Vaata reisiettevõtete musta nimekirja

Pakettreiside kogumüügiaruande 2014. aasta neljanda kvartali müügitulemuste kohta on esitamata jätnud 12 reisiettevõtjat. Aruannete esitamise kohustust eiranud ettevõtete nimed avaldas Tarbijakaitseamet oma kodulehel olevas mustas nimekirjas.

Kokku oleks aruande pidanud esitama 274 reisiettevõtet. Aruannet ei esitanud seega veidi üle nelja protsendi firmadest, mis on võrreldes 2014. aasta kolmanda kvartaliga ligi viis protsenti vähem.

Vaata mustas nimekirjas olevaid reisiettevõtteid siit. Loe lisaks Tarbijakaitseameti soovitusi, mida peaksid silmas pidama reisi ostmisel.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara