Kas sinu juht väärib "Parima Juhi" tiitlit?

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE koostöös Pärnu Juhtimiskonverentsiga kuulutasid välja konkursi “Parim Juht 2014”. Kuu aja jooksul oodatakse kõigilt Eesti ettevõtetelt ja organisatsioonidelt innustavaid lugusid juhtidest.

Parima inimeste juhi tiitel antakse üle 15. mail Pärnu kontserdimajas toimuval juhtimiskonverentsil.

“Suur osa organisatsiooni edust sõltub juhist. Hea juhi oskused ja isikuomadused innustavad meeskonda ning loovad õhustiku, kus tiimi iga liige tunneb end olulisena. Väärt juhid ja nende lood vajavad esiletõstmist, mida käesoleva konkursiga soovimegi saavutada,” lausus PARE juhatuse liige ning Ercssoni Tallinna tehaste personalijuht Ülle Matt.

“Eestis on üle kümne aasta tunnustanud parimaid eksportööre, suurima käibe ja kasumiga ettevõtteid, valitud parimaid tööandjaid. Usun, et meie ühiskond on täna küps mõtestama parimat juhti kui eelkõige head inimeste juhti ning arvude kõrval nägema juhtimiskvaliteeti ka muudes kategooriates,” põhjendas Ülle Matt uue konkursi ellukutsumist.

Pärnu Juhtimiskonverentsi eestvedaja Anti Orava sõnul eristub “Parima Juhi” konkurss teistest sarnastest ettevõtmistest ka selle läbiviimise poolest. “Headest juhtidest rääkivaid lugusid ootame nende vahetutelt meeskonnaliikmetelt. Meil ei ole keerulisi matemaatilisi valemeid ega etteantud raame, mille järgi head juhti leida. Parima juhi tegemised ja oma inimeste hinnang temale ongi tõe kriteeriumiks. Konkursile on oodatud nii äriettevõtete, avaliku sektori, kultuuri- ja spordivaldkonna kui kõigi teiste organisatsioonide innustavad lood.
Nähes natuke vaeva ja esitades oma juhi konkursile, saab meeskond ka ise positiivse emotsiooni ning hea tuju. Juba see on iseenesest suur väärtus ja piisav põhjus, miks ettevõtmises kaasa lüüa,” ütles Anti Orav.

Mai alguseks valib Eesti juhtimis- ja personalivaldkonna ekspertidest koosnev þürii Tartu Ülikooli professori Maaja Vadi eestvedamisel kolm kuni viis kõige rohkem kõnetanud lugu heast juhist, mis tulevad esitamisele Pärnu juhtimiskonverentsil. Konkursi nominendid saavad auhinnaks PARE personalijuhtimise ja Pärnu konverentside vabapääsmete komplekti.

Eesti Parim Juht 2014 selgub 15. mail Pärnu juhtimiskonverentsil, kus kõigil osalejatel on võimalik kohapeal hääletada nominentide hulgast oma lemmiklugu.

Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 7. aprilliks täita ankeet PARE kodulehel.

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Tallinna Õpetajate Maja – väärikas peo ja koolituskoht vanalinna südames

Tallinna Õpetajate Maja on raekoja platsi ääres asuv kolmest majast koosnev kompleks, kus on võimalik korraldada pidusid, konverentse, koolitusi, vastuvõtte, kontserte ja palju muud.

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

ADVOKAADIBÜROO RASK otsib SEKRETÄRI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. juuni 2018

Teabevara