Tallinna Majanduskool õpetab sekretäre infotööspetsialistideks

Sellel õppeaastal avatakse Tallinna Majanduskoolis infohalduse spetsialisti eriala. Õppetöö kestab ühe aasta ja on õppijale tasuta.

Infotööspetsialisti erialal saab õppida sessioonõppes, õppetöö toimub kaks korda kuus neljapäevast laupäevani ja on õppijale tasuta. Vastu võetakse 24 õpilast.

Kooli kodulehelt võib lugeda, et infotöö spetsialisti õppekava üldine eesmärk on, et õpilased omandavad oskused ja hoiakud, mis võimaldavad töötada infotöö spetsialistina ning täiendada end erialaselt ja osaleda elukestvas õppes. Omandatud teadmised võimaldavad töötada nii era kui avalikus sektoris tagamaks teenuskeskse lähemise.

"Tallinna majanduskooli sekretäri erialal õppides on olnud võimalus valida infojuhtimise spetsialiseerumine, sealt kasvas mõte teha uus 5. taseme õppekava, mis annab võimaluse õppida infohaldust, infoteenuste korraldust ja kindlasti neile, kellele see valdkond huvi pakub minna seda veel edasi õppima ülikooli," selgitas Tallinna Majanduskooli ametnikutöö osakonna juhataja Janne Kerdo uue erialaõppe saamislugu.

Õpingute jooksul läbitakse järgmised moodulid:
- karjääri planeerimine ja ettevõtlus,
- infohalduse korraldamine,
- infosüsteemide rakendamine,
- organisatsiooni infoteenuse kasutamine.

Õppekava õpiväljundid:
- tuleb toime organisatsiooni infohalduse korraldamisega, infosüsteemide rakendamisega ja organisatsiooni infoteenuste kasutamise korraldamisega;
- tööülesannete täitmiseks omab vajalikke suhtlusoskusi, lähtub üldtunnustatud eetikanormidest ja heast tavast, organiseerib meeskonnatööd, kasutab erialast terminoloogiat eesti ja inglise keeles;
- organiseerib ja juhendab organisatsiooni digitaalselt töökorraldust, suudab toime tulla muutuste juhtimisega, kontrollib ja arendab enda ning teiste tegevust.

Vastuvõtt infotööspetsialisti erialale toimub kuni 25. augustini. Täpsem info Tallinna Majanduskooli kodulehelt.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara