Rat Race 2014 kogus suurperede lastele üle 10 000 euro

Eile toimunud heategevuslikul kontorirottide jooksul osales 74 tiimi ligi 400 kontorirotiga. Eesti Lasterikaste Perede Liidule antakse üle 10 340 eurot.

Rat Race 2014 toimus eile, 27. mail Tallinna Vanalinna Päevade raames, stardiga Raekoja platsilt. Ligi kilomeetri pikkusest heategevuslikust jooksust võttis osa rohkearvuliselt kontorirotte - kokku 74 võistkonda ehk ligi 400 inimest.

“Mul on hea meel tõdeda, et üritusest osavõtt on olnud nagu eelmistelgi aastatel olnud jätkuvalt aktiivne ning ettevõtteid, kes panustavad heategevusse, on arvestatav hulk,’’ sõnab Rat Race 2014 projektijuht Merlin Mägi. ’’Ehkki ilm vedas meid alt, võime siiski üritusega väga rahule jääda, sest meeleolu, mida heategevusliku eesmärgiga jooks osavõtjatele andis, oli suurepärane. Siinkohal tahan tänada kõiki ettevõtteid, osavõtjaid, partnereid ja toetajaid, kes on meiega koostööd teinud ja aidanud projekti elluviimisele õla alla panna.”

Juba neljandat aastat järjest on Rat Race osalustasudest toetatud Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu andekate laste huviharidust. ’’Mul on siiras rõõm, et Rat Race projekt toetab juba neljandat aastat andekaid suurperede lapsi. Eelmisel kolmel aastal kogutud rahast oleme saanud toetada 98 last, kellele käesoleval aastal kogutud stipendiumifond toob märkimisväärset lisa,’’ tundis Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap heameelt kordaläinud ürituse üle. ’’Tänu ettevõtete ja MTÜ-de toetusele saame aidata kaasa  eesti  olümpiavõitjate, kunstnike, muusikute ja näitlejate järekasvu sirgumisele.’’

Tänavu koguti suurperede laste huvihariduse toetuseks 10340 eurot, mis antakse stipendiaatidele üle sügisel toimuval pidulikul aktusel. 


Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara