Mida teha käesoleval nädalal 23.–29.11

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

ENDLA TEATER
23.11 kl 19 “Boyband”
24.11 kl 12 “Põrrr...!!!”
24.11 kl 14 “Põrrr...!!!”
24.11 kl 19 “Boyband”
26.11 kl 19 “Lõpp” Sadamateatris
27.11 kl 19 “Ballettmeister”
28.11 kl 19 “Heinrich IV”
29.11 kl 19 “Nähtamatu maja”
29.11 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Otepää kultuurikeskuses
Keskväljak 1, Pärnu

KELL KÜMME
23.11 kl 19 “Ring” Laitse graniitvillas
24.11 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
25.11 kl 19 “Ring” Laitse graniitvillas
www.kell10.ee

MIKSTEATER
25.11 kl 12 “Mineraalide lood” loodusmuuseumis
25.11 kl 13.30 “Mineraalide lood” loodusmuuseumis
Nõmme tee 50-17, Tallinn

RAKVERE TEATER
23.11 kl 19 “Meie, mehed” Viimsi huvikeskuses
23.11 kl 19 “Armastus tööpostil”
24.11 kl 19 “Lilled Algernonile”
24.11 kl 19 “Armastus tööpostil”
26.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Vene Teatris
26.11 kl 19 “Lilled Algernonile” Vene Teatris
28.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Sadala rahvamajas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

TALLINNA LINNATEATER
23.11 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
24.11 kl 19 “Eesti filmi laulud”, esietendus
26.11 kl 19 “Eesti filmi laulud”
26.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
27.11 kl 19 “Eesti filmi laulud”
27.11 kl 19 “Nii see on (kui teile nii näib)”
28.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
29.11 kl 19 “Eesti filmi laulud”
29.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER
23.11 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!”
24.11 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament”
25.11 kl 19 “Rudolf Allaberdi testament”
Lai 37, Tartu

TEATER NO99
23.11 kl 19 “Suur õgimine”
24.11 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
27.11 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses
28.11 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses
29.11 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses
29.11 19 “Pedagoogiline poeem”
Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER
25.11 kl 12 “Söö mind ära”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

UGALA TEATER
23.11 kl 19 “Idioot”
24.11 kl 19 “Ladu”
26.11 kl 19 “Minu oma” Eesti Draamateatris
28.11 kl 13 “Karlsson Katuselt”
28.11 kl 19 “Väike raha”
29.11 kl 19 “Rabajad”
29.11 kl 14 “Kalmistuklubi” Aruküla rahvamajas
Vaksali 7, Viljandi

VANA BASKINI TEATER
23.11 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Rapla kultuurikeskuses
24.11 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Rannu rahvamajas
25.11 kl 19 “Minu girlfriend on eestlane” Kuusalu rahvamajas
26.11 kl 19 “Jäägu meie vahele” Jõhvi kontserdimajas
27.11 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Ugalas
Tartu mnt 55/59, Tallinn

VANEMUINE
23.11 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
23.11 kl 19 “Puhastus” väikeses majas
23.11 kl 19 “Moonlight Express”
24.11 kl 19 “Maria Stuarda” väikeses majas
24.11 kl 19 “Remondimees” Sadamateatris, esietendus
25.11 kl 12 “Pähklipureja”
25.11 kl 16 “Kontsert diktaatorile” väikeses majas
25.11 kl 16 “Paanika” Sadamateatris
25.11 kl 19 “Lõbus lesk”
27.11 kl 11 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus
27.11 kl 18 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus
27.11 kl 19 “Remondimees” Sadamateatris
28.11 kl 19 “Remondimees” Sadamateatris
28.11 kl 19 “Kaos” Paide kultuurikeskuses
29.11 kl 12 “Kosmonaut Lotte”
29.11 kl 19 “Kalendritüdrukud”
29.11 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT TEATER
28.11 kl 19 “Rekvisiitori tähetund” hotellis Strand
Tõnismägi 2, Tallinn

VON KRAHLI TEATER
27.11 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin” Võru Linnateatris
28.11 kl 19 “Kaks tilli ja apelsin” Tartu Uues Teatris
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

AMMENDE VILLA
23.11 kl 19 “Musica de Guitarras”, La Crema ja Yunta Brava
Mere pst 7, Pärnu

ENDLA TEATER
25.11 kl 19 Tõnis Mäe ja Kärt Johansoni plaadi “Teine ruum” esitluskontsert
Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA KONTSERDISAAL
23.11 kl 19 “Ajaline ja ajatu”, filmimuusikakontsert pühendusega maailmakuulsale Kreeka filmirežissöörile Theo Angelopolusele. Tallinna Kammerorkester, Eleni Karaindrou (klaver), Vangelis Christopoulos (oboe), Aristotelis Dimitriadis (mandoliin), Larysa Zhykhareva (akordion), dirigent Tõnu Kaljuste
24.11 kl 19 “Eliitkontserdid III: Mati Turi & Martti Raide”
25.11 kl 15 “Kooriühing 30: Mart Saar 130”
27.11 kl 19 “Sügiskontsert”, Peeter Kaljumäe, Kelli Uustani, Simmu Vasar (trompet), dirigent Peeter Saan, Eesti Kaitseväe Orkester
Estonia pst 4, Tallinn

GENIALISTIDE KLUBI
28.11 kl 22 Kruuvi ja Paha Polly plaadiesitluskontsert
Magasini 5, Tartu

HÄÄDEMEESTE MUUSIKAKOOL
28.11 kl 18 “Suur merereis flöödi ja kitarriga”, Oksana Sinkova (flöödid), Jelena Ossipova (kitarr)
Pärnu mnt 32, Häädemeeste, Pärnumaa

IISAKU RAHVAMAJA
24.11 kl 19 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”
Tartu mnt 22, Iisaku

JÕHVI KONTSERDIMAJA
23.11 kl 19 Charles Gounod’ “Päikese missa”
28.11 kl 19 Aimla–Tafenau kvintett
Pargi 40, Jõhvi

KLUBI JAZZ
29.11 kl 20 RO:TORO
Ülikooli 20, Tartu

KURESSAARE ARENSBURG BOUTIQUE HOTEL & SPA
24.11 kl 19 “Musica de Guitarras”, La Crema ja Yunta Brava
Lossi 15, Kuressaare, Saaremaa

MUSTPEADE MAJA
25.11 kl 18 “Kohtumine Raimond Valgrega”, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Pikk 26, Tallinn

NO99
23.11 kl 22 Jazz’n’Motion
24.11 kl 21 Muusikaakadeemia ja Otsa-kooli ansamblid
29.11 22 Jazzkaar esitleb: Pierrejean Gaucher & Melody Makers (Prantsusmaa)
Sakala 3, Tallinn

PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS
23.11 kl 19 “Kohtumine Raimond Valgrega”, Rain Simmul ja Jaan Sööt
J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa

PÄRIMUSMUUSIKA AIT
23.11 kl 19 Anu Tauli plaadi “Päevalodja” esitluskontsert
Tasuja pst 6, Viljandi

RESTORAN CLAZZ
25.11 kl 21 “Blue Notes”, Raimondo Laikre & Holger Marjamaa

KINO

CINAMON TARTU

“Õnneteraapia”
kl 14.00 (v.a L, P); R, E–N kl 19.15; L, P kl 13.40, 20.00; K, N kl 21.30; E, T kl 21.45;
R kl 22.00; N kl 23.15
“Sööst”
R, T–N kl 14.30; L kl 15.15; E kl 17.15; R kl 19.30; E–K kl 22.00; L, P kl 22.20; N kl
20.15, 22.15, 00.15
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2”
kl 12.30 (v.a L, P), 15.00 (v.a E), 16.45 (v.a E), 17.30 (v.a N); N kl 17.45; E kl 14.30,
19.30; 20.15, R–P, N kl 21.45; L, P kl 12.00, 19.15
“Deemonid”
kl 16.30 (v.a L, P); L, P kl 16.00; N kl 22.00, 00.05
“007: Skyfall”
kl 12.45, 15.30, 18.15 (v.a L, P), 21.00 (v.a L, P, E); L, P kl 18.30, 21.15; K kl 23.45
“Zambezia”
eesti keeles: kl 13.30 (v.a L, P); L, P kl 11.30, 15.15; R kl 17.15
“Eestlanna Pariisis”
kl 12.15 (v.a L, P); L, P kl 14.30
“Kummi–Tarzan”
kl 15.15 (v.a L, P); L, P kl 13.15; N kl 17.15
“Seenelkäik”
kl 12.00 (v.a L, P); L, P kl 11.45, 18.15
“Viis legendi”
eesti keeles: L, P kl 12.30; N kl 17.30
“Pilveatlas”
N kl 19.00
Turu 2, Tartu

COCA-COLA PLAZA
“1+1”
N kl 18.40
“Seenelkäik”
eesti keeles: kl 15.55, 20.20; N kl 17.00
“Eestlanna Pariisis”
kl 13.55
“Hotell Transilvaania” 2D
eesti keeles: kl 12.20 (v.a L); E–K kl 12.30; R–P, N k 15.50;
vene keeles: R, P, N kl 11.45
“Pahaendeline”
kl 14.30; N kl 22.25
“Zambezia” 2D
eesti keeles: kl 12.40
“007: Skyfall”
kl 12.00, 14.00, 15.05, 18.10 (v.a K), 18.15 (v.a L, E), 21.10, 21.25; 22.00 (v.a P, N);
N kl 20.40; P kl 14.20
“Argo”
kl 11.40, 19.30
“Deemonid”
eesti keeles: kl 11.30, 17.55, 22.20; N kl 19.05
“Frankenweenie” 3D
R–P, N kl 13.50, 18.00; E–K kl 15.00
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2”
kl 11.25 (v.a P), 12.45, 15.15, 17.00 (v.a P), 17.50, 19.30 (v.a P, N), 20.30
“Seitse psühhopaati”
kl 14.15, 22.05
“Ma nägin Saatanat”
kl 16.40
“Õnneteraapia”
kl 11.35, 14.20 (v.a P). 18.40 (v.a N); P kl 20.45; N kl 21.15
“Raskekaal”
kl 11.55 (v.a L), 16.15, 21.20 (v.a N); N kl 21.30; L kl 11.50
“30 armastuse hetke”
kl 14.10, 20.00 (v.a N); N kl 20.25
“Tsunami” 3D
kl 14.50; N kl 22.15
“Pilveatlas”
N kl 19.30
“Viis legendi” 3D
P kl 11.40, 14.20; N kl 18.20, 20.00; L kl 11.20, 11.55
Bolshoi ballett: “Vaarao tütar”
P kl 17.00
16. Pimedate Ööde filmifestival
alates kl 17.00, kuni 28. nov
Hobujaama 5, Tallinn

EKRAAN
“Seenelkäik”
kl 11.30
“007: Skyfall”
kl 13.30, 19.00
“Frankenweenie” 3D
kl 17.15 (v.a P)
“Deemonid”
kl 16.30
“Räpane amet”
kl 22.00
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2”
kl 12.00 (v.a L–P), 14.30, 19.15 (v.a P)
“Õnneteraapia”
kl 21.45
“Viis legendi” 3D
L–P kl 12.00
Bolshoi ballett: “Vaarao tütar”
P kl 17.00
16. Pimedate Ööde filmifestival
Riia 14, Tartu

NÄITUS

DRAAKONI GALERII
“Nostalgia”, Mari Roosvalt, kuni 01.12
Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
“Jüri Hain. Kunsti minu kodust (1959–1979)”, kuni 28.11
“Eduard Wiiralti galerii”, kuni 31.12
“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01
Tõnismägi 2, Tallinn

HAUS
“F(R)AME 2”, Laurentsius, kuni 30.11
Uus 17, Tallinn

HOBUSEPEA GALERII
Rühmitus Siht: M. Oksaar, L. Loper, B. Pajula, A. Nukki, A. Suvi, kuni 03.12
Hobusepea 2, Tallinn

NUKU MUUSEUM
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
“Pärnumaa foto”, kuni 15.12
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Urmas Viik (graafika, installatsioon), 28.11–22.12
Pärnu kunsti aastanäitus, kuni 24.11
Uus 4, Pärnu

TALLINNA LASTEMUUSEUM
Laura Linnapi pehmikud, kuni 31.12
“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM
“Vapruse, vabaduse ja rõõmuga!”, Endel Kõks, kuni 24.03
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA
“Jaunums! Värske Läti maal”, Kaspars Brambergs, Ritums Ivanovs, Andris Vitolinš, Paula Zarina. Kuraator Peeter Talvistu, kuni 16.12
Vanemuise 26, Tartu

TARTU ÜLIKOOLI KUNSTIMUUSEUM
“Puusse lõigatud pildid. Jaapani traditsiooniline puulõikegraafika”, kuni 15.03
Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

UUE KUNSTI MUUSEUM
“15 aastat abstraktset ruumi 312 A”, Viivi Arrak, Jaan Elken, Kreg A. Kristing, Agur Kruusing, Urve Kütner, Leonhard Lapin, Kaido Ole, Tiiu Pallo-Vaik, Mari Roosvalt, Hannes Starkopf, Vergo Vernik, kuni 26.11
Esplanaadi 10, Pärnu

VAAL
“Beyond Colour”, Maya Jimsheleishvili, kuni 30.11
Tartu mnt 80d, Tallinn

VÕRU LINNAGALERII
Maris Tuuling, Evi Gailit ja Karitas Uus, 26.11–03.01
Kalli Kalde akvarellid, 26.11–03.01
Albert Gulki joonistused, 26.11–03.01

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

  • Osalen ise
    0%
    0%
  • Soovitan kolleegi
    0%
    0%
  • Soovitan tuttavat sekretäri
    0%
    0%
  • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
    40%
    40%
  • Ei osale ega soovita
    50%
    50%
  • Muu
    10%
    10%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara