMEDY ESTONIA: “WEDNESDAY NIGHT LIVE”
21.11 Tartus klubis Kink Konk
www.comedyestonia.com
Comedy Estonia alustab Tartus show’ga “Wednesday Night Live”, kus naerutajad Janika Maidle, Sander Õigus, Elen Veenpere ja Louis Zezeran räägivad nii oma klassikalisi hitte kui ka uusi lugusid.

KOMEEDIKLUBI: PETER JOHANSSON & STUART GOLDSMITH
02.12 Tallinnas Von Krahlis
www.facebook.com/komeediklubi
Pete Johansson on suur ja vali ning räägib kiiresti, aga tema huumoris on mõtlik külg. Stuart Goldsmith seevastu on meeldiv ja sarmikas džentelmen. Tema huumor on soe, leidlik ja vahel ka provotseeriv.

TSIRKUS

TSIRKUSETENDUS “KARUD KÖIEL”
20.12 Tallinnas Saku suurhallis
www.sakusuurhall.ee
Detsembris saab näha programmi, mis seab fookusesse köielkõnni. Publiku ette astuvad parimad Venemaa tsirkuseartistid koos köiel kõndivate karudega.

“SUURED INDIA ELEVANDID”
19.01 Tallinnas Saku suurhallis
www.suurtsirkus.ee
Tsirkuseetenduse nael on viie India elevandi esinemine. Ühtlasi ootavad publikut ees õhuakrobaatide tantsud, klounide trikid ning dresseeritud kasside ja koerte esinemine.

TEATER

“VÕTAME UUESTI”
27., 28., ja 29.11 teatris NO99
www.no99.ee
Lavastaja: Tiit Ojasoo
NO99 viimaseid kordi mängitavas lavastuses analüüsitakse komöödiat mitmesuguseid teooriatööriistu kasutades. Loo keskmes on teatritrupi lavatagune elu.

“KÕIK ON TÄIS”
Eesti Draamateatris
www.draamateater.ee
Lavastaja: Priit Pedajas
Sam töötab lagunevas poolkeldrikorruse ruumis, kus miski ei viita ülakorrusel asuvale luksusrestoranile. Ometi on just Sam see, kes kitsas ubrikus mitme telefoniga laua taga istudes suurlinna koorekihile laudu reserveerib. Taavi Teplenkov mängib lavastuses 40 osa, teiste seas naisi ja mehi, superstaare ja miljonäre, aferiste ja umbkeelseid välisturiste.

“ELU JA KUIDAS SELLEGA TOIME TULLA”
Rakvere Teatris
www.rakvereteater.ee
Lavastaja: Üllar Saaremäe
Improvisatsioonidest sündinud koomilises lavastuses vaadeldakse naiseks- ja meheksolemise tahke. Lavastus õpetab ennast pidevalt vastassugupoolele mõistetavaks tegema ja seda mõistma, et elus normaalselt hakkama saada.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara