SAS Institute otsib assistenti

Kandideerida saab kuni 10.veebruarini.

Kui tundsid end ära, siis võib just Sinust saada SAS Institute´i meeskonna uus

ASSISTENT


 

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises, oma valdkonna kaasaegsemaid lahendusi pakkuvas ettevõttes ja võimalust anda oma panus eduka ja väga hea mainega ettevõtte tegevusse. SAS Institute´is väärtustatakse nii kliente kui ka töötajaid ja ettevõtet on hinnatud korduvalt üheks parimaks tööandjaks terves maailmas. Sind ootab toetav meeskond ja kaasaegne töökoht Tallinna kesklinnas.    
Kui tundsid end ära, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma motivatsioonikiri ja ingliskeelne CV aadressile kandideeri@manpower.ee hiljemalt 10.02.2015.
Lisainfo: Manpower, tel 630 6565

_________________________________________________________________

SAS Institute on maailma suurim erakapitalil põhinev tarkavara arendusega tegelev ettevõte. Aastast 1976 pidevalt käivet ja kasumlikkust kasvatanud SAS Institute on investeerinud märkimisväärse osa kasumist tootearendusse ja klientidele kvaliteetsete tugiteenuste pakkumisse. Ajal, mil paljud konkureerivad tarkvaraettevõtted on elanud üle omanike vahetusi, konsolideerimisi või üldse turult lahkunud, on SAS Institute säilitanud oma esmatähtsa fookuse – pakkudes parimat tarkvara ja väärtustades oma suhteid klientidega. Enam kui 70 000 SASi lahendust töötab 139 riigis, sealhulgas kasutab SASi lahendusi 91 ettevõtet juhtivast sajast FORTUNE Global 500® ettevõttest.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja, sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara