Nädalavahetusel jõululaadale!

Laadamöll vallutab Eesti. Sel nädalavahetusel toimuvad üle Eesti jõululaadad, kus pakutakse söögi- ja kingikraami, toimuvad töötoad ning kavas on meelelahutusprogramm.

15. detsembril viiendat korda Narva muuseumi põhjaõues toimuval talvelaadal on võimalik kella 10st 18ni tutvuda paljude kauplejate pakutava kraamiga. Avatud on meistrite töötuba, kus võib saada aimu vana aja käsitöövõtetest ja retseptidest ning jälgida, kuidas valmivad näiteks sepanael või verivorst.
Ühtlasi on võimalik osaleda mängudes koos rändnäitlejatega, sõita hobusega,  meisterdada jõulukingitusi ning nautida lõkketuld ja elavat muusikat.

Võhmas oodatakse laupäeval huvilisi viiendale romantilisele jõululaadale, mis toimub küünlavalguses. Laadamelu algab kell 16, kui avatakse sadade küünaldega kaunistatud Võhma kultuurikeskuse, küünlavabriku ja kaarhalli ümbrus. Kavas on muusikalised etteasted, näitused, verivorsti valmistamise, piparkookide kaunistamise ja kingituste pakkimise töötoad ning filmi vaatamine.

Viimsi vabaõhumuuseum (Rohuneeme tee 51) on detsembris muutunud jõulukülaks, kus valmistakse jõulutoite, meisterdatakse kingitusi, vestetakse lugusid jõulukommetest, mängitakse jõulumänge ja sõidetakse koerarakendiga. Iga laupäev on avatud turg ja 15. detsembril toimub suur jõululaat. Pilet: 3 eurot, 15. detsembril jõululaadale ja -külla sissepääs tasuta. Lisainfo: www.rannarahvamuuseum.ee.

15. detsembril saab laadamöllu nautida ka Viljandimaal Abja kultuurimajas.
16. detsembril Võrumaal Rogosi mõisas, Valgamaal Tõrva kultuurikeskuse juures ja Harjumaal Kernu valla rahvamajas.

Lisainfo on üleval aadressil www.laat.ee.

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Maxima is looking for a MANAGING BOARD ASSISTANT

Maxima Eesti OÜ

22. märts 2018

Uudised

Teabevara