Otsitakse kõige pere- ja töötajasõbralikumat firmat

Käivitub 12. konkurss, millega selguvad enim töötajaist hoolivad ettevõtted.

Pere- ja töötajasõbraliku ettevõtte konkurssi korraldavad sotsiaalministeerium, ajakiri Pere & Kodu ja ajaleht Äripäev.

„Kuidas saada sama edukaks kui oma ala tipud Regio, Microsoft Eesti või advokaadibüroo Sorainen? Oma ala parimaid töötajaid palgates. Neid saab enda juurde meelitada hõlpsamini, kui võiks arvata - pere- ja töötajasõbralikkusesse panustamisega,“ kutsub Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel üles konkursil osalema. „Lisaks võistlusmomendile annab konkurss osalejaile oma konkurentide ees eelise – nad saavad ideid enda ettevõttes rakendamiseks ning end andekatele töötajatele nähtavaks teha.“

Ajakirja Pere ja Kodu peatoimetaja Kirsi Altjõe sõnul on pere- ja töötajasõbralike firmade konkursil igal aastal mõni üllataja. “Sel aastal ootaksin rohkem muukeelseid ettevõtluskeskkondi konkursil osalema ja ka võitma! Sest meie ärimaastik on üha mitmekülgsem ja multikultuursem - tore oleks, kui see kajastuks ka pere- ja töötajasõbralike firmade konkursitulemustes.”

„Valitsuse eesmärk on luua Eestist peresõbralik riik, kus elanikel on head võimalused laste kasvatamiseks. Kuivõrd inimesed veedavad tööl palju aega, saavad tööandjad väga edukalt panustada Eesti peresõbralikumaks kujundamisesse. Eelmisel aastal oli pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursil 50 osalejat. Loodan, et tänavu on see number veel suurem, sest kindlasti on Eestis rohkem tööandjaid, kes vääriksid tunnustust oma töötajatele heade võimaluste loomise eest,“ ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas.

Konkursil osalemiseks täidab ettevõtte juht või personalijuht veebiankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2013 ja ettevõtte töötajad ankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2013.

Vastata saab 30. märtsini.

Võitjad selguvad mai lõpus kogu perele mõeldud autasustamistseremoonial.

2012. aastal läks kõige pere- ja töötajasõbralikuima ettevõtte tiitel jagamisele AS Regio ja CPD OÜ vahel, 2011. aastal Microsoft Eesti, 2010. aastal Webmedia (täna Nortal), 2009. aastal Advokaadibüroo Sorainen, 2008. aastal Webmedia (täna Nortal), 2007. aastal NT Logistika, 2006. aastal Scannotec, 2005. ja 2004. aastal Vain & Partnerid, 2003. aastal Krediidipank, 2002. aastal Paikuse Saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, aripaev.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Kopra talu – peopaik Mulgimaa ürgses looduses

Turismistaluna hakkas Kopra talu tegutsema 2000. aasta sügisel. Praeguseks on sellest kujunenud populaarne seminaride, konverentside, suvepäevade ja peoürituste pidamise paik. Kopra talu asub Viljandist 22 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning on ümbritsetud ürgmetsadest, soodest ja järvedest.

Kuninglik Saku mõis – pealinnast vaid 11 km kaugusel

Tallinnast vaid 11 km kaugusel rohelusse mattunud Saku mõis sobib suurepäraselt nii koosolekute, seminaride, konverentside kui firmapidude korraldamiseks. Väärika ajalooga Saku mõisa peahoone pärineb 1820. aastast ning on oma rikkaliku-luksusliku dekoori ja laemaalingutega üks Eesti kaunimaid.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara