Otsitakse kõige pere- ja töötajasõbralikumat firmat

Käivitub 12. konkurss, millega selguvad enim töötajaist hoolivad ettevõtted.

Pere- ja töötajasõbraliku ettevõtte konkurssi korraldavad sotsiaalministeerium, ajakiri Pere & Kodu ja ajaleht Äripäev.

„Kuidas saada sama edukaks kui oma ala tipud Regio, Microsoft Eesti või advokaadibüroo Sorainen? Oma ala parimaid töötajaid palgates. Neid saab enda juurde meelitada hõlpsamini, kui võiks arvata - pere- ja töötajasõbralikkusesse panustamisega,“ kutsub Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel üles konkursil osalema. „Lisaks võistlusmomendile annab konkurss osalejaile oma konkurentide ees eelise – nad saavad ideid enda ettevõttes rakendamiseks ning end andekatele töötajatele nähtavaks teha.“

Ajakirja Pere ja Kodu peatoimetaja Kirsi Altjõe sõnul on pere- ja töötajasõbralike firmade konkursil igal aastal mõni üllataja. “Sel aastal ootaksin rohkem muukeelseid ettevõtluskeskkondi konkursil osalema ja ka võitma! Sest meie ärimaastik on üha mitmekülgsem ja multikultuursem - tore oleks, kui see kajastuks ka pere- ja töötajasõbralike firmade konkursitulemustes.”

„Valitsuse eesmärk on luua Eestist peresõbralik riik, kus elanikel on head võimalused laste kasvatamiseks. Kuivõrd inimesed veedavad tööl palju aega, saavad tööandjad väga edukalt panustada Eesti peresõbralikumaks kujundamisesse. Eelmisel aastal oli pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursil 50 osalejat. Loodan, et tänavu on see number veel suurem, sest kindlasti on Eestis rohkem tööandjaid, kes vääriksid tunnustust oma töötajatele heade võimaluste loomise eest,“ ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas.

Konkursil osalemiseks täidab ettevõtte juht või personalijuht veebiankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2013 ja ettevõtte töötajad ankeedi aadressil http://www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2013.

Vastata saab 30. märtsini.

Võitjad selguvad mai lõpus kogu perele mõeldud autasustamistseremoonial.

2012. aastal läks kõige pere- ja töötajasõbralikuima ettevõtte tiitel jagamisele AS Regio ja CPD OÜ vahel, 2011. aastal Microsoft Eesti, 2010. aastal Webmedia (täna Nortal), 2009. aastal Advokaadibüroo Sorainen, 2008. aastal Webmedia (täna Nortal), 2007. aastal NT Logistika, 2006. aastal Scannotec, 2005. ja 2004. aastal Vain & Partnerid, 2003. aastal Krediidipank, 2002. aastal Paikuse Saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, aripaev.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Millal plaanid suvel puhata?

 • Juunis
  17%
  17%
 • Juulis
  83%
  83%
 • Augustis
  0%
  0%
 • Ei puhkagi suvel
  0%
  0%
 • Muu
  0%
  0%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara

Sekretär.ee uudiskirjaga liitumine