Nordea panga töötajad Eestis asutasid ametiühingu

Nordea Bank AB Eesti filiaali töötajad lõid põhjamaade kolleegide eeskujul ametiühingu. Ametiühingu usaldusisiku Hannes Veskimäe sõnul on ametiühingu eesmärgiks töötajate huve esindades aidata kaasa parema ja konkurentsivõimelisema panga arendamisele.

"Valdav enamus Nordea töötajatest Skandinaavias on liitunud ametiühinguga, mis koostöös Nordea kontserni juhtkonnaga on leppinud kokku kollektiivlepingu tingimused, mis on kasulikud mõlemale poolele ning kindlustavad jätkusuutliku arengu pangale ning heaolu oma töötajatele. Eesmärgiks on Nordea Eestis kollektiivlepinguni jõuda mõõdukas tempos, kuid hiljemalt 2015. aasta lõpuks. Paari viimase nädala jooksul on Nordea Eesti ametiühinguga liitunud ca 10% Nordea töötajatest. Nordea kontserni Norra, Taani, Rootsi, Soome ja Poola
ametiühinguid koondava katusorganisatsiooni president Hans Christian
Riise on samuti avaldanud head meelt, et Eestis on selline samm tehtud
ning on lubanud omapoolset toetust." lisas Veskimäe.

Eesti Finantssektori Töötajate Liidu juhatus tervitab ametiühingu asutamist Nordea Eesti filiaalis. "On hea meel näha, et Nordea töötajad soovivad ühiselt ja avatult suhelda panga juhtkonnaga mõlemale poolele olulistes küsimustes. Soovime Nordea ametiühingule edu ning loodame, et antud algatusest võtavad eeskuju ka teiste pankade töötajad."

Nordea väärtused on:
- suurepärased kliendisuhted
- väärtuslikud inimesed
- ühtne meeskond

Nordea Bank AB Eesti filiaali ametiühing on 2013. aastal loodud Eesti
Finantssektori Töötajate Liidu allühing.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Korralda oma koolitus või konverents tulirelvamuuseumis ja lasketiirus

Taktikalise laskmise keskus suudab teile korraldada unustamatu firmaürituse. Meie konverentsiruum asub tulirelvamuuseumis, kus saab tutvuda tulirelvade ajalooga, viia läbi koolitusi või konverentse.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

PricewaterhouseCoopers ootab oma tiimiga liituma kahte ASSISTENTI

PricewaterhouseCoopers AS

27. jaanuar 2019

Uudised

Teabevara