Mida külalisena selga panna suvisele pulmapeole?

Kiriklik laulatus eeldab väljapeetuma joonega riietust, rannapulm seevastu lubab vabamat stiili. Sellest hoolimata võiksid naised sel päeval ära unustada range pükskostüümi ja teksapüksid - pulm ei ole ärikohtumine, vaid meeleolukas tähistamine. 

Naiskülalisena on kõige olulisem on meeles pidada, et selle sündmuse valguvihk peab langema tingimata pruudile. Seetõttu välditakse reeglina külalisena puhta valge värvi kandmist. Bastioni ja Ivo Nikkolo brändijuht Kaie Kaas toonitab: „Elementaarne reegel ütleb, et pruudiga me ei konkureeri. Pigem on soovitavam minna musta kleidiga, aga see oleneb muidugi kandjast." Rõhutades, et ka tumeda kleidi saab säravate aksessuaaride ja päevitunud naha taustal suurepäraselt pulma-vääriliseks kanda. „Suurepärane värv tumedamate toonide seast on kahtlemata aga tumesinine!“

Kiriklik laulatus eeldab kindlasti pidulikuma ja väljapeetuma joonega riietust, rannapulm seevastu lubab vabamat ja lihtsamat stiili. Sellest hoolimata võiksid naised sel päeval ära unustada range pükskostüümi ja teksapüksid - pulm ei ole mitte ärikohtumine, vaid meeleolukas tähistamine.

Lisaks etiketile tasub jälgida ka trendisuundi – lilled ja loomulikult kaunid värvid on suvel esiplaanil. Bastioni klassikalise lõikega kleit, mida ilmestab moodne lille-triibu kombinatsioon, on igati suvepulmalisele sobiv valik. Jahedama ilma puhul saab peale panna ka jaki.

Lihtsa joonega ning kaunilt pihta rõhutavad kleidid sobivad absoluutselt igat tüüpi pulma, tuues väljapeetult esile kandja naiselikkuse. Nende Montoni kleitide puhul loovad meeleolu särtsakalt hõõguv oranž ja haldjalik helesinine.

Ivo Nikkolo tumesinises siidkleidis on olemas nii suvine kergus kui ka vajalik pidulikkus, juurde piisab ühest säravast aksessuaarist.

Praktilisema meelega pulmakülaline aga valib ehk hoopis kokku sobitatava seelik-pluus komplekti, mida saab hiljem teiste garderoobi elementidega kombineerida – suviselt õrn pastellsinine toon ja skulptuurselt põnevad lõiked muudavad selle Montoni kombinatsiooni meeldejäävaks.

Suvemoes äärmiselt trendikas maksipikkuses sobib suurepäraselt ka pulma – eriti hästi loomulikult rannapulma. Siin tasub silmas pidada materjali – kõige luksuslikum on muidugi siid. Montoni just seda kõige trendikamat tooni sinine siid-kleit teeb sinust hetkega iga pulma kõige elegantsema ja naiselikuma külalise.

Heledamate toonide eelistaja saab aga kokku sobitada hoopis siidiselt voogava paradiisiaia seeliku ja pluusi.

Pulmad on pidupäev kõikidele osalejatele - õiges riietuses tunned ennast suurepäraselt, pälvid komplimente ja oled täieõiguslik osaline elu ühe meeldejäävaima sündmuse kujundamisel.

Galerii

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Krahv Mannteuffeli suvemõis (Kursi jahiloss)

Eestimaa keskel, käänuliste Pedja ja Kaave jõgede vahelisel alal on ellu ärganud üks vana ja majesteetlik hoone. See on krahv Mannteuffelile kuulunud suvemõisa peahoone aastast 1888, rahvasuus tuntud kui Kursi jahiloss. Seda maja võiks nimetada ka Eesti jahilosside krooniks, ajaloole on väärikas koht tuttav juba 130 aasta jooksul.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara