Selgus Sekretäride päeva vabapääsme võitja!

Tänud kõigile, kes aitasid nädala jooksul leida sekretär Krista murele lahendust. Parima pakutud lahenduse saatja sai kingiks vabapääsme Sekretäride päeva konverentsile. Loe, kes osutus võitjaks ja millised olid saadetud lahendused.

Krista mure oli järgmine: ta oli oma juhilt palunud nõusolekut osaleda Sekretäride päeva konverentsil, aga juht vastas tema palvele eitavalt, tuues põhjenduseks, et see ei ole nende ettevõttele kasulik. Kristat juhi vastus ei rahuldanud ja ta pöördus nõu küsimiseks toimetuse poole, et kuidas juhile põhjendada konverentsil osalemise kasulikkust.

Seejärel tegime portaalis üleskutse, kus palusime lugejate abi sekretär Krista mure lahendamisel.

Loe pakutud lahendusi SIIT. Teiste sekretäride nõuanded aitavad ehk ka Sind, kui otsid häid argumente, millega veenda juhti Sekretäride päeva konverentsi vajalikkuses.

Vabapääsme Sekretäride päeva konverentsile võitis parima pakutud lahenduse eest Terje. Palju õnne!

Sekretäride päeva konverentsikavaga saab tutvuda SIIT.
NB! Kuni 4.aprillini on võimalik konverentsile registreeruda veel soodushinnaga.

 

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara