Personalikonverents: tulekul on põhjapanevad muutused

Kuidas ennast kuuldavaks teha, oma ideid juhtkonnale maha müüa ning inimesi tegevusse haarata? Sellest räägib tuleval nädalal Tallinnas Harvardi haridusega Taani juhtimiskonsultant Anders Midtgaard.

Taanis lisaks juhtimiskonsultatsioonide andmisele ka näitleja ja muusikuna tegutsev Midtgaard rõhutab, et personalivaldkonda ootavad ees põhjapanevad muutused. Kõigest sellest räägib ta ka Äripäeva personalitöö konverentsil "Eilsed trendid on homne reaalsus", mis toimub 30. jaanuaril Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses.

Nagu konverentsi pealkirigi ütleb, on seekordseks põhiteemaks vältimatud muutused ja homne päev, milleks peab iga ettevõte valmis olema, kui tahab püsida konkurentsis ning leida häid töötajaid.

Eksperdid selgitavad, kuidas tehnoloogiatrendid muudavad edaspidi meie töötegemist ning milliseid muutusi on personalitöös oodata. Vaatluse alla võetakse nii personalitöö mõõtmine kui ka tõhusad mittemateriaalse motiveerimise tehnikad, mis aitavad töötajate pühendumust suurendada. Kuna Eestigi muutub üha rahvusvahelisemaks, kuulame kogemuslugusid mitmekultuurilise meeskonna juhtimise võimalikkusest väikelinnas.

Üks esinejaid Midtgaard kinnitab, et üha rohkem ettevõtteid küsib temalt nõu ja abi, kuidas kiiresti muutuvas maailmas toime tulla ning tööturul atraktiivsem olla. Praegune süsteem ei taha enam toimida. Muutuste tuules ja edu jahtides ei tohi kaotada aga ettevõtte suurt pilti ega õiget suunda. Homne personalijuht on pigem loovjuht, kinnitab Midtgaard.

Vaata Anders Midtgaardi videotervitust eestlastele siit.

Veel esinevad konverentsil Eesti oma ala spetsialistid: Microsoft Eesti tehnoloogiakonsultant Rasmus Reimo, OPTI personaliarenduse konsultant Indrek Rahi, Swedbanki personalidirektor Signe Kaurson, G4S Eesti personalidirektor Irene Metsis, AQVA Hotel & Spa personalijuht Tiina Teska, EBS-i juhtimise õppetooli korraline lektor Maris Zernand-Vilson, majandusmees Andres Arrak jt.

Konverentsi kohta leiab rohkem infot siit.

Osale arutelus

  • Kaire Uusen, Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara