Eesti eelistatuim personaliotsingu kanal

Värskest Palgainfo Agentuuri tööturu uuringust selgusid tööandjate ja tööotsijate poolt eelistatuimad kanalid.

Töö- ning personaliotsingute kanalite pingrea koostamisel osutus esimeseks valikuks nii tööandjate kui ka tööotsijate seas ülekaalukalt CV Keskuse tööportaal.

„Lähiaastatel mõjutavad tööturgu enim demograafilised muutused, mille tulemusena tööealine elanikkond märkimisväärselt väheneb ning seeläbi personaliotsingud keerulisemaks muutuvad. Veelgi enam on värskel põlvkonnal hoopiski teised väärtused kui eelnevatel generatsioonidel, mis tähendab, et tööandjad peavad olema personaliotsingutes märksa paindlikumad kui kunagi varem. Välistööjõu kaasamise asemel proovivad Eesti tööandjad pigem tööotsijaid ümber koolitada ning meelitada neid riigi piires uuele elukohale asuma, “ kommenteeris värsket uuringut CV Keskuse värbamisosakonna juht Renita Käsper.

Palgainfo Agentuuri uuringus osales 310 tööandjat ning 15 980 töötajat ja tööotsijat, mis on seni kõige suurem vastajate arv.

Osale arutelus

 • Merlin Mägi

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

ÄRIPÄEV AS otsib ASSISTENTI

Äripäev AS

28. september 2018

Teabevara