Talvised matkad kolleegidega

Äripäev pakub välja valiku talimatku, millest lähinädalate ja -kuude jooksul osa võtta.

Elamusretk Piiril
AEG: 16.12, start kl 11. Kohtumispaik on Piiri spordibaas Lõuna- Eestis.
KAVA: retk kulgeb Lõuna-Eesti kuppelmaastikul nii Kekkose kui ka Tartu maratoni radadel, samuti jääb teele Harimägi. Matk kestab ligikaudu viis tundi, mille jooksul läbitakse umbes 15 km pikkune teekond. Liigutakse tähistamata rajal koos kohaliku matkajuhiga, kes tunneb piirkonda põhjalikult. Retke lõpus ootavad kõiki soe supp ja diplom.
HIND: 15 eurot
REGISTREERUMINE: registreerimissooviga kiri saata aadressil elamusretked@firmasport.ee.
Kirjas peaks ära märkima osalejate nimed ja e-posti aadressid, kontakttelefoni ning matkale tuleva klubi/grupi nimetuse.
www.firmasport.ee

Räätsamatk Põhja-Kõrvemaal
AEG: 30.12, start kl 12. Kohtumispaik sõltub lumeoludest, st on täpsustamisel.
KAVA: talvine räätsamatk toimub Tallinna lähedal asuvas looduspiirkonnas Kõrvemaal.
Liigutakse talvises rabas ja metsas, vaadatakse loomade jälgi ja peetakse piknikku. Matk kestab kolm-neli tundi ja on 6–7 km pikk.
HIND: 30 eurot
REGISTREERIMINE: telefonil 5555 8755, lõppeb 29.12 kl 12
www.360.ee

Räätsamatk Linnurabas
AEG: 27.01, start kl 12. Kohtutakse Varbola linnuse juures, sealt sõidetakse koos paar kilomeetrit edasi.
KAVA: Linnuraba asub Tallinna piirist 45 km kaugusel Varbola lähistel. See on liigendatud rohkete saarte ehk kohalikus kõnepruugis mägedega. Mäed ja raba koos pakuvad suurepäraseid elupaiku metsloomadele. Matk kulgebki talvises rabas ja mägedel, kus otsitakse ja määratakse loomade jälgi ning peetakse piknikku. Matk kestab kolm-neli tundi ja on 6–7 km pikk.
HIND: 30 eurot
REGISTREERIMINE: telefonil 513 7141, lõppeb 26.01 kl 12
www.360.ee

Räätsamatk Valgesoo rabal
AEG: 22. ja 29.12 ning 05., 19. ja 26.01.2013, start kl 11
KAVA: räätsamatk toimub Põlvamaal Valgesoo kaitsealal. Õrna rabapinna kaitseks ja mugavuse pärast matkatakse räätsadel, ümbruskonda tutvustab matkajuht. Marsruut on vaheldusrikas. See algab liivases männikus, kulgeb üle vesise soo-osa kõrgrabale ja edasi hiiglaslike pesadega kuklasekolooniateni vanas kuusikus. Peatustes jutustab giid soo mõistatuslikust olemusest, räägib rahvalugusid ning tutvustab taimede ja putukate põnevat elu soos. Matk kestab kaks tundi ja on 4,5 km pikk.
HIND: koos söögiga täiskasvanule 24 eurot, lapsele 15,5 eurot; söögita vastavalt 20 eurot ja 11,5 eurot
REGISTREERIMINE: telefonil 5667 8113 või e-posti aadressil info@matkajuht.ee
www.matkajuht.ee

Tõukekelgumatk Soomaal
AEG: olenevalt soovist
KAVA: kui Soomaa jõed on jääkaane all ja ilmastikutingimused soodsad, on võimalik minna kanuujõgedele Raudnal ja Lemmjõel sõitma tõukekelkudega. Matkad toimuvad koos kohaliku giidiga ja kestavad kaks kuni viis tundi. Marsruut valitakse lähtuvalt klientide soovidest, kogemusest, ilmastikuoludest ja Soomaa rahvuspargis kehtivatest piirangutest. Giidiga matkal saab korraga osaleda maksimaalselt üheksa inimest. Soomaal tehakse tõukekelgumatku kas külavaheteedel, jõgedel, kui neil on juba piisavalt paks jää, või üleujutusalal, kui see peaks talvel tekkima ja jäätuma.
HIND: sõltuvalt inimeste arvust 25–70 eurot inimese kohta
REGISTREERUMINE: aadressil info@soomaa.com
http://eesti.soomaa.com

Suusamatk Soomaal
AEG: olenevalt soovist
KAVA: giidiga suusamatk lumises rabas, kus nauditakse rahu ja vaikust ning otsitakse ja määratakse loomade jälgi. Suusamatka marsruut valitakse lähtuvalt klientide soovidest, kogemusest, ilmastikuoludest ja Soomaa rahvuspargi piirangutest. Matka kestus on kaks kuni viis tundi. Liikumiseks saab korraldajatelt laiu suuski laenata.
HIND: sõltuvalt inimeste arvust 25–70 eurot inimese kohta
REGISTREERUMINE: aadressil info@soomaa.com
http://eesti.soomaa.com

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine