Kaugtöö Päeva projekt võitis Balti regiooni parima suhtekorraldustöö auhinna

Neljapäeval, 6. detsembril Londonis toimunud Euroopa suhtekorraldusauhindade konkursi European Excellence Awards auhinnagalal pälvis kommunikatsioonibüroo JLP projekt Kaugtöö Päev Balti regiooni parima suhtekorraldustöö auhinna.

Microsofti jaoks välja töötatud Kaugtöö Päeva projekt viidi läbi koostöös agentuuriga Integrity PR Leedust ja MRS Grupa Lätist.

31. mail 2012 kutsuti inimesi Eestis, Lätis ja Leedus osalema Kaugtöö Päeval ehk töötama ühel päeval väljaspool kontorit. Eestis korraldati Kaugtöö Päev koostöös Elioni, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ning Targa Töö Ühinguga. Hinnanguliselt osales Kaugtöö Päeval kolmes riigis kokku 4 000 inimest, meedias kajastati ettevõtmist enam kui 120 korral. Lisalugemist ettevõtmise kohta saab aadressilt http://www.microsoft.ee/kaugtoo.

JLP tegevjuhi Karita Salli sõnul tegid Kaugtöö Päeva kaasalööjate suur arv ja entusiasm projekti nii JLP-le kui Microsoftile põnevaks. “Kaasaegse äri eripära ja tehnoloogia võimalusi ühendava projekti võitjaks troonimine on märgilise tähendusega, aga samas ka suurepärane tunnustus kogu meeskonnale. Ettevalmistused järgmise aasta Kaugtöö Päevaks juba käivad,” lisas Sall.

Microsofti Balti regiooni personalijuhi Merle Lindma sõnul on kaugtöö aluseks selged ärilised eesmärgid, mängureeglid ja usaldus. “Kontorist eemal töötamine eeldab paindlikkust, eelkõige mõtteviisis. Iganenud mõttemallide muutmine ja uutmoodi töö tegemise tutvustamine oli ka meie Kaugtöö Päeva üks eesmärke," rääkis Lindma kaugtöö põhimõtetest.

European Excellence Awards on iga-aastane üle-Euroopaline suhtekorraldusauhindade konkurss, mida korraldab kommunikatsiooniajakiri Communication Director. Ürituse kohta saab lähemalt lugeda http://excellence-awards.eu.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, Silja Oja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Energia avastuskeskus – pinget pakkuv ja ootamatult šikk peopaik

Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril asuv Energia avastuskeskuse hoone on sadade üritusekorraldajate jaoks vastanud kolmele üliolulisele kriteeriumile: a) vana elektrijaama masinamaja peasaal on ootamatu, ent šikk peopaik, b) suurel ekspositsioonialal on külalistele garanteeritult avastamisrõõmu, ja c) keskuse asukoht on lihtsalt väga hea.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGEMENT BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. aprill 2018

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara