Kaugtöö Päeva projekt võitis Balti regiooni parima suhtekorraldustöö auhinna

Neljapäeval, 6. detsembril Londonis toimunud Euroopa suhtekorraldusauhindade konkursi European Excellence Awards auhinnagalal pälvis kommunikatsioonibüroo JLP projekt Kaugtöö Päev Balti regiooni parima suhtekorraldustöö auhinna.

Microsofti jaoks välja töötatud Kaugtöö Päeva projekt viidi läbi koostöös agentuuriga Integrity PR Leedust ja MRS Grupa Lätist.

31. mail 2012 kutsuti inimesi Eestis, Lätis ja Leedus osalema Kaugtöö Päeval ehk töötama ühel päeval väljaspool kontorit. Eestis korraldati Kaugtöö Päev koostöös Elioni, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ning Targa Töö Ühinguga. Hinnanguliselt osales Kaugtöö Päeval kolmes riigis kokku 4 000 inimest, meedias kajastati ettevõtmist enam kui 120 korral. Lisalugemist ettevõtmise kohta saab aadressilt http://www.microsoft.ee/kaugtoo.

JLP tegevjuhi Karita Salli sõnul tegid Kaugtöö Päeva kaasalööjate suur arv ja entusiasm projekti nii JLP-le kui Microsoftile põnevaks. “Kaasaegse äri eripära ja tehnoloogia võimalusi ühendava projekti võitjaks troonimine on märgilise tähendusega, aga samas ka suurepärane tunnustus kogu meeskonnale. Ettevalmistused järgmise aasta Kaugtöö Päevaks juba käivad,” lisas Sall.

Microsofti Balti regiooni personalijuhi Merle Lindma sõnul on kaugtöö aluseks selged ärilised eesmärgid, mängureeglid ja usaldus. “Kontorist eemal töötamine eeldab paindlikkust, eelkõige mõtteviisis. Iganenud mõttemallide muutmine ja uutmoodi töö tegemise tutvustamine oli ka meie Kaugtöö Päeva üks eesmärke," rääkis Lindma kaugtöö põhimõtetest.

European Excellence Awards on iga-aastane üle-Euroopaline suhtekorraldusauhindade konkurss, mida korraldab kommunikatsiooniajakiri Communication Director. Ürituse kohta saab lähemalt lugeda http://excellence-awards.eu.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, Silja Oja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Äripäev otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

24. jaanuar 2018

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine