Mida teha käesoleval nädalal 11.–17.01

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

EESTI DRAAMATEATER
11.01 kl 19 “Kevadine Luts”
11.01 kl 19 “Canc?n”
12.01 kl 19 “Kevadine Luts”
12.01 kl 19 “Canc?n”
13.01 kl 19 “Kontakt”
15.01 kl 19 “Kevadine Luts”
15.01 kl 19 “Hävituse ingel”
16.01 kl 19 “Kaevuritest kunstnikud”
16.01 kl 19 “Uus elektriline tantsusaal”
17.01 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”
17.01 kl 19 “Canc?n”
Pärnu mnt 5, Tallinn

EESTI NUKU- JA NOORSOOTEATER
12.01 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”
12.01 kl 13.30 “Karjapoiss on kuningas”
13.01 kl 12 “Metsakülad”
13.01 kl 13.30 “Okasroosike”
15.01 kl 11 “Pesamunad”
16.01 kl 11 “Käed ja kindad”
17.01 kl 11 “Kiki ja Miki”
Lai 1, Tallinn

ENDLA TEATER
12.01 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
12.01 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
16.01 kl 19 “Pühamatest pühamad” Tallinna Linnateatris
17.01 kl 19 “Pühamatest pühamad”
17.01 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”
Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA
12.01 kl 12 “Pähklipureja”
12.01 kl 19 “Pähklipureja”
13.01 kl 16 “Carmen”
14.01 kl 11 “Hunt ja seitse kitsetalle”
Estonia pst 4, Tallinn

KOMÖÖDIATEATER
12.01 kl 19 “Head isu, näljased!” Paide kultuurikeskuses
piletilevi.ee / piletimaailm.com

RAKVERE TEATER
11.01 kl 19 “Kaasavaratu”
12.01 kl 19 “Kaasavaratu”
12.01 kl 19 “Kevad ja suvi ja” Vihula mõisa viinaköögis
14.01 kl 19 “Jane Eyre” Eesti Draamateatris
15.01 kl 19 “Kevad ja suvi ja” Vihula mõisa viinaköögis
15.01 kl 19 “Meresõitja”
16.01 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht” Endlas
16.01 kl 19 “Meresõitja” Endlas
16.01 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Endlas
16.01 kl 19 “Ulg”
17.01 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

PIIBU JA TUUDU TEATRIJA MÄNGUMAJA
13.01 kl 11 “Piip ja Tuut metsas”
Toom-Kooli 13, Tallinn

TALLINNA LINNATEATER
11.01 kl 19 “Hamlet”
11.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
12.01 kl 19 “Hamlet”
12.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
14.01 kl 19 “Hamlet”
14.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
15.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
15.01 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
15.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
16.01 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
16.01 kl 19 “Lantimiskunstnikud”
17.01 kl 19 “Hecuba pärast”
17.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
Lai 23, Tallinn

TEATER NO99
11.01 kl 19 “Detox”
12.01 kl 19 “Detox”
14.01 kl 19 “Lindmees”
15.01 kl 19 “Lindmees”
17.01 kl 19 “Lindmees”
Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER
13.01 kl 12 “Tirts ja Tigu”
15.01 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

THEATRUM
11.01 kl 19 “Pruuniks”
14.01 kl 19 “Pruuniks”
15.01 kl 19 “Pruuniks”
17.01 kl 19 “Pruuniks”
Vene 14, Tallinn

UGALA TEATER
12.01 kl 19 “Minu oma” Vanemuises
Vaksali 7, Viljandi

VANEMUINE
11.01 kl 11 “Kessu ja Tripp” Teatri Kodus
11.01 kl 19 “Sviit” väikeses majas
11.01 kl 19 “Memory 2013”
11.01 kl 19 “Remondimees” Sadamateatris
12.01 kl 12 “Pettson ja Findus” Teatri Kodus
12.01 kl 14 “Memory 2013” Ugalas
12.01 kl 19 “Inimese parimad sõbrad”
12.01 kl 19 “Kadunud käsi” Sadamateatris
12.01 kl 19 “Memory 2013” Ugalas
13.01 kl 12 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus
13.01 kl 16 “Musta pori näkku”
13.01 kl 19 “Õhtu Straussiga”
15.01 kl 18 “Kosmonaut Lotte”
15.01 kl 19 “Tagasi Eestisse” väikeses majas
15.01 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris
16.01 kl 18 “Ninasarvik Otto” väikeses majas
16.01 kl 19 “Mary Poppins”
16.01 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris
17.01 kl 11 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus
17.01 kl 18 “Pähklipureja”
17.01 kl 19 “Puhastus” väikeses majas
17.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu

VAT TEATER
17.01 kl 18 “Faust”
Tõnismägi 2, Tallinn

VON KRAHLI TEATER
11.01 kl 18 “Von Krahli muinasjutud”
13.01 kl 15 “Von Krahli muinasjutud”
14.01 kl 18 “Von Krahli muinasjutud”
15.01 kl 18 “Von Krahli muinasjutud”
17.01 kl 18 “Von Krahli muinasjutud”
Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

CHICAGO 1933
17.01 kl 22.30 Liina Saar
Aia 3, Tallinn

ESTONIA TALVEAED
16.01 kl 19 “KontsertJazz”, Sofia Rubina ansambel
Estonia pst 4, Tallinn

HOPNERI MAJA
12.01 kl 19 “Heli ja Keel”, Maarja ja Raimo Kangro
Raekoja plats 18, Tallinn

JÕHVI KONTSERDIMAJA
13.01 kl 14 Toomas Anni uue aasta tervituskontsert
Pargi 40, Jõhvi

KLUBI “JAZZ”
11.01 kl 21 “Susanna Aleksandra +5”, Susanna Aleksandra (vokaal), Lauri Kadalipp (saksofon), Paul Neitsov (kitarr), Maimu Jõgeda (akordion), Tõnis Koppel (bass), Kristjan Mängel (trummid)
17.01 kl 20 “Tribute to Stan Getz”, Tafenau-Melvini kvartett koosseisus Raivo
Tafenau (saksofon), Andre Maaker (kitarr), Toivo Unt (bass), Brian Melvin (trummid)
Ülikooli 20, Tartu

MUSTPEADE MAJA
17.01 kl 19 Urmas Vulp & Marje Lohuaru
17.01 kl 19 “Kohtumised”, Riho Sibul ja Indrek Hirv
Pikk 26, Tallinn

NIGULISTE
15.01 kl 19 Vox Clamantis & SaxEst
Niguliste 3, Tallinn

PALMSE MÕIS
12.01 kl 18 Plaadiesitlustuur “Mõisnik ja lambrine”, Astrid Böning-Nõlvak (laul, väike kannel, kromaatiline kannel, karmoška, mandoliin) ja Eike Vellend (viiul, laul)
Palmse küla, Vihula vald

PÕLVA MUUSIKAKOOL
17.01 kl 18 Karmen Puis (sopran, Vanemuine) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver, Vanemuine)
Võru 1, Põlva

PÄRIMUSMUUSIKA AIT
17.01 kl 13 Päevane kontsertkohtumine: Karl ja Carl-Philip Madis
Tasuja pst 6, Viljandi

PÄRNU KONTSERDIMAJA
17.01 kl 19 “KontsertJazz”, Sofia Rubina ansambel
Aida 4, Pärnu

RAKVERE TEATRI DŽÄSSIKOHVIK
11.01 kl 22 Sven Kullerkupp
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

ROCK CAFÉ
11.01 kl 21 No-Big-Silence
Tartu mnt 80d, Tallinn

SAAREMAA MUUSEUM
11.01 kl 18.30 Plaadiesitlustuur “Mõisnik ja lambrine”, Astrid Böning-Nõlvak
(laul, väike kannel, kromaatiline kannel, karmoška, mandoliin) ja Eike Vellend (viiul, laul)
Lossihoov 1, Kuressaare

SADAMATEATER
13.01 kl 13 “Võta kaasa üks laul”, Külliki Lauluaia kontsert kogu perele. Oma laule jagavad Toomas Rull, Peep Pihlak, Külliki Levin, Tormi Kevvai jne. Külliki Lauluaia lapsi saadab ansambel koosseisus Marge Loik (klahvpillid), Ain Agan (kitarr) ja Peep Pihlak (basskitarr, saksofon)
Soola 5b, Tartu

SAKALA KESKUS
13.01 kl 18 “Koorimuusikaga jaanuaris”, tütarlastekoor Ellerhein Ingrid Kõrvitsa juhendamisel ning Viljandi Gümnaasiumi noored Pille Kähriku ja Aare Külama juhendamisel
Tallinna 5, Viljandi

TALLINNA TELETORN
17.01 kl 20 Ivi Rausi Groupi heliplaadi “KummaLiine kleit” esitluskontsert
Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn

TARTU JAANI KIRIK
11.01 kl 12.15 “Keskpäevamuusika veerandtund”, Elke Unt (orel)
Jaani 5, Tartu

TARTU ÜLIKOOLI AULA
11.01 kl 18 “Heli ja keel”, Maarja ja Raimo Kangro
16.01 kl 19 “Eliitkontserdid VII”, Irina Zahharenkova (klaver, haamerklaver)
Ülikooli 18, Tartu

TEATER NO99
11.01 kl 22 “Tribute To Sidney Bechet & Andrews Sisters”, The Swing’n’Joy Orchestra
Sakala 3, Tallinn

VANEMUISE VÄIKE MAJA
13.01 kl 29 “Õhtu Straussiga”, Pirjo Püvi, Karmen Puis, Reigo Tamm, Taavi Tampuu jt
Vanemuise 45a, Tartu

WOODSTOCK/ROCKSTARS
12.01 kl 20 “Estonian Thrash Metal Fest 2013”
Tatari 6, Tallinn

KINO

 COCA-COLA PLAZA
“007: Skyfall” kl 11.40, 17.00
“Argo” kl 18.45 (v.a N)
“Deemonid” eesti k: kl 17.20
“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2” kl 12.20
“Viis legendi”
3D eesti k: kl 17.30; 2D eesti k: kl 11.20;
2D vene k: kl 15.15
“Kääbik”
3D (HFR) kl 12.00, 18.10 (v.a K, N); 3D
(tava) kl 18.00 (v.a L, E, K); 2D kl 11.30, 15.10, 21.20
“Pii elu” 3D
kl 14.00 (v.a N), 18.50 (v.a N), 21.00 (v.a E, N); N kl 19.35
“Kalapoeg Nemo”
3D eesti k: kl 18.05 (v.a N); 2D eesti k: kl 15.45 (v.a N); 2D vene k: kl 11.25 (v.a N)
“Lindpriid”
kl 22.10
“Jack Reacher”
kl 14.50, 17.45, 20.40
“Õnnekütid”
kl 16.25 (v.a E), 19.40
“Ilmvõimatu”
kl 11.50, 16.40, 21.50 (v.a P); P kl 18.05,
21.35
“Lumekuninganna” 3D
eesti k: kl 13.45 (v.a N); vene k: kl 11.45
(v.a N), 14.30
“Hüljatud”
N kl 18.45
“Inglite osa”
kl 19.55
“Hirmu laht”
kl 22.25; N kl 17.35
“Niko ja lendavad põhjapõdrad”
3D eesti k: kl 13.30; 2D eesti k: kl 15.40;
2D vene k: kl 11.55
“Abielu kaheks päevaks”
kl 16.50 (v.a N)
“Joomahullu päevaraamat”
kl 13.35, 19.50, 22.00
“Kodus”
kl 21.55
“Gangsterite jahtijad”
kl 13.55, 15.35, 19.05, 21.30, 21.45
“360”
kl 14.35
“Head uut aastat, emad”
kl 11.35, 16.30, 18.40 (v.a E), 21.40 (v.a N);
N kl 22.05
“Vabastatud Django”
K, N kl 18.10
National Theatre: “Kohtunik”
N kl 21.00
Metropolitan Opera: “Troojalased”
E kl 18.00
Hobujaama 5, Tallinn
EKRAAN
“Kääbik: ootamatu teekond” 3D
kl 18.00
“Kalapoeg Nemo” 3D
eesti k: kl 11.15 (v.a K)
“Pii elu”
kl 13.45, 19.15
“Niko ja lendavad põhjapõdrad”
eesti k: kl 13.30 (v.a K)
“Lumekuninganna”
eesti k: kl 12.00
“Joomahullu päevaraamat”
kl 22.00
“Jack Reacher”
kl 16.30
“Gangsterite jahtijad”
kl 15.30 (v.a K), 21.30
Riia 14, Tartu

FORUM CINEMAS ASTRI
“Viis legendi” 3D
eesti k: L kl 11.30; vene k: P kl 11.30
“Kääbik: ootamatu teekond” 3D
E kl 17.30; vene k: kl 17.30 (v.a E)
“Kalapoeg Nemo” 3D
eesti k: P kl 11.30; vene k: L kl 11.30
“Pii elu” 3D
N kl 13.45; vene k: kl 13.45 (v.a N)
“Jack Reacher”
N kl 21.00; vene k: 21.00 (v.a N)
“Lumekuninganna” 3D
eesti k: L, T kl 14.00; vene k: kl 14.00 (v.a L, T)
“Õnnekütid”
kl 21.30
“Niko ja lendavad põhjapõdrad”
eesti k: R, T kl 15.30; vene k: kl 13.30, 15.30 (v.a R, T)
“Head uut aastat, emad”
kl 17.15, 19.15, 21.15
“Gangsterite jahtijad”
P, K kl 16.30; R, T kl 19.00; vene k: kl 16.30 (v.a P, K), 19.00 (v.a R, T)
Tallinna mnt 41, Narva

NÄITUS

ADAMSON-ERICU MUUSEUM
“Mare Vint. Joonistused läbi viie aastakümne”, kuni 17.03
Uuendatud püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

DRAAKONI GALERII
“Come Nearer, That I May Speak, for I Have Seen Marvellous Things”, Ragne Uutsalu, kuni 19.01
Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA
“Ruhnu eraldatud maailm”, kuni 03.03
“Natuke ilma naeseta ennem kui tunni tubakata”, kuni 10.03
“Eesti Rahva toidulaud: soustist sushi’ni”, kuni 03.02
Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

HAUS
“Maailmad maailmade sees”, Stina Murakas-Kasemägi, kuni 18.01
Uus 17, Tallinn

HOBUSEPEA GALERII
“Kuidas tunda ära terroristi?”, Ulla Juske, kuni 21.01
Hobusepea 2, Tallinn

NIGULISTE MUUSEUM
“Ars moriendi. Suremise kunst”, kuni 02.06
Püsiväljapanekud:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU MUUSEUM
“Eesti teatrimaskid”, kuni 28.02
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite
näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
“Futurism”, Galina Gubanova, kuni 26.01
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“Futurism”, kuni 26.01
Uus 4, Pärnu

TALLINNA LASTEMUUSEUM
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAARHIIV
“Ajatud ajaloolised kuuseehted möödunud sajandil”, kuni 15.01
Tolli 6, Tallinn

TALLINNA LINNAGALERII
“Maastikud”, Anna Hõbemäe , kuni 27.01
Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM
“Vapruse, vabaduse ja rõõmuga! Endel Kõks”, kuni 24.03
Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA
Aastalõpu näitus, kuni 13.01
Vanemuise 26, Tartu

TARTU LASTEKUNSTIKOOLI GALERII
“Aapo Pukk 50. Ennäe inimest Tartus”, kuni 11.01
Jakobi 52, Tartu

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM
“Aastaajad & koosmäng. Aastaajad”, kuni 03.03
“Kaisukaru 110”
Lutsu 8, Tartu

TARTU ÜLIKOOLI KUNSTIMUUSEUM
“Puusse lõigatud pildid. Jaapani traditsiooniline puulõikegraafika”, kuni 15.03
Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

UUE KUNSTI MUUSEUM
Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 20.01
“Vaibad ja kindad”, kuni 20.01
“Hing sees”, kuni 27.01
“Põhjamaade siid ehk Kõik nõgesest”, kuni 20.01
Esplanaadi 10, Pärnu

VAAL
“Kursi 25”
Tartu mnt 80d, Tallinn

VÕRU LINNAGALERII
“Peitus”, Hando Tamm, kuni 31.01
“Ruum”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite ühisprojekt, kuni 31.01
Liiva 13, Võru

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

  • Juunis
    17%
    17%
  • Juulis
    83%
    83%
  • Augustis
    0%
    0%
  • Ei puhkagi suvel
    0%
    0%
  • Muu
    0%
    0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine