Tallinna Majanduskool õpetab sekretäre infotööspetsialistideks

Sellel õppeaastal avatakse Tallinna Majanduskoolis infohalduse spetsialisti eriala. Õppetöö kestab ühe aasta ja on õppijale tasuta.

Infotööspetsialisti erialal saab õppida sessioonõppes, õppetöö toimub kaks korda kuus neljapäevast laupäevani ja on õppijale tasuta. Vastu võetakse 24 õpilast.

Kooli kodulehelt võib lugeda, et infotöö spetsialisti õppekava üldine eesmärk on, et õpilased omandavad oskused ja hoiakud, mis võimaldavad töötada infotöö spetsialistina ning täiendada end erialaselt ja osaleda elukestvas õppes. Omandatud teadmised võimaldavad töötada nii era kui avalikus sektoris tagamaks teenuskeskse lähemise.

"Tallinna majanduskooli sekretäri erialal õppides on olnud võimalus valida infojuhtimise spetsialiseerumine, sealt kasvas mõte teha uus 5. taseme õppekava, mis annab võimaluse õppida infohaldust, infoteenuste korraldust ja kindlasti neile, kellele see valdkond huvi pakub minna seda veel edasi õppima ülikooli," selgitas Tallinna Majanduskooli ametnikutöö osakonna juhataja Janne Kerdo uue erialaõppe saamislugu.

Õpingute jooksul läbitakse järgmised moodulid:
- karjääri planeerimine ja ettevõtlus,
- infohalduse korraldamine,
- infosüsteemide rakendamine,
- organisatsiooni infoteenuse kasutamine.

Õppekava õpiväljundid:
- tuleb toime organisatsiooni infohalduse korraldamisega, infosüsteemide rakendamisega ja organisatsiooni infoteenuste kasutamise korraldamisega;
- tööülesannete täitmiseks omab vajalikke suhtlusoskusi, lähtub üldtunnustatud eetikanormidest ja heast tavast, organiseerib meeskonnatööd, kasutab erialast terminoloogiat eesti ja inglise keeles;
- organiseerib ja juhendab organisatsiooni digitaalselt töökorraldust, suudab toime tulla muutuste juhtimisega, kontrollib ja arendab enda ning teiste tegevust.

Vastuvõtt infotööspetsialisti erialale toimub kuni 25. augustini. Täpsem info Tallinna Majanduskooli kodulehelt.

Osale arutelus

  • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Strand SPA & konverentsihotell trumpab konkurendid üle rikkaliku kogemustepagasiga

Lääne-Eesti suurimal konverentsikeskusel on 25 aastat kogemusi ürituste korraldamises. See fakt saadab kindla sõnumi klientidele – võimekas ja usaldusväärne, professionaalne ja kvaliteetne. Just selline koostööpartner on Strand.

Valma Seikluspark pakub uusi võimalusi konverentsideks ja koolitusteks

Lõuna-Eestis, 55 km Tartust Viljandi suunas ja 23 km Viljandist Tartu poole asuv Valma Seikluspark avas uue kaasaegse konverentsihoone, pakkudes senisest veelgi mitmekülgsemaid võimalusi ühendada seminarid, töötoad või koolitused õhtuse lõõgastusega seikluspargis ning meeleoluka firmapeoga.

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara