Mida teha käesoleval nädalal?

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal. 

TEATER

CABARET RHIZOME
13.12 kl 21 “Jõuluõhtu”
Kaarli pst 9, Tallinn

ENDLA TEATER
07.12 kl 19 “Heinrich IV”
07.12 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”
08.12 kl 19 “Pühamatest pühamad”
08.12 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
11.12 kl 19 “Esimesed suudlused”
12.12 kl 11 “Tiiger, tiiger!”, esietendus
12.12 kl 13 “Tiiger, tiiger!”
12.12 kl 19 “Heinrich IV”
13.12 kl 11 “Tiiger, tiiger!”
13.12 kl 13 “Tiiger, tiiger!”
13.12 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu

KURESSAARE LINNATEATER
07.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”
08.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”
11.12 kl 11 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”
12.12 kl 16 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”
13.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”
Tallinna 20, Saaremaa

TALLINNA LINNATEATER
07.12 kl 19 “Eesti filmi laulud”
07.12 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
08.12 kl 19 “Eesti filmi laulud”
08.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”
10.12 kl 19 “Hamlet”
10.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
10.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
11.12 kl 19 “Hamlet”
11.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
11.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
12.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
12.12 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme kultuurikeskuses
13.12 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER
07.12 kl 19 “Ird, K.”
08.12 kl 19 “Identiteet”
09.12 kl 19 “Identiteet”
13.12 kl 19 “Edu”
Lai 37, Tartu

TEATER NO99
07.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
08.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
10.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
11.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
12.12 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
13.12 kl 19 “Suur õgimine”
Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER
08.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”
09.12 kl 12 “Habemeta jõuluvana”
09.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”
11.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”
13.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

VANA BASKINI TEATER
07.12 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Aruküla kultuurimajas
10.12 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Vanemuise suures majas
13.12 kl 11 “Vahva rätsep” Võru kultuurimajas Kannel
Tartu mnt 55/59, Tallinn

 KONTSERT

 ALATSKIVI LOSS
08.12 kl 16 Karmen Puis & Jaanika Rand-Sirp
Lossi 1, Alatskivi, Tartumaa

AMMENDE VILLA
09.12 kl 16 Francisco Liberona
Mere pst 7, Pärnu

ESTONIA KONTSERDISAAL
07.12 kl 13 “Põhjamaade Sümfooniaorkester 15”
07.12 kl 19 “Põhjamaade Sümfooniaorkester 15”
10.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers
11.12 kl 19 “Eliitkontserdid V”, Arvo Leibur & Ivari Ilja
13.12 kl 19 “Jõulumuusika”, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Estonia pst 4, Tallinn

HAAPSALU KULTUURIKESKUS
13.12 kl 17 “Jõulud!”, Kuninglik Kvintett
Posti 3, Haapsalu

HAAPSALU TOOMKIRIK
07.12 kl 19 Dave Benton ja Meero Muusiku neidudekoor
11.12 kl 19 “Jõulud südames”, Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen
Haapsalu piiskopilinnus

JÕHVI KONTSERDIMAJA
08.12 kl 19 “Frank Sinatra show”, Tanel Padar ja Kaunas Big band
12.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers
13.12 kl 19 Ivo Linna, Ott Leplandi ja Noorkuu jõuluturnee
Pargi 40, Jõhvi

KARKSI VALLA KULTUURIKESKUS
09.12 kl 16 ““Ave Maria” läbi aegade”, Tui Hirv (sopran), Aare Tammesalu (tšello), Toomas Trass (orel), Raadio Laulustuudio lastekoor ja Püha Miikaeli poistekoor, dirigendid Maret Alango, Kadri Hunt ja Kaie Tanner
Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

KURESSAARE MUUSIKAKOOL
12.12 kl 18 Karmen Puis & Jaanika Rand-Sirp
Komandandi 9, Kuressaare, Saaremaa

LÜLLEMÄE KULTUURIMAJA
08.12 kl 16 “Jõulukontsert”, Tallinna Poistekoor, solist Kadri Kipper (sopran, Estonia), dirigent Lydia Rahula, dirigent ja kontsertmeister Tomi Rahula Lüllemäe, Karula vald

NOKIA KONTSERDIMAJA
07.12 kl 19 “Frank Sinatra show”, Tanel Padar ja Kaunas Big band
08.12 kl 19 Gruusia riikliku akadeemilise laulu- ja tantsuansambli Erisioni kontsert
12.12 kl 19 Kurt Elling & Estonian Dream Big Band
13.12 kl 19 Viini Straussi Orkestri kontsert
Estonia pst 9, Tallinn

NO99
07.12 kl 22 “KummaLiine kleit”, Ivi Rausi Group
Sakala 3, Tallinn

PÄRNU KONTSERDIMAJA
07.12 kl 14 “Pärnu kontserdimaja 10”, pärastlõunad tšelloga
13.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers
Aida 4, Pärnu

RAPLA KIRIK
09.12 kl 17 “Jõulud südames”, Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen
Kalda 2, Rapla

ROCK CAFÉ
07.12 kl 21 Terminaator ja HND
Tartu mnt 80d, Tallinn

TALLINNA JAANI KIRIK
08.12 kl 19 ““Ave Maria” läbi aegade”, Tui Hirv (sopran), Aare Tammesalu (tšello), Toomas Trass (orel), Raadio Laulustuudio lastekoor ja Püha Miikaeli poistekoor, dirigendid Maret Alango, Kadri Hunt ja Kaie Tanner
09.12 kl 17 Tõnis Mägi, Raadio laululapsed jt
Vabaduse väljak 1, Tallinn

TALLINNA TOOMKIRIK
07.12 kl 19 Rebecca Kontuse kvintett
Toom-Kooli 6, Tallinn

TARTU ATHENA KESKUS
07.12 kl 19 Anu Tauli plaadi “Päevalodja” esitluskontsert
Küütri 1, Tartu

KINO

CINAMON TARTU
“Aeroautod” eesti keeles: kl 12.00 (v.a L, P), 14.05 (v.a L, P); T kl 11.00; R kl 12.30, 14.45 ; E–N kl 13.15; L–P kl 11.45, 13.30; K, N kl 15.15
“Suhete mänguväljak” kl 12.15 (v.a L, P, T), 14.20, 16.35 (v.a R, E), 21.15 (v.a R); R kl 17.20, 21.45; L–P kl 12.00; T kl 11.00; E, T kl 18.45
“Seitse psühhopaati” E–K kl 22.15
“Viis legendi” eesti keeles: 12.30 (v.a R), 14.30 (v.a R), 16.00 (v.a L, P), 18.00 (v.a L, P, N); R kl 13.15, 15.15, 17.15; L kl 13.45; N kl 14.05; L–P kl 16.30
“Pilveatlas” kl 17.15 (v.a R), 20.30 (v.a R); R kl 17.05, 20.15
“Raskekaal” kl 20.00 (v.a L, P, N); N kl 18.00; P kl 21.30
“Õnneteraapia” K, N kl 19.25; L–P kl 19.50, 22.15; E–K kl 21.45; R kl 18.45, 23.15
“Sööst” R kl 23.30
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2” kl 12.45, 15.00 (v.a E), 18.45 (v.a R); R, E, T kl 19.30; R kl 22.00; E kl 15.15
“007: Skyfall” kl 16.25 (v.a R–P), 19.15, 22.00 (v.a R); R kl 22.30; L–P kl 15.20
“Seenelkäik” kl 17.30 (v.a L–P); L–P kl 18.00; R kl 16.45, 21.00
“Kalapoeg Nemo” eesti keeles: L–P kl 11.30; P kl 13.45; L kl 16.15
“Pii elu” L kl 16.00; L–P kl 18.45
“Kääbik: Ootamatu teekond” N kl 20.15
“Lindpriid” N kl 21.45
Turu 2, Tartu

FORUM CINEMAS ASTRI
“007: Skyfall” T, N kl 16.15; vene keeles: kl 16.15 (v.a T, N)
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2” kl 16.30 (v.a P)
“Õnneteraapia” vene keeles: kl 20.15
“Džungel” 3D kl 14.15, 19.30 (v.a N), 21.30 (v.a N); 2D kl 16.00
“Viis legendi” 3D eesti keeles: E, K kl 13.30; T kl 19.00; vene keeles: kl 13.30 (v.a E, K), 19.00 (v.a L, P, T); L–P kl 11.45
“Aeroautod” 3D
2D eesti keeles: L–P kl 11.30; T kl 14.00; K kl 18.00; 3D vene keeles: L–P kl 12.00
2D vene keeles: kl 14.00 (v.a T), 18.00 (v.a K)
“Kääbik: Ootamatu teekond” 3D N kl 19.30
“Tulega tule vastu” kl 21.15 (v.a L)
Metropolitan Opera: “Maskiball” L kl 20.00; P kl 17.00
Tallinna mnt 41, Narva

NÄITUS

DRAAKONI GALERII
“S. Rita: visandid teemal “My Heart Will Burn Forever””, Andres Tali, kuni 15.12
Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA
“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.–2000. aastatel”, kuni 31.12 “Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12 Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

HOBUSEPEA GALERII
“Soovin, et ma oleksin lind”, Kristi Kongi, kuni 17.12
Hobusepea 2, Tallinn

NIGULISTE MUUSEUM
“Ars moriendi. Suremise kunst”, kuni 02.06

Püsiväljapanekud:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU MUUSEUM
“Eesti teatrimaskid”, kuni 28.02

Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
“Pärnumaa foto”, kuni 15.12
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Urmas Viik, kuni 22.12
Uus 4, Pärnu

TALLINNA LASTEMUUSEUM
“Laura Linnapi pehmikud”, kuni 31.12
“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12 Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAARHIIV
“Ajatud ajaloolised kuuseehted möödunud sajandil”, kuni 15.01
Tolli 6, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM
“Vapruse, vabaduse ja rõõmuga!”, Endel Kõks, kuni 24.03
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU ÜLIKOOLI KUNSTIMUUSEUM
“Puusse lõigatud pildid. Jaapani traditsiooniline puulõikegraafika”, kuni 15.03
Püsiekspositsioonis on Kreeka erinevate perioodide skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

 

 

 

 

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

  • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
    28%
    28%
  • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
    17%
    17%
  • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
    10%
    10%
  • Suvepäevi ei peeta
    45%
    45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara